Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Všichni muži milují v sexu psí polohu. Víte proč?

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

19. 4. 2012 | Sex a vztahy

Je vášnivá, chlípná, nenáročná na pohyb a velmi oblíbená. O které poloze je řeč? O té, která vám i jemu nedá spát! Proč se v ní všichni chtějí milovat? A z jakého důvodu si ji nemůžete odepřít?

Takzvanou psí polohu, kdy vy klečíte na všech čtyřech, zatímco on přitisknutý k vašemu pozadí obdivuje ty ženské boky před sebou a užívá si hlubokého průniku penisu, milují skoro všichni. Proč jen skoro? Čerstvě zamilovaným párům přijde moc chlípná, nemorální, nečistá a zkrátka zvířecí. Tyhle typy poznáte tak, že než by se políbily na veřejnosti, radši by si strčily ruce do kyseliny.

Těm ostatním, tedy většině, přijde takhle milostná pozice nebývale sexy. A mají k tomu svoje důvody. Jaké?

Stydlínky i vášnivky si přijdou na své!

Ženy bez větších zábran, které se nestydí si sex naplno užít, milují ten pocit, kdy jsou v podřízené (submisivní) roli. A vzhledem k tomu, že svému milenci nevidí do tváře, mohou si místo něj představovat kohokoli od Brada Pitta po Ryana Reynoldse nebo Bradleyho Coopera (To je ten modrooký, co ho magazín People zvolil nejvíc sexy mužem planety. Prý mluví plynně francouzsky a skvěle vaří. Ale zpět k sexu.) Dalším bonusem je to, že volně visící ňadra se víc prokrvují, takže se zvyšuje citlivost bradavek. (Jeho ruce na ně dosáhnou – na poštěváček taky.) Taky se dá zamaskovat povislé bříško nebo strie na pozadí. Jak totiž zadeček vyšpulíte, nevzhledné „čárky“ se vypnou.

Chcete ho rychleji udělat?

Když se k tomu přičte ještě fakt, že penis dráždí přední stranu pochvy, což je ta část, kde se nachází pověstný bod G, není pochyb o super oblíbené pozici, bez které ženy nemohou být. Ty, které mají navíc za ušima, a z nějakého důvodu chtějí sex co nejdřív ukončit (i to se stává, ruku na srdce), na všechny čtyři pokleknou z jednoho prostého důvodu: Kombinace hlubokého proniknutí, vizuální stimulace a probuzení zvířecích instinktů v partnerovi s ním z velké většiny případů zacloumá tak, že spermatem vymaluje pomalu i strop. Prostě to, že své milence nevidí do tváře, rozehraje mu v hlavě fantazijní scénáře, a u toho všeho se kochá super krásným výhledem na její pozadí a prsa. Výsledek? Rychlejší vyvrcholení.

Muži rádi klečí, protože…

Muži mají ale „pejska“ v oblibě i kvůli jiným záležitostem, než jsou lístky do první řady na erotické představení s hlubokým průnikem v hlavní roli. Jednak vidí, jak se jejich penis zasouvá do země zaslíbené, ale navíc jim partnerčin zadeček masíruje varlata. Prostě poloha snů! S jedním malým zádrhelem ovšem. Klečení na kolenou přináší spáleniny od koberce. To je ale jen malá daň za rozkoš.

Jak pozici na pejska vylepšit?

Případné zdravotní újmy nechte stranou, jak psí polohu vylepšit, je záživnější téma. Místo kleku si lehněte na břicho a roztáhněte nohy. Partner si lehne na vás. Další variantou je milování vestoje. Stoupněte si za sebe. Hned potom, co partner zasune penis dovnitř, se hluboko předkloňte tak, až se prsty budete dotýkat země. Komu vadí absence očního kontaktu, nebo si chce zařádit tak trochu jinak, postaví si před sebe (nebo pod sebe) zrcadlo. Uvidíte, co jste ještě neviděli!

Psí poloha zkrátka patří mezi pět nejoblíbenějších milostných pozic vůbec. Nedivíme se. Vy snad ano? Taky ji milujete, nebo je vaším favoritem nějaká úplně jiná?

Časná puberta u dívek souvisí s předčasným nástupem pohla...

Polévka s topinambury

Polévka s topinambury

16 hlasů
45min 170 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Laserové omlazení intimních partií na Petra Clinic

TESTOVÁNÍ: Laserové omlazení intimních partií n...

TESTOVÁNÍ: Chutné a zdravé grilování v pohodlí domova díky Optigrillu od Tefalu

TESTOVÁNÍ: Chutné a zdravé grilování v pohodlí ...

TESTOVÁNÍ: Acidofilní mléko s cereáliemi a smetanový jogurt z Valašského Meziříčí

TESTOVÁNÍ: Acidofilní mléko s cereáliemi a smet...

Hledáte zdravou svačinu nejen pro své děti? Dopřejte jim Ovocňák!

Hledáte zdravou svačinu nejen pro své děti? Dop...

Žádné hladovění. Nadbytečným kilům se vyhnete díky pohybu a vhodné stravě

Žádné hladovění. Nadbytečným kilům se vyhnete d...

TESTOVÁNÍ: Úleva pro atopickou pokožku vašeho miminka s Mixa Atopiance

TESTOVÁNÍ: Úleva pro atopickou pokožku vašeho m...

Tip na oběd

Losos s koprovým tvarohem

7 hlasů
35min 555kJ 99 Kč

Brambory vařené ve slupce s koprovým tvarohem a uzeným...

Kuřecí maso na cibulce

5 hlasů
45min 566kJ 140 Kč

Kuřecí prsa s karamelizovanou cibulkou.

Poradny

Jaké je životní minimum samoživitelky s dvěma dětmi?

Dobrý den, životní minimum samoživitelky s dvěma dětmi v uvedeném věku je vyjádřeno částkou 7.42... Více

Musím dokládat příjmy manžela pro nárok na příspěvek?

Dobrý den, při žádosti o příspěvek na bydlení jsou společně posuzovány ty osoby, které mají v by... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Buďte připraveni na ostřejší konflikt ohledně peněz! Vašim blízkým se pravděpodobně nebude zamlouvat fakt, že máte rodinné finance pevně v rukou. V názorech na jejich využití se totiž diametrálně rozcházíte. Zkuste proto najít společný kompromis!

Více