Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Chce po vás partner anální sex, ale obráceně? Nesuďte ho

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

21.03.2019 | Sex a vztahy

Překvapil vás partner při milování nevšedním požadavkem, který je vám tak nějak proti mysli? I muži se občas dožadují análních praktik, při kterých jsou oni sami v submisivní pozici. Ačkoli se to může zdát zvláštní, nevšední, nebo dokonce divné, pokud se vám ta představa úplně neprotiví, můžete zkusit partnerovi vyhovět.

Zábava pro „hetero“ páry? Ano!

Co se týče análního sexu u mužského pohlaví, máme tuto praktiku zažitou spíše jako záležitost homosexuálů. Nicméně i u mužů, kteří jsou čistě heterosexuální, se může objevit touha po něčem novém. Anální sex není žádnou výjimkou. Přestože většina mužů do blízkosti těchto intimních partií nikoho nepustí, najdou se tací, které to láká.

Oblast konečníku je všeobecně velmi citlivou zónou a jejím drážděním můžete docílit velkého vzrušení. Jinak tomu není ani v případě mužů. Dráždění konečníku ve spojení s masáží prostaty dovede přivést muže na vrchol blaha.

Přestože je toto téma poněkud tabuizované, nejde o nic neobvyklého. Průzkumy uvádí, že obrácenému análnímu styku se pravidelně oddává až patnáct procent heterosexuálních párů. To není zrovna málo.

Tohle nezvládnu…

Pokud se vám požadavek příčí a nemáte z toho dobrý pocit, snažte se jej nezavrhovat hned a neuvádět tím partnera do rozpaků. Pokud jste se o podobných praktikách nikdy nebavili a ani v nejmenším vás nenapadlo, že by tohle mohlo partnera lákat, může to být zpočátku menší šok, ale váš partner také jistě dlouho otálel, než se odhodlal vás o podobnou věc požádat. Myslete na jeho důstojnost a dejte prostor novým zážitkům (nicméně i zde, tak jako u všech sexuálních praktik, platí, že se nemáte do ničeho nutit).

Nemusíte si pořizovat připínací penis a pouštět se do scén jako vystřižených z filmů pro dospělé. Bohatě postačí, když budete partnera pro začátek dráždit prsty v okolí řitního otvoru a když se na to budete cítit, můžete pokračovat dál.

Nepodceňujte přípravu

Samozřejmostí je pečlivá hygiena a lubrikační gel, bez kterého se neobejdete. Anální otvor nemá schopnost přirozené lubrikace a bez jeho použití byste partnerovi mohly způsobit nejen nepříjemný zážitek, hrozí také drobná poranění, která mohou být velmi bolestivá.

Pomocníci při problémech s usínáním

Brokolice se sýrovým krémem

Brokolice se sýrovým krémem

7 hlasů
25min 406 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Doráda na cibuli

11 hlasů
1h a 5min 439kJ 350 Kč

Doráda neboli pražma pečená na cibuli.

Cizrna s rajčaty

14 hlasů
40min 622kJ 90 Kč

Cizrnu můžete podávat jako hlavní chod s rýží.

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více