Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Muži v kostce

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

22.05.2020 | Sex a vztahy

Muži a jejich chování je pro nás ženy občas těžko pochopitelné. Ale místo toho, abychom se kvůli tomu rozčilovaly, měly bychom to raději přijmout. Pro některá mužská jednání existují totiž dokonce vědecká vysvětlení.

Že jsou muži a ženy od základu jiní, není žádné tajemství. Často se ptáme, co se jim to honí v hlavě, nebo proč zkrátka nedokážou vytušit naše přání. Ale za jejich podivné chování, které pro nás je hádankou, muži nemohou – alespoň ne podle vědců.

Muži potřebují jasná vyjádření

Muži neumějí číst myšlenky a nemohou tušit, že byste chtěly, aby vás pozvali do restaurace. Řekněte svému muži proto jasně, co chcete. Přestaňte s planými nadějemi a nečekejte, že vám je sám od sebe splní.

Muži slyší něco jiného než ženy

Různé studie dokazují, že muži a ženy mají různé zájmy, pokud jde o obsahu hovoru. Zatímco ženy rády mluví o lásce, vztazích a jiných lidech, muže tato témata nudí, a proto neposlouchají pozorně. Pokud chcete tedy s muži vést opravdu živý rozhovor, pak zvolte téma, které bude zajímat vás oba.

Muži chtějí respekt

Stějně jako v zaměstnání, tak i doma očekávají muži od svého okolí respekt. Dokážou překonat sami sebe, pokud vědí, že jim důvěřujete a obdivujete. Respekt je pro muže stejně důležitý jako láska. Pokud respektuje žena muže, respektuje muž ženu. 

Muži si nejsou vždy jistí sami sebou

Muži jsou, co se týče jejich role otce nebo manžela, velmi citliví, dokonce velmi zranitelní, což ale nikdy veřejně nepřiznají. Ženy by tedy měly jejich role ocenit a vážit si jich, pak se budou jejich muži mnohem sebejistější. A když ho neoceníte doma, bude s největší pravděpodobností hledat jinde…

Muži mají rádi přirozenost

Není vůbec důležité, abyste vypadala jako modelka nebo hollywoodská hvězda, muži mají radši jednoduchost a přirozenost. Pokud vás miluje, miluje vás i v teplácích a s neučesanými vlasy. Nemusíte se kvůli němu měnit, zůstaňte sama sebou.

Sex je pro muže víc než jen tělesný kontakt

Čím častější máte s partnerem sex, tím větší je jeho sebevědomí. Pokud si ale držíte odstup tělesný i emocionální, cítí se odmítnutý a nejistý. Blízkost a důvěra jsou velmi důležité faktory každého vztahu.

Muži spí jinak

Muži milují spát bok po boku své ženy. Ale vy máte naopak raději postel samy pro sebe? Existuje vysvětlení na základě evoluční biologie –zatímco muži jsou „stádová zvířata“ a spánek ve společnosti jim dodává jistotu a bezpečí, byly ženy vždy zodpovědné za blaho stáda a rodiny. Těšte se z toho, pokud partner hledá vaši blízkost i v noci, díky vám má ten dobrý pocit.

Muží trpí více

Jako ženy si často děláme legraci z věčného stěžování si mužů při běžném nachlazení. Ale neprávem, protože je vědecky dokázáno, že my ženy opravdu trpíme méně. Imunitní systém žen je silnější než ten mužů a to kvůli hormonu testosteronu – muži s vyšší hladinou mají slabší imunitní systém.

Přistiženi dětmi při milování

Treska v šafránové omáčce

Treska v šafránové omáčce

6 hlasů
1h a 10min 343 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Těstoviny pappardelle s rukolou

20 hlasů
40min 872kJ 92 Kč

Těstoviny nemusí být vždy jen špagety. Zkuste třeba ši...

Španělská rýže

16 hlasů
60min 708kJ 120 Kč

Španělský recept: rýže s kuřecím masem a olivami.

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více