Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jak vás svede? Zeptejte se hvězd

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

12. 3. 2017 | Sex a vztahy

Jaké „sváděcí strategie“ používají takoví Blíženci a čím nás zaručeně okouzlí třeba Štír? A kterému znamení je svádění vlastní, zatímco jiné v tomto „oboru“ tak trochu tápe?

Beran

Svádění má zkrátka v krvi. Je přímočarý a svým zájmem ani záměrem se nijak netají. I proto mají Berani (lehce nezaslouženou) pověst, že se otočí za každou sukní a žádná si před nimi nemůže být jistá.

Býk

Dokáže okouzlit slovy, na svádění jde chytře. Pomalu a jistě vás „omotává“ svými kouzly, až podlehnete. Nikdy nezneužijí své síly, a když chtějí, dokáží ukázat i svou citlivou tvář, které tak snadno podléháme.

Blíženci

Jsou středem pozornosti a vyzařují sebevědomí, jež je jejich největší zbraní (ale i trochu prokletím, to když to přeženou a působí arogantně). Svádí slovy i gesty, s lehkostí, která udivuje. Svádění je pro ně hra.

Rak

Jsou spíše stydlivější, a tak často zůstávají v pozadí. Svádění v pravém slova smyslu jim je cizí, ale ženy dokáží okouzlit svou plachostí a inteligencí. A také něžností, kterou na rozdíl od některých jiných znamení neskrývají.

Lev

Jsou vášniví, ale zároveň vás rozmazlí romantickými dárečky či gesty. Vždy mají „po ruce“ nějaký vhodný kompliment, kterým vás přesvědčí, že jste pro něj ta jediná a pravá, že jste nejkrásnější bytostí na světě. Jsou prostě rozenými svůdníky!

Panna

Nikdy nic neuspěchají, a to platí i o svádění. Pokud mají o nějakou ženu zájem, připraví si plán, kterého se drží. Občas ale nejsou jejich snahy tak docela zjevné, a tak hrozí, že to vzdají dřív, než objekt jejich zájmu dostane šanci propadnout jejich kouzlu.

Váhy

Jejich sváděcí schopnosti jsou pověstné! Hvězdy jim nadělily do vínku okouzlující úsměv, inteligenci i fyzickou přitažlivost, což je kombinace, kterou neváhají využít a které řada žen podlehne. V jejich prospěch mluví i to, že nepůsobí jako „hráči“.

Štír

Jejich největší zbraní je sex-appeal, kterým oplývají. Nikterak se netají svým záměrem svést vás – a tato upřímnost v jejich podání působí až neodolatelně. S talentem pro svádění se již narodili, okouzlí slovy i gesty.

Střelec

Mají v oblasti svádění téměř lovecké instinkty a celý proces berou jako výzvu, ze které jen neradi odcházejí jako poražení. Jejich odhodlanost a aura dobrodružství, jež je obklopuje, jsou jejich tajnými zbraněmi.

Kozoroh

Nejsou sice svůdníci od přírody a s romantikou si zrovna netykají, ale to neznamená, že by u nás neměli úspěch! Jejich spontaneita a přímočarost je kouzlem, kterému podléháme rády a často.

Vodnář

Jsou mistry v hravém svádění. Okouzlí vás smyslem pro nebezpečí a láskou k novým zážitkům. Nechybí jim výmluvnost a smysl pro humor, svému protějšku budou neustále dokazovat, jak moc je středem jejich zájmu.

Ryby

Patří spíše k stydlivějším znamením, svádění nepatří k dovednostem, jež by měly Ryby vrozené. Často spíše vyčkávají, až udělá první krok někdo jiný. Jistější si jsou ve společnosti přátel, kteří jim dodají potřebnou odvahu.

Sperma podle vědců omlazuje pleť a chrání před rakovinou

Grapefruitový salát

Grapefruitový salát

18 hlasů
20min 801 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z pomerančů

7 hlasů
45min 223kJ 65 Kč

Recept na velmi dobrý pomerančový salát.

Candát s marinovanou okurkou

23 hlasů
1h a 10min 499kJ 110 Kč

Candát zlehka opečený na másle, skvěle doplňuje marino...

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více