Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Čtyřicetiletí hipsteři podvádějí dvakrát častěji

Se zarděním přiznává, že ulítá na "Růžovce" a Ulici. Nesnáší přetvářku a faleš. Potají ujídá redakční bonbóny.

Zobrazit další články autorky

26.03.2020 | Sex a vztahy

Současná epidemie koronaviru moc neprospívá nevěře. Milenci a milenky totiž nemají prostor tajně se potkávat se svými protějšky, kteří podvádějí stálé partnery a partnerky. Nicméně výsledky nového průzkumu na seznamce pro nevěrné odhaluje, že mezi čtyřicátníci, kteří jdou s dobou a nosí krátký pěstěný vous a tetování – tzv. hipsteři – dvakrát častěji podvádějí stálé partnery. Nejvěrnější jsou naopak hladce oholení muži a hipsteři s dlouhým vousem.

Muži mající krátký a pravidelně zastřihovaný vous podvádějí své stálé partnerky a partnery dvakrát častěji. V této skupině mužů přiznalo nevěru osmapadesát procent. Ve skupině mužů se strništěm je to dvaapadesát procent. Pánové s dlouhým neupraveným vousem jsou o něco věrnější, v jejich skupině se k nevěře doznalo osmatřicet procent mužů. Nejméně nevěrných je ve skupině hladce oholených mužů, doznalo se k tomu devětadvacet procent.

Častěji také podvádějí protějšky jedinci, kteří mají výrazná tetování a piercingy. Vyplývá to z průzkumu seznamky IllicitEncounters.

„Tento průzkum dokazuje, že si ženy musejí dávat pozor na starší hipstery s krátkým pěstěným vousem. Muži s vousem, tetováním a piercingy podvádějí mnohem častěji než muži, kteří jsou hladce oholení, bez tetování a piercingů. Muži, kteří chtějí i po čtyřicítce vypadat mladě a přitažlivě, mnohem častěji pošilhávají kolem,“ tvrdí expertka na sex a vztahy Jessica Leoni ze společnosti IllicitEncounters.

A jaké jsou nejčastější mýty o nevěrnících?

Nevěrníci jsou sobci a narcisové

Bylo by sice fajn, pokud by bylo takhle snadné „zaškatulkovat“ nevěrníka či nevěrnici, ovšem realita je poněkud jiná. Lidé, kteří podvádějí své partnery, mohou patřit ke všem typům osobnosti. Vždyť to by pak k „narcisům“ patřil skoro každý druhý člověk!

Nevěra je důkaz, že vztah je v koncích

Zní to logicky, ale také to nemusí být pravda. Nevěra totiž může mít i spoustu jiných důvodů, než je rozpadající se vztah! Lidé podvádějí ze zvědavosti, když si chtějí zvednout sebevědomí, dokázat, že jsou pro druhé přitažliví, ale také třeba „omylem“ – když to na večírku přeženou s alkoholem. A ti všichni (a mnozí další) by nikdy ani nepomysleli na to, že by svůj původní vztah rozbili nebo že by byl jejich partnerský život nešťastný!

Kdo jednou podvede, vždycky podvede

Ačkoli pověst nevěrníka či nevěrnice se s člověkem táhne dlouho, opravdu to nemusí platit vždy. Spousta lidí, kteří se nevěry dopustí, už tuto zkušenost nezopakují. Mohou dospět, potkat lásku svého života, přestat se bát závazků… Lámat nad někým hůl, protože před lety někde „uklouzl“, by mohla být chyba.

Nevěra znamená konec

Spousta vztahů nevěru jednoho z partnerů nepřežije. Ale ne vždy musí podvádění vést k rozchodu. Některé dvojice krizi překonají a najdou v sobě sílu začít znovu. Někteří lidé, kteří se pro tento krok rozhodli, pak dokonce hovoří o tom, že je jejich partnerství mnohem silnější, protože se konečně vyřešily problémy, se kterými bojovali a o kterých ve vztahu mlčeli. Nicméně je jasné, že takový postup nelze uplatnit vždy…

Šťastným párem krok za krokem

Jahodový žahour s tvarohovými knedlíčky

Jahodový žahour s tvarohovými knedlíčky

42 hlasů
35min 779 kJ 83 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákový krém

28 hlasů
45min 718kJ 79 Kč

Nemáte nápad na nenáročnou polévku k obědu? Zkuste rec...

Zeleninový salát s mangem

22 hlasů
30min 191kJ 75 Kč

Pikantní papriko-rajčatový salát s mangem .

Poradny

Mám uvést vratku daně jako příjem při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle § 5 odst. 2 zákona o státní sociální podpoře, který upravuje nárok na přídavky na... Více

Jsem na DPP bez nemocenské, jak to bude s pojištěním?

Dobrý den, dohoda o provedení práce (DPP) zakládá účast na zdravotním, sociálním a nemocenském po... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro zrozence ve znamení Berana začíná tento týden období relativního klidu. Platit to bude především pro prvních několik dní, kdy si budete užívat všeobecné pohody. Tu vám ovšem krátce naruší víkend, jenž přinese n...

Více