REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Není puding jako puding aneb Jak překvapí hruška a levandule

03.07.2018 | Testování

Spojení hrušky a levandule v prémiovém pudingu od Dr. Oetkera představuje novinku letošního léta. A tak není divu, že jsme tuhle neobvyklou kombinaci v redakci rády otestovaly. Jak puding obstál u našich mlsných jazýčků?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 75 testerek

Doporučeno: 65x


Otázka, kdo bude testovat, byla tentokrát vyřešena poměrně rychle. Vzhledem k tomu, že zvědavé jsme byly úplně všechny, dohodly jsme se, že jedna z nás připraví všechny pudingy, jež jsme měly k testování k dispozici, a přiveze je do redakce, aby se dostalo opravdu na každou.

A ta vůně!

K vaření se dobrovolně přihlásila naše šéfredaktorka Petra. „Pudingy jsou u nás docela časté. Když je nevařím klukům, používám je na krémy do dortů. Takže mi vůbec nevadilo, že si testování ‚odpracuju‘,“ usmívá se Petra.


Okouzlující vůně a skvělá chuť. To je puding Hruška a levandule od Dr. Oetker.

Ostatně pro své aktivní zapojení do testování měla ještě jeden důvod. „Jsem prostě zvědavá, to o mně ví každý. Takže když jsem mohla být úplně první, kdo puding očichá a ochutná, rozhodně jsem si nestěžovala,“ říká naše šéfredaktorka. A jak tedy puding Dr. Oetker Hruška a levandule obstál v tomto prvním testu?

„Musím říct, že už jen vůně při vaření mě úplně okouzlila. Kuchyně voněla po hruškách a levanduli ještě dlouho poté. A vůbec to není špatné spojení,“ pochvaluje si Petra, která samozřejmě neodolala a rovnou otestovala i chuť.

„Já prostě miluju puding, když je ještě pěkně horký, tekutý, prostě co nejčerstvější. Pamatuju si, jak jsem mamince pořád olizovala vařečku, když mi jako dítěti vařila vanilkový puding. A to mi nejspíš zůstalo,“ říká s tím, že i chuť nezklamala. „Levandule není příliš silná, jak jsem se bála, ale spíš hrušku krásně doplňuje. Dokonce i moji kluci ochutnali. A kdybych je dostatečně neodháněla, nejspíš by holkám v redakci nic moc nezbylo,“ říká.

Chuť, co neomrzí

A jak si puding Hruška a levandule vedl u ostatních redakčních testerek? „Všichni vědí, jak miluju levanduli, takže jsem byla na tuhle novinku hodně zvědavá. Kombinace s hruškou mi přijde neobvyklá, ale rozhodně v dobrém smyslu slova. Tahle chuť se jen tak neomrzí, je jemná, ale zároveň výrazná a jsem si jistá, že uspokojí i mlsnější jazýčky, než je ten můj. A to už je co říct,“ chválí puding od Dr. Oetkera Zorka z redakce.


Tohle testování jsme si opravdu užily. A z pudingu Hruška a levandule se rychle stal náš oblíbený prázdninový dezert.

Spokojené byly ale i její kolegyně. „Nebudu lhát – čekala jsem chemickou chuť, co prostě nezaujme, ale moje obavy se ani v nejmenším nenaplnily! Puding byl lehký, osvěžující, připomněl mi opravdové léto… Zkrátka a dobře jsem přidělenou mističku vylízala dřív, než by mě kdy napadlo,“ směje se redaktorka Lenka.

Také zástupkyně obchodního oddělení Denisa nešetřila chválou. „Po testování v redakci jsem neodolala a puding hned koupila i domů. Uvařila jsem ho pak jako zákusek po nedělním obědě a měl vážně úspěch! Trochu jsem se bála, jak budou moje děti reagovat na levandulovou příchuť, ale nakonec to bylo zbytečné, protože je cítit velmi jemně. Kombinace hrušky a levandule vůbec nebyla zbytečně navoněná, jak jsem čekala nebo jak je tomu u některých výrobků. A moje dcera Valinka dokonce poznala vůni u pravé levandule, která nám roste na zahradě, když prohlásila, že ta kytička voní podobně jako puding, co měla ke svačině,“ spokojeně hodnotí Denisa.

A k jejímu hodnocení se přidaly i ostatní redakční testerky. Zkrátka a dobře měl u nás prémiový puding Dr. Oetker Hruška a levandule jednoznačný úspěch. Tuhle letní svačinku jen tak neopustíme. A už plánujeme, jak si pudingové odpoledne v redakci zopakujeme. I když už nebudeme testovat…Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
14:33

HIIT training

HIIT training
18:33

Intenzivní trénink na nohy

Intenzivní trénink na nohy
14:03

Hardcore cvičení na bříško

Hardcore cvičení na bříško

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

151 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:45
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:02
226 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:00

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat