Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

20.07.2017 | Testování

Trápí vás přibývající vrásky? Zapomeňte na ně a dopřejte vaší pleti opravdu kvalitní vnitřní výživu. Vyzkoušejte novinku ProVenus Dermocollagen! Díky obsahu klinicky ověřených bioaktivních kolagenních peptidů Verisol® vám DermoCollagen zaručí, že vaše pleť bude vypadat mladistvěji, bude hydratovaná a vrátí se jí elasticita.

DermoCollagen pokožku vyživí do hloubky, postará se o redukci vrásek, a zpomalí tak projevy jejího stárnutí. Navíc poskytne efektivní péči i vašim vlasům a nehtům.

Proč vyzkoušet DermoCollagen

  • Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek
  • Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi
  • Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vejde do každé kabelky

V čem je DermoCollagen unikátní?

Přípravek DermoCollagen je unikátním produktem, protože cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol® spolu s kyselinou hyaluronovou.

Jedná se tak o efektivní vnitřní výživu pokožky. Kolagen tvoří až 75 % objemu lidské pokožky a tvoří důležitou strukturální látku kostí, kloubů, svalů, vaziv a šlach. Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, vypíná jí a efektivně tak působí proti vzniku vrásek a pomáhá vyhladit ty již viditelné.

Unikátní složení přípravku DermoCollagen zajišťuje tu správnou hydrataci pokožky, a to zevnitř přesně tak jak přirozená hydratace probíhá. Toto působení Dermocollagenu je potvrzeno i německými studiemi!

  • 65% navýšení collagenu v pokožce
  • 32% redukce očních vrásek
  • 18% navýšení elastinu v pokožce

Bioaktivní kolagenní peptidy Verisol ®  – vědecky potvrzené působení pro lepší elasticitu pokožky a vyhlazení vrásek. Bioaktivní peptidová forma zajištuje co nejlepší vstřebatelnost do lidské pokožky. „Bioaktivní“ znamená, že se jedná o formu kolagenu lidskému tělu vlastnímu. Peptidy stimulují buněčnou syntézu a zajišťují tak tu nejefektivnější vnitřní výživu pokožky, ale také i kloubů, kostí a vazů.

DermoCollagen je nejen nejsilnějším a nejčistším kolagenním přípravkem na trhu, který vám poskytne potřebnou péči pro mladistvý vzhled vaší pleti, ale také si na něm pochutnáte! V jednom sáčku se ukrývá kolagenový prášek, který chutná příjemně po pomerančích, takže si každou denní dávku užijete na maximum. Obsahuje minimum sladidel a celková kalorická hodnota jednoho sáčku je tak pouze 50 kJ. Proto se nemusíte obávat o svou hmotnost.


Působení DermoCollagenu. Před užíváním a po užívání.

Dávkování: 1 sáček denně nejprve nasypejte do sklenice a zalijte cca 2 dcl vody. Nechejte rozpustit a sklenici vypijte.

Bez alergenů, vhodné i pro těhotné a kojící, non GMO, absolutně bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Cena: 981 Kč

Více informací na provenus.cz

Celkové hodnocení: 91%
Hodnocení: 51 testerek
Doporučeno: 45x

vybraná testerka | 07.09.2017

Klady:

výborná chuť mohlo by být víc na výběr , dobře a jednoduše se připraví dobře se rozpouští a je tedy ihned připraven na použití výsledky jsou viditelné pleť je vypnutější a s výsledkem jsem spokojena

Zápory:

chuť by mohla být méně umělá cena

vybraná testerka | 06.09.2017

Klady:

Na moje vějíře kolem očí moc nezabral, možná by to chtělo více opakování, ale na vrásky kolem úst a na čele zřejmě funguje, zpozorovala jsem kladné výsledky už po pár dnech užívání. Co se týče aplikace, za mě určitě jednička.

Zápory:

Příliš vysoká cena, za to bych opravdu takové peníze nedala.

vybraná testerka | 06.09.2017

Klady:

DermoCollagen mě mile překvapil. Kdysi jsem zkoušela jeden z prvních podobných přípravků, co se tady na trhu objevil, už ani nevím co to bylo za značku a u něj jsem teda neměla pocit, že by nějak pomáhal a navíc úplně strašně chutnal, nakonec jsem ho musela vyhodit, protože jse ho nepozřela. Takže za je obrovské plus že Dermocollagen chutná jako nějaká limonáda nebo pomerančový džus, takže ani člověk neví, že něco takového pije. Zatím tedy pozoruji zleošení u nehtů, měla jsem s nimi vždycky potíže a přijde mi, že jsou pevnější. Také vlasy tolik nepadají. Pleť zatím výraznější změny nezaznamenala, ale na to je asi měsíc krátká doba.

Zápory:

Musím zmínit cenu, i když je mi jasné že za kvalitu se prostě platí.

vybraná testerka | 06.09.2017

Klady:

Moc děkuji za možnost otestovat tento výrobek, asi bych si ho sama nekoupila. Je to sice poněkud dražší přípravek, ale přijde mi opravdu kvalitní. Užívání je velmi snadné, i příchuť pomeranče je fajn. Balení je také praktické, každá dávka je jednotlivě zabalená, takže si ho můžu vzít snadno sebou do práce i na cesty. Byla jsem velmi zvědavá, jaké se u mě projeví účinky, tak zatím jsem si všimla že se mi hodně spravily nehty, měla jsem je hodně křehké a pořád se mi lámaly. Co se týče pleti, tak vrásky mi zatím tak netrápí, ale pociťuji že je pokožka více hydratovaná a rozjasněná. Uvažuji o koupi dalšího balení a doporučuji :)

vybraná testerka | 05.09.2017

Klady:

Ještě jednou veliké poděkování redakci za tuto super výhru.Musím říct, že je to první "věc",která u mě zafungovala, za což jsem velice vděčná a hlavně překvapená!!,(po těch všech investicích do sebe),asi po 2týdnech se dostavily první pocity zpevňování zevnitř,změna k lepšímu mé pleti,malé zlepšení hydratace,rychlejší zahojení! opakujících se neobvyklých velmi nepříjemných defektů na tváři,prostě jsem fakt nadšena z výsledku.Teď už jen doufat ve výhru nového balení pro rapidní změny.

Zápory:

pouze vysoká cena vzhledem k měsíční dávce,když by to bylo na 3měsíce,určitě bych do toho šla. ale chápu, že kvalita se musí nějak odlišovat.

vybraná testerka | 05.09.2017

Klady:

Balení po jednotlivých dávkách je jistě výhodou, nemusím odměřovat odpovídající dávku. Chuť příjemná pomerančová. Pleť je jemnější, více prozářená, otoky a kruhy kolem očí v době menstruace méně viditelné. Vrásky kolem očí sice méně hluboké, ale nemizí. Pozitivní účinek na vlasy viditelnější, než na pleť, jsou pružnější, lépe se upravují, nehty rostou mnohem rychleji. Celkově hodnotím kladně, ale pro výraznější a viditelný efekt na pleť by bylo potřeba užívat v delším časovém horizontu, měsíc je velice krátká doba. Minimálně tři měsíce, až půl roku, aby užívání mělo viditelný efekt.

Zápory:

Jednoznačně cena, jiná negativa jsem nezaznamenala.

vybraná testerka | 04.09.2017

Klady:

Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, nemusí si člověk každý den odměřovat porci. Chuť je moc dobrá, jako Fanta, takže člověk nemá odpor. Vrásky jsou trochu jemnější, méně hluboké, řekla bych, ale nemizí. Pleť je zářivější a pleť má lepší tonus, ale na větší efekt by zřejmě muselo být užívání delší, např. 3 měsíce, půl roku.

Zápory:

Cena, za tuto cenu pro mne nemá cenu úbytek vrásek, kdyby tak narostly nové vlasy :-) tak to bych dala

vybraná testerka | 04.09.2017

Klady:

Rychlá a snadná příprava, chuť sladká a příjemná. Používám poctivě každý den, úbytek vrásek přímo nepozoruji, na to by bylo asi třeba přípravek užívat delší dobu, ale pleť se mi zdá vypnutější a pevnější. Vnímám i méně vypadaných vlasů.

Zápory:

Pro mě určitě cena. I když chápu, že pro krásu se musí něco obětovat, taková částka na měsíc je pro mě moc.

vybraná testerka | 04.09.2017

Klady:

Nevím zda je to zápor či klad :-D pokožka začala reagovat, nejspíše čistit a na pokožce se mi objevila puberta a ve velkém :-/ snad se jen ta plěť čistí a bude to fajn. Pro velké závěry je asi moc krátká doba,ale rozhodla jsem se koupit další várku a snad i omládnu:-D Jinak je super, že to má nějakou příchuť a dá se to pít a člověk k tomu nemá odpor.

vybraná testerka | 03.09.2017

Klady:

Asi by to chtělo užívat delší dobu. Vrásky se mi nevyhladily, ale je pravda, že kůži mám trochu vypnutější a mám pocit, že i méně mastnější, ale to nevím, jestli je přípravkem a nebo tím, že je pořád sluníčko. Docela příjemná chuť přípravku. Hlavně si na sebe nemusím nic patlat, což upřímně nesnáším

Zápory:

Cena

Doporučení: 1

vybraná testerka | 01.09.2017

Klady:

Moc děkuji, že jsem mohla unikátní přípravek Venus DermoCollagen vyzkoušet. Moc se mi líbilo luxusní balení, otvírání u jednotlivých sáčků, jeho jemná pomerančová chuť a to, že stačí 1 sáček denně. I když je to na dlouhodobější užívání, tak bych řekla, že sice na obličeji se mé vrásky nezjemnily, ale pokožka na těle je lesklejší a pružnější a vlasy nemám tolik mastné.

Zápory:

Vyšší cena, ale pokud si člověk něco odepře, dalo by se to zvládnout. Je to individuální.

vybraná testerka | 01.09.2017

Klady:

Měla jsem obrovskou radost, že jsem měla možnost ProVenus DermoCollagen otestovat. Děkuji. Určitě oceňuji jeho chuť, rychlou přípravu, ale bohužel jsem nějaké účinky nezaznamanala. Jde asi opravdu o dlouhodobé používání a měsíc nestačí.

Zápory:

Cena... Proto nemůžu pokračovat, zda by další balení už něco ukázalo.

vybraná testerka | 31.08.2017

Klady:

Přestože jsem přípravek užívala necelý měsíc, mám pocit, že se účinky mírně projevily. Dále kladně hodnotím povedené balení a jednoduchou přípravu. Navíc chuť je lahodná, přímo osvěžující. Určitě jsem testováním s tímto přípravkem neskončila.

vybraná testerka | 22.08.2017

Klady:

Z nabídky testování jsem byla opravdu nadšená. Hledala jsem něco neinvazivního a vyživujícího pro prvotní známky vrásek a musím tedy říct, že jsem spokojená. Nejenže jde o vnitřní výživu, která báječně chutná, ale rozdíly jsou opravdu viditelné. Pleť je vypnutá a zdravě vypadající.

Zápory:

Hledat nějaké zápory je v tomto případě kumšt. Jedinou menší výtku bych měla ke konzistenci pití, která je v počátku opravdu pěnivá, ale to je opravdu negativum ve stylu "jen aby něco napsala". :D

Doporučení: 10

vybraná testerka | 07.08.2017

Klady:

Výrobek jsem vyzkoušela již před časem a mohu říci, že po dlouhodobém používání je pleť opravdu vyhlazenější, zářivější a má příjemnější a mladší vzhled. Je třeba ale využívat alespoň 2-3 balení. Celkově doporučuji!

Zápory:

Vyšší cena

20.06.2020

Klady:

Výrobek je perfektně balený po dávkách v sáčcích , já osobně sleduji větší zlepšení u vlasů než u pleti , ale možná je to tím , že i po padesátce mám stále pleť velmi kvalitní a dost pevnou (nejspíš genetika , maminka v 81 letech vypadá max na 60) ale ze zlepšení pevnosti a pružnosti vlasů jsem nadšená

Zápory:

Hodně vysoká cena

26.01.2019

Klady:

Za mě naprosto skvělý přípravek, který krásně sjednotí pleť a zakryje drobné nedostatky (barevné flíčky, pigmentové skvrny, pihy a další). Moc příjemně se nanáší a zrovna tak i večer odličuje. Určitě doporučuji.

15.01.2019

Klady:

DermoCollagen - překvapil. Pleť je jemnější, více prozářená, vypnutá a pevnější, kruhy kolem očí se zmenšily. Vlasy méně padají a lépe se upravují.Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, člověk nemusí nosit sebou celé balení a příprava je jednodušší.

Zápory:

Cena

01.12.2018

Klady:

Takže za je obrovské plus že Dermocollagen chutná jako nějaká limonáda nebo pomerančový džus, takže ani člověk neví, že něco takového pije. Zatím tedy pozoruji zleošení u nehtů, měla jsem s nimi vždycky potíže a přijde mi, že jsou pevnější.

14.04.2018

Klady:

ProVenus DermoCollagen můžu s klidem nazvat mojí kosmetickou láskou. S klidným srdcem můžu říct, že mi zvedl sebevědomí, protože moje pleť vypadá nyní mladší a hlavně pružnější a bez vrásek. Pro všechny, které chtějí vypadat krásně

Doporučení: 27

06.02.2018

Klady:

DermoCollagen ProVenus je opravdu kvalitní, protože pleť vypadá mladistvá, hydratovaná, vyživí pokožku do hloubky, stará se o redukci vrásek, zpomalí projevy stárnutí a navíc poskytuje péči i vlasům a nehtům. Za mě určitě doporučuji

10.12.2017

Klady:

Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, nemusí si člověk každý den odměřovat porci. Chuť je moc dobrá, jako Fanta, takže člověk nemá odpor. Vrásky jsou trochu jemnější, méně hluboké.Mohu jen doporucit

Zápory:

Nic

29.11.2017

Klady:

Ano, když se jedná o kosmetiku, je to moje :) A protože už nejsem nejmladší, tak ráda zkouším různé vzorečky a hledám pro mě to nejlepší. Měla jsem i vzorek tohoto krému a mile mě překvapil. Nepálí mě po něm pleť a výsledky jsou skvělé

Zápory:

nic

26.11.2017

Klady:

Když vidím jakýkoliv výrobek proti vráskám, tak neváhám a hned ho koupím. Každá chce vypadat pěkně :) a tento výrobek mám ráda, protože splňuje mé očekávání, takže si ho pořídím znovu. Doporučuji všem, kteří o sebe dbají

Zápory:

Nic

03.11.2017

Klady:

ProVenus Dermocollagen je dobrým doplňkem stravy s výbornou pomerančovou chutí! Myslím, že péče o tělo není jen o krémech, ale je důležíté čím jsou vyživovány bunka naseho tela. Tento produkt je mým oblíbeným!

15.09.2017

Klady:

Novinka proti vráskám ProVenus DermoCollagen je velmi zajímavý produkt. Balení v jednotlivých dávkách je velikou výhodou, nemusí se tak odměřovat jednotlivé dávky. Chuť je příjemně pomerančová, což mi vyhovuje. Pleť je lehce jemnější a více prozářená a je tak mnohem hezčí a působí svěže. Za mě ano. :-)

07.09.2017

Klady:

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

Doporučení: 1

05.09.2017

Klady:

Skvělé řešení vrásek, které je velmi nenáročné, člověk nepotřebuje zrcadlo a "pracné" mazání, jen otevře sáček, nasype do vody a vypije. Tím i napomůže dodržování pitného režimu. Je ale třeba používat dlouhodobě, výsledky jsou skvělé.

16.08.2017

Klady:

Tento přípravek proti vráskám si pořídila má mamka,protože už nevěděla jaké přípravky použít .Po několika denním používaní se ji vrásky na obličeji opravdu hodně zminimalizovaly,plet má ohodně pružnější,jenou a hldkou na dotyk

14.08.2017

Klady:

Skvele,doporucuji.Plet je hebka,krasna,svezi a citite se lepe.☺ vyzkousela jsem jiz mnohokrat a je to uzasne.Cena prijatelna.Doporucuji.Za me teda velke ano a chvali si to I me kamaradky,kterym jsem to doporucila.☺

12.08.2017

Klady:

Velice kvalitní,intnezivně vyhlazuje vlasy,plet,pokožku,.Plet je na dotek vyhlazená,sametově hebká a zářívá.Vlasy vypadají mnohem zdravěji.a již nejsou tak hrubé a poškozené,jsem s ním velice spokoken

12.08.2017

Klady:

Přípravek, který má pozitivní účinky na pleť i klouby by se měl stát součástí výživy každé ženy. Venus DermoCollagen je proto ideální. Stárneme den po dni, mládnou nelze mávnutím kouzelného proutku. Účinky po dlouhodobějším užívání nejsou na obtíž.

11.08.2017

Klady:

Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen - tento přípravek skutečně funguje.Samozřejmě ale výsledky nejsou vidět hned ale až po několika měsících pravidelného užívání..tato metoda mládnutí je velice příjemná..

09.08.2017

Klady:

ProVenus DermoCollagen je skvělý výrobek, pleť krásně vyživuje a hydratuje. Dobře se vstřebává. Pokožka je vyhlazená a příjemná na dotek. Velmi vhodný v boji proti vráskám. Velmi kvalitní výrobek jen bohužel trochu vyšší cena.

08.08.2017

Klady:

O pleť musíme pečovat jez zevně, tak zevnitř. A právě vnitřní výživu nám skvěle dodá ProVenus Dermocollagen. Výrobek vyživuje pokožku zevnitř, redukuje vrásky a pomáhá tak předcházet stárnutí. Je balen v jednotlivých sáčcích a má pomerančovou chuť.

08.08.2017

Klady:

Díky pozitivnímu hodnocení ProVenus Dermocollagenu ho vnímám dobře. Jestliže funguje jako neocenitelný pomocník v boji proti stárnutí pokožky a v péči o krásné vlasy a nehty, tak proč bych potom já si měla připadat unavená, otrávená, když to jde svůj vzhled vylepšit. Oživit. Omladit o pár let. Nabýt se pozitivní energií zevnitř.

07.08.2017

Klady:

Kolagen používám velice dlouho a jsem více než nadšená jeho výsledky.Plet a pokožka je vyhlazená a do hloubky hydratovaná.Má pokožka je po použévání sametově hebká.a vlasy mám silnější,jsem velice spokojená

07.08.2017

Klady:

ProVenus Dermocollagen je neocenitelný pomocník v boji proti stárnutí pokožky a v péči o krásné vlasy a nehty. Takže se jistě bude hodit každé ženě. Oceňuji balení, kdy si nemusím odměřovat určité množství prášku, ale jednoduše si nasypu samostaný pytlíček. Chuť je příjemná, pomerančová. Jen se musí užívat dlouhodobě, jen tak budou výsledky znatelné.

06.08.2017

Klady:

tento výrobek je skvělým doplnkem pro tělo má výbornou chut nehty a vlasy a klouby se krásně zpevnují používala jsem jiný výrobek ale na doporučení jsem zakoupila tento a stále testuji ale cítím se po něm skvěle lepší než ten můj předchozí.

05.08.2017

Klady:

Kolagenovou dávku užívám dvakrát ročně a tento přípravek se osvědčil. Moc dobře chutná, je šikovně nadávkovaný, dokonale se rozpouští a tedy i lépe vstřebává do organismu. Je absolutně přírodní a to je pro mne důležité. Nehty, vlasy, pokožka.. to vše je po krátkém čase v lepší formě.

04.08.2017

Klady:

No jak to rici,ja nikdy nemela potrebu si kupovat kolagen.Ale cim dal casteji slychavam o nem velmi pozitivni ohlasy,a rikam si ze to asi bubu muset zmenit a vyzkouset to.Moje znam mi ukazala presne tento a super.

04.08.2017

Klady:

mám vrásky již několik let bohužel jsem tento výrobek nevyhrála mám již s tímto výrobkem jen dobré zkušenosti měla jsem třapaté nechty konečky vlasů po použití nějaké době tohoto přípravku jsem viděla zlepšení

04.08.2017

Klady:

Bojuji s vráskami a s nedokonalou pletí jak se dá a přírodní kolagen s podporou krémů je výborným pomocníkem. Dodává pleti to, co si samo s věkem tělo neumí již vyrobit v dostatečné míře. Pomerančová příchuť je moc dobrá, příprava velmi rychlá, praktický sáček si sebou můžete vzít vlastně kamkoliv.

04.08.2017

Klady:

Používala jsem kolagen stejného složení, jen jiného výrobce a osvědčil se mi. Došlo ke zlepšení kvality nehtů. Měla jsem roztřepené, matné a po několika týdenním užívání je to o mnoho lepší. Také jemné vrásky kolem očí a rtů se zdají méně patrné. Rozhodně ráda vyzkouším novinky, které přispějí k lepšímu tělesnému a tím i duševnímu rozpoložení, jen je důležité, aby výrobek byl přírodního složení.

04.08.2017

Klady:

Podpořit péči o pokožku tímto přípravkem se jistě vyplatí. Užívání je vyloženě příjemné. Dobře chutná, je prakticky nadávkovaný, rozpouští se dokonale a rychle. Dodává pleti potřebné látky, které s věkem tělu schází. Kyselina hyaluronová a další jedinečné a hlavně přírodní prvky jsou žádané každou ženou.

Doporučení: 6

04.08.2017

Klady:

tenhle výrobek jsem měla možnost vyzkoušet v jiném testování.Ovšem aby člověk opravdu poznal že funguje musel by ho brát dlouhodobě.Pravdou ale je,že po dobu zkoušení byla moje pleť napnutá a vláčná.Vybraným testerkám doporučuji.

Zápory:

jediné negativum je vysoká cena.

03.08.2017

Klady:

Myslím, že v těle má být vyvážen dostatek vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek, jen tak může být člověk zdraví a vše funguje jak má. Krása začíná v tom co jíme, jak myslíme a jak se chováme. Tento doplněk je skvělým pomocníkem v tom jak si zkvalitnit nejen pleť, ale i život.

03.08.2017

Klady:

Výhody Dermocollagenu: Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek.Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vleze do každé kabelky.

Zápory:

Cena docela vysoká.

03.08.2017

Klady:

Určitě se jedná o velmi kvalitní výrobek proti vráskám, protože obsahuje kyselinu hyaluronovou, kterou já osobně v mém pokročilém věku velice potřebuji, jelikož se tvoří vrásky, které se musí mírnit. Zároveň deklaruje mnoho účinků na zlepšení pleti, což velice kvituji a ráda ho příležitostně vyzkouším.

03.08.2017

Klady:

Krása začíná zevnitř. Každá buňka našeho těla se tvoří z toho co do sebe přijmeme. Myslím, že pravidelné užívání těchto doplňků je základem k udržení si optimálního zdraví a prodloužení mládí. Sama beru přírodní doplňky denně. Jen tak může tělo fungovat, tak jak má!

03.08.2017

Klady:

Dlouhodobě uznávám fakt, že krása vychází zevnitř a nejen z drahých krému či jiné kosmetiky. Produkt je třeba nějakou dobu používat, ale výsledky se dostaví. Pleť vypadá mladistvěji, drobné vrásky mizí.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Siraellen

20.07.2017

První vrásky jsem u sebe zaznamela kolem 25let.Začala jsem pít mnohem více vody.Přes den vypiji kolem 4 litrů vody.Hydratuji plet hydratačními krémy a hlavně jsem změnila stravování.JÍm více rostlinné stravy.Odlehčila jsem tím jídelníček.Vyhladila se mi tím plet.Díky dostatku vody má plet září,již nepotřebuji make-up ani rozjasnovač.

konatovka

20.07.2017

To už si přesně nepamatuji, protože i v pokročilém věku mi vždy kamarádky říkaly, že nemám žádné vrásky, byť tam už určitě nějaké byly. Po třicátém roce jsem začala kupovat již krémy, které působily na začínající vrásky, léta mi přibývaly a tak jsem musela volit stále kvalitnější krémy, aby potlačily objevující se vrásky. Používám krémy na citlivou pleť a také už v mém důchodovém věku sérum a značkovou kosmetiku na zralou pleť, která se mi osvědčila. Nesmím však experimentovat, protože se mi již dvakrát objevila alergie.

bambuca30

20.07.2017

Bude mi 40 let.Vrasky jsem u sebe zpozorovala urcite uz okolo 30 let.Pecuji o sebe tak nejak od 20 let akorat postupem věku pouzivam kosmetiku primerenou věku.

kamila76

20.07.2017

Je mi už 41let. Ale když se na to podívám z jiné stránky, měla bych říct: je mi teprve 41 let. Jsem třeba někde v polovině svého života. Kdy se u mě objevily první vrásky, tak to si bohužel nevybavuji. Nebrala jsem to jako důležité. Čím víc jsem starší a rozhlížím se kolem sebe, zjišťuji, že vrásky byly a budou. Ale jestli jde jejich množství zredukovat, tak se nebráním a jsem zde!!!!

renda4141

20.07.2017

První vrásky jsem na sobě zpozorovala někdy kolem 26 roku a v tu chvíli jsem teprve začala o pleť řádně pečovat. Začala jsem používat pravidelně peeling, pleťové masky, krémy, micelární vody, zvláštní přípravky na oční okolí, okolí úst...atd. Je toho hodně a mrzí mě, že jsem takovou péči nedávala své pleti už dříve.

gabriko

20.07.2017

Nevzpomenu si přesně , kdy se mi objevily první vrásky, ale jednoho dne jsem se rozhodla, že začnu používat pleťové krémy, které jsou určené pro můj věk a typ pleti.Sice nějaké vrásky mám, ale kdo ví, jestli by to nebylo ještě horší, kdybych to nezměnila

hedvika

20.07.2017

Moje první vrásky se u mě objevily rok po svatbě to mi bylo 24 a byla jsem z toho úplně špatná ale za pár měsíců se nám narodila první dcera takže vrásky se objevovali i nadále ale prostě jsem si řekla že asi holt stárnu trochu rychleji pořídila jsem si krém proti vráskám takže jejich tvorba se zmenšila.S přibývajícími roky už vrásky neřeším mám štastnou a spokojenou rodinu a to je pro mě to nejdůležitější.

Senddy

20.07.2017

První vrásky začínám pozorovat již teď. Začala jsem pravidelně docházet každý měsíc na kosmetiku. Jinak přípravky mám pořád stejné. Teď uvažuji, že si koupím sadu kosmetiky na pleť po 30tce

ozon

20.07.2017

první vrásky jsem zpozorovala tak kolem třicítky . samozřejmě jsem ihned změnila krémy - a to ty , které jsou zaměřeny přímo na určitý věk.

helus

20.07.2017

První vrásky se mi oběvily asi v 35 letech.Mám 3 děti,tak se není čemu divit.Je mi 51 roků,tak se o svou pleť více starám.Používám denní i noční krém.Občas si dopřeji nějakou pleťovou masku.

tory

20.07.2017

Je mi 34 let a první vrásky již pozoruji koupila jsem si sérum na vrásky ale nějak to zapomínám mazat

Marciko

20.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala cca ve svých 32 letech, po prvním dítěti. Zatím s tím nic nedělám, avšak už musím začít, abych brzy nevypadala jako babička

utunka

20.07.2017

Nejprve se mi začaly objevovat vrásky kolem očí a to hlavně proto, že jsem nebyla zvyklá nosit sluneční brýle a hodně jsem mhouřila oči to bylo asi po pětatřicítce......první krok byl tedy koupě slunečních brýlí a pak také kvalitního očního krému.

honzik

20.07.2017

Vrásky k životu patří a je třeba je i tak brát. Já jsem první vrásky registrovala asi kolem čtyřicítky. Od té doby jsem se začala zajímat o kosmetiku určenou na vrásky, ovšem dle svých možností. Hlavně se snažím se dokonale odličovat.

megana4

21.07.2017

Vrásky kolem očí už pár let po dvacítce..takže jsem vyzkoušela různé oční krémy.Vrásky na čele o něco později.Asi tři.Nejsou nějak extra vidět,ale pomalu už na ně zkouším různé krémy.A občas to zabere.Jenže pak mám ty vrásky vidět zase.Věkem to asi ještě není,možná je to i tím,že bych měla více pít..jinak ale cítím,že kolagen mi z pleti pomalu ubývá..

moravačkaaja-17

21.07.2017

První vrásky jsem zaznamenala okolo čtyřicátého věku.Začala jsem používat produkty "nivea" nebo "garnier" a to jak denní a noční krém,ale i krém na oční okolí.Přesto bych chtěla zkusit něco nového,proto bych se nebránila kdybych mohla tento produkt testovat.

Simdan

21.07.2017

První vrásky jsem zjistila po narození třetí dcerky,když jsem byla opravdu unavená a vyčerpaná a shlédla jsem se pořádně v zrcadle a později podle fotek,tam bylo viditelné,že opravdu stárnu. Hluboké vrásky nemám,ale mimické okolo očí a úst a mezi očima u kořene nosu mě trápí a zatím jsem nenašla dobrý přípravek,který by aspoň trochu pomohl. Ráda bych testovala,přípravek vypadá moc dobře

Petulkaaa

21.07.2017

První vrásky jsem u sebe začala pozorovat po 25 roce , v okolí očí. Začala jsem používat denní a noční krémy a zkouším různé druhy a přemýšlím zda mají efekt :D

glady

21.07.2017

první vrásky jsem zpozorovala okolo 30-ti let, tenkrát jsem si ovšem z toho moc nedělala teď vrásky přibývají a já se s nima snažím bojovat - zatím prohrávám

a.nnysek

21.07.2017

První vrásky u sebe pozoruji už teď, je mi 26 let. Mám tři malé děti, kupu starostí za sebou a určitě ještě další na mě čekají. A přiznám se, mám na sebe málo času, takže používání různých krémů a přípravků na pleť flákám, určitě ne každý den. Ale ráda bych se nakopla a začala s tím něco dělat, přeci jen, která z nás by chtěla vypadat starší a použitější než je Možná zrovna tohle testování bude první impuls, už se těším na recenze od testerek

Lendy123

21.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala po třicítce s příchodem druhé dcery, kdy nastalo náročné období pečování o novorozeného nespáče a tříletou dceru.

anezka2011

21.07.2017

pleť jsem neměla nikdy kdovíjakou, ale po 27 roce jsem začala zjišťovat, že by to chtělo asi nějaké lepší krémy atd. Nechala jsem si poradit na kosmetice a poté se léčila skoro 2 roky na kožním, jak se mně plet zhoršila. Takže jsem se vrátila na začátek, ale něco zaručeného by to již chtělo. Proto bych ráda otestovala, zda by to nemohlo být zrovna toto.

blueladik

21.07.2017

Noooo nevím jestli byl první... ale před dvěma lety :)

andreajara

21.07.2017

První vrásky jsem zaznamenala již ve 23 letech,nijak jsem se z toho nehroutila,vždyť přeci k životu patří

sipeji

21.07.2017

První známky stárnutí jsem zpozorovalo kolem 30.narozenin, po pětatřicítce to už začalo být opravdu znát a tak jsem vyrazila do boje, začala používat krémy proti vráskám a hlavně s vysokým SPF, škoda, že jsem s tím nezačala dříve, protože se strašně ráda opaluji a když je člověku dvacet let, vůbec mu nedojde, že jednou nějaké vrásky a pigmentové skvrny přijdou....ale čas nevrátíme. Kolagen mě velmi zaujal, protože je třeba bojovat na všech frontách, zevnitř i z venku

velinka

21.07.2017

Kdy jsem rozpoznala první vrásky si nepamatuji, ale pamatuji si ty co jsem začala registrovat a přemýšlet o nich, to bylo tak kolem věku 45 let. Začala jsem si kupovat kvalitnější kosmetiku a nechala si poradit jak přesně ji používat, aby plnila svůj účel. Neuznávám žádné plastické operace, i když občas zhřeším a přemýšlím o nějaké, ale pouze přemýšlím .....Žena má být přirozeně krásná a v tom mě podporuje i manžel

renule

21.07.2017

První vrásky a to mimické jsem zpozorovala to třicítce a začla používat krémy proti mimickým vráskám.

Karlička

21.07.2017

Já jsem dřív vrásky neřešila,až po padesátce,kdy jsem prožila první infarkt jsem se zamyslela nad svým životem,co dál,když jsem dostala druhou šanci.Začala jsem zdravou výživou a samozřejmě dbát i o svou plet kvalitními krémy a péči o vlasy.Vrásky už nezmizí,ale aspon nepřibývají

lenkasaf2

21.07.2017

První vrásky jsem zašala vnímat tak po 30. narozeninách, moc jsem je neřešila, byly to většinou jen mimické vrásky a viděla jsem je hlavně je. Po 35. narozeninách už si začalo všímat i okolí a to už jsem začela řešit také já. Koupila jsem si krémy a masky a snažím se "stárnutí" zpomalit.

heenna

21.07.2017

Když jsem dovršila věku 35 let, začala jsem u sebe pozorovat, že kůže už není tak pevná jako dřív. S tím se objevily první vrásky a já jsem se rozhodla prodloužit si mládí. Myslím, že krása začíná zevnitř, protože každá buňka našeho těla se tvoří z toho co jíme. Takže fandím kvalitním doplňkům stravy a také přírodní kosmetice.

plevanka

21.07.2017

První vrásky byly viditelné po pětadvacátém roce, nyní po třicítce vrásky samozřejmě přibývají. Na jejich zmírnění používám oční, denní a noční krém a sem tam sérum. Snažím se to s přípravky nepřehánět, aby si pokožka nenavykla. Výživový doplněk v tomto směru jsem ještě nezkoušela, proto bych ráda testovala.

Mmysulka

21.07.2017

Ja spozorovala prvni vrasky asi v 28 letech a koupila si prvni krem na vrasky kolem oci. Temto pripravkum ale jiz moc neverim mela jsem dva doplnky stravy jine znacky a nezaznamenala jsem ani lepsi plet vlasy ani nechty... ale doufam ze tento bude lepsi... nadeje umira posledni

janeve

21.07.2017

první vrásky? kolem pětadvaceti. A tak jsem se rozhodla více a jinak pečovat o pleť. Pořídila jsem si kvalitnější krémy a čistidla. A začala jsem navštěvovat paní kosmetičku.

metlikovaj

21.07.2017

O svoji pleť se snažím pečovat již od mládí , kvalitními krémy , domácí masky , ale věk člověk nezastaví , letos jsem oslavila kulatiny a začala prvně v životě chodit na kosmetiku , tak uvidíme

Martaa

21.07.2017

První rásky jsem zpozorovala nedávno a docela mě to ten den potrápilo. Člověk má pocit, že je pořád mladý a může vše, ale čas je nekompromisní. Začala jsem o sebe více pečovat - více čistím pleť a používám krémy, včetně očního krému. Jednu za čas si dopřeji péči na kosmetice.

Lucieeva777

21.07.2017

Prvni vrasky jsem spozorovala po porodu kdy jsem si myslela ze mam podel nosu vlas ale byla to vraska jak blazen.Od te doby o plec vice pecuji a vice promastuji.

valentov

21.07.2017

Asi před deseti lety jsem si všimla, že se mi začínají tvořit vrásky kolem očí. Proto jsem kromě denního a nočního krému začala pravidelně používat i oční krém. A brzy se ukázaly výsledky. Kromě toho jsem začala užívat přípravky na posílení vlasů, kůže a nehtů. I s nimi jsem moc spokojená a myslím, že mi pár let ubraly.

alenka146

21.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala nedávno - je to nejspíše stresem co v poslední době mám :(. Ale nějak zvlášť jsem o pleť nezačala pečovat :(

bloodlady8

21.07.2017

Protože se furt ksichtím,tak mimické vrásky mám už od mládí,pár těch hlubších mám na čele a kolem očí,ale tomu se asi nevyhne nikdo.Používám spoustu krémů a přípravků,ale zatím žádný extra zázrak se nekoná.Takže to beru jak to je - no nikdo nemládneme.

Bobulinka

21.07.2017

To je dobrá otázka, já nějak nevím přesně kdy. Asi kolem 30. Spíš se mi prohlubují vrásky kolem očí a i ty na čelej jsou víc znát. Celkově je pleť povadlejší než před 30tkou. Co je hloupé, že ve vráskách kolem očí se hromadí korektor, což moc parády neudělá.

nea

21.07.2017

Jsem starší ročník a tak mám již plno vrásek. Připadá mi, že přišly se starostmi, ne s věkem. Aby jich nebylo víc, používám krém.

domisacek.domi

21.07.2017

Kolem vrásek se mi začínají tvořit již nyní, musím používat speciální korektor tak, aby nezalézal do vrásek a nebyly příliš viditelné. Začala jsem používat více hydratačních krémů.

Zuzice

21.07.2017

První vrásky jsem u sebe začala pozorovat asi po 30. roku života. Používám různé krémy na obličej, dekolt, ale stárnutí člověk nezastaví.

inutec

21.07.2017

Je mi třicet sedm let. Mám vrásky, od smíchu, od trápení, od obličejíčků, které tak ráda dělám. Pozoruji je někdy od třiceti let. Netrápím se jimi. Mám něco za sebou, můj obličej toho se mnou dost prožil a tak nemůžu mít pleť jako moje holčička, které babička tak krásně říká broskvičková. Snažím se o sebe pečovat co mi čas a finance dovolí, jednou měsíčně chodím na kosmetiku, občas si doma aplikuji masku, používám anti-age krém a jsem šťastná, že ve svém věku mám to co mám

jajda69

21.07.2017

tak nějak jsem si dlouho říkala, že se mi vrásky vyhýbají,ale po 45 roce věku přišel zlom, a vrásky se objevují čím dál víc, zatím s nimi svádím docela marný boj, ráda bych se na sebe dívala ještě nějaký čas s dobrým pocitem, že nevypadám jako zvrásněná stařena, takže bojuji ...proto bych moc ráda testovala

lucky

21.07.2017

vrásky jsem u sebe začala pozorovat už před třicítkou,snažím se pleť pořádně čistit a používat kvalitnější krémy.Kosmetička mi radila,abych používala doplňky stravy,ale zatím jsem je nezkoušela

mkrelo

21.07.2017

Kolem 28 roku,pred tehotenstvim.jelikoz se pry rada a casto smeju.tak jsem je zacala objevovat v ocnim okoli a okolo rtu.Hned jsem zacala resit.jestli se nekdy vyhladi a zmizi.nebo uz zustanou a budou pribyvat.Do te doby.nez jsem objevila vrasky jsem pouzivala krem denni a nocni. Na internetu jsem si tedy precetla o vyrobcich na vrasky a zacala pouzivat krem.

hhranolka

21.07.2017

tak abych pravdu řekla, tak je to letos - je mi 34 a mam dve deti petiletou dcerku a rocní holcicku... vrasky mam už samozřejme dlouho, ale takové drobné, nevýrazné, které mě nijak neupoutaly, ale ted ... mam jednu hodne velikou pod okem a ani za boha nemuzu prijit na to, z jakého pohybu je .. at se křením jak se křením, tak na to nemůžu přijít(tak asi něco ve spánku)

rdraza

21.07.2017

Prvni vrasky mi jakozto kuracce pribily jiz po 25 roku zatim s nimi marne bojuji...

ovace

21.07.2017

První vrásky jsem zaznamenal již kolem 30 let,a hned jsem to začal řešit.pouzivam doplňky stravy a také dýňový olej který se mi velice osvědčil

Přidat příspěvek do rozstřelu.

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Ta nejlepší výživa pro pleť. Dopřejte jí péči i zevnitř

Kterých 15 testerek vyzkouší přípravek ProVenus DermoColl...

Nejčtenější články

Tip na večeři

Špenátový salát

6 hlasů
20min 614kJ 75 Kč

Salát ze špenátu, ředkviček a gorgonzoly.

Jehněčí kotletky z grilu

11 hlasů
50min 550kJ 180 Kč

Jehněčí grilované kotletky se zeleninou.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více