Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

I erotické pomůcky si zaslouží důkladnou hygienu

01.08.2020 | Sex a vztahy

Jak se na sociální síti postarat o pořádné vzrušení? Stačí, když se pochlubíte sbírkou svých erotických pomůcek, vtipně uskladněných v zajímavém pořadači. Je ale vhodné zavěsit si je jen tak na dveře?

Obvykle do pořadače uskladňujete dětské hračky, boty, pásky, šátky či třeba bižuterii. Jistá žena však třídění svých osobních věcí pojala trochu kreativněji. V rámci profilu na sociální síti se pochlubila zásobou erotických pomůcek a přidala k tomu komentář, že si obstarala pořádné úložiště (závěsný stojan na boty) se skutečně dost slušným počtem přihrádek. Konkrétně jich je 24! Udělali byste to samé?

Při bližším prozkoumání se jeví, že jej pověsila na dveře – pravděpodobně od šatny nebo nějaké jiné menší místnosti. Pořadač ukrývá vibrátory, dilda, anální kolíky a další hračky pro dospělé. Autorka fotky pak připsala, že se tenhle její nápad asi netrefí do vkusu každého, nicméně jí samotné se velmi líbí.

Hrdinka 21. století!?

Uživatelé Facebooku byli ohromeni rozsáhlou sbírkou a někteří z nich uvedli, že na její rozsah dokonce i žárlí. Objevovala se slova jako „brilantní“ a „geniální“. Jedna osoba poznamenala, že uvedená dáma je hrdinka. Tak což o to, žena musela mít pořádnou odvahu, když se svěřila s něčím tak intimním, nicméně ze zdravotního hlediska dobře nedělá. Do pořadače se totiž práší.

Tma a samotka

Sexuální hračky by měly být chráněny před zásahy zvenčí, proto je v době jejich nečinnosti vhodné uložit je do původních obalů a saténových sáčků, zásuvek či krabic. Hromadění prachu a dalších nečistot je v průběhu času nevyhnutelné, ale i když se hračky pro dospělé uchovávají správně, čistění se stejně nevyhnete. Ideálně před i po jejich použití. K tomu využijete čisticí sprej z erotického obchodu, který je bezpečný jak pro hračky, tak i pro tělo.

I vhodné načasování hraje roli

Silikonové a skleněné hračky se umývají mýdlem a teplou vodou, a to co nejrychleji, tedy ještě předtím, než sperma, poševní sekret, sliny a lubrikanty zaschnou. (Konkrétně silikon se považuje za jeden z nejbezpečnějších materiálů v erotickém průmyslu. Bývá totiž hypoalergenní na jeho povrchu jen těžko ulpívají nečistoty a bakterie. To však neznamená, že o něj nemusíte pečovat!)

Ocelová dilda je zase třeba vyvářet aspoň po dobu 10 minut. Jedině tak se zničí veškeří nezvaní návštěvníci. Naproti tomu vibrátory z plastu a gumy nezvládají vysoké teploty. Z těchto důvodů se pouze otírají mokrým hadříkem a mýdlem. Vždy však přihlédněte k pokynům výrobce. A představě o závěsném pořadači na boty dejte sbohem.

Varovné signály nespokojenosti těla

Grilovaný pstruh

Grilovaný pstruh

7 hlasů
60min 1177 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pstruzi na tymiánu

7 hlasů
50min 957kJ 200 Kč

Velmi rychle a jednoduše pečení pstruzi vonící tymiáne...

Kořeněné hovězí maso

5 hlasů
1h a 25min 466kJ 215 Kč

Restované hovězí maso s dýní.

Poradny

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Chci bydlet sama s dětmi, dostanu příspěvek na bydlení?

Dbrý den, Karolíno,na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu, ve kterém má t... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více