Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte poukaz v hodnotě 20 000 Kč na jazykový kurz s CK INTACT!

Soutěžíte také o 4 slovníky

Ať jde o maturitu, kariéru nebo cestování po světě, bez cizího jazyka se zkrátka neobejdeme. Pokud se potřebujete Vy nebo Vaše děti v cizí řeči zlepšit, zkuste štěstí v soutěži s CK INTACT, která už 22. sezónu organizuje individuální jazykové kurzy po celém světě. Vyhrajte pro sebe nebo pro Vašeho středoškoláka poukaz v hodnotě 20 000 Kč na jazykový kurz v zahraničí s INTACTem! Další 4 výherci obdrží parádní slovník.

Pokud Vám dělá starost špatná angličtina Vašeho teenagera, pošlete ho na letní kurz do Anglie nebo na Maltu. U mladých patří k nejoblíbenějším. Velká Británie letos pořádá letní olympiádu, která přitáhne spoustu návštěvníků i studentů. Očekávají se tak problémy s místy na kurzech a hlavně s volnou ubytovací kapacitou. V určitých oblastech ve Velké Británii mají už nyní školy vyprodané kapacity na celý červenec. Navíc hrozí i nedostatek letenek. Prázdninový pobyt je tedy nutné objednat na www.intact.cz co nejdřív. Velká Británie bude letos in!

Studenti si zlepší poslech i mluvení, obohatí slovní zásobu a naučí se v jazyce rychle reagovat. Středoškoláci budou mít maturitu z cizího jazyka v kapse! Vyberete-li na www.intact.cz letní kurz jazyka pro dceru či syna, nudit se rozhodně nebudou. Ve volném čase si užijí sportovní aktivity, výlety, diskotéky, barbecue. Vy si doma nemusíte dělat starosti, o potomky je skvěle postaráno! Není třeba se trápit ani tím, že děti jely nerady bez kamarádů. Na kurzu poznají spoustu přátel, se kterými se na konci pobytu jen těžce loučí.

V zemi rodilých mluvčích se rozmluví každý, protože musí v cizí řeči komunikovat od rána do večera. CK INTACT, opakovaně nominovaná na nejlepší jazykovou agenturu ve střední Evropě, nabízí na www.intact.cz nejširší paletu jazyků i destinací za nejnižší ceny na trhu! Pro děti a mládež, dospělé, seniory a speciální kurzy pro manažery. S výběrem Vám poradí, stejně jako Jirkovi Mádlovi nebo Lucce Vondráčkové, stálým klientům INTACTu.

Zúčastněte se soutěže s CK INTACT – studium v zahraničí! Na jednoho z Vás čeká exkluzivní výhra v podobě poukazu 20 000 Kč na jazykový kurz v cizině. Další 4 výherci dostanou slovníky.

Exkluzivní výhru v podobě poukazu získá 1000. správná odpověď.
Slovníky si rozdělí 1., 500., 1500 a 2000. správná odpověď.


Nápovědu hledejte na www.intact.cz
Soutěž probíhá od 19. března do 1. dubna 2012.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Ostré kuřecí kousky

Ostré kuřecí kousky

10 hlasů
45min 649 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Lahodné kuře Teriyaki s vůní Asie

27 hlasů
50min 617kJ 227 Kč

Kuře s příchutí Asie vykouzlíte podle tohoto receptu. ...

Šťavnaté karbanátky

8 hlasů
50min 625kJ 110 Kč

Karbanátky z kuřecího masa a cukety.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více