Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Intimní účesy dle představ mužů

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

11. 6. 2020 | Sex a vztahy

Nakonec si samozřejmě rozhodnete sama, ale možná by vás zajímalo, jaké úpravě intimních partií u žen dávají přednost muži.

Dobrý účes dokáže vyčarovat úplně nový vzhled. Také nový sestřih v intimní oblasti dokáže zvednout náladu. Klidně můžete vyzkoušet, co se vám líbí a bude vyhovovat, ale možná vás už někdy napadlo, jaký střih se líbí muži vašeho života. Ten ho totiž uvidí nejspíš a nejčastěji.

Na základě ankety si intimní oblast pravidelně holí 67 % žen, přičemž skoro třetina z nich upřednostňuje tak zvaný brazilský styl, tedy úplné odstranění chloupků. Ale jaký účes mají muži nejraději? Líbí se jim to „tam dole“ spíš bez chloupků? A kolik z nich chce raději „přírodní“ ženu?

Oblíbené intimní účesy

Na otázku, jestli existuje nějaký oblíbený intimní sestřih, skončil podle odpovědí téměř 6000 mužů na prvním místě se 45 % brazilský sestřih. Těsně v závěsu za ním byla s 32 % „přistávací dráha“ a na třetím místě s 15 % „trojúhelník“.  Divoký porost preferuje necelých 5 % pánů. Na pátém místě potom s 2 % jsou speciální sestřihy jako různé vzorce nebo písmenka.

Jak důležitý je dámský sestřih pro muže

Velmi zajímavé také je, jak moc napínavý je pro muže ten moment, kdy poprvé mají vidět intimní účes své vyvolené. 67 % přiznává, že je to „napínavé, ale nemá rozhodující váhu“, pro 22 % je to naopak jedno z nejdůležitějších na ženském těle a necelých 7 % přiznalo, že to je nejen velmi vzrušující okamžik, ale dokonce může ovlivnit to, zda naváže se ženou něco vážnějšího. Pouhým 4 % dotázaných to bylo úplně jedno.

Jaký vliv má sestřih na orální sex?

A jak je to s orálním stykem, když se žena v intimní oblasti neholí? Zde se názory liší. 35 % nemá žádný problém s tím, aby uspokojili ženu ústy i skrz zarostlou buš, 35 % tvrdí, že ženu orálně uspokojí, „když už to musí být“. 24 % z nich prohlásilo, že by se jim mohlo z tolika chlupů udělat špatně, zatímco 6 % hustý porost doslova vyžaduje. Chutě jsou tedy různé.

A jak je to s hygienou?

Je hygieničtější nebo zdravější holit se v intimních partiích? Ve skutečnosti vlastně ne. Pro hygienu v intimní oblasti je nejdůležitější pravidelně se mýt. Ze zdravotního hlediska lze říci, že lidé nemají intimní ochlupení náhodou. Dokonce má svůj význam, protože tvoří ochranu citlivé intimní oblasti, například před napadení infekcemi. Pokud tedy hledáte důvod k holení, v hygieně ho nenajdete.

Dlouhé vlasy jsou smyslnou erotickou pomůcku zdarma

Grilovaná štika

Grilovaná štika

8 hlasů
50min 477 kJ 142 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Králík na tymiánu

11 hlasů
1h a 20min 466kJ 160 Kč

Králík patří k pochoutkám v české kuchyni, navíc králi...

Polévka z kedluben

14 hlasů
40min 289kJ 80 Kč

Kedlubnová polévka s petrželkou a smetanou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více