TESTOVÁNÍ: České domácnosti mají nové odmašťovací specialisty SMAC express

18.04.2016 | Testování

Potřebujete extrémní sílu na mastnotu a zaschlou špínu doma i venku? Chcete snadno a rychle zvládnout ty nejcitlivější místa v kuchyni, venkovní grilovačku nebo oblíbené košile? Vyzkoušejte nové odmašťovače SMAC express. Neporazitelné v boji proti mastnotě. Odmašťovače jsou extrémně účinné a praktické. Hodí se na různé povrchy. Výsledek poznáte okamžitě.


Celkové hodnocení: 90%

Hodnocení: 237 testerek


Extrémní účinek na různé povrchy

Na nového specialistu do domácnosti SMAC Ultra odmašťovač je spolehnutí. Nečekanou i plánovanou návštěvu nyní přivítáte bez nervů a s potěšením. Neporazitelného bojovníka proti mastnotě a špíně použijte na sporák, digestoř, troubu nebo pracovní desku. Lehce zkrotí různé povrchy a má příjemnou a svěží citrónovou vůni.

Venku na zahradě nebo v garáži poslouží neporazitelný parťák SMAC Multi odmašťovač. Odstraníte s ním lehce nečistoty a mastné skvrny ze zahradního plastového nábytku nebo z grilu. Poradí si i se skvrnami od motorového oleje a zvládne mastnotu většiny látek.

Extrémně účinní pomocníci SMAC Ultra odmašťovač a SMAC Multi odmašťovač zvládnou i velmi odolnou špínu a mastnotu. Antibakteriální a koncentrované složení přípravku ihned odmašťuje a dezinfikuje. Výsledek je okamžitý a skvělý.

Bez mastnoty snadno a rychle

Používání odmašťovačů je snadné a rychlé. Přípravky rozprašte přímo na špinavý nebo mastný povrch a následně setřete ošetřené místo vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Hodně znečištěná místa se zaschlou mastnotou a špínou vyžadují trochu delší působení přípravku.
Odmašťovací prostředky používejte v dobře větraných prostorech a nezapomeňte na ochranné rukavice. Na průhledné umělé hmoty nebo lakované povrchy se přípravky nehodí.

Doporučená maloobchodní cena SMAC Ultra odmašťovače i SMAC Multi odmašťovače v objemu 650 ml je v rozmezí 89,90 - 99,90 Kč. Nové odmašťovače zakoupit v obchodních řetězcích, drogistických řetězcích a v malých prodejnách se smíšeným zbožím.

vybraná testerka | 05.05.2017

Měla jsem velkou radost, když jsem ho vyhrála v testování. Všichni jsme ho chtěli vyzkoušet. Vyzkoušeli jsme ho na sporák, hrnce i varnou konvici. Odmastil všechno výborně. Jsme skutečně spokojeni. SMAC express je prostě nejlepší

vybraná testerka | 26.06.2016

Měla jsem ohromnou radost když mi domů dorazil smac expres ultra.všichni jsme ho hned chtěli vyzkoušet dokonce i partner a ten se obvykle úklidu neůčastní.moc se nám líbíla vůně,ale i účinek, odmašťuje opravdu skvělě.už žádné drhnutí.vydrbala jsem s ním kamna a špína je pryč.dokonce i mastne dětské obtisky ručiček na nábytku úplně zmizely.vyhovuje mi i cena,takže až tohle balení dojde,hned pověžim do obchodu pro jiné!!!

vybraná testerka | 08.06.2016

Velice děkuji za možnost testování :).moc krásně voní rychle působí nejen na mastnotu ale i na horší zažranou špínu. Všechny povrchy rychle pustily a ted se krásně lesknou.Mohu ho doporučit opravdu všem.S ním se člověk tolik nenadře.jde to dolů samo

vybraná testerka | 06.06.2016

Tento prostředek jsem testovala při připravě venkovní kuchyně a kuchyně na chatě. Za mě mohu říct, že doporučuji. Vše se krásne odmastilo a vyčistilo, a stačiko hi poměrně málo. S prostředkem jsem spokojená.

Smyl i čísla na el. Troubě :-D Doopravdy driák.

vybraná testerka | 06.06.2016

Velice děkuji za možnost testování :). Výrobek jsem zkoušela na více druhů povrchů, jako jsou kamna, digestoř či gril. Odmašťovač nejvíce uspěl na kamnech, tam se opravdu mastnota rozpouštěla před očima, digestoř šla také dobře vydrhnout, ale gril mi dal dost práce, tam byla mastnota opravdu připečená, ale nakonec jsme to spolu se Smac express zvládli :)

vybraná testerka | 06.06.2016

Tento čistící prostředek jsem si přála velice vyzkoušet. Jsem ráda za tuto možnost, kterou jsem dostala. Prostředek jsem zkoušela na různé druhy mastnot. Jako například: mastnou troubu, sklokeramickou desku, vylitý olej z pánve. S těmito mastnotami si prostředek bez problémů poradil. Jediný, kde jsem musela prostředek opakovaně aplikovat byla starší zašlá digestoř. Ovšem i s tímto problém si po delší době působení prostředek poradil.

vybraná testerka | 06.06.2016

Tento prostředek jsem vyzkoušela na různé druhy mastnot. Vždy se mi osvědčil. Proto jsem se rozhodla ho vyzkoušet i na náš gril. Prostředek mě velice potěšil. Krásně fungoval. Proto tento prostředek najde místo mezi mými prostředky, které využívám pravidelně.

vybraná testerka | 06.06.2016

Jsem moc ráda, že jsem dostala možnost tento výrobek testovat. S nadcházející grilovací sezónou jsem neváhala a odmašťovač použila na gril a musím říci, že mastnotu rozpustil naprosto skvěle. Dále jsem testovala na kamnech a digestoři a také naprostá spokojenost, vůbec nevylo potřeba bezhlavě drhnout, sice práci to dalo, ale nebyl to boj. :)

vybraná testerka | 06.06.2016

Odmašťovač vyzkoušený, na zánovní fleky výborný. Takže sporák zvládl na jedničku. Na starší stříkance, na topení, které měli původní majitelé vedle sporáku však nebyl dost účinný. Ale využití se v domácnosti jistě najde.

Je příliš tekutý, ze svislých ploch rychle odtekl. Na staré skvrny je málo účinný.

vybraná testerka | 02.06.2016

Moc hezky voní nedráždí ruce a působí na špínu i mastnotu opravdu rychle.Vyzkoušela jsem ho na více věcech v kuchyni i v koupelně na grilu no prostě snad všude.Je opravdu super jsem s ním maximálně spokojená

vybraná testerka | 02.06.2016

Skvělá věc nejen na mastné kachličky, sporák nebo gril. Výborně funguje i na ušmudlaný stůl nebo umyvadlo. Další kladná věc je, že je v lahvičce s rozprašovačem, takže se dobře aplikuje na všechny povrchy :)

vybraná testerka | 24.05.2016

Prostředek je velkým pomocníkem nejen na mastnotu, ale vyzkoušela jsem i na dřezu na vodní usazeniny. Krásná vůně citronu, mám ráda a nevadí mi výraznější vůně. Bohužel jsem neměla zatím možnost vyzkoušet na textil, ale grilovačky jsou v plném proudu, tak jistě vyzkoušíme.

Přikláním se k názoru, že by mohl být prostředek trochu hustější, opravdu rychle ztéká.

vybraná testerka | 20.05.2016

Z účinnosti přípravku jsem nadšená. Jak jsem slíbila, nejprve jsem ho zkoušela na elektrické troubě. V porovnání s jakousi konkurenční pěnou šla mastnota parádně dolů, nebylo třeba čekat dlouho než začne působit. Opravdu spokojenost. Po této zkušenosti jsem vyrazila do kuchyně mojí maminky a dala jsem jí s tímto přípravkem do parády nerezový čajník, který používá na plynovém sporáku. Jak je známo, plyn zanechává na nádobí mastnotu a s tímto přípravkem se mi bez většího úsilí podařilo většinu dostat dolů. Ačkoli účinnost nebyla 100% (tedy neodstranila jsem vše), jsem opravdu velice spokojená! Věřím, že opakovaným používáním dosáhnu odstranění všech nečistot.

S výrobkem jsem opravdu velmi spokojená, moc příjemně mne překvapil. Pokud by kapalina v rozprašovači byla méně tekutá, je možné, že by se s ní lépe pracovalo (pomaleji by čistící prostředek stékal z nakloněných ploch).

vybraná testerka | 19.05.2016

Naprosto perfektní odmašťovací schopnosti. Cenově dostupny. Skvělé a praktické balení. Perfektně vyčistí trouby i umaštěnou mikrovlnku. Dokonce mi částečně pomohl vyčistit špinavá ALU kola od automobilu. Naprostá překvapenost a absolutní spokojenost.

Žádně zápory jsem na tomto výrobku neshledala snad jen TO ŽE SE PO VICEČETNÉM POUŽITÍ TVOŘÍ NA VYROBKU ZAVISLOST :)

vybraná testerka | 19.05.2016

Výborné,jsem nadšená,odmašťuje perfektně,sporák a okolí sporáku je jako nové,měla jsem i hodně mastný kryt od digestoře a nešlo to ničím dolů,bohužel na to není možno použít drátěnku,jelikož by se mi celý povrch poškrábal,nastříkala jsem Smac,nechala 15minut působit a vše šlo dolů krásně hadříkem,nic jsem nemusela drhnout houbičkou,prostě paráda,jak mi dojde tenhle zázrak,okamžitě kupuji další a všem doporučuji.

Žádné negativa jsem nepozorovala,snad jen,že hodně je hodně aromatický,což mě trošku vadí.

vybraná testerka | 19.05.2016

Včera mi byl doručen tenhle úžasný výrobek za který moc děkuji.Odpoledne nám to nedalo,a začali jsme ho zkoušet.První jsme začali u trouby,která u nás dostává dost zabrat.Našplíchali,za chvíli utřeli a po špíně a mastnotě ani památky.Šli jsme vyzkoušet jestli to bude fungovat na roštu grilu,který byl aspon 3x mastnější než trouba.Opět jsme našplíchali,po chvilce utřeli a rošt byl o moc čistější.Tak jsme to zopakovali a byl čistý.Tento výrobek doporučuji do každé domácnosti.Rozhodně u nás doma už nebude chybět.

Žádné!!!!!

vybraná testerka | 19.05.2016

Určitě super čistí a pomuze.Jednou jsem zkoušela podobný,i když je jich na trhu mnoho..:D Doufám,že se stanu testerkou,abych ho mohla vyzkoušet.Určitě bude skvělým pomocníkem nejen do kuchyně.:) Konečně skvělý výrobek!

Myslím,že určitě super čistí a takový výrobek snad žádné zápory nemá.:)

vybraná testerka | 19.05.2016

Odmašťovač Smac Express Ultra jsem zkoušela na plynovém sporáku s troubou, digestoři a na několik různých povrchů ( dlaždičky, lakované palubky a sklo ). Hned první věc, která se mi líbí, je ergonomické tvarování. Krásně padne do ruky a dobře se s ním pracuje a i příjemně voní. Po chvíli působení jde mastnota ze všech povrchů hezky setřít a nezanechává žádné šmouhy. Akorát okno jsem ještě vzala jelenici, jelikož jsem puntičkářka a musí se pěkně lesknout. Krásně šla odstranit mastnota i ze sporáku a digestoře. Ale protože oboje čistím téměř neustále, tak jí tam moc nebylo. Hlavní test byl rošt ze sporáku a dvířka plynové trouby, která už má něco za sebou. Byla to fuška. Vzala jsem to oboje celkem třikrát a s výsledkem jsem spokojena. Není to úplně dokonalé, ale to už snad při tom mnohaletém opotřebení ani nejde. Každopádně dvířka i rošt pěkně prokoukly. Myslím, že odmašťovač Smac Express Ultra mohu všem ženám s čistým svědomím vřele doporučit.

vybraná testerka | 19.05.2016

Maximální spokojenost s výrobkem SMAC express, který je novinka a opravdu odmašťuje. Vyzkoušeno na troubě, na starších usazeninách. A co mne nadchlo, bylo čištění venkovního grilu. Po chvilce působení a použití houbičky opravdu mastnota pustila. Cena je pro mne výhodná. Balení pěkné. Max. spokojenost, doporučuji

vybraná testerka | 19.05.2016

Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet tento čistící prostředek. Hned jsem ho použila na vyčištění grilovací mřížek a mastnota šla po chvilce sama dolů. Zkoušela jsem to i na vyčistění trouby a také jsem byla velice překvapená. Příjemná citronová vůně.

Vysušuje pokožku, proto je nutné, dle návodu používat rukavice.

vybraná testerka | 19.05.2016

Tento výrobek smac jsem vyzkoušela snad na vše co se dalo - v kuchyni na sporák, troubu , digestoř, kachličky a také na chalupě na pec, a gril... nemůžu si jej vynachválit, stačí nechat chvíli působit a pak to jde všechno krásně dolů samo... na kachličkách se mi líbilo že to nezanechává čmouhy.. můžu jen doporučit, navíc příjemně voní

nic mi nevadilo.. ani to že musím použít rukavice... vždyť to je přece normální u všech přípravků, pokud si chceme zachovat hezké hebké ruce

vybraná testerka | 19.05.2016

Poprvé jsem se stala testerkou a jsem ráda. Prostředek jsem hned využila na špinavou troubu ,sporák a digestoř. No byla jsem mile překvapena, jen po prvním použití bez delšího působení šlo dost špíny pryč. A když jsem viděla co zůstalo na hadře jen po utření skla v troubě...no myslela jsem, že je to čisté :D. Za mě spokojenost,a až mi dojde budu uvažovat o jeho dalším koupení.

Možná trochu zanechával na skle čmouhy, ale vyleští se.

vybraná testerka | 19.05.2016

Přípravek jsem vyzkoušela na digestoř a troubu a za mě supr, je to fakt silný prostředek, jen na starší mastnotu jsem musela použít drátěnku, ale to je asi normální, nemůžu chtít zázraky, jinak vše ostatní krásně pustilo. Vůně je moc příjemná. A i jsem zkoušela na mastný flíčky po jídle a supr, krásně se pak vyprali. Za mě určitě doporučuji.

Žádné jsem nenašla, snad jen, že je nutné použít rukavice, jsem na to trochu líná, ale to je normální postup.

vybraná testerka | 19.05.2016

Děkuji za možnost testovat. Odmašťovač SMAC funguje skvěle. Trouba je jako nová. Funguje i na "zažranou" mastnotu. Oceňuji také velikost balení, vydrží určitě dlouho, protože spotřeba není potřeba velká. Doporučuji.

vybraná testerka | 19.05.2016

SMAC express na me udelal vazne dojem , prave sme koupily byt a nad sporákem bylo spoustu mastnoty ničím to nešlo pořádně dolu až SMAC express to krasne vyčistil . Je važne hodně silný , má citrusovou vúni. Starši nečistoty jsem musela trošku drhnout ale jinak to šlo samo . I s grilem si perfektne poradil . Mohu jedine doporučit

vybraná testerka | 19.05.2016

Smac to je citronová jednička na trhu. Nejen že mi odstranil skvěle mastnotu z mojí venkovní kuchyně, ale i jí krásně nablýskal. Všechna mastnota a zašlá špína je pryč. Venkovní gril je též krásně čistý.

Zápory žádné, je to opravdu skvělý pomocník

vybraná testerka | 19.05.2016

líbí se mi forma ve spreji, kdy nemusím lít přípravek na houbičku, ale nastříkám na mastnotu a poté setřu, krásně umyl troubu, se kterou bojuji už pěkně dlouho, kachličky za sporákem jsou jako nové a příjemně voní

vybraná testerka | 19.05.2016

Přípravek jsem použila na mastný povrch sporáku po smažení, na čištění trouby a také na grill. V prvních 2 případech jsem byla spokojená. Na odstranění starší mastnoty u grilu už mě přišel málo účinný. Nicméně jsem byla spokojena, mě osobně nezapáchal ani nevysušoval pokožku.

vybraná testerka | 19.05.2016

Příjemná citronová vůně. Krásně mi vyčistil i odpařovák. Teď začíná grilovací sezona, tak jsem ho vyzkoušela na vyčištění grilu. Byla jsem náramně spokojená. Nemusela jsem se tolik namáhat s čištěním. Na mastnotu je opravdu super. Doporučuji

Žádné

vybraná testerka | 19.05.2016

Opravdu jsem se tešila až s výrobkem vygruntuji kdejakoz skulinku, ale jen co jsem začla mo nadwení začalo pomalu opadat.. můsím uznat, že opravdu krásně voní a nezanechává v místnosti nepříjemný pak jako jiné čističe. Také celkem dobře zvládá každodenní špínu a čerstvé nečistoty, ale tím bohužel má chvála končí.

Je opravdu hodně tekutý a rychle stéká po povrchu.Se starší mastnotou si téměř neporadí a je třeba dost pomoci mechanicky...nedokáži si moc představit, že bych s ním například čistila gril! Na to jak je ultra, extra a kdoví co všechno mě celkem zklamal a v regálu pro něj určitě nesáhnu až budu hledat něco na mastnotu!

vybraná testerka | 18.05.2016

Na čerstvou mastnotu funguje, sporák po smažení, obklady za sporákem a vše vyčistil, ale musí se použít bezprostředně po zašpinění. Vůně je nepatrná, ale není nepříjemná. Vyzkoušela jsem i na mastnou pánev, kterou jsem potom důkladně opláchla, takže to bylo ok.

Na plochy, které se nečistí každý den, jen občas, jako je kryt digestoře, pečící trouba a podobně, je neúčinný. Mastná špína drží jako přibitá a na tu fungují jen moje staré osvědčené prostředky. Za mě nedoporučuji.

vybraná testerka | 18.05.2016

Z tohoto výrobku jsem nadšená. Vyzkoušela jsem ho na velkou mastnotu na digestoři a na troubu, stačilo jen nastříkat a setřít a výsledek hned čistý a lesklý. Na připečené věci je lepší nechat déle působit a drhnout, ale lepší výrobek jsem fakt neměla :)...Už se těším ža ho vyzkouším i na jiných věcech a určitě si pořídím i Multi na prádlo na mastnotu :)

Nutnost použití rukavic, já je nemám ráda a možná bych uvítala míň pronikavou vůni, jinak super :)

vybraná testerka | 17.05.2016

Děkuji za možnost tento výrobek vyzkoušet. Hezky se drží, má veselé žluté balení :D Je to dobrý pomocník v kuchyni. Ale bohužel jak na co. Na normální "čerstvou" špínu je super, ale na větší a starší mastnotu moc nepůsobí.

Tekutější konzistence, použití rukavic, citronová vůně je až nepříjemná.

vybraná testerka | 17.05.2016

Děkuji, že jsem mohla vyzkoušet. Na zamaštěnou varnou desku super, troubu také. Zkoušela jsem i na grilu, kde je to hodně připečené a tam to moc nepomohlo. Musela jsem hodně drhnout. Takže budu používat spíš v kuchyni a na gril, zkusím sehnat něco účinnějšího.

Rychlé stéká z povrchu, nefunguje na všechny mastné povrchy.

vybraná testerka | 17.05.2016

Přípravek příjemně citronově voní. Na mastnotu účinkuje efektivně, k čističům kuchyně bez pochyby patří. V létě s ním ještě vyčistíme gril, to bude teprve zkouška! Přípravek mohu doporučit, odmašťuje dobře.

Je nutné použít rukavice. Na připečenou špínu neúčinkuje až tak spolehlivě, chce to nechat déle působit a drhnout.

vybraná testerka | 17.05.2016

Předem bych chtěla moc poděkovat za možnost vyzkoušení novinky odmašťovače Smac express. Jakmile mi balíček dorazil vyzkoušela jsem ho na troubu a na dlaždičky a podlahu kolem sporáku (už to potřebovalo). Nechala jsem podle návodu delší dobu působit, bylo to docela dost mastné tak aby to odstranilo. Taky jsem ho použila na gril. Snadná aplikace přípravku. Podle mě odstranil mastnotu ale ne všechnu.

Celkem jsem na něj měla velké nároky - při aplikaci se pěna proměnila na vodu a stekla dolu takže moc nemohl přípravek působit všude nahoře. Hodně silná vůně, až štípající do nosu, byla mi celkem nepříjemná. Mohla bych ho bohužel srovnat s ostatními odmašťovači.

vybraná testerka | 17.05.2016

Přípravek mě zaujal svoji citronovou vůní. A hlavně že po vyzkoušení na sporák, opravdu mastná špína pustila, i ta co nešla předtím odstranit. Musel se teda nechat delší dobu působit. Pak na dlaždičky kolem sporáku, taky super. A vyzkoušeno i na mikrovlnou troubu a taky spokojenost. Za mě doporučuju.

víc tekutý, takže rychle stéká.

vybraná testerka | 17.05.2016

Předně děkuji za možnost výrobek zdarma vyzkoušet. Výrobek jsem testovala na několika površích s různými stupni znečištění. Řekla bych, že se jedná o prima pomocníka při běžném úklidu po větším obědě, dobře si poradí se zašpiněným sporákem i kachličkami zaprskanými olejem. Pomáhá taky při úklidu ploch v kuchyni, kde se rád usazuje mastný prach (např. vrch kuchyňských skříněk). Láhev se dobře drží v ruce. Cena je přijatelná. Po zvážení kladů i záporů bych výrobek doporučila jedině jako pomocníka pro boj s mastnotou při pravidelném úklidu.

Je mi líto, ale na zapečenou mastnotu přípravek SMAC Ultra vůbec nestačil. Trouba i rošt skoro nepustili ani při drhnutí (možná by byl lepší přípravek SMAC Multi, ale nemám zkušenost). Přípravek je velmi tekutý, nepění a okamžitě stéká. Na svislé plochy je tedy špatně použitelný, o delším působení na těchto plochách nemůže být řeč. Jeho citrónová vůně je na můj vkus příliš pronikavá, mám ráda vůni čerstvého vzduchu a jemné vůně, toto aroma přebije úplně vše (ale toto je spíše věc vkusu).

vybraná testerka | 17.05.2016

Krásně voní, čerstvé a ne moc velké nečistoty odstraní, poradí si hravě. Super balení, v rozprašovači, takže se dobře nanáší. Na běžné používání si ale koupím, využiji. Moc děkuji za možnost testování.

Starší a velké nečistoty nezvládne. Nechala jsem působit i delší dobu, pomáhala jsem si drátěnkou, ale zbytečně. Možná ten silnější by si poradil, ale tento žlutý to nezvládl. Zkoušela jsem vzít i do práce, na silně zamaštěné plochy, ale bohužel, neporadil si.

vybraná testerka | 17.05.2016

Má příjemnou citrónovou vůni,lehce se s ním manipuluje a pěkně se drží v ruce, není agresivní. Lehčí mastnoty vyčistil naprosto v pohodě,s grilem to bylo horší protože se neuchytil a stékal,takže mi čištění trvalo dle.

Žádný zázrak musím říct,větší mastnotu či zašlou špínu jsem musela silou drhnout.

vybraná testerka | 17.05.2016

Určitě výrobek vřele doporučuji a to hlavně z důvodu všestrannosti s poměrem k ceně výrobku. Vyzkoušeno v kuchyni, WC, koupelně a na grilu. Opravdu během chvilky má velké účinky na odstranění mastnoty.

vybraná testerka | 17.05.2016

SMAC express odmašťovač, který neodmašťuje. Příjemná citronová vůně. Možnost vyzkoušet a otestovat přípravek zdarma. Jinak jsem žádnou kladnou vlastnost nenašla. Jo našla, snadná aplikace ve formě spreje, ale ten hned stekl dolů.

Přípravek mě zklamal, čekala jsem větší účinnost. Zkoušela jsem na filtr z digestoře, na desku za varnou desku, na gril. Přípravek je hodně tekutý, takže hned stekl. Kdyby se dal použít v pěně, možná by byla účinnost lepší. S mastnotou na filtru od digestoře si neporadil vůbec, na desce také ne. Gril trošku odmastil, ale to by udělal i jar na nádobí.

vybraná testerka | 16.05.2016

Snadno se aplikuje Z obkladu za sporakem ihned byla mastnota pryc Digestor a okoli varne desky take byly po pusobeni par minut ciste Naprosto idealni pro bezna mista, kde mastnota nebo spina neni uplne zapecena.

Moc vyrazne aroma Velmi znecictena mista v troube pripravek neodstranil uplne Vodova konzistence - u svislych ploch rychle steka, coz u trouby je problem - proste to nepusobilo tak dlouho jako na dne trouby Rost z grilu s pusobenim nekolika minut nebyl takovy, jak by se dalo ocekavat...

vybraná testerka | 16.05.2016

Snadno se aplikuje, mastné skvrny čistí, ale s větší mastnotou si poradí obtížněji, musela jsem ho nechat působit delší dobu, čištění zopakovat, zapojit do boje s větším nánosem mastnoty -zvláště na sporáku i houbičku

Příjemná, ale zbytečně výrazná vůně

vybraná testerka | 16.05.2016

Přípravek jsem použila na plochy, které mi nešly v minulosti pořádně vyčistit a ono to opravdu pomohlo :-) Stačilo lehce postříkat, nechat chvíli působit a lehce šla pak nečistota pryč. S výrobkem jsem velmi spokojená a určitě ho budu nadále používat, proto je opravdu účinný.

vybraná testerka | 16.05.2016

Prostředek je srovnatelný s jinými produkty, nic závratného jsem neobjevila a ani účinek není takový, jaký jsem si představovala. Stejnou službu mi udělá i samotný Jar. Lehce se vyčistí čerstvá mastnota, ale na odsavač par už nestačí a musí se použít síla. Pro mě je závěr takový - tento produkt mě až tak nenadchl, čekala jsem opravdu mnohem lepší výsledek s minimální námahou.

Od výrobku jsem čekala mnohem víc, přiřadila bych ho k běžným odmašťovačům, nic závratného. Starší mastnotu na digestoři jsem musela dlouho silou čistit, stejně výsledek nebyl takový, jaký jsem očekávala. Při čištění grilu je velká nevýhoda, že prostředek rychle okape a neulpí na povrchu, ocenila bych spíše pěnu, která nestéká. Návod na použití mi chyběl a vše je napsáno malinkými písmenky.

vybraná testerka | 16.05.2016

Výrobek vřele doporučuji. Vyzkoušela jsem ho na plynový sporák a dlaždičky okolo něj kvůli mastnotě. Přestože má zvláštní barvu a je tekutý, hned po několika minutách jsem setřela a výsledek byl vidět hned. Lesk a zmizelá špína. Už se tesim, až budeme grilovat a vyzkouším na gril.

Chyběl mi popis na výrobku, jak dlouho nechat působit, ale jelikož jsem mela mastnotu zaschlou, nechala jsem minutu a pote setřela.

vybraná testerka | 16.05.2016

Výrobek příjemně překvapil. Jako první jsem zkusila vyčistit digestoř, což už jsem dlouho odkládala. Mastnota i s nachytaným prachem šla dolů opravdu dobře. O něco obtížnější bylo čištění trouby, tam to chtělo nechat chvíli působit a přidat trochu tlaku hrubou stranou houbičky, ale i to šlo výrazně lépe než saponátem. Nakonec jsem ještě vyzkoušela na tričko postříkané rozpuštěným máslem s ovocnou šťávou. Tady bohužel skvrny zůstaly, ale těžko říci, jestli to bylo tou mastnotou nebo příměsí švestkové šťávy. I přesto musím uznat, že je to ten nejúčinější přípravek, co se mi dostal do rukou.

S vysokou účinností bohužel vždy souvisí jistá agresivita. Je nutno pracovat v rukavicích a dávat si pozor na choulostivé povrchy. Nicméně jsem se přípravkem potřísnila a po důkldném omytí a nakrémování se pokožce nic nestalo. Díky tekuté konzistenci se obtížně pracuje na svislých plochách - přípravek stéká a nepůsobí dost dlouho.

vybraná testerka | 15.05.2016

Já tedy vlastně žádný klad nemohu napsat, snad jen to, že mám prostředek k vyzkoušení zadarmo. Prostě mi to nefunguje, hledám tu ve vašich komentářích, jste celkem spokojené, já však tentokrát nikoliv, vůbec neodstraňuje přischlé skvrny, i když nechám dlooouho působit.

Tak já jsem strašně zklamaná, výrobek je strašně řídký, ze všeho steče, vůně jak starý shnilý citron. Trochu mám podezření, že nás redakce zkouší, zda testujeme dobře a ne jen bezhlavě píšeme, jak je to skvělé. za mě teda ne, mastnotu dokáže lépe odstranit jakýkoliv běžný saponát.

vybraná testerka | 15.05.2016

Odmašťovač SMAC express jsem použila na čištění sporáku, trouby i digestoře. Protože je ve spreji, tak se snadno aplikuje, stačí nechat chvilku působit a otřít. S výsledkem jsem byla spokojená, mastnotu odstraňuje dobře, navíc má celkem příjemnou citrusovou vůni. Protože mám plynový sporák, v kuchyni se mastnota usazuje i na vršcích skříněk. Není tam úplně snadný přístup, proto oceňuji, že po aplikaci není potřeba povrch nijak drhnout, stačí jen otřít. Choulostivější povrchy přípravek nepoškozuje. S výrobkem jsem byla spokojená, proto ho mohu doporučit.

vybraná testerka | 15.05.2016

Odmašťovač funguje. Nastříkala jsem ho na na sporák, kachličky kolem sporáku i na plovoucí podlahu kolem sporáku. Opravdu po chvíli stačilo jen setřít a mastnota byla pryč. S tímto výrobkem jsem spokojená a doporučuji

vybraná testerka | 15.05.2016

Je to skvělý pomocník do domácnosti. Digestoř, kachličky i sporák vyčistil perfektně, hlavně šetří čas a námahu. A navíc má příjemnou citrónovou vůni. Jsem s ním opravdu spokojená a můžu ho jen doporučit :-)

vybraná testerka | 15.05.2016

Příjemná citronova vůně, snadná manipulace, pěkně se drží v ruce, není agresivní. Obklady, digestoř a okolní skříňky vyčistil od mastnoty dobře - větší problém byl s nečitsotou, která byla na sporáku déle.

Nenašla jsem návod na použítí přípravku (např. jak dlouho musím nechat působit). Mám plynový sporák a na některou nečistotu jsem musela nechat déle působit a použít opakovaně.

vybraná testerka | 15.05.2016

Zbaví kuchyň veškeré mastnoty a to snadno a rychle. Vůně je docela příjemná, mám žlutou verzi. Nedráždí kůži. Vhodný i na sklo keramickou desku. Vydrhli jsme s ním i kachličky i dřevěné poličky okolo sporáku vše na jedničku zvládl.

Zatím jsem žádné nenašla.

vybraná testerka | 14.05.2016

Mám nového kamaráda,už ho nedám z ruky a musím se podívat jestli ho u nás seřenu protože musí byt pořád doma...Všem ho musím doporučit a veřím že budou maximálně spokojeni jako já...A nádherně vonní..

žádný jsem nenašla jen to že není bezedný a brzo budu muset koupit nový :-)

vybraná testerka | 14.05.2016

překvapila mě velmi příjemná vůně , výrobek není vůbec agresivní , nečpí , nedráždí kůži , moc dobře se drží,velmi pěkný obal, opravdu odsranuje dobře mastnotu. a zanechává příjemnou vůni po celém bytě.

použila jsem na nerezovou konvici,máme doma plyn,špína se odmastila dobře,bohužel ne dokonale,musela jsem na vícekrát abych dosáhla dokonalosti,některé výrobky odstraní mastnotu lépe,žel jsou velmi agresivní,takže tomuto výrobku body nahoru za jeho neagresivitu a příjemnou vůni. výrobek bohužel trochu dražší než u podobných výrobků které znám.

vybraná testerka | 14.05.2016

byla jsem velice překvapená příjemnou vůní tohoto odmašťovače ,skvěle odmašťuje troubu i gril ,skvělý pomocník pro každou hospodyňku.Dá se pracovat i bez rukavic zanechá ochranný filmeček na rukách.Vřele doporučuji všem

vybraná testerka | 13.05.2016

Nebyla jsme si jistá, zda bude fungovat, ale jsem velice mile překvapená. Vyzkoušela jsem tento přípravek na troubu, kde mastnota šla umýt velmi rychle. Gril byl trošku těžší zkouška, ale přesto se zadařilo, takže mohu jen doporučit :)

vybraná testerka | 13.05.2016

Skvělý výrobek. Velmi příjemná svěží vůně. Vysoká účinnost. Doporučuji zejména na odolné připáleniny zachytávané digestoří a na grilovacím roštu. Skutečně pomocník v domácnosti, které ušetří vaše ruce i čas.

vybraná testerka | 13.05.2016

Za mě maximální kladná vůně. Momentálně používat naprosto na vše mastné v kuchyni i mimo ni. Svěží citrónová vůně, snadno jdou očistit i trvalejší usazeniny. Digestoř, která chytá nečistoty se leskne během kratké doby. Vyčištění dřezu, naleštění trouby i jejího vnitřku. Bezchybičky. Jediné mastnota, která zůstala, tak to jsou stále špeky na břiše. Ale ty stejně porazíme jinak. PS: Na dětech vyzkoušeno nebylo, zbavujeme je mastnoty jinak.

vybraná testerka | 13.05.2016

Odmašťovač je super. Takže použila jsem ho na sporák a kachličky kolem,nechala cca půl minuty a setřela.Jde to vážně dobře dolů. Dala sem ho i na vyzkoušení sousedce :) a ta ho chválí. A sousedův gril to vyčistilo taky dobře. Moc se mi zamlouvá vůně a pro mě netřeba u toho použít rukavice. Akorát u těch víc zažranějších mastnot se to musí více drbat,ale spokojenost je na místě a doporučuji ho.

Žádné zápory

vybraná testerka | 12.05.2016

Nadchla mě příjemná jemná citronová vůně, protože většina přípravků má silný odor po chemikálijí a to mě odrazuje. Na mastnoty opravdu působí na jedničku, zkoušela jsem na sporáků včetně trouby vše to šetrně odstranilo nemusela jsem ani tlačit na hadřík šlo to krásně dolů z toho jsem byla velmi překvapená, pak jsem vyzkoušela i na pekáčích a hrncích , kde opět mile uspěl doopravdy mi usnadnil práci v kuchyňi a za to jsem ráda. S výrobkem jsem byla spokojená a určitě si ho opět koupím balení je velmi výhodné a vydrží dlouho. Byla to pro mě čest mít takového pomocníka v kuchyňi a děkuji za šanci vyzkoušet tento skvostný produkt.

vybraná testerka | 12.05.2016

Děkuji za možnost vyzkoušet SMAC. Dnes mi tento přípravek přišel, ihned jsem ho vyzkoušela. Je naprosto úžasný. Rychle ničí mastnotu na plotně, troubě i digestoři. Určitě bych ho doporučila všem, kteří zkusili už stovky přípravků na mastnotu

Na hodně znečištěné plochy nefunguje.

vybraná testerka | 12.05.2016

SMAC Ultra odmašťovač jsem použila na sporák, troubu, lednici , digestoř a vrchní povrch horních skříněk kuchyňské linky (mastný prach). V podstatě můžu říct, že přípravek odmašťuje , ale žádný ultra zázrak to není. Věší nečistoty, případně starší nestačilo jen nechat déle působit a setřít, musela jsem vše jako vždy pořádně vydrbat. Mile mě překvapila příjemná vůně a cena mi také připadá přiměřená.

Výrazné zápory jsem neobjevila, ale ultra všemocný zázrak to není, přípravek je srovnatelný s ostatními běžně dostupnými odmašťujícími přípravky.

vybraná testerka | 12.05.2016

Děkuji vám za možnost tento výrobek testovat. Musím říci že, se jedná o opravdu o silného pomocníka. Oceňuji lehkost a rychlost s jakou si tento prostředek poradí a zatočí se zažranou i starou špínou i masnotou. Líbí se mi praktické balení které, padne krásně do ruky. Vůně je itenzivnější ale, nedráždí. Poměr cena / výkon / kvalita je skvělá. Nezbývá mi tedy tento výrobek jen doporučit .) Zápory jsem nenašla

vybraná testerka | 11.05.2016

Musím uznat, že Smac je opravdu výborný čistič. Krásně mi vyčistil troubu, sporák, venkovní nábytek i gril. Nejen, že Smac skvěle čistí ale i perfektně voní a po úklidu s ním byla čistota vidět i cítit. Byla jsem překvapená, jak si poradil s mastnotou na venkovním grilu a na v troubě. Vždycky jsem musela použít hrubou sílu, kdežto Smac stačilo nastříkat, nechat ho chvilku působit a setřít.

vybraná testerka | 11.05.2016

Odmašťovač je opravdu účinný, vyzkoušeli jsme ho doma na rošt po grilování a mastnota šla opravdu rychleji dolů. Doporučuji ale použití rukavic při mytí :) Vůně je dost aromatická, ale příjemná. Děkuji za možnost otestování tohoto produktu.

vybraná testerka | 11.05.2016

Odmastovač už dorazil a hned jsem jej také vyzkoušela.ma příjemnou nevtíravou vuni.dokonale si poradil s mastnou troubou a i s odolnými skvrnami na kuchyňské lince.take připravil na sezónu i plastový nábytek který do té doby jiným přípravkům odolaval

vybraná testerka | 11.05.2016

Dobre odmastuje. Zkousela jsem ho na sporaku, tam mi ale udelal cmouhy, mozna s tim jen neumim pracovat. Troubu mi vycistil taky velice slusne. Cekam jen, kdy mi ho manzel jako vse ukradne na gril. :-)

Dela cmouhy, mozna je to ale jen mou nesikovnosti.

vybraná testerka | 10.05.2016

lepší než ostatní odmaštovače, u kterých se musí trouba "předehřát" aby fungoval..dosáhla jsem sice podobného výsledku, ale aspoň se můžu do úklidu pouštět bez rozmyslu kachličky za sporákem digestoř i sporák ....jsou jako nové, musím schovat před manželem nebo mi to vyplácá na svého miláčka tedy gril

návod k použití ..tak nějak mi přišel neúplný..omývání zbytků, atd ...

vybraná testerka | 10.05.2016

Prostředek Smac bych označila jako standardní čistič. Slušně čistí, ale nebyla jsem z něj nijak překvapena, zkrátka není to nic objevného, lze jej srovnat s čímkoli co už na trhu je. Nicméně vizuálně se mi líbí, hodnotím taky pozitivně způsob dávkování

Vůně je velmi umělá, hodně tekutá konzistence, šmouhuje.

vybraná testerka | 10.05.2016

Odmašťovač SMAC je opravdu skvělý pomocník, předčil i mé očekávání. Nemůžu jinak, než ho všem vřele doporučit. Bez problémů si poradil i se zaschlou mastnotou na našem grilu a troubě. Po jeho použití se vše jen lesklo a vonělo příjemnou citrónovou vůní.

vybraná testerka | 10.05.2016

Výrobek jsem vyzkoušela několikrát a mohu konstatovat, že se osvědčil. Je velmi kvalitní, jednoduše se postará o špínu a v kuchyni pomohl lépe než ostatní podobné prostředky. Byla jsem spokojená, pokud ho někde uvidím, jistě koupím, sporák se leskne:)

Je velmi agresivní, víc, než mnoho pomocníků do kuchyně.

vybraná testerka | 10.05.2016

Příjemně voní, snadno se aplikuje, láhev se dobře drží v rukou (snadno se s ní manipuluje). Odmaštění je bez problému, není nuté jej používat opakovaně jako jiné prostředky. Nemusím používat zvlášť přípravewk na odmaštění a zvlášť pro desinfekci

zatím jsem ho moc neviděla v obchodech

vybraná testerka | 09.05.2016

SUPER!! naprostá spokojenost, vyčistí i digestoř, trouba čistá, super! jen je velká škoda, že sprej ještě nečistí zamaštěné věci sám bez pomoci :-D rozhodně si našel místo v arzenalu domácích pomocníků a mimochodem je skvělý i na mřížky grilů i jejich komponentů :-)

,,hodně nepříjemný na ruce, takže jsem šáhla po rukavicích

vybraná testerka | 09.05.2016

Jakožto vybraná testerka, jsem důkladně vyzkoušela onen odmašťovač a určitě ho mohu všem doporučit na mastnotu. Vyzkoušela jsem ho již na grilu a troubě a vždy odvědl super práci. Jediné co mu musím vytknout je, že opravdu funguje na aktuální mastnotu. Starší mastné fleky doopravdy nejdou dolů ani tímto odmašťovačem.Tudíž hodpodyňkám, které svoji práci odvedou hnedka po pečení či vaření, vřele doporučuji !

Nepříjemný zápach a nutnost použití rukavic. Nefunguje na straší mastné skvrny

vybraná testerka | 09.05.2016

Naprosto skvělý přípravek. O víkendu jsem čistil gril a venkovní posezení. No rozdíl to byl veliký. Pak už mi to zabavila manželka a ta zase řádila v kuchyni. Umyla plynový sporák, kachličky a troubu. Odměnili jsme se super grilovačkou. Děkuji za možnost testování. bylo to super.

vybraná testerka | 09.05.2016

Odmašťovač jsem použila hned ten den, co dorazil. Naprosto super. Mastnota je rychle pryč. Na kachličky za sporákem ideální. Dokonce i gril byl jako nový a ocenila to celá rodina tento víkend. Prostě to funguje.

Rukavice nesnáším

vybraná testerka | 09.05.2016

O víkendu jsme grilovali. Bylo potřeba důkladně vyčistit gril po zimě a můžu říct, že díky tomuto výrobku jsem měla velmi ulehčenou práci. Výrobek funguje na 100%. Špína šla překvapivě lehce dolů. Dále jsem použila na umaštěnou digestoř a mohu také pochválit. Doporučuji.

vybraná testerka | 09.05.2016

O víkendu jsem testovala na prostoru kolem sporáku. Byla jsem mile překvapena decentní vůní a rychlým účinkem. Po nanesení a chvilce působení stačilo setřít. Jen s mřížkami na plynovém sporáku jsem měla větší práci. Tam nastoupil i hrubý povrch houbičky.

Ty rukavice mně umoří - jak já je nemám rádda

vybraná testerka | 09.05.2016

Minulý týden přišel a smál se na mně z kuchyňské linky. S mastnotou za varnou deskou vždycky bojuju a proto jsem se do toho moc nehrnula. O víkendu jsem ale vzala do ruky SMAC a úklid byl najednou zábava. Líbilo se mi, jak mastnota mizela. Jistěže na tu zažranější, jsem musela přitlačit, ale obkladačky jsou zas jako nové a odteď se směju i já a už se těším až mého nového přítele použiju na troubu a mikrovlnku :-)

Na zažranější mastnotu je třeba přidat i trošku hrubší síly.

vybraná testerka | 08.05.2016

Jsem rada ze jsem se mohla zucastnit testovaci vyzvy.No muzu rict zeje to v celku dobry cistici prostredek ale par kladu zaporu se tam najde.Krasne voni odmastuje stopy ktere jsou stari tri dny.A pokud chcete vyzkouset na nejake mensi mastnoty tak doporucuji si toto poridit domu

Neodstrani starsi mastnotu.

vybraná testerka | 08.05.2016

Děkuji za možnost testovat nový přípravek SMAC, který má moc hezký design a příjemnou vůni. Tento odmašťovač jsem využila hlavně v kuchyni, kde jsem s ním čistila sporák, troubu a digestoř. Přípravek jsem nechala chvíli působit a pak smytí hadříkem byla špína okamžitě pryč. Odmašťovač si poradil i se zaschlou mastnotou. S tímto přípravkem jsem moc spokojená, protože mi usnadnil uklízení a hlavně ušetřil mnoho času při drhnutí kuchyně. Až výrobek spotřebuji, tak si ho určitě koupím znovu. Doporučuji.

vybraná testerka | 08.05.2016

Balíček se SMAC přišel v pátek a tak jsem se hned v sobotu pustila do úklidu kuchyně. Sporák, digestoř, kachličky,.... První, co mě oslovila byla příjemná vůně a potom jeho rychlá účinnost. Chvilku po nanesení jsem mohla stírat mastnotu bez nijakého velkého drhnutí. Je dost řídký, po nanesení na svislé plochy rychle stéká, ale vzhledem k tomu že je to rozprašovač, musí to tak být a neubírá mu to v žádném případě na účinnosti. Hustější gel by se hůře rozprašoval. Tento přípravek šetří čas a námahu. Funguje a můžu ho jen doporučit. Určitě se se zkušeností s ním podělím i s rodinou a známými a sama jej budu používat. Děkuji, že jsem mohla testovat.

vybraná testerka | 08.05.2016

Děkuji za možnost testování.Přípravek SMAC je opravdu skvělý pomocník s příjemnou citronovou vůní.Hned jsem vyzkoušela v kuchyni na mastnotu na digestoři a v troubě,mastnota zmizela téměř bez práce.Manžel vyzkoušel na čištění grilu a také si přípravek nemohl vynachválit :) Za mě doporučuji :)

vybraná testerka | 07.05.2016

Velice děkuji za možnost vyzkoušet nový výrobek Smac express.Kuchyň už se na něj doslova těšila. Lákavá láhev v zářivé žluté vybízí k zářivé čistotě, dobře zvolená barva k prodeji. Použila jsem přípravek v kuchyni na digestoř, sklokeramickou desku a super. Krásně voní a mastnota šla dolů.

Při použití na vyčištění trouby - dvířek, vnitřku a plechů přípravek nepomohl. Nedoporučuji na starší mastnotu většího rozsahu. Nepomohl, ani když jsem nechala přípravek působit delší dobu a drhla jsem všemi drátěnkami, které mám.

vybraná testerka | 07.05.2016

Jen co mi přišel tak jsem musela vyzkoušet. Voní mi moc hezky, příjemně. Zkusila jsem na hodně mastnou digestoř a krásně bez žádné námahy mastnota doslova zmizela do hadříku. Vyzkoušela jsem i na mastnotu která ulpívá na kuchyňských dvířkách a též bez problémů šla mastnota dolů. Na sporák funguje taky suprově. Nastříkala jsem i na dvířka u trouby, mastnota šla dolů bez problémů ale takové ty starší "připečeniny" bohužel odolaly. Jinak za mě supe výrobek, který nesmí v mé kuchyni zaručeně chybět.

Nutno používat rukavice, protože na pokožku rukou je to velice nepříjemné.

vybraná testerka | 07.05.2016

Mastnota opravdu sleze, a co bylo hodně zaneřáděno, to povolí a stačí setřít hadříkem, Z digestoře povolí hnědý povlak téměř okamžitě a trouba chce chvíli času, ale je to spíše o typu (moje staletá dá práci). Určitě doporučuji !

Nevoní. A co se týká zahnědlých škrábanců asi od nože na plotně - ani tady se zázraky nedějí. Ale to je spíše vada zacházení se spotřebičem.

vybraná testerka | 06.05.2016

Jsem naprosto nadšená!!!! Dnes přišel. Mám nánosy mastnoty na sporáku - vše šlo samo dolů. Maximálně jsem si pomohla nehtem. Odmašťovač SMAC odvádí dokonalou práci. Je kvalitní. Neničí ruce. Hezky voní.

vybraná testerka | 06.05.2016

Určitě doporučuji hlavně do kuchyně a na digestoř,ale hodí se i na použití proti skvrnám na oblečení,takže použití je široké a to činí z výrobku víceučelově použitelný výrobek..funguje skvěle a je opravdu účinný..

vybraná testerka | 06.05.2016

Přípravek SMAC jsem otestovala ba sklokeramické desce - zde uspěl výborně. Pak jsem ho použila na hodně zapečenou troubu a musím říct, že opět nezklamal a troubu po krátké době mastnotu rozpustil. Má moc pěknou citronovou vůni.

vybraná testerka | 06.05.2016

Děkuji za možnost testování. Přípravek je super, použila jsem ho na plochu za sklo-keramickou deskou která byla hodně zanesená od mastnoty a během chvilky je zase krásná, čistá a lesklá. Stejně tak u digestoře která je celá z nerezu - z té už jsem byla nešťastná protože přípravky které mám doma na ní byli krátké, po nanesení "Smacku" a chvilce působení je digestoř jako nová. Další plus je jemná citronová vůně. Já jsem každopádně spokojená a Smack budu používat i nadále.

S troubou ( prosklená část dvířek) si neporadil, ale tam je ta mastnota "zapečená" takže jsem to musela dodrhnout jiným prostředkem...

vybraná testerka | 06.05.2016

Přípravek jsem použila na čištění digestoře. Zaschlé kapičky mastnoty po drhnutí zmizely. Opravdový zázrak to byl byl ale na nerezovou část digestoře, kde ihned po aplikaci bylo vidět, kde byl přípravek nastříkán a bylo to jak z reklamy, na nastříkaném místě naprosto čistý a lesklý povrch. Velmi pěkně voní. stav digestoře před a po jsem vyfotila.

Konzistence - je hrozně řídký, takže kamkoliv se nastříká musí se okamžitě otřít, jinak všude kape a to opravdu hodně. Stříkací mechanizmus - pokud párkrát stříknete v uzavřené pozici, tak přípravek vytéká všude možně pod víčkem. To by určitě chtělo změnit.

vybraná testerka | 05.05.2016

Předem děkuji za možnost otestovat. Výrobek je báječný. Žádná dřina, dlouhé odmáčení a škrábání. Pomocí praktického aplikátoru nastříkat, chviličku nechat na čištěné ploše a setřít a přeleštit. Každá hospodyňka ocení ušetřený čas, kvalitní úklid, jemnou, nevtíravou vůni výrobku a hlavně efektivnost. Sporák, trouba i gril jsou čisté a grilovací sezony se letos nebojíme.

vybraná testerka | 05.05.2016

Jsem nadšená, moc sem tomu nedávala, ale byla jsem mile překvapena. Stará zažraná mastnota z mřížky na sporáku, stejně tak stará trouba u babičky, vše je jako nové, byla to sice makačka, ale jsem spokojena na nejvyšší míru. A hlavně a to je hlavní, už nemusím shánět účinné odmašťovače, ale vím že tento prostředek si budu už kupovat.

Žádné zápory nezjišťuji.

vybraná testerka | 05.05.2016

Děkuji za možnost testování tohoto výrobku. Líbil se mi design i výrazná barva výrobku a dnes již skoro samozřejmé zavírání stříkací hubičky pootočením pro bezpečnost malých dětí. Přípravek jsem použila nejdříve v kuchyni na plynový sporák i digestoř, které jsem postříkala a vlhkým hadříkem setřela a leskly se bez větší námahy. Na krb a gril jsem musela více přitlačit a prostředek nechat déle působit, ale také bylo vidět změnu k lepšímu,takže za mne určitě tohoto pomocníka doporučuji

vybraná testerka | 04.05.2016

Naprosto super. Použila jsem ho na digestoř, plynový sporák a troubu na chalupě. Vše vypadá super. Sice jsem si pěkně mákla, ale výsledek stojí za to. Mastnota na digestoři mě štvala už pěkně dlouho. Nepodařilo se mi to umýt a s tímto výrobkem to byla hračka. Těší se, až bude pěkně a já uklidím i černou kuchyň na zahradě. Ta to také potřebuje.

vybraná testerka | 04.05.2016

Smac express ultra je opravdu dobrý prostředek na odstranění silné nečistoty. Vyzkoušela jsem ho na sporáku, ze kterého připečená špína zmizela velmi rychle. Následně jsem ho použila na digestoř, na kterou dosud nic nezabíralo, neboť předchozí majitel si jí zřejmě nevšímal, takže zde byla špína opravdu ve velkém množství. Smac express sice neodstranil vše, ale s naprostou většinou nečistoty si dokázal, a to bez větší námahy, poradit. Jako velké plus vidím celkem příjemnou citronovou vůni, ne klasický zápach jako třeba u Cifu.

nutnost použití rukavic

vybraná testerka | 04.05.2016

Odmašťovač má atraktivní obal a příjemnou citronovou vůni, extra odmašťující síla je opravdu znatelná. Přípravek má všestranné využití jak v domácnosti, tak v dílně. Další výhodou je také příjemná pořizovací cena.

vybraná testerka | 02.05.2016

Moc se mi líbí design produktu. Krásná barva :-) Výrobek perfektně čistí a opravdu není třeba mastnoty drhnout jako u některých čističů. Zabírá téměř na vše, co jsem zatím zkoušela. Můžu jen doporučit.

Líbilo by se mi i menší balení :-)

24.12.2022

Odmastovac je velmi dobrý, má i příjemnou vůni, což je takovým bonusem

19.12.2022

Super produkt po kterým není nic mastné, mohu jen doporučit

19.12.2022

Tohle je skvělý. Moc doporučuji, teď už bych bez toho být nechtěla

29.11.2022

Dobrý odmašťovač pustí opravdu vše mastné takže doporučuji

20.11.2022

Je opravdu dobrý, stačí kapka a je po mastnotě

Žádné

27.10.2022

Skvěle odstraňuje mastnotu bez větší námahy z jakéhokoliv povrchu

20.10.2022

Krásně voní. Odstraňuje nečistoty, s kterými si jiné připravky neporadí

odstraní zaschle skvrny které většinou umýt nejdou a krásně vylesti. používám na sporák a troubu.

13.09.2022

vyzkouseno. nebyla jsem moc spokojena. znam lepsi prostredky.

30.08.2022

Tento odmašťovač doma používáme často, perfektně funguje

13.03.2021

Byla jsem překvapená, jak si dokáže poradit i s největší mastnotou, která byla už velice zažraná! Je užasný

13.02.2021

Po použití tohoto odmaštujicího specialisty mam troubu čistou

Na mě dost aromatické

04.02.2021

Suprově rozpouští mastnotu i takovou tu starší, která zůstala na grilu. Nástříkam nechám působit a pak to jde skoro samo

16.05.2020

vyzkoušela jsem v kuchyni na sporák a na kachle za ním - odmašťuje dobře , ale pak ještě přečišťuji dalším přípravkem

-

18.06.2019

Brrr, mastné nádobí nemám ráda. Proto jsem s radostí otestovala přípravek Smac. A opravdu si poradil i pekáči po nedělní huse a to tak, že jsem měla nádobí umyté "raz dva". Moc nechápu, jak to zvládl odmastit, když moje ruce po mytí nádobí vysušené nebyly. Ale víte co, to nechám "koňovi". Já jsem spokojená s odmaštěným nádobím.

01.12.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

24.11.2018

Tento čistící prostředek jsem si přála vyzkoušet. Jsem ráda za tuto možnost Prostředek jsem zkoušela na různé druhy mastnot na mastnou troubu, vylitý olej S těmito mastnotami si prostředek poradil. .

14.11.2018

Měl jsem velkou radost, když jsem ho vyhrál v testování. Všichni jsme ho chtěli vyzkoušet. Vyzkoušeli jsme ho na sporák, hrnce i varnou konvici. Odmastil všechno výborně. Jsme skutečně spokojeni. SMAC express je prostě nejlepší

08.11.2018

SMAC Ultra odmašťovač je super používám na troubu ,dlouho jsem jí nemohla porádně umýt díky odmašťovači to šlo skvělě.Navíc i príjemně voní.Osvědčil se i u táty na zahradní gril.Mohu vřele doporučit...

13.09.2018

Zbavit se všudy přítomné mastnoty po vaření v kuchyni či v těchto měsících po venkovním grilování dokáže pěkně potrápit a zabrat spoustu času. Zkoušela jsem již všemožné přípravky a většinou se vždy našlo něco kvůli čemu jsem nebyla s daným přípravkem spokojená. Když už nějaký přípravek funguje, tak vůně je příšerná a musí se po použití několik hodin větrat, aby byla místnost vůbec obyvatelná. Tento přípravek mě mile překvapil. Nejen dobře voní, ale taky je účinný na mastnotu, které se chceme zbavit. Doporučuji! :-)

06.07.2018

Pro domácí použití při pravidelném čištění je super. Přeci jen doma každá hospodyňka vždy po ukončení vaření umyje svoje království. Zkoušela jsem i po velkém grilování tímto přípravkem umýt mastný gril ale bohužel zafungoval tak napůl.

24.06.2018

Za mne určitě jeden z nejlepších způsobí jak se zbavit mastnoty - např. na digestoři, sporáku nebo obkladu za varnou deskou. Určitě vyzkoušejte , investice Vám určitě ulehčí čištění a vyplatí se. :-)

08.06.2018

Mame doma a krasne cisti.Uplne vse.Za sebou nic nezanechava a moc prijemne voni.😊mohu doporucit.Cistime s tim.snad vse😊😀Ale na mastnoty nejlepsi a pak je vse super ciste.Cena super a vydrzi dlouho.

28.03.2018

Zahledla jsem tento pripravek na internetu a rekla jsem si, ze bych ho mohla vyzkouset na mou zaslou a spinavou desku za kamny. Zkousela jsem to cistit vsim moznym, ale vysledek zadny. Po pouziti tohoto pripravku jsem byla docela zaskocena jeho ucinnosti. Mastna spina se mi rozpoustela pred ocima. Je teda pravda, ze jsem ho tam nechala asi pul hodiny, ale vysledek stal za to. Tento vyrobek mohu doporucit. Je skvely.

26.03.2018

Smac expres ultra má líbivý designe obalu, skvěle padne do ruky, dobře stříká, odstraní lehčí mastnoty, hezky voní, dobře stříká, dobře se roztírá, nezanechává fleky na oblečení a nedráždí ruce. Lze používat bez použití rukavic.

S odolnější špínou, mastnotou a hrncem si neporadí. Zůstávám proto u osvědčeného pomocníka.

12.03.2018

SMAC express opravdu vřele doporučuji! Domácích prací a úklidu kuchyně hlavně jsem se hodně bál, býval velmi zdlouhavý. Začal jsem kvůli tomu i méně vařit, jen abych nemusel uklízet. To ten nekonečný boj s mastnotou. Je to ale úplně něco jiného s SMAC express čistícími přípravky. Fungují opravdu dobře a spolehlivě, není problém i se starší zapečenou mastnotou.

Možná cena, ale za kvalitu se musí připlatit.

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

25.02.2018

SMAC express je skvělý pomocník při úklidu kuchyně. Zápasila jsem s nečistotou v troubě, dokud jsem nenarazila na tento produkt. Mastnotu a připáleninu ihned rozpustí. Jen je potřeba si dát pozor, zda-li se na daný povrch může použít, protože na plechu mi udělal fleky. To je ale má hloupost. :)

07.02.2018

Tento pripravek si kupuju pravidelne. Krasne se s nim cisti ruzne povrchy. Pouzivam ho prevazne na mastna kamna a mikrovlnku. Je to opravdu kvalitni a ucinny pripravek, ktery je i za dobre penize. Oblibila jsem si ho :)

16.01.2018

V práci používali super odmašťovač, jednou mi skladní dala domů a neříkám o něm super odmašťovač ale bezkonkurenční zázrak, od sporáku, trouby digestoře,grilu... prostě vše čistí dokonale, za mě spokojenost, neměnila bych už

16.01.2018

vyzkoušen na různé druhy mastnot a vše spolehlivě vyčistil a mastné skvrny odstranil jak z kamen, tak ze sporáku, z hrnců i pánví. Dokonce si společně s kamarádkou drátěnkou troufli na hrnec z kterého venku baští pes.

29.12.2017

SMAC express je můj malý, účinný a levný hrdina, kterého mám doma vždycky. Poprvé jsme si ho koupila před několika měsíci a jsem s ním spokojená, že ho měnit nebudu. Vyčistí vše a příjemně voní. Doporučuji

nic

18.12.2017

Odmašťovací specialista SMAC express mě překvapil tím, že splnil vše, co sliboval a co jsem od něj očekávala. Nejenže příjemně voní,ale stačí trocha a mastnota je pryč. Nemusí se nechávat dlouho působit

nic

06.12.2017

Se smacem mam vtipnou vzpominku. Jeho aplikovani je jednoduche, nechavam pusobit nekolik minut setru houbickou ci uterkou na nadobi a zasnu mastnota je pryc. Jednou u kamaradky jsem prespala a ta mela opravdu troubu, kde byla snad tuna mastnoty a svete div se s pripravkem smac bylo po problemu o 70% lepsi vzhled

30.11.2017

Odmašťovače SMAC jsou univerzálním pomocníkem na všechny možné povrchy v domácnosti. Stačí si jen vybrat z různých variant přípravku. Mají příjemnou citronovou vůni a jsou extra účinné. Cena také není vysoká v poměru velikosti balení a účinků přípravků.

30.11.2017

SMAC Ultra odmašťovač používáme hlavně na odmaštění celého grilu, kde je potřeba opravdu něco silnějšího. Musím říct, že SMAC Ultra odmašťovač funguje parádně. Má sílu a perfektně gril vyčistí! Doporučuji.

25.11.2017

SMAC Ultra odmašťovač a i další z přípravků řady Smac (např.koupelna) používám již delší dobu, protože jsou skutečně účinné, krásně voní a cena je přiměřená. troubu a sporák mi vyčistil tento přípravek úplně nejlépe.

08.11.2017

Opravdu dobrý doporučuji na mastnotu je to ras perfektně vyčistí sporák a digestoř a veškeré mastné plochy. Vše co se při smažení zaneřádí tukem jde pak hladce odstranit.I cenově je dostupný odpovídá kvalitě.

01.11.2017

Docela mile překvapil. Na základě hodnocení jsem koupila v Dm dokonce v akci. Po nastrikani chvíli nechám působit a pak to umyju. Občas to jde, občas ne. Jak co. Nerezový sporák s ním mám krásně čistý. Super.

25.10.2017

Určitě bych ráda vyzkoušela tento odmastujici přípravek,už mnoho jsem jich vyzkoušela a žádný nebyl zatím natolik účinný který by zlikvidoval veškerou mastnotu i starší se kterou bojuju ,koupili jsme domek a byl dost zanedbaný

21.08.2017

Hledala jsem výrobek,který by mi pomohl odstranit špínu a mastnotu z trouby a sporáku,která oprvavdu nešla dlouhou dobu vyčistit. Viděla jsme reklamu na tento výrobek a poté jsem si ho také zakoupila.Ze sporáku šla špína pryč téměř hned,v troubě jsem ho nechala chvíli působit a opravdu to funguje.Úplně čistá už ais nebude nikdy,ale přípravek je opravdu skvělý,takový výsledek jsem nečekala...

05.08.2017

Chtěl jsem něco,co by vydrhlo zažranou špínu v naší plynové troubě.Vyzkoušel jsem mnoho přípravků,ale výsledky mě nijak neohromily. Kamna už jsou stará,tudíž je špína opravdu zaschlá. Koupily jsme tento přípravek,nastříkaly do trouby a všude tam,kde jsme jí chtěli vyčistit,nechali jsme pár minut účinkovat a pak použily houbičku a vydrhly.Musím říct,že trouba byla celkem čistá.Takže za mě je přípravek funkční a mohu ho doporučit.

17.07.2017

Jsem opravdu hodně spokojená. Přípravek mi voní a vůní mi připomíná citron. Hezky umývá, už jsem ho doporučila i známím rodině i kamarádkám. Opravdu je super, všem ho moc moc doporučuji, nedám na něj. Není drahý

11.07.2017

Když jsem v krámě koukala na výrobky a sháněla něco na čištění grilu, vzpomněla jsem si na recenze na výrobek Smac a koupila jsem ho. Jsem ráda, že jsem se tak rozhodla, protože funguje, čistí super. Jsem moc spokojená.

05.07.2017

Doporučuji. V dm za skvělou cenu.

02.07.2017

Tohle je naprostá bomba! Zena mela moznost testovat a fakt bozi.Cena úžasná a můžete pouzit nacokoli,vyčisti i ty největší skvrny a mastnoty.Mame ho moc oblibeny a jeto ten nejlepší přípravek a pomocník

29.06.2017

Účinný, snadno dostupný kupují v dm za přijatelnou cenu. Přijde mi že moc dlouho nevydrží kupujeme jej docela casto, ale když je ucinny tak proč ne. Doporučuji. Mohli by to vyrábět ve větším balení jinak pohoda.

29.05.2017

Skvělá výrobek se kterým jsem naprosto spokojená. Snadná aplikace, perfektní účinek. Poradí si i s odolnou mastnotou. Stačí jen nanést nechat působit a pak jde vše dolů. Já jsem s tímto přípravkem moc spokojená.

09.05.2017

Měla jsem problém vyčistit desku,kterou máme za kamny.Zkoušela jsem to různými přípravky,ale špína z vaření se ani nepohla.Tak jsem si koupila tento přípravek,byla jsem zvědavá,jestli je opravdu tak dobrý,jak všichni tvrdí.Světe div se,ale ono to tu špínu opravdu vcelku vyčistilo.Musela jsme toho nastříkat víc a vyčistit to na dvakrát,ale pustilo to! Takže za mě je tohle super výrobek,který si u mě našel místo v domácnosti.Doporučuji.

21.04.2017

Tento odmaštovač používám pravidelně a jsem s ním spokojená.Odmastí grily,trouby,mikrovlné trouby ale i sporáky a jené spotřebiče v kuchyni.Stačí opravdu málo stříknout a povrch je krásně čistí a lesklý.

29.03.2017

Tak tento výrobok odporucam. Keď som sa s manželom presťahovala do jedného podnájmu mali tam neskutočne špinavý sporák a ja som ho úplne vyčistila s týmto prostriedkom. Škoda že som si to neodfotila ako vyzeral pred a po.

16.03.2017

Dle hodnocení testerek jsem si výrobek zkusila koupit také. Hledala jsem něco účinného na sporák na privátě, který zažil už spoustu studentů - alespoň podle toho jak vypadal. A tento přípravek si s tím hravě poradil.

01.03.2017

Úžasný výrobek na odmačtení grilů a jiných spotřebičů.Používam ho pravidelně při čištění grilu na léto a ,usím říct gril je po vyčistění oprvdu čistí a i se krasně leskne,proto ho občas používam i na vyčistění kuchyňských spotřebičů a jsem maximalně spokojena

09.02.2017

Mam vyzkousen zluty smac a celkem spokojenost jak s cenou tak odmastovacim vykonem.jen muj sporak mu dal trochu zabrat ale nakonec se dohodli a sporak prohral. Jinak pekna vune a dokonaly na nadobi a kuchyn komplet.

19.01.2017

Tento čiwtič znám, jednou jsem ho měla. Byla jsem sním spokojená i když je pravda, že tyto čističe střídám jako ponožky. Zatím jsem nenašla svého favorita i když musím říct, že tento čistí velmi dobře :)

05.01.2017

Mam ten citronovy doma je perfektni na sporak po smazeni krasne odmasti poprskane flicky. Pekne voni a i jiz zaschle na sporaku kdyz mi tam nekdo po sobe neuklidi tak jde dolu po chvilce samo jsem spokojena a muzu jen doporucit.

20.12.2016

Krásně voní,vezme veskerou spinu a je fakt boží,cena naprosto bomba,celá rodinka je s ním velice spokoje a máme jich doma 5,protože je stále neco třeba vyčistit a už vubec v kuchyni.Velká spokojenost!

nic

15.12.2016

SMAC Ultra odmašťovač používám už nějaký ten pátek, využívám ho nejčastějí na zašpiněná kamna troubu a mikrovlnou troubu, obcas ejste na krb-ale to jej musim nastrikat a nechat delsi dobu působit jinak to nezvladne :)

10.12.2016

Skvělý pomocník, se kterým se mastnota snaději umývá, pokud je někde větší nános tak po pár minutách působení se i tot dobře smyje. Jsem s tímto produktem spokojená. Ve dobré vědět, že i za dobrý přípravek nemusím zaplatit plno peněz.

30.11.2016

Přípravek jsem použila na čištění sporáku, koupelny i grilu, celkem splnil moje nároky, vyčistil mastné skvrny bez problémů, s grilem si také lehce poradil, koupelna také bez problémů,takže hodnotím kladně. Přípravek má citrónovou vůni a ani při použití bez rukavic mi nedráždil pokožku. Jen mi trochu vadí, že je moc tekutý a z čištěných ploch rychle stéká. Jinak mohu doporučit.

22.11.2016

Tento přípravek si kupuji již delsí dobu a jsem s ním na 100% spokojená.Opravdu krásně vše odmastí i oprvadu zašlou mastnotu.Je vhodný na grily,sporáky,trouby a jiné povrchy.Docela krásně voní a i cennově je dostupný

21.11.2016

Smac jsem měla možnost vyzkoušet u kamarádky,je úžasný hlavně na mastné povrchy.Neváhala jsem ani minutu a hned jsem si jej koupila.Jsem sním spokojená a vřele všem doporučuji.Už několikrát jsem dala na reklamu a nebyla spokojená,ale tento je vyjímka.

18.11.2016

Super čistící přípravek-odmašťovač. Odstranil špínu z trouby kterou jsem se snažila drhnout vším možným a bez úspěchu. Vůně je dobrá. Vřele všem doporučuji, používám já, moje mamka a dokonce i babička!

nenašla jsem

17.11.2016

Příjemná vůně,nedráždí při čištění ruce a hlavně velice rychle působí na nečistoty,mastnoty atd.Téměř bez drhnutí vyčistí snad cokoliv z jakéhokoliv povrchu.je super jiný čistič už zkoušet nebo kupovat nepotřebuji už mám ten svůj :-)

10.11.2016

Asi jako jeden z mála opravdu účinný. Odzkouseny ho mám na hrncich, grilu, sporaku, dokonce i na dlaždičkách za sporakem. Zatím jsem nenašla věc, kterou by nezvládl až třeba na staré pripaleniny.......

Hodně agresivní používat jedině s rukavicema. Mohl by být míň tekutejsi. Je hodně cítit.

06.11.2016

ja sem si ho koupila po zhlednutí reklamy a po doporucení kamaradky... potrebovala sem vycistit gril tedy rost na grilu a byla sem opravdu prekvapena vysledkem pouzívám ho i v kuchyni na sporak když se mi povede pripect vodu od brambor a take to pekne pustí. ja jsem spokojena.

vadí mi trochu ta citronová vůně mohl by se vyrabet i jinak parfemovaný :-)

04.11.2016

Tohle je opravdu driják. Nastříkám, chvíli počkám a vše jde krásně dolů. Nejlepší je na plynový sporák, kdy jej mám většinou potečenej celej. Jsem s ním naprosto spokojená, je to super pomocník.

17.10.2016

S tímto přípravkem jsem velice spokojená, používám ho hlavně na odmaštění trouby. Byla jsem překvapená jak rychle působí, stačilo nastříkat, opravdu jen chviličku jsem nechala působit a potom houbičkou setřela, mastnota šla krásně dolů. Určitě bude používat i nadále.

12.10.2016

Naprosto na 100% účinný, možná i víc jak na 100%. Opravdu Vyčistí všechno. Ať je to sporák, linka, zem, cokoliv. Má celkem příjemnou vůni.

11.10.2016

hezky voní, celkem dobře odmašťuje, zkoušela jsem na různé typy mastnoty, v kuchyni čistí dobře, ale myslím, že podobných čističů je na trhu hodně a mě tedy připadá, že nevybočuje moc z řady. Odmastí dobře, to ano, ale není až tak vyjímečný, na grilu mě úplně mastnotu neodstranil

06.10.2016

Tak tohle je opravdu velký a neocenitelný pomocník v domácnosti.Odmastí a vyčistí i tu nejodolnější špínu,krásně voní,a není agresivní.Líbí se mi že není potřeba použít velké množství.za mě velká spokojenost

04.10.2016

SMAC express jsem vyzkoušel na venkovní gril a všechno spolehlivě odmastil. Má příjemnou vůni , stačí ho malá troška na houbičku a nemusí se ani použít větší sílu na to , aby šla špína pěkně dolů. Dobrý pomocník.

28.09.2016

Tento odmaštovač jsem si koupila na léto kvůli našemu starému grilu.Po použití přípravku smac jsem byla velice mile překvapena jak je velice účinný,dokázal odstranit i starší zašlou špínu a omastek.Gril je perfektně čistý.Smac krásně voní,jednoduchá manipulace.Doporučuji

17.09.2016

Odmašťovač povrchů s rozprašovačem. Silně koncentrovaný sprej Smac Express je univerzální čistící prostředek na mastnoty a všechny druhy nečistot v kuchyni, má extrémní odmašťovací schopnost. Zanechává příjemnou citrónovou vůni.

Mohl by být hustější.