TESTOVÁNÍ: 100% ovocná pyré Ovocňák pro děti

15.03.2018 | Testování

Svým dětem se snažíme dávat jen to nejlepší. Vyzkoušejte společně s nimi kvalitní, čistě přírodní ovocná pyré od českého výrobce Ovocňák! V rámci testování bude moci 40 testerek a jejich ratolestí otestovat 100% pyré Jablko-Švestka, Jablko-Višeň-Arónie a Jablko-Hruška-Rakytník. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 87%

Hodnocení: 98 testerek

Doporučeno: 145x


Šťávy a přesnídávky Ovocňák pocházejí z ryze českých a slovenských surovin. Žádný přidaný cukr, konzervanty ani aromata. Když se smíchá neošizené množství čerstvého ovoce, nejsou žádné takové přídavky potřeba.

Co budeme testovat

Nejenom děti si totiž v poslední době oblíbily ovocná a zeleninová pyré v malých kapsičkách, a tak se v Ovocňáku rozhodli, že vyrobí produkt, který je plně zasytí, a přitom jim bude stačit jen jedna kapsička! A tak vznikla 200gramová pyré se šroubovacím uzávěrem v úplně novém designu!

Je navíc fajn, když se člověk nemusí zdržovat studováním etikety, protože ví, že se na značku může spolehnout a nekoupí rádoby zdravý a pro děti vhodný produkt, který je nakonec plný cukru a chemie. U Ovocňáku to bezezbytku platí.

100% ovocné pyré je vyrobeno z pečlivě vybraného, kvalitního ovoce, pocházející z certifikovaných sadů a od prověřených pěstitelů. Na těchto 200 g bylo zpracování 260 g ovoce plného vitaminů a minerálů. Ošetřeno pouze pasterací, bez jakékoli chemie, přidaného cukru či konzervantů.

Chuť a barva se může lišit v závislosti na odrůdě surovin a ročním období.

Pyré je vhodné i pro děti od ukončeného 5. měsíce.

Jablko-Švestka

Švestky jsou typickou plodinou mírného pásma, bohaté jsou na vitamin E, a mají vysoký obsah minerálních látek.

Velmi dobře pomáhají při středních problémech a zácpě, podporují funkci ledvin, jater a krevního oběhu.

Cena: 22 Kč

Více informací na ovocnak.cz

Jablko-Višeň-Arónie

Spojení višně a arónie je velmi chutnou svačinou.

Oba druhy ovoce jsou velmi bohaté na minerální látky.

Podporují krvetvorbu a díky vitaminu C a flavonoidům jsou silným antioxidantem, který pomáhá vyplavovat volné radikály z našeho těla.

Cena: 22 Kč

Více informací na ovocnak.cz

Jablko-Hruška-Rakytník

Rakytník je považován za rakytník severu, má velmi vysoký obsah vitaminu C a jako jediný zástupce flóry má kompletní obsah aminokyselin. Řadí se mezi super potraviny a je výborný na podporu imunity.

Naproti tomu hruška pomáhá doplnit energii a vodu do našeho organismu. Zahání pocit žízně a díky převládající fruktóze ji velmi dobře snáší diabetici. Vitaminy rakytníků doplňuje o celou škálu důležitých minerálů, jako je draslík, hořčík a železo.

Cena: 22 Kč

Více informací na ovocnak.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
14:33

HIIT training

HIIT training
16:32

Kardio trénink

Kardio trénink
21:47

Kardio a core cvičení

Kardio a core cvičení

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dávejte v práci pozor na kolegy, kteří se vás budou snažit přesvědčit, že jim jde jen a jen o vaše dobro a jednají ve vašem zájmu. Tento týden totiž zjistíte, že tomu tak vždy nebylo... A budete se muset vyrovnat s následky, které vám pracovní prost... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

95 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat