Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Chce po vás partner anální sex, ale obráceně? Nesuďte ho

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

21. 3. 2019 | Sex a vztahy

Překvapil vás partner při milování nevšedním požadavkem, který je vám tak nějak proti mysli? I muži se občas dožadují análních praktik, při kterých jsou oni sami v submisivní pozici. Ačkoli se to může zdát zvláštní, nevšední, nebo dokonce divné, pokud se vám ta představa úplně neprotiví, můžete zkusit partnerovi vyhovět.

Zábava pro „hetero“ páry? Ano!

Co se týče análního sexu u mužského pohlaví, máme tuto praktiku zažitou spíše jako záležitost homosexuálů. Nicméně i u mužů, kteří jsou čistě heterosexuální, se může objevit touha po něčem novém. Anální sex není žádnou výjimkou. Přestože většina mužů do blízkosti těchto intimních partií nikoho nepustí, najdou se tací, které to láká.

Oblast konečníku je všeobecně velmi citlivou zónou a jejím drážděním můžete docílit velkého vzrušení. Jinak tomu není ani v případě mužů. Dráždění konečníku ve spojení s masáží prostaty dovede přivést muže na vrchol blaha.

Přestože je toto téma poněkud tabuizované, nejde o nic neobvyklého. Průzkumy uvádí, že obrácenému análnímu styku se pravidelně oddává až patnáct procent heterosexuálních párů. To není zrovna málo.

Tohle nezvládnu…

Pokud se vám požadavek příčí a nemáte z toho dobrý pocit, snažte se jej nezavrhovat hned a neuvádět tím partnera do rozpaků. Pokud jste se o podobných praktikách nikdy nebavili a ani v nejmenším vás nenapadlo, že by tohle mohlo partnera lákat, může to být zpočátku menší šok, ale váš partner také jistě dlouho otálel, než se odhodlal vás o podobnou věc požádat. Myslete na jeho důstojnost a dejte prostor novým zážitkům (nicméně i zde, tak jako u všech sexuálních praktik, platí, že se nemáte do ničeho nutit).

Nemusíte si pořizovat připínací penis a pouštět se do scén jako vystřižených z filmů pro dospělé. Bohatě postačí, když budete partnera pro začátek dráždit prsty v okolí řitního otvoru a když se na to budete cítit, můžete pokračovat dál.

Nepodceňujte přípravu

Samozřejmostí je pečlivá hygiena a lubrikační gel, bez kterého se neobejdete. Anální otvor nemá schopnost přirozené lubrikace a bez jeho použití byste partnerovi mohly způsobit nejen nepříjemný zážitek, hrozí také drobná poranění, která mohou být velmi bolestivá.

Ženské libido po svatbě klesá, mužské zůstává pořád vysoké

Gnocchi v pálivé rajčatové omáčce

Gnocchi v pálivé rajčatové omáčce

24 hlasů
45min 585 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pstruh s ostrou hořčicí

7 hlasů
2h a 0min 309kJ 185 Kč

Pikantní pstruh na listu kapusty.

Okurková polévka

2 hlasy
1h a 5min 128kJ 99 Kč

Okurky máme nejraději v salátu. Udělejte změnu a připravt...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více