Vaříme s Vámi, Vaše recepty u Vás doma: Vyhrajte balíček výrobků Maggi!

Pro 10 výherců máme 10 balíčků výrobků Maggi!

Vaříme s Vámi je projekt značky Maggi, který dává prostor nadšeným fanouškům vaření inspirovat ostatní. Jak takový pořad vzniká?

Vařit doma je důležité z mnoha důvodů, ale každodenní vaření je i náročné. Cílem značky Maggi je domácí vaření usnadnit. Nemusí to být jen pomoc v podobě výrobků od Maggi, ale i v inspiraci. A kdo by vám mohl nejlépe pomoci a nejlépe vás inspirovat, než vy sami sebe navzájem. Proto Maggi přišlo s novým projektem krátkých videí s vašimi recepty, natáčenými u vás doma. Na již natočená videa se můžete podívat na www.youtube.com/maggiczsk.

Zúčastnit projektu se může kdokoliv, kdo rád vaří a má chuť podělit se o své osvědčené recepty a tipy pro usnadnění práce v kuchyni. Protože vařit každý den nemusí být vždy radost, i když vaříte rádi. Často totiž v dnešní uspěchané době mnoho z nás sklouzává k těm stále stejným receptům. Projekt Vaříme s Vámi přináší inspiraci a jednoduché recepty, které si může každý uvařit doma. V posledním díle se o jeden takový inspirativní recept na zapečenou tresku se zeleninou podělila Laďka.

„Laďka nás naučila úžasný recept, který je podle mě ideální jako rychle připravená a snadno stravitelná večeře,“ popisuje Elly, foodblogerka, která pořadem Vaříme s Vámi provází. „Příprava zabere chviličku, stačí všechny ingredience naskládat do zapékací misky a tu vložit do trouby,“ vysvětluje Elly jednoduchý recept, který se Laďka naučila od své francouzské kamarádky.

Příprava každého dílu má vždy podobný průběh. Elly se štábem přijede ráno do domova vybrané kuchařky nebo kuchaře, prohlédne si prostory k natáčení a všichni se pomalu oťukávají. Na začátku většinou panuje i nervozita, protože většina lidí nemá s účinkováním před kamerou žádnou zkušenost. Ledy ale rychle proboří vtipný přeřek nebo nepovedený záběr. Tentokrát se Laďka s Elly bavily natolik, že při vaření zapomněly na bobtnající kuskus, který podávaly jako přílohu. „Ten se nám kvůli nepozornosti spojil v tvrdou placku. Naštěstí ho Laďka zachránila. Přidala ještě trochu oleje a promačkala rukou, takže se nakonec krásně rozsýpal,“ vysvětluje Elly, že nikdy není nic ztraceno.

Pokud byste rádi sdíleli své recepty s ostatními a pozvali Elly na návštěvu, neváhejte a vyplňte formulář na adrese www.maggi.cz/varime-s-vami. Každé tři týdny Elly vybere jeden zajímavý recept a již brzy se může vařit s vámi! Jako dárek Elly přiveze dárek v podobě domácího kávovaru Nescafé Dolce Gusto a balíčku výrobků MAGGI.

Pro 10 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme balíček výrobků Maggi!

Vyhrává 1., 50., 100., 150. atd. správná odpověď.
Soutěž probíhá od 31. března do 14. dubna 2014.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat