Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Všichni muži milují v sexu psí polohu. Víte proč?

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

19. 4. 2012 | Sex a vztahy

Je vášnivá, chlípná, nenáročná na pohyb a velmi oblíbená. O které poloze je řeč? O té, která vám i jemu nedá spát! Proč se v ní všichni chtějí milovat? A z jakého důvodu si ji nemůžete odepřít?

Takzvanou psí polohu, kdy vy klečíte na všech čtyřech, zatímco on přitisknutý k vašemu pozadí obdivuje ty ženské boky před sebou a užívá si hlubokého průniku penisu, milují skoro všichni. Proč jen skoro? Čerstvě zamilovaným párům přijde moc chlípná, nemorální, nečistá a zkrátka zvířecí. Tyhle typy poznáte tak, že než by se políbily na veřejnosti, radši by si strčily ruce do kyseliny.

Těm ostatním, tedy většině, přijde takhle milostná pozice nebývale sexy. A mají k tomu svoje důvody. Jaké?

Stydlínky i vášnivky si přijdou na své!

Ženy bez větších zábran, které se nestydí si sex naplno užít, milují ten pocit, kdy jsou v podřízené (submisivní) roli. A vzhledem k tomu, že svému milenci nevidí do tváře, mohou si místo něj představovat kohokoli od Brada Pitta po Ryana Reynoldse nebo Bradleyho Coopera (To je ten modrooký, co ho magazín People zvolil nejvíc sexy mužem planety. Prý mluví plynně francouzsky a skvěle vaří. Ale zpět k sexu.) Dalším bonusem je to, že volně visící ňadra se víc prokrvují, takže se zvyšuje citlivost bradavek. (Jeho ruce na ně dosáhnou – na poštěváček taky.) Taky se dá zamaskovat povislé bříško nebo strie na pozadí. Jak totiž zadeček vyšpulíte, nevzhledné „čárky“ se vypnou.

Chcete ho rychleji udělat?

Když se k tomu přičte ještě fakt, že penis dráždí přední stranu pochvy, což je ta část, kde se nachází pověstný bod G, není pochyb o super oblíbené pozici, bez které ženy nemohou být. Ty, které mají navíc za ušima, a z nějakého důvodu chtějí sex co nejdřív ukončit (i to se stává, ruku na srdce), na všechny čtyři pokleknou z jednoho prostého důvodu: Kombinace hlubokého proniknutí, vizuální stimulace a probuzení zvířecích instinktů v partnerovi s ním z velké většiny případů zacloumá tak, že spermatem vymaluje pomalu i strop. Prostě to, že své milence nevidí do tváře, rozehraje mu v hlavě fantazijní scénáře, a u toho všeho se kochá super krásným výhledem na její pozadí a prsa. Výsledek? Rychlejší vyvrcholení.

Muži rádi klečí, protože…

Muži mají ale „pejska“ v oblibě i kvůli jiným záležitostem, než jsou lístky do první řady na erotické představení s hlubokým průnikem v hlavní roli. Jednak vidí, jak se jejich penis zasouvá do země zaslíbené, ale navíc jim partnerčin zadeček masíruje varlata. Prostě poloha snů! S jedním malým zádrhelem ovšem. Klečení na kolenou přináší spáleniny od koberce. To je ale jen malá daň za rozkoš.

Jak pozici na pejska vylepšit?

Případné zdravotní újmy nechte stranou, jak psí polohu vylepšit, je záživnější téma. Místo kleku si lehněte na břicho a roztáhněte nohy. Partner si lehne na vás. Další variantou je milování vestoje. Stoupněte si za sebe. Hned potom, co partner zasune penis dovnitř, se hluboko předkloňte tak, až se prsty budete dotýkat země. Komu vadí absence očního kontaktu, nebo si chce zařádit tak trochu jinak, postaví si před sebe (nebo pod sebe) zrcadlo. Uvidíte, co jste ještě neviděli!

Psí poloha zkrátka patří mezi pět nejoblíbenějších milostných pozic vůbec. Nedivíme se. Vy snad ano? Taky ji milujete, nebo je vaším favoritem nějaká úplně jiná?

Muži mají orgasmickou bolest hlavy dvakrát častěji

Dušený hejk

Dušený hejk

12 hlasů
1h a 35min 387 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kterým se vaše děti nebudou nudit

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kter...

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Extra výkon pro snazší mytí oken

Extra výkon pro snazší mytí oken

Každý den jiná. Proměňte se v princeznu i dračici jen změnou účesu

Každý den jiná. Proměňte se v princeznu i drači...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném kroku? To není sci-fi

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném ...

Popáleniny se hojí rychleji, když si je člověk přivodí přes den

Popáleniny se hojí rychleji, když si je člověk ...

Tip na oběd

Polévka ze sterilované kukuřice

15 hlasů
20min 443kJ 62 Kč

Ideální recept, když máte hlad a nechce se vám nic dlo...

Kuřecí plátky na tymiánu

13 hlasů
1h a 20min 270kJ 145 Kč

Plátky kuřecích prsou s tymiánem a česnekem.

Poradny

Musím při žádosti o dávky dokládat přítelovy příjmy?

Dobrý den, v případě přídavku na děti jsou společně posuzovanými osobami rodiče a nezletilé neza... Více

Bude se mi výše PPM počítat i z nemocenské?

Dobrý den, výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) se vždy vypočítává z platu dos... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Někoho spontánně oslovíte, což není zrovna váš styl. K onomu člověku vás však bude táhnout nepřekonatelná síla, která vás donutí jít nad rámec svého obvyklého chování. A stoprocentně toho nebudete litovat, neboť, j...

Více