TESTOVÁNÍ: Intim Gel a Intim Krém IDELYN

13.07.2015 | Testování

Už se vám někdy stalo, že jste musela odvolat své oblíbené aktivity kvůli infekci intimních partií? A ke všemu jste si nebyla jistá, jestli je bakteriálního, nebo kvasinkového původu?


Celkové hodnocení: 89%

Hodnocení: 184 testerek


S výrobky Beliema vás nemusí trápit, o jakou infekci se jedná. Beliema hojí, mírní a chrání před oběma typy vaginální infekce. Vezměte proto osud do vlastních rukou, zapomeňte na infekce a buďte tou sebevědomou a spokojenou ženou, která si užívá život tak, jak si naplánovala.

Buďte opět sama sebou, zbavte se vaginální infekce!

Špatný den zaskočí každého, někdy dokonce i vaše intimní partie. Probudíte se s nepříjemným svědivým pocitem a nádherný den se rázem mění v noční můru. Každá z vás ví, jaké to je, když bez varování zaútočí vaginální infekce a vás po celý obtěžuje nepříjemný zápach a pocit pálení. Možná už ale nevíte, že tyto infekce mohou způsobit buď kvasinky nebo bakterie. Pokud ale použijete produkty Beliema, může vám být úplně jedno, co infekci způsobilo.

Beliema Effect vaginální tablety obnovují přirozenou rovnováhu intimních částí vašeho těla, ať už vás trápí bakteriální nebo kvasinková infekce, zatímco Beliema Expert Effect Intim krém vám přináší rychlou úlevu a podporuje hojivý účinek tablet. Intim krém byl vyvinutý ve spolupráci s gynekology, stejně jako Beliema Expert Effect Intim gel, který pomáhá předcházet problémům a je připraven chránit vás každý den. Všechny produkty Beliema hojí intimní ženské partie a předcházejí infekci tak, abyste mohla vrátit do hry všechna svoje já!

Beliema Expert Intim Krém

Rychlá úleva od příznaků vaginální infekce

Vaginální infekce je jistě nepříjemný zážitek. Ale když už se jí nemůžete vyhnout úplně, tak proč se hned vzdávat všeho, co je pro vás důležité, a přicházet tak o vzácné chvíle s rodinou nebo přáteli? Beliema Expert Effect Intim krém, obsahující antimikrobiální látku chlorhexidin a ochrannou složku BioEcolia®, byl vyvinutý ve spolupráci s gynekology tak, aby vám pomáhal užívat si život i ve chvílích, ať už vás trápí infekce bakteriální nebo kvasinková.

Kyselina hyaluronová, vitamíny a výtažek z měsíčku lékařského zklidňuje a navrací svěžest vašim intimním partiím a díky svému jemnému složení potlačuje emulze i nepříjemný pocit podráždění. Beliema Expert Intim krém vám poskytne rychlou úlevu a podporuje hojivý účinek tablet.

Beliema Expert Intim Gel

Chraňte se před infekcí intimních partií

Neudržované veřejné toalety, ale dokonce i příjemná koupel mohou způsobit nepříjemnou infekci. To ale neznamená, že byste se měla vzdávat zážitků, které máte ráda. Stačí používat Beliema Effect Intim gel, který vás ochrání před bakteriální i kvasinkovou infekcí.

Tento gel, vyvinutý ve spolupráci s gynekology, jemně čistí, zastavuje růst bakterií a kvasinek a pomáhá obnovovat přirozenou rovnováhu vašich intimních partií.  Beliema Effect Intim Gel vás bude každý den účinně chránit před vaginálními infekcemi.