Proměna ideálu ženské krásy: Vrátí se zpět holky »krev a mlíko«?! (VIDEO)

Jednotný ideál ženské krásy v podstatě neexistuje. To, jak se s léty měnil, vás přesvědčí, že nejsme na tom nyní s extrémní štíhlostí nejhorší!

Jaká žena je přitažlivá a jak bychom měli vypadat, abychom se líbili všem? Jednoznačná odpověď neexistuje. Fyzická krása je otázkou vkusu, ale přesto během uplynulých let podléhala trendům. Jednou byli v kurzu ženy s kypřejšími tvary, jindy je vystřídali baculky, ale už před pár lety byly na výsluní ženy s extrémně štíhlou "chlapeckou" postavou.

V současnosti tedy neprožíváme nic nového a dalo by se říci, že aktuální trend krásy je ještě v normě, protože zachovává ženské křivky. Koneckonců je velmi pravděpodobné, že už o pár let budou v kurzu opět ženy s kulatějšímy tvary. Vychází nám z toho to, že vlastně každá žena je krásná, ať vypadá jakkoliv, co se postavy týče.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
16:53

Cvičení na ruce a záda s pomůckama

Cvičení na ruce a záda s pomůckama
14:33

HIIT training

HIIT training
08:50

Protažení na nohy

Protažení na nohy

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat