Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

I rty si zaslouží svou zkrášlující masku

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

4. 5. 2019 | Krása a móda

Kvalitní a precizní make-up se vzhledem dokáže zázraky. Jenže co to platné, když výsledný dojem kazí suché a viditelně nezdravé rty? Jestli i pro vás představují problém, spolehněte se jisté přírodní složky, ke kterým patří třeba smetana. Z měkkosti a vláčnosti svých úst se zaradujete téměř okamžitě!

Už vás někdy napadlo, že o rty je třeba se starat stejně jako o zbytek těla? Není pochyb o tom, že kromě našich rukou, nohou, obličeje a loktů i ony vyžadují jistou pozornost a péči. Je důležité udržovat je vyživované, měkké, zdravé a pružné. Jedině tak se na nich rtěnky, a zvlášť ty tmavé, dobře vyjímají. Jaké potraviny na ně mají doslova wellness efekt? Mandlový olej se považuje za zázrak číslo jedna. Jen jedna kapka vmasírovaná do rtů (dva až třikrát denně) nesmírně pomáhá. Stejně jako tahle vynikající maska!

Když letní polibky, tak stylově!

Připravte si 50 g medu, 20 g nebo 4 lžičky cukru, 5 ml růžové vody a 5 ml vanilkové esence. Všechno dobře promíchejte a každý den trochu směsi naneste na své rty. Pár minut provádějte krouživé pohyby, poté nechte pět minut působit a následně smyjte. Med je jedním z nejsilnějších zvlhčovačů přírody. Cukr pomůže odlupovat a změkčit pokožku, růžová voda udrží rty pružné a tónované. Tato nádherná kombinace společně zjemní, očistí a vyživí vaše rty! Není však jediná, kdo citlivé a jemné pokožce tohoto typu prospívá. Už jste slyšeli o mandlovém krému neboli pastě?

Smetana na několik způsobů

Je k dostání v prodejnách zdravé výživy. Jedná se o potravinu, která zastává roli vynikající pomazánky či přísady sladkých receptů. Vezměte 2 lžičky této mandlové pasty, 1 lžičku nastrouhané syrové brambory, šťávu z půlky citronu a 1 lžičku čerstvé smetany, která má hydratační účinky. Opět dobře promíchejte a naneste na rty. Nechte působit 10 minut a otřete nebo omyjte vlažnou vodou. Tato maska se zázračnými účinky se aplikuje dvakrát až třikrát týdně.

Co se týče popraskaných a bolestivých koutků, opět platí, že důležitá je hlavně hydratace. Smetana nanesená na postižené oblasti a následné zchlazení kostkou ledu zabírá jako nic jiného. Uklidnění se v těchto případech dostaví co nevidět.

Nevzhledné zarůstání chloupků: Nedělejte tyhle chyby

Filé na zelenině

Filé na zelenině

11 hlasů
60min 361 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna s omáčkou Tamarind

11 hlasů
1h a 5min 557kJ 135 Kč

Skvělá křupavá pečená kuřecí stehýnka.

Polévka z krůtího masa

2 hlasy
1h a 10min 135kJ 99 Kč

Krémová polévka s krůtím masem a zeleninou.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více