Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

I rty si zaslouží svou zkrášlující masku

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

04.05.2019 | Krása a móda

Kvalitní a precizní make-up se vzhledem dokáže zázraky. Jenže co to platné, když výsledný dojem kazí suché a viditelně nezdravé rty? Jestli i pro vás představují problém, spolehněte se jisté přírodní složky, ke kterým patří třeba smetana. Z měkkosti a vláčnosti svých úst se zaradujete téměř okamžitě!

Už vás někdy napadlo, že o rty je třeba se starat stejně jako o zbytek těla? Není pochyb o tom, že kromě našich rukou, nohou, obličeje a loktů i ony vyžadují jistou pozornost a péči. Je důležité udržovat je vyživované, měkké, zdravé a pružné. Jedině tak se na nich rtěnky, a zvlášť ty tmavé, dobře vyjímají. Jaké potraviny na ně mají doslova wellness efekt? Mandlový olej se považuje za zázrak číslo jedna. Jen jedna kapka vmasírovaná do rtů (dva až třikrát denně) nesmírně pomáhá. Stejně jako tahle vynikající maska!

Když letní polibky, tak stylově!

Připravte si 50 g medu, 20 g nebo 4 lžičky cukru, 5 ml růžové vody a 5 ml vanilkové esence. Všechno dobře promíchejte a každý den trochu směsi naneste na své rty. Pár minut provádějte krouživé pohyby, poté nechte pět minut působit a následně smyjte. Med je jedním z nejsilnějších zvlhčovačů přírody. Cukr pomůže odlupovat a změkčit pokožku, růžová voda udrží rty pružné a tónované. Tato nádherná kombinace společně zjemní, očistí a vyživí vaše rty! Není však jediná, kdo citlivé a jemné pokožce tohoto typu prospívá. Už jste slyšeli o mandlovém krému neboli pastě?

Smetana na několik způsobů

Je k dostání v prodejnách zdravé výživy. Jedná se o potravinu, která zastává roli vynikající pomazánky či přísady sladkých receptů. Vezměte 2 lžičky této mandlové pasty, 1 lžičku nastrouhané syrové brambory, šťávu z půlky citronu a 1 lžičku čerstvé smetany, která má hydratační účinky. Opět dobře promíchejte a naneste na rty. Nechte působit 10 minut a otřete nebo omyjte vlažnou vodou. Tato maska se zázračnými účinky se aplikuje dvakrát až třikrát týdně.

Co se týče popraskaných a bolestivých koutků, opět platí, že důležitá je hlavně hydratace. Smetana nanesená na postižené oblasti a následné zchlazení kostkou ledu zabírá jako nic jiného. Uklidnění se v těchto případech dostaví co nevidět.

Štíhlá a ve formě jako Jennifer Lopez

Vepřové maso se zázvorem

Vepřové maso se zázvorem

10 hlasů
1h a 5min 1198 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřový guláš s rajčaty

12 hlasů
60min 398kJ 155 Kč

Skvělý recept na guláš s rajčaty a houbami.

Pórek zapečený s houbami

11 hlasů
1h a 45min 637kJ 180 Kč

Pórek, houby, slanina-to vše zapečené s vejci a sýrem.

Poradny

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více