Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Muži jsou přímo posedlí vzrušenou ženou

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

01.04.2020 | Sex a vztahy

Vzrušené ženy produkují do svého potu chemické látky, které v mužském nose dráždí receptory a vyvolají velmi prudkou nervovou reakci, která je informuje o tom, že je příslušnice opačného pohlaví sexuálně excitovaná. Taková žena je pak pro muže, který její pach erotického vábení zachytil svým nosem, velmi atraktivní. Jedna a tatáž žena ho přitahuje mnohem víc, než když je v ní sexuální vzrušení na bodu mrazu.

Samozřejmě tyto chemické signály vnímané nosem z ženského potu nepůsobí jen na to, jak muž hodnotí přitažlivost ženy, ale velmi silně ovlivní také jeho vlastní centrum sexu a vzruší ho. Silně vzrušiví pánové můžou jen po natažení pachu vzrušené ženy nosem dosáhnout velmi rychle erekce.

Stačí přivonět k oblečení

Opravdu! Podle studie přitom stačí, aby muži přičichli k tričku, které měla na sobě žena ve chvíli, kdy byla sexuálně vzrušená. Vyplývá to z experimentu, v němž heterosexuální muži očichávali trička různých žen, které byly různě sexuálně vzrušené. Muži hodnotili trička sexuálně vzrušených žen jako nejpříjemněji vonící. Ale zároveň ze sledování jejich mozku vyplynulo, že je takový pach mocně sexuálně vzrušil.

„Muži hodnotí pot z podpaží ženy, když je vzrušená, jako mnohem přitažlivější než pot z podpaží stejné ženy, když není vzrušená vůbec. V druhé části pokusu vyšlo najevo, že muži zažívají silné sexuální vzrušení poté, co přičichnou k potu ženy, která je sexuálně vzrušená. A chemické signály vzrušení zvyšují motivaci k sexuálnímu chování mužů,“ tvrdí autoři z University of Kent.

Oční kontakt

Muži se často trápí svou postavou či výbavou v kalhotách. Ale ve skutečnosti můžou získat ženu a vzrušit ji úplně něčím jiným. Svůdným pohledem. Přímý oční kontakt a dlouhý pohled z očí do očí je společensky neslušný, protože je právě tak intimní a vzrušující. Působí silněji na ženy než muže.

„Zírání přímo do očí spouští v mozku dráhu vzrušení. Když se vám líbí, jak na vás někdo zpříma kouká, mozek si to vyloží jako sexuální signál a reaguje tím, že tělo začne připravovat na sex,“ vysvětluje psycholožka Tracey Cox. A také zírání do očí během sexu u obou pohlaví silně posiluje vzrušení a usnadňuje dosažení orgasmu.

Zatočte s protivnou žárlivostí

Velikonoční uzené zapečené s bramborami

Velikonoční uzené zapečené s bramborami

8 hlasů
1h a 15min 470 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Mrkvové knedlíčky

12 hlasů
40min 687kJ 59 Kč

Recept na knedlíčky s mrkví a ovocnou zálivkou.

Hráškový krém s mozzarellou

0 hlasů
50min 175kJ 130 Kč

Voňavý hráškový krém doplněný rajčaty a sýrem .

Poradny

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více