TESTOVÁNÍ: České domácnosti mají nové odmašťovací specialisty SMAC express

18.04.2016 | Testování

Potřebujete extrémní sílu na mastnotu a zaschlou špínu doma i venku? Chcete snadno a rychle zvládnout ty nejcitlivější místa v kuchyni, venkovní grilovačku nebo oblíbené košile? Vyzkoušejte nové odmašťovače SMAC express. Neporazitelné v boji proti mastnotě. Odmašťovače jsou extrémně účinné a praktické. Hodí se na různé povrchy. Výsledek poznáte okamžitě.


Celkové hodnocení: 90%

Hodnocení: 227 testerek


Extrémní účinek na různé povrchy

Na nového specialistu do domácnosti SMAC Ultra odmašťovač je spolehnutí. Nečekanou i plánovanou návštěvu nyní přivítáte bez nervů a s potěšením. Neporazitelného bojovníka proti mastnotě a špíně použijte na sporák, digestoř, troubu nebo pracovní desku. Lehce zkrotí různé povrchy a má příjemnou a svěží citrónovou vůni.

Venku na zahradě nebo v garáži poslouží neporazitelný parťák SMAC Multi odmašťovač. Odstraníte s ním lehce nečistoty a mastné skvrny ze zahradního plastového nábytku nebo z grilu. Poradí si i se skvrnami od motorového oleje a zvládne mastnotu většiny látek.

Extrémně účinní pomocníci SMAC Ultra odmašťovač a SMAC Multi odmašťovač zvládnou i velmi odolnou špínu a mastnotu. Antibakteriální a koncentrované složení přípravku ihned odmašťuje a dezinfikuje. Výsledek je okamžitý a skvělý.

Bez mastnoty snadno a rychle

Používání odmašťovačů je snadné a rychlé. Přípravky rozprašte přímo na špinavý nebo mastný povrch a následně setřete ošetřené místo vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Hodně znečištěná místa se zaschlou mastnotou a špínou vyžadují trochu delší působení přípravku.
Odmašťovací prostředky používejte v dobře větraných prostorech a nezapomeňte na ochranné rukavice. Na průhledné umělé hmoty nebo lakované povrchy se přípravky nehodí.

Doporučená maloobchodní cena SMAC Ultra odmašťovače i SMAC Multi odmašťovače v objemu 650 ml je v rozmezí 89,90 - 99,90 Kč. Nové odmašťovače zakoupit v obchodních řetězcích, drogistických řetězcích a v malých prodejnách se smíšeným zbožím.