Hrajte o 3 sady venušiných kuliček Whoop.de.doo z edice RED light

Hračka, nebo zdravotní pomůcka? Venušiny kuličky Whoop.de.doo můžete použít na obojí!

Anna Marešová je známá česká designérka, která již získala řadu ocenění. Zatímco jiné ženy navrhují šperky a řeší romantiku, Anna se pouští do technických návrhů erotických hraček. Za návrh kolekce Whop.de.doo si již odnesla Národní cenu za studentský design. V letošním roce se získala za zrealizovaný Vibrátor ocenění RED DOT AWARD 2016.

Pro opravdové posílení

Úplnou novinkou pro letošní podzim je edice posilovacích NOIR heavy Whoop.de.doo Venušiných kuliček. Těžší varianta kuliček váží neuvěřitelných 102 gramů a je určena pro ženy, které chtějí ještě více posílit svaly pánevního dna. Sama designérka přirovnává nové NOIR heavy k čince. Zároveň ale slibují kuličky svým majitelkám to, co u ostatních konkurenčních produktů nenajdete, intenzivní vibrace.

Anna při své práci běžně spolupracuje s lékaři či odborníky. Používá výhradně zdravotně nezávadné a prověřené materiály. Spolupracuje také se sex koučkou Gaiou Poupětovou, která testovala i novou řadu Venušiných kuliček.

Venušiny kuličky tvoří dvojice spojených kuliček, uvnitř každé se nachází další kovová kulička. Po zavedení kuliček do pochvy dochází při pohybu k chvění kuliček a jemné vibraci, které stimulují svaly uvnitř pochvy a nositelce mohou přinášet příjemné potěšení.

Hračka, nebo zdravotní pomůcka? 

Jako zdravotní pomůcka jsou kuličky vhodné pro zpevnění svalů pochvy a pánevního dna. Posílené pánevní dno je totiž podle lékařů nejlepší prevencí proti inkontinenci v lehčích případech ji mohou i vyléčit. Nošení kuliček vás nutí zatínat právě ty svaly, které žádnou jinou aktivitou tak důkladně neposílíte.

Hlavním důvodem, proč ženy nosí Venušiny kuličky, je zlepšení sexuálního zážitku. Posílené svaly pak můžete využít při hrátkách s partnerem. Jejich zatnutím obemknete penis partnera a dočkáte se současně vlastního intenzivnějšího sexuálního prožitku a výraznějšího orgasmu. Kuličky můžete také využívat jako hračku při milování s partnerem. Fantazii se meze nekladou.

Jak začít s používáním?

Pokud jste v používání Venušiných kuliček úplný nováček, vyzkoušejte pro začátek lehčí modely. Anna Marešová nabízí začátečnicím RED light verzi kuliček. Zavádějte je nejdříve jen na několik minut denně (5-10 minut). Postupně zvyšujte časový interval. Doporučená doba nošení je 2-3 hodiny denně třikrát týdně. Používejte kuličky při pohybu, fungují při jakékoli aktivitě, dokonce i při sportu. Po zhruba šesti týdnech jsou svaly již výrazně posílené.

Whoop.de.doo NOIR heavy jsou ke koupi na www.whoopdedoo.cz a u dalších autorizovaných distributorů.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x sadu Venušiných kuliček z edice RED light od designérky Anny Marešové.

Soutěž probíhá od 5. do 29. prosince 2016

Vyhrává 100., 200., a 300. správná odpověď.

Více informací najdete na whoopdedoo.cz.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:16
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat