Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nesmrtelné stylové skvosty z vašeho šatníku

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

28.07.2020 | Krása a móda

Nosíte ráda černé šaty, bílou košili, velké sluneční brýle nebo tenisky? Gratulujeme, vaše garderoba se dá označit za nadčasovou!

Coco Chanel kdysi prohlásila, že móda se mění, ale styl zůstává pořád stejný. A slova této návrhářské ikony snad nemohou být pravdivější! Najdou se i ve vašem šatníku kousky, které v těžkých zkouškách času vždy obstojí? Těchto se raději nezbavujte.

Černé šaty? To je základ

I když to už mnohokrát vypadalo, že černé odzvonilo, tahle barva pořád zůstává v kurzu. Stále tedy platí, že alespoň jedny šaty úplně nejtmavšího odstínu by ve svém arzenálu měla mít každá žena. Se správnými doplňky se dají nosit ráno, večer, do práce i na večírek. To, že lichotí tělesným proporcím, netřeba ani zmiňovat!

Bílá košile je všestranná 

I bílá košile patří mezi stálice dámských skříní. Chcete vypadat reprezentativně? Volíte pohodlnou módu, která ničím neomezuje? Dopřeje vám obojí. Klidně přes ni přehoďte lehký svetřík s hlubším výstřihem, volnější sako nebo džínovou bundu. Buď jak buď, nemůžete střelit vedle.

Velké sluneční brýle, trendy ochrana

Proč vlastně nevycházet z domu bez slunečních brýlí? Tak samozřejmě, představují bariéru, která chrání před škodlivými UV paprsky. A ano, zároveň zabraňují, aby se do očí dostal prach, pyl a další nečistoty, zatímco pomáhají předcházet jejich vysušování. Věděli jste, že dokonce fungují jako prevence bolestí hlavy? Pokud budou mít navíc větší obroučky, jde o stylový doplněk, který je na vrcholu oblíbenosti už od dob Audrey Hepburn nebo Jacqueline Kennedy Onassis.

Tenisky. S gumovou špičkou i bez ní

Tenisky patří mezi ikonické skvosty botníku. A tečka. Koneckonců, každoročně tvoří součást obuvnických kolekcí a běžně se objevují na molech módních přehlídek. Pokud si tedy v jejich souvislosti představíte jen tepláky nebo procházku se psem, jste na pěkně velkém omylu. Nejeden stylista je kombinuje s baletními sukněmi, pouzdrovými šaty, kalhotami nejrůznějších střihů, koženými bundami nebo elegantními kostýmky.

Aby jizvičky po akné v obličeji byly vzpomínkou

Rybí podkovy se sýrem

Rybí podkovy se sýrem

6 hlasů
40min 803 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře Balkari

20 hlasů
30min 544kJ 77 Kč

Kuře Balkari je určeno především pro milovníky pikantn...

Salát z červeného zelí

7 hlasů
60min 552kJ 55 Kč

Salát z červeného zelí s jablky a rozinkami.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více