Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte poukaz v hodnotě 20 000 Kč na jazykový kurz s CK INTACT!

Soutěžíte také o 4 slovníky

Ať jde o maturitu, kariéru nebo cestování po světě, bez cizího jazyka se zkrátka neobejdeme. Pokud se potřebujete Vy nebo Vaše děti v cizí řeči zlepšit, zkuste štěstí v soutěži s CK INTACT, která už 22. sezónu organizuje individuální jazykové kurzy po celém světě. Vyhrajte pro sebe nebo pro Vašeho středoškoláka poukaz v hodnotě 20 000 Kč na jazykový kurz v zahraničí s INTACTem! Další 4 výherci obdrží parádní slovník.

Pokud Vám dělá starost špatná angličtina Vašeho teenagera, pošlete ho na letní kurz do Anglie nebo na Maltu. U mladých patří k nejoblíbenějším. Velká Británie letos pořádá letní olympiádu, která přitáhne spoustu návštěvníků i studentů. Očekávají se tak problémy s místy na kurzech a hlavně s volnou ubytovací kapacitou. V určitých oblastech ve Velké Británii mají už nyní školy vyprodané kapacity na celý červenec. Navíc hrozí i nedostatek letenek. Prázdninový pobyt je tedy nutné objednat na www.intact.cz co nejdřív. Velká Británie bude letos in!

Studenti si zlepší poslech i mluvení, obohatí slovní zásobu a naučí se v jazyce rychle reagovat. Středoškoláci budou mít maturitu z cizího jazyka v kapse! Vyberete-li na www.intact.cz letní kurz jazyka pro dceru či syna, nudit se rozhodně nebudou. Ve volném čase si užijí sportovní aktivity, výlety, diskotéky, barbecue. Vy si doma nemusíte dělat starosti, o potomky je skvěle postaráno! Není třeba se trápit ani tím, že děti jely nerady bez kamarádů. Na kurzu poznají spoustu přátel, se kterými se na konci pobytu jen těžce loučí.

V zemi rodilých mluvčích se rozmluví každý, protože musí v cizí řeči komunikovat od rána do večera. CK INTACT, opakovaně nominovaná na nejlepší jazykovou agenturu ve střední Evropě, nabízí na www.intact.cz nejširší paletu jazyků i destinací za nejnižší ceny na trhu! Pro děti a mládež, dospělé, seniory a speciální kurzy pro manažery. S výběrem Vám poradí, stejně jako Jirkovi Mádlovi nebo Lucce Vondráčkové, stálým klientům INTACTu.

Zúčastněte se soutěže s CK INTACT – studium v zahraničí! Na jednoho z Vás čeká exkluzivní výhra v podobě poukazu 20 000 Kč na jazykový kurz v cizině. Další 4 výherci dostanou slovníky.

Exkluzivní výhru v podobě poukazu získá 1000. správná odpověď.
Slovníky si rozdělí 1., 500., 1500 a 2000. správná odpověď.


Nápovědu hledejte na www.intact.cz
Soutěž probíhá od 19. března do 1. dubna 2012.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Vrstvený salát

Vrstvený salát

15 hlasů
50min 617 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí kousky na šalotkách

1 hlas
1h a 25min 333kJ 140 Kč

Kuřecí maso pečené se šalotkou a jablky.

Jogurtová indická polévka s rýží

0 hlasů
35min 350kJ 80 Kč

Pikantní, kořeněná jogurtová indická polévka. Skvělá volb...

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Budete mít ze seb...

Více