REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Není puding jako puding aneb Jak překvapí hruška a levandule

03.07.2018 | Testování

Spojení hrušky a levandule v prémiovém pudingu od Dr. Oetkera představuje novinku letošního léta. A tak není divu, že jsme tuhle neobvyklou kombinaci v redakci rády otestovaly. Jak puding obstál u našich mlsných jazýčků?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 80 testerek

Doporučeno: 65x


Otázka, kdo bude testovat, byla tentokrát vyřešena poměrně rychle. Vzhledem k tomu, že zvědavé jsme byly úplně všechny, dohodly jsme se, že jedna z nás připraví všechny pudingy, jež jsme měly k testování k dispozici, a přiveze je do redakce, aby se dostalo opravdu na každou.

A ta vůně!

K vaření se dobrovolně přihlásila naše šéfredaktorka Petra. „Pudingy jsou u nás docela časté. Když je nevařím klukům, používám je na krémy do dortů. Takže mi vůbec nevadilo, že si testování ‚odpracuju‘,“ usmívá se Petra.


Okouzlující vůně a skvělá chuť. To je puding Hruška a levandule od Dr. Oetker.

Ostatně pro své aktivní zapojení do testování měla ještě jeden důvod. „Jsem prostě zvědavá, to o mně ví každý. Takže když jsem mohla být úplně první, kdo puding očichá a ochutná, rozhodně jsem si nestěžovala,“ říká naše šéfredaktorka. A jak tedy puding Dr. Oetker Hruška a levandule obstál v tomto prvním testu?

„Musím říct, že už jen vůně při vaření mě úplně okouzlila. Kuchyně voněla po hruškách a levanduli ještě dlouho poté. A vůbec to není špatné spojení,“ pochvaluje si Petra, která samozřejmě neodolala a rovnou otestovala i chuť.

„Já prostě miluju puding, když je ještě pěkně horký, tekutý, prostě co nejčerstvější. Pamatuju si, jak jsem mamince pořád olizovala vařečku, když mi jako dítěti vařila vanilkový puding. A to mi nejspíš zůstalo,“ říká s tím, že i chuť nezklamala. „Levandule není příliš silná, jak jsem se bála, ale spíš hrušku krásně doplňuje. Dokonce i moji kluci ochutnali. A kdybych je dostatečně neodháněla, nejspíš by holkám v redakci nic moc nezbylo,“ říká.

Chuť, co neomrzí

A jak si puding Hruška a levandule vedl u ostatních redakčních testerek? „Všichni vědí, jak miluju levanduli, takže jsem byla na tuhle novinku hodně zvědavá. Kombinace s hruškou mi přijde neobvyklá, ale rozhodně v dobrém smyslu slova. Tahle chuť se jen tak neomrzí, je jemná, ale zároveň výrazná a jsem si jistá, že uspokojí i mlsnější jazýčky, než je ten můj. A to už je co říct,“ chválí puding od Dr. Oetkera Zorka z redakce.


Tohle testování jsme si opravdu užily. A z pudingu Hruška a levandule se rychle stal náš oblíbený prázdninový dezert.

Spokojené byly ale i její kolegyně. „Nebudu lhát – čekala jsem chemickou chuť, co prostě nezaujme, ale moje obavy se ani v nejmenším nenaplnily! Puding byl lehký, osvěžující, připomněl mi opravdové léto… Zkrátka a dobře jsem přidělenou mističku vylízala dřív, než by mě kdy napadlo,“ směje se redaktorka Lenka.

Také zástupkyně obchodního oddělení Denisa nešetřila chválou. „Po testování v redakci jsem neodolala a puding hned koupila i domů. Uvařila jsem ho pak jako zákusek po nedělním obědě a měl vážně úspěch! Trochu jsem se bála, jak budou moje děti reagovat na levandulovou příchuť, ale nakonec to bylo zbytečné, protože je cítit velmi jemně. Kombinace hrušky a levandule vůbec nebyla zbytečně navoněná, jak jsem čekala nebo jak je tomu u některých výrobků. A moje dcera Valinka dokonce poznala vůni u pravé levandule, která nám roste na zahradě, když prohlásila, že ta kytička voní podobně jako puding, co měla ke svačině,“ spokojeně hodnotí Denisa.

A k jejímu hodnocení se přidaly i ostatní redakční testerky. Zkrátka a dobře měl u nás prémiový puding Dr. Oetker Hruška a levandule jednoznačný úspěch. Tuhle letní svačinku jen tak neopustíme. A už plánujeme, jak si pudingové odpoledne v redakci zopakujeme. I když už nebudeme testovat…

21.11.2022

Strašně vynikající puding, jednoduchý na přípravu.

29.08.2022

Originální příchuť, velmi kvalitní výrobek, snadná příprava.

23.08.2022

obecně jsme spokojená s výrobky od Dr oetker a jejich ochucené pudinky jsou skvělé

22.08.2022

Zajímavá kombinace :) Příteli to moc nechutnalo, ale mě to hodně chutnalo :)

08.12.2021

Tento pudink jsem kdysi ochutnala, je zajímavý.

Chuťově mě moc neoslovil, myslím, že jiné příchutě jsou ale super.

25.02.2021

u nás doma milujeme hrušky a pudinky , takže víc snad není co dodat - prostě bomba

cena

19.07.2020

Zvláštní ale vynikající příchuť. Snadná příprava. Dětem chutná.

23.05.2019

Ráda ochutnávám nové věci a pudinky od Dr. Oetkera mi chutnají asi úplně všechny. Když jsem ho uviděla, hned jsem ho musela vyzkoušet, chuť je zajímavá, hrušku mám ráda asi v jakékoliv podobě, ale není tak výrazná jak bych třeba i chtěla. Levandule je spíš na ovonění, ale je to příjemná kombinace.

09.05.2019

Puding Dr . Otkera nas nezaujal ta hruska s tou levanduli nam vubec nechutnala citili jsme takovou zvlastni pachut i manzel co standartne spase vse co najde tohle vynechal ochutnal a vyhodil, chutve nedobre, zustaem u kalsickyhc prichuti premium

19.04.2019

Zajímavý puding,ocenuji novou netradiční kombinaci-hruška a levandule.Nádherně voní a celkově mě tento puding velmi mile překvapil i mojí rodinu.Plánuji tento puding kupovat častěji hlavně na léto,kdy se velmi hodí.

nic

11.04.2019

Moc fajn. Puding miluji. A tenhle jsem měla možnost zkusit. Čekala jsem nálož chemických blbosti :D ale kupodivu to bylo fakt fajn, akorát mě mrzí že to nemá barvu jako levandule :D že je to normální klasická barva :D ale to asi

Nemá to moc barvu levandule

28.02.2019

Zajímavá kombinace, chuť není nijak extra výrazná. Patří k mým oblíbeným, dokonce i přítel, který se na něj moc netvářil, nakonec uznal že je dobrý. Oceňuji, že nepotřebují levanduli spotřebitelům "cpát" v podobě chemické fialové, ale puding ponechali v normální barvě.

26.02.2019

Tato kombinace je naprosto senzacni. Mam moc rada hrusky,takze jsem musela vyzkouset. Mame doma radi vsechny prichute od Dr. Oetkera. Puding je krasne kremovy,ma pekny vzhled a cena je take prizniva. Budu urcite kupovat.

29.01.2019

Hrušky i levanduli miluji, takže mě tato kombinace chutí zaujala a i já jsem musela ihned vyzkoušet. Při vaření pudingu nám voněl krásně celý byt. Rodině velmi zachutnal. Mě bohužel trochu zklamala umělá chuť, ale na tu jsem zvyklá z jahodového, takže nic co bych nepřekousla.

11.01.2019

My doma nekupujeme jiné pudinky než od Dr. Oetkera. U nás teda vyhrává většinou vanilka ale musím říct, že tato kombinace hrušky a levandule mě oslovila. V létě jsme si oblíbili levandulové limonády, které se v posledních letech staly velmi populárními. Proto jsem se rozhodla, že to doma vyzkoušíme a mělo to úspěch! Nádherná vůně a skvělá chuť.

02.12.2018

Tento puding od Dr. Oetker s příchutí hruška, levandule se opravdu vyvedl. Jeho chuť je dokonalá a ta vůně... Jako by jste se přenesli do Francie. Puding se ne přichytává a jeho přípravu zvládne snad každý.

16.11.2018

Tento pudink mám doma koupený již dávno, dokonce dřív než se zde testoval, ale až dneska jsem se konečně dostala k tomu ho vyzkoušet. V obchodě mě zaujala kombinace chudí hrušky a levandule, jelikož mám velmi ráda vůni levandule a doma ji máme po celé zahradě, tak jsem se rozhodla tento pudink vyzkoušet. Ze začátku než se pudink začne vařit, tak se může zdát, že bude příliš aromatický, ale když je hotovo, tak ta levandule tam není skoro znát. Pudink není chuťově vůbec špatný, ale znovu si ho nejspíš nekoupím, jelikož jsem stále zastánce klasiky čokoláda a vanilka ;-)

01.11.2018

Na tento puding jsem se moc těšila, lákala mě tato kombinace surovin. Mile mě chuť i vůně překvapila. Levanduli v jídle moc nemusím, puding mi moc chutnal, měl velmi jemnou chuť. Já jsem v něm cítila více hrušku než levanduli a to bylo příjemné. Po uvaření byl krásně hustý a takový krémový.

10.10.2018

Hruška a levandule je opravdu zajímavá kombinace. Převažuje chuť hrušky a do toho je cítit lehký svěží závan smyslné levandule. Spíš ale podle vůně, než podle chuti :-) je to hodně netradiční a nemusí vyhovovat každému. Puding jsme měli v nějakém boxu s jídlem a od té doby ho kupujeme pravidelně :-)

08.10.2018

Puding od dr.Oetkera mně překvapil již svým neobvyklým názvem. Hrška a levandule je vážně zajímavá kombinace. Musím uznaž, že puding je celkem dobrý, budu jej kupovat dál svému synovi a partnerovi. Já zůstanu u své vanilky, která nemá tak umělou vůni, jenž mi trošku vadí. Proto ubírám jednu hvězdičku.

05.10.2018

Nový pudink od hruška a levandule koupil můj muž a musím řici, že mi velice chutnal. Je to neotřelá kombinace chutí a když je teplý a čerstvý je fakt moooooc dobrý. Určitě ho zase někdy koupíme. .-))))))))

23.09.2018

Puding je velmi zajímavý,v obchodě na mě udělal dojem,až jsem si ho musela koupit.Levanduli mám moc ráda,dělám si z ní čas pro lepší spánek.Co se týče konzistence,tak ta je super,chut také není špatná,ale ta vůně mi připadá celkem umělá.

umělá vůně

19.09.2018

Tuto nezvyklou novinku jsem se rozhodla ozkoušet na doporučení známé ,ale na mě je pudink moc cítit po levanduli a přišel mi dost aromatický a navoněný. Konzistence super Jiné příchutě jsou za mě top !

aromatický , né každému musí sednout

17.09.2018

Spojení hrušky a levandule v prémiovém pudingu od Dr. Oetkera to je trefa do mé chuti. Příprava je snadná a rychlá a výsledek dokonalý. Pudink jemný, chuť výborná a není nijak převoněný. Určitě doporučuji ochutnat.

04.09.2018

Toto spojení hrušky a levandule v prémiovém pudingu od Dr. Oetkera je neobvyklé a popravdě mě moc neuchvátilo, jako pozitivum hodnotím nové kombinace. Bohužel vyčnívá levandulová příchuť , která mi připomíná mýdlo bohužel nevíím proč.

27.08.2018

Spojení hrušky a levandule v prémiovém pudingu od Dr. Oetkera není úplně nejhorší kombinace, avšak nenadchne ani neurazí, jíst se to dá,ale znovu bych nekoupila, jsou i lepší kombinace, třeba karamel, či čokolada aci premium vanilka

27.08.2018

Na tento puding jsem narazila v obchodě a zaujala mě neobvyklá kombinace hrušek a levandule. Obojí mám moc ráda, tak jsem se rozhodla vyzkoušet. Chuť je zajímavá, neobvyklá a na mě asi už moc :) Ráda jsem zkusila něco nového, ale asi radši zůstanu u klasiky.

19.08.2018

tak tento pudink jsem mela asi 5x a moc mi chutnala kombinace prichute hrusky a levandule jen mi moc nejela struktura hodne se delaly hrudky ale to bude mozna mojim michanim , celkove 8 bodu z 10 a zkuste

14.08.2018

Spojení hrušky a levandule v prémiovém pudingu od Dr. Oetkera není úplně nejhorší kombinace, na mě až moc výstřední, sníst se to dá,ale že bych musela si jej kupovat a vařit znovu, to tedy ne no, raději klasickou premium vanilku

05.08.2018

Puding s jedinečnou příchuti mne velmi neuchvátil na poprvé. Podruhé jsem si jej zamilovala. Rychlá příprava, dávám si už jen tento puding. Nejraději si jej dávám ke snídani, navíc mbe nakopne energii.

26.07.2018

Výborný puding, takový netradiční. Má skvělou chuť a je výborný s piškoty. Rozhodně doporučuji variantu s levandulí, to byl skvělý nápad a chuť pěkně zvýrazní a oživí. Dr. Oetker zkrátka opět nezklamal.

26.07.2018

pudinky od doktora oetkera milujeme ale tento mě moc nenadchl asi mám jiné chutové požadavky děti ho snědli ale já už ho asi nekoupím... jiné výrobky ale miluju a nedovedu si bez nich představit pečení něbo letní tvarohové či šlehačkové dezerty!!!

25.07.2018

Pudingy od dr.Otkera nesmi chybet v zasobe v nasi spizi, protoze si deti casto vzpomenou, ze na nej maji chut. :-) Nova prichut nas vsechny nadchla, protoze prece jen, ruku na srce, cokolada a vanilka uz byla trochu prece jen nuda. Levandule s hruskou je opravdu bomba. :-)

22.07.2018

výrobky dr. Oetkera mají v naší kuchyni své místo a pudingy kupujeme jedině od nich Každou novinku vždy vyzkoušíme, taktéž i hrušku s levandulí, levandule není v pudingu moc cítit, převažuje hruška. Určitě zase koupím.

18.07.2018

Tuto řadu pudinků od Dr.Oetkera pravidelně kupujeme,a tak nám neunikla ani tato příchuť .Po otevření sáčku byla cítít docela hodně levandule,ale po uvaření pudinku už převažovala hruška.Je to opět milé zpestření pro milovníky nových chutí.

18.07.2018

Prémiová řada pudinků od Oetkera se moc povedla. Tato kombinace hrušky a levandule mi chutná moc. Exotická, jemná vůně a skvělá ovocná chuť jsou skvěle zkombinované. Příprava je snadná a rychlá a výsledek dokonalý. Ba poháry, teplý i studený, vždy chutná báječně.

17.07.2018

Co si budeme povídat, čokoláda, vanilka, jahoda. To už je klasika a tak trochu nuda. Dr Oetker je záruka kvality, na trhu je přece jen už tolik let. Nová příchuť mě nadchla. Je exotická a lahodna. Skvělý.

16.07.2018

Pudingy od Dr. Oetkera mají svoji nespornou kvalitu a jsem ráda že jsou běžně na trhu. Už v podstatě od jiné firmy nekupuji, nicméně tahle kombinace není nic k čemu bych se opakovaně vracela .-) a uvažuji že inovace, novinky a rádoby originální kombinace nejsou často k užitku, spíš na závadu.

Chuť je opravdu nic moc, vůně a barva rovněž. Nic světoborného. Stále nejoblíbenější zůstává klasika v podobě vanilky :-) jahody, čokolády, banánu...

14.07.2018

Hruška je sama o sobě super. Stejně tak levandule, takže když jsem puding zahlédla v obchodě, řekla jsem si proč ne. Musím říct že celková chuť výrobku mě moc nezaujala. Samostatně tak byla chuť cítit pouze u hrušek. Je to škoda.

Nevýrazná chuť

14.07.2018
Doporučení: 6

Tak tedy nikdy bych nevěřila, že tahle kombinace bude tak skvělá. Hruška a levandule je naprosto chytrá a skvělá kombinace a je super i jako poleva nebo i jen tak, třeba s piškotama. Moc mi chutná a doporučuji

13.07.2018

Puding jsem si v obchodě zakoupila hned jak jsem ho uviděla. Velmi mě tato kombinace zaujala. Chuťově je dobrý, ale hrušku s levandulí v něm necítím , jen trošku slabě hrušku. Stojí za vyzkoušení

13.07.2018

Na první pohled zvláštní kombinace. Ačkoliv miluji levanduli i hrušky, tak dohromady mi to nějak "neladilo" - přesto jsem ale takový malý objevitel a ráda zkouším nové chutě. Přistál pytlík v mém nakupním košíku. A opravdu nelituji. Chuť je rafinovaně jemná a velmi návyková.

13.07.2018

Chuť hruška s levandulí mě velice milé překvapila. Říkala jsem si jak to asi může chutnat, nedokázala jsem si tu levandulí v tom vůbec představit, ale musím říct, že chuť je naprosto skvělá a výborná. Příprava rychlá. Rozhodně doporučuji vyzkoušet.

12.07.2018

Kdo by neměl rád puding? Já jej od dětství zbožňuji. Od Dr.Oetker jsem vyzkoušela kombinaci hruška-levandule a čokoláda-máta. Oba dva nám moc chutnali. Z počátku jsem měla obavy z levandule, zda nebude moc výrazná, ale byla jsem mile překvapená tou vyvážeností chutí. Určitě stojí za ochutnání :-)

12.07.2018

Kdo by neměl rád puding? Já jej od dětství zbožňuji. Od Dr.Oetker jsem vyzkoušela kombinaci hruška-levandule a čokoláda-máta. Oba dva nám moc chutnali. Z počátku jsem měla obavy z levandule, zda nebude moc výrazná, ale byla jsem mile překvapená tou vyvážeností chutí. Určitě stojí za ochutnání :-)

12.07.2018

Pudinky jsou u nás oblíbené a rádi zkusíme každou novinku. Tento nám moc chutná, jako ostatně všechny prémiové pudinky této značky. Příjemně aromatický, jemný. Snadná a hlavně rychlá příprava, kterou zvládne každý. Cena je přiměřená.

11.07.2018

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Není puding jako puding aneb Jak překvapí hruška a levandule.Rozhodně jde o zajímavou kombinaci chutí..já osobně mám nejradši klasický vanilkový puding,který mě zatím nikdy nezklamal..

10.07.2018

Musím říct, že nejdříve jsem se kombinace chuti Hruška a Levandule trochu bála, ale protože prémiové pudingy Dr. Oetker mám hrozně ráda, tak jsem ji chtěla vyzkoušet. Puding mě velmi překvapil, protože je opravdu výborný. Příprava je velmi rychlá a jednoduchá. Myslím, že žádná příchuť pudingů od Dr. Oetkera rozhodně nezklame :)

10.07.2018

Kombinace Hrušky a levandule je podle mě skvělá! Ačkoli jsem se chuti levandule trošku bála, nakonec mě mile překvapila. Konečně trošku zábavnější chuť než jen vanilka a čokoláda :) těším se, jaké příchutě budu moct dále vyzkoušet.

10.07.2018

Tak Hruška levandule jako pudink mě opravdu hodně překvapil. Nikdy jsem si nemyslela, že to bude tak dobrá kombinace a muím říct, že ze začátku jsem se té chutě bála. Jenže obavy odpadly po prvním přičichnutí a ochutnání. Chutná opravdu skvěle

09.07.2018

Opravdová dobrota. Neměla jsem k této neobvyklé kombinaci úplně důvěru, ale jsem nadšená. Jedinečná chuť a slabá, příjemná vůně někde vzadu na jazyku. Přesně tak akorát konzistence, chutná teplý i vystydlý. Snadná a rychlá příprava.

09.07.2018

Premium pudinky od Dr. Oetkera kupujeme pravidelně, především pistácii a pravou vanilku, takže na novinku jsme se velmi těšili, už samotný obal vypadal lákavě :-) Mě trochu zklamala příchuť, nechutná mi, ale manžel si ji naopak pochvaloval. Určitě je to skvělý nápad, když chce člověk narychlo něčím zajímavým pohostit návštěvu. Příprava je rychlá a jednoduchá.

09.07.2018

Koupila jsem si pudink dr. Qetkera levandule a hruška. Kdybych neviděla tento pudink zde v testování, asi bych jej nekupovala. Neuměla jsem di představit chuť levandule v jídle. :-) Po rozbalení byl pudink velmi intenzivně cítit po levanduli. Po uvaření už méně, chuť byla příjemná, jemná konzistence. dětem velmi chutnal. :-)

09.07.2018

Nejdříve ze všeho se musím přiznat, že doposud jsem vůbec nikdy levanduli ve své kuchyni na vaření nepoužívala. Když jsem objevila puding Dr. Oetkera s s příchutí hrušky a levandule, tak jsem si dodala odvahy a pudink jsem se rozhodla vyzkoušet. A nelituju, pudink je naprosto svkělý, moc nám všem chutná a ta vůně, která se při přípravě line z naší kuchyně, zastavuje i kolemjdoucí

09.07.2018

Máme rádi pudinky a když se tento objevil na trhu,nedalo mi to a koupila jsem ho.Po rozbalení se rozlinula vůně levandule a hrušky.Ale jeho chuť nás nijak nezaujala.Je hodně cítit po levanduli.Není špatný sníst se dá,ale znám lepší chutě pudinků.

08.07.2018

Puding je mé oblíbenéé jídlo, proto jsem se v obchodě zarazila, když jsem viděla kombinaci levandule a hrušky a řekla jsem si, že to prostě musím ochutat. Po uvaření jsem byla velmi příjemné překvapená, vůbe na mě sice byla až moc silná až npeřirozená, ale chuť o to lepší. Asi budu zkoušet podivně vypadající příchutě častěji :D

08.07.2018

Hruskovy pudink s vůní levandule mě velice mile překvapil. Podle recenzí jsem se na něj moc netěšila, ale byl chutný. Před uvarenim voněl velmi intenzivně, ale po uvareni voněl velmi jemně a příjemně. Chuť byla příjemná, levanduli jsem necítila.

08.07.2018

Neokoukaná, originální kombinace chutí a vůní se v tomto případě vyplatila. Skvělá, zajímavá chuť, jemná, hladká konzistence a příjemná vůně dělají z pudingu jedinečnou pochoutku. Příprava je snadná, návod srozumitelný. K dostání v každém běžném obchodě za dobrou cenu.

07.07.2018

Neobvyklá kombinace, velmi dlouho jsem přemýšlela, jestli ji mám vyzkoušet, ale nakonec jsem byla velmi ráda, skvělá a neobvyklá kombinace. Velmi zajímavý výrobek a povedená novinka. Klasika je klasika, ale změna příjemná

07.07.2018

Premiové pudingy jsou výborné! Nekupuji už žádné jiné, protože tam konečně cítíme ty suroviny, které by tam měly být. U dětí nejvíc frčí vanilka, výborná čokoláda a lahodný karamel a u nás u rodičů pistácie a hruška s levandulí, mňáááááááám :-)

07.07.2018

Hruška a levandule je nápaditá kombinace pudingu, který jen tak někde neseženete. Osobně mám levanduli ráda jako květinu, dekoraci, vůni i v sušenkách, proto mi puding velmi chutnal a mohu doporučit.

07.07.2018

Tak musím říct, že tohle mě opravdu překvapilo! Nikdy jsem neviděla, jak se dají určité suroviny užít dohromady. Tento pudink hruška a levandule mě moc překvapila svou jemnou a zvláštní chutí. Moc se hodí jako pleva na buchtu, perník.

06.07.2018
Doporučení: 41

Dobrý den já osobně miluji pudinky už 9d dětství a moc ráda je dělám i své dceři ,je pravda že za nás byli jen vanilka,čokoláda někdy karamel ale hruška je úžasná kombinují jo s jahodami,meduňkou nebo mandarinky z plechovky, i 🍍 ananas.urcite všem doporučuji

06.07.2018
Doporučení: 10

Tenhle je super, máme ho rádi je super. Chutná více než klasické pudingy a mohu doporučit. Dáme do něj vždy čerstvé ovoce a piškoty. Je opravdu moc chutný a skvělý :-) Takže jej mohu vřele doporučit.

05.07.2018

Jiné než prémiové pudingy už nedělám.Toto netradiční spojení ale je spíše pro chuť dospělým :) Děti potěší víc vanilka,čokoláda či pistácie,u nás teda třeba i v kombinaci s ovocem,nejen klasické piškoty

05.07.2018

Mam, znam, delala jsem tuhle jako rychlovku, chutovku, pro meho otce, ktery ma rad sladke. Netradicni chut proti tem zakladnim pudingovym jako je cokolada a vanilka, neni spatne obcas zkusit zmenu, neco jineho.

04.07.2018

levanduli miluju, hrušky mám ráda jen jako povidla, ale jsem cvok a každičkou novinku musím ochutnat a tento pudink je vážně pecka! Kombinace hrušky a levandule mě vážně nadchla a nikdy bych neřekla, jak tato kombinace může být skvělá

04.07.2018

pudinky mám velice rád,připravuji si je často jako desert.Jsem poměrně náročný na přichutě.čokoláda s vanilkou mě moc nenadchne.Tento je ale užasný a bude to na delší dobu můj favorit.jen vůní ale i konzistencí.

04.07.2018

Pudingy Dr. Oetker mám moc ráda hlavně čokoládový, ale kupuji i ostatní příchutě. Hruška s levandulí mě mile překvapila nejsem moc na takovéto příchutě, ale opravdu mi tato příchuť moc chutnala a taky moc voněla :-)

04.07.2018

Prémiový puding od Dr. Oetkara, mě velmi mile překvapil. Mám ráda zajímavé a netradiční chutě, takže tato příchuť pro mě byla jasná volba. Velice chutný puding a levandule krásně voní. Také jsem uvítala pěkné balení, které působí velice lákavě.. Ochutnali jsme doma všichni a byli velice spokojeni.

04.07.2018

Pudingy Dr. Oetker byly pro mě vždycky TOP. Jsem velice mile překvapena velmi pozitivními recenzemi na příchuť levandule a hruška, ještě jsem ho neochutnala, ale rozhodně si ho koupím, protože vůni levandule zbožňuji a v kombinaci s hruškou to bude pro mě docela exotické.

04.07.2018

Jsou to právě tyhle dvě věci které miluji, jen trošku jinak. Levanduli ve váze co provoní místnost jako na louce v Provance a čerstvou hrušku právě utrženou se slunného sadu. Tato kombinace právě v pudinku mě dost překvapila. Podle mého testování pokrm pouze voní po levanduli a chutná jako právě ta hruška ze slunného sadu. Stojí to za to vyzkoušet. Dobrou chuť.

Nedá se to opakovaně používat jako třeba klasický vanilkový pudink. Člověk se toho rychle přejí ale i tak to stojí za to ochutnat .

04.07.2018

Když jsem viděla v obchodě tenhle pudink, tak mě kombinace levandule a hruška velmi zarazila. Ještě když jsem si k tomu představila mléko, nedávalo mi to moc smysl. Proč by někdo takovou příchuť vymýšlel? Musela jsem to prostě zkusit. Výsledek docela potvrdil mé obavy. Ačkoliv ani jedna složka tam nešla nějak výrazně cítit, tak mi pudink moc nechutnal. Osobně levanduli moc nemusím, za to hrušky miluji.. ale tahle kombinace prostě ne.

Kombinace levandule a hrušky

04.07.2018

Zajímavá kombinace, kterou by me nenapadlo dat dohromady. Nicmene levanduli pestuji a delam si domaci levandulove susenky, ktere jsou skvele. Takze tento pudink je odvaznym, ale bajecnym napadem! Takze smele do toho! :)

03.07.2018
Doporučení: 8

Kombinace hruška a levandule mě hodně překvapila svou jemnou chutí a vůní. Pudingy od Dr. Oetkera vždy něčím lepší také tomu odpovídá cena. Mám pudinky této značky hodně ráda. I děti cítí, že mají něco lepšího.

03.07.2018

Tato příchuť je již delší dobu v obchodě a já jako milovnice si jej musela koupi. Upřímně mě velice mile překvapil, nečekala jsem, že může tato kombinace tak dobře chutnat . Levandule je velmi aromatická a v kombinaci s hruškou je to vynikající 😊

03.07.2018

Pudingy u nás miluje celá rodina - hlavně ty od dr. Oetkera, vyzkoušeli jsme snad všechny a všechny chutnají. Kombinace hrušky s levandulí je super, opravdu opojné spojení vůní, které cítíte už při vaření. U nás nestihne ani schládnout.

03.07.2018

Snad všechny pudinky od doktora Oetkera jsou dobrý. Překvapila mě tahle nová příchuť. To bych nečekala. Zajímavá kombinace. Jemná a zároveň výrazná chuť. Už jen to jak krásně to v kuchyni provoní stojí za zkoušku.

03.07.2018

Pudinky od Dr.Oetkera vařím velmi ráda. Na tuhle novinku jsem byla dost zvědavá, protože miluji levanduli. Kombinace s hruškou je překvapivá a zajímavá ale hlavně velmi dobrá. Pundink si nejraději dávám s mini piškotky a tenhle se teda rozhodně neomrzí. :)

Žádné

03.07.2018

Puding má ráda celá rodina.Kombinace hrušky a levandule je neobviklá,ale přetčila mé očekávání.Ochutnali jsme tento puding u dcery,a moc nám chutnal.Krásně voněl a byl osvěžující.Dcera do něj dala maliny,což dalo pudinku pikantnější chuť,Vřele doporučuji všem.

Žádné.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat