Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Pánové, tohle číslo vás porazí: Tolik žen předstírá ORGASMUS!

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

27.03.2015 | Sex a vztahy

Pánové se pomalu smiřují s tím, že jejich ženy někdy předstírají orgasmus. Ony to vysvětlují tím, že nechtějí ranit partnerovy city nebo už je soulož nebaví a rády by to měly za sebou. Ačkoli je první z důvodů docela altruistický a láskyplný, druhý už tolik lichotivý není. Naznačuje, že mnoho žen sex s partnerem nebaví. A je jich opravdu mnoho. V nedávném průzkumu se k předstírání orgasmu přiznalo sedmašedesát procent žen.

Průzkum si nechala vypracovat redakce britské edice magazínu Cosmopolitan a vyjádřilo se v něm 2 300 žen.

Osmadvacet procent předstírajících žen uvádí jako motiv to, že nechtějí ranit partnerovy city. Ten se při souloži sice snaží, ale ženino vyvrcholení je v nedohlednu, tak ho raději zahraje. Jen o procento méně žen chce sex předstíráním orgasmu jednoduše ukončit. Proč? Protože je to nebaví a je to příliš dlouhé.

Muži dosáhnou orgasmu během sexu pokaždé v pětadevadesáti procentech případů. Sedm z deseti žen ale přiznává, že se partner někdy při sexu dovede k orgasmu sám vlastní rukou.

Ženy při sexu velmi trápí vzhled a to, jak u soulože vypadají. Celá třetina se prý soustředí na tento fakt tak usilovně, že nemá čas se uvolnit a dosáhnout vyvrcholení. Pětatřicet procent pak nezažívá s partnerem takové dráždění, které by k vyvrcholení vedlo.

„Všichni si myslí, že žena může mít orgasmus, ale při souloži je to docela vzácné. Jen dvacet až třicet procent žen má orgasmus při souloži do vagíny, proto zbývajících sedmdesát procent může mít pocit, že to musí hrát… Ženy by neměly očekávat, že je partner přivede k orgasmu vždy, pokud ho to navíc samy nenaučí,“ komentovala výsledky průzkumu doktorka Janet Hallová, britská psycholožka.

Laškovné otevírání a zavírání očí při sexu

Gnocchi s houbami

Gnocchi s houbami

14 hlasů
30min 335 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové plátky s oregánem

11 hlasů
55min 1107kJ 140 Kč

Smažené masové „špízy“ se sýrem a cuketou.

Fazolkový salát

3 hlasy
30min 434kJ 80 Kč

Salát s fazolových lusků a červených fazolí.

Poradny

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Jak žádat o ošetřovné, když je škola už otevřená?

Dobrý den,na základě informací uvedených na stránkách MPSV se domnívám, že formulář/potvrzení by ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více