Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte poukaz v hodnotě 20 000 Kč na jazykový kurz s CK INTACT!

Soutěžíte také o 4 slovníky

Ať jde o maturitu, kariéru nebo cestování po světě, bez cizího jazyka se zkrátka neobejdeme. Pokud se potřebujete Vy nebo Vaše děti v cizí řeči zlepšit, zkuste štěstí v soutěži s CK INTACT, která už 22. sezónu organizuje individuální jazykové kurzy po celém světě. Vyhrajte pro sebe nebo pro Vašeho středoškoláka poukaz v hodnotě 20 000 Kč na jazykový kurz v zahraničí s INTACTem! Další 4 výherci obdrží parádní slovník.

Pokud Vám dělá starost špatná angličtina Vašeho teenagera, pošlete ho na letní kurz do Anglie nebo na Maltu. U mladých patří k nejoblíbenějším. Velká Británie letos pořádá letní olympiádu, která přitáhne spoustu návštěvníků i studentů. Očekávají se tak problémy s místy na kurzech a hlavně s volnou ubytovací kapacitou. V určitých oblastech ve Velké Británii mají už nyní školy vyprodané kapacity na celý červenec. Navíc hrozí i nedostatek letenek. Prázdninový pobyt je tedy nutné objednat na www.intact.cz co nejdřív. Velká Británie bude letos in!

Studenti si zlepší poslech i mluvení, obohatí slovní zásobu a naučí se v jazyce rychle reagovat. Středoškoláci budou mít maturitu z cizího jazyka v kapse! Vyberete-li na www.intact.cz letní kurz jazyka pro dceru či syna, nudit se rozhodně nebudou. Ve volném čase si užijí sportovní aktivity, výlety, diskotéky, barbecue. Vy si doma nemusíte dělat starosti, o potomky je skvěle postaráno! Není třeba se trápit ani tím, že děti jely nerady bez kamarádů. Na kurzu poznají spoustu přátel, se kterými se na konci pobytu jen těžce loučí.

V zemi rodilých mluvčích se rozmluví každý, protože musí v cizí řeči komunikovat od rána do večera. CK INTACT, opakovaně nominovaná na nejlepší jazykovou agenturu ve střední Evropě, nabízí na www.intact.cz nejširší paletu jazyků i destinací za nejnižší ceny na trhu! Pro děti a mládež, dospělé, seniory a speciální kurzy pro manažery. S výběrem Vám poradí, stejně jako Jirkovi Mádlovi nebo Lucce Vondráčkové, stálým klientům INTACTu.

Zúčastněte se soutěže s CK INTACT – studium v zahraničí! Na jednoho z Vás čeká exkluzivní výhra v podobě poukazu 20 000 Kč na jazykový kurz v cizině. Další 4 výherci dostanou slovníky.

Exkluzivní výhru v podobě poukazu získá 1000. správná odpověď.
Slovníky si rozdělí 1., 500., 1500 a 2000. správná odpověď.


Nápovědu hledejte na www.intact.cz
Soutěž probíhá od 19. března do 1. dubna 2012.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Mrkvový salát se zázvorem

Mrkvový salát se zázvorem

7 hlasů
20min 422 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát ze zelí a jablek

14 hlasů
35min 593kJ 50 Kč

Recept na zelný salát jako součást oblohy nebo jako le...

Melounový salát

9 hlasů
15min 356kJ 65 Kč

Osvěžující salát z melounu a jahod.

Poradny

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Jsem v evidenci ÚP, dostanu nemocenskou nebo PPM?

Dobrý den,omlouvám se za předchozí nejasnou odpověď, přehlédla jsem informaci, že jste na ÚP, res... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více