TESTOVÁNÍ: Intim Gel a Intim Krém IDELYN

13.07.2015 | Testování

Už se vám někdy stalo, že jste musela odvolat své oblíbené aktivity kvůli infekci intimních partií? A ke všemu jste si nebyla jistá, jestli je bakteriálního, nebo kvasinkového původu?


Celkové hodnocení: 89%

Hodnocení: 200 testerek


S výrobky Beliema vás nemusí trápit, o jakou infekci se jedná. Beliema hojí, mírní a chrání před oběma typy vaginální infekce. Vezměte proto osud do vlastních rukou, zapomeňte na infekce a buďte tou sebevědomou a spokojenou ženou, která si užívá život tak, jak si naplánovala.

Buďte opět sama sebou, zbavte se vaginální infekce!

Špatný den zaskočí každého, někdy dokonce i vaše intimní partie. Probudíte se s nepříjemným svědivým pocitem a nádherný den se rázem mění v noční můru. Každá z vás ví, jaké to je, když bez varování zaútočí vaginální infekce a vás po celý obtěžuje nepříjemný zápach a pocit pálení. Možná už ale nevíte, že tyto infekce mohou způsobit buď kvasinky nebo bakterie. Pokud ale použijete produkty Beliema, může vám být úplně jedno, co infekci způsobilo.

Beliema Effect vaginální tablety obnovují přirozenou rovnováhu intimních částí vašeho těla, ať už vás trápí bakteriální nebo kvasinková infekce, zatímco Beliema Expert Effect Intim krém vám přináší rychlou úlevu a podporuje hojivý účinek tablet. Intim krém byl vyvinutý ve spolupráci s gynekology, stejně jako Beliema Expert Effect Intim gel, který pomáhá předcházet problémům a je připraven chránit vás každý den. Všechny produkty Beliema hojí intimní ženské partie a předcházejí infekci tak, abyste mohla vrátit do hry všechna svoje já!

Beliema Expert Intim Krém

Rychlá úleva od příznaků vaginální infekce

Vaginální infekce je jistě nepříjemný zážitek. Ale když už se jí nemůžete vyhnout úplně, tak proč se hned vzdávat všeho, co je pro vás důležité, a přicházet tak o vzácné chvíle s rodinou nebo přáteli? Beliema Expert Effect Intim krém, obsahující antimikrobiální látku chlorhexidin a ochrannou složku BioEcolia®, byl vyvinutý ve spolupráci s gynekology tak, aby vám pomáhal užívat si život i ve chvílích, ať už vás trápí infekce bakteriální nebo kvasinková.

Kyselina hyaluronová, vitamíny a výtažek z měsíčku lékařského zklidňuje a navrací svěžest vašim intimním partiím a díky svému jemnému složení potlačuje emulze i nepříjemný pocit podráždění. Beliema Expert Intim krém vám poskytne rychlou úlevu a podporuje hojivý účinek tablet.

Beliema Expert Intim Gel

Chraňte se před infekcí intimních partií

Neudržované veřejné toalety, ale dokonce i příjemná koupel mohou způsobit nepříjemnou infekci. To ale neznamená, že byste se měla vzdávat zážitků, které máte ráda. Stačí používat Beliema Effect Intim gel, který vás ochrání před bakteriální i kvasinkovou infekcí.

Tento gel, vyvinutý ve spolupráci s gynekology, jemně čistí, zastavuje růst bakterií a kvasinek a pomáhá obnovovat přirozenou rovnováhu vašich intimních partií.  Beliema Effect Intim Gel vás bude každý den účinně chránit před vaginálními infekcemi.

vybraná testerka | 20.08.2015

Byla sem s krémem a gelem velmi spokojena. Na záněty trpím velmi často. IDELYN má přijemnou vůni, konzistence se velmi dobře nanáší a čistím se hned čistější. Mohu jen doporučit pro ostatní co neměli to štěstí, aby si výrobky zakoupily a vyzkoušely.

vybraná testerka | 20.08.2015

jsem velice mile překvapená a s výrobkem moc spokojená, opravdu pomáhá a jsem ráda, že jsem jej mohla otestovat. Má velice příjemnou vůni a při mytí je moc příjemný. Je velice jemný a rozhodně jej budu používat i nadále

nejsou

vybraná testerka | 17.08.2015

S produkty Idelyn, které jsem měla možnost testovat, jsem velmi spokojená. Intimní gel je velmi jemný a má příjemnou vůni. Intimní krém nejsem zvyklá používat a měla jsem strach, že budu mít po použití nepříjemný pocit. To jsem s tímto krémem ale neměla, není totiž mastný, ale jemný a lehký. Navíc se rychle vstřebává. Oba tyto produkty doporučuji.

vybraná testerka | 10.08.2015

Velice příjemný gel již při mytí.Působí jemně a navíc krásně voní a pocit po něm je perfektní.Často se chodím koupat na rybník,takže nějaké to svědění se objeví.Po použití přípravků,okamžitě zmizelo.I

nenašla jsem zápor

vybraná testerka | 10.08.2015

S těmito výrobky jsem velmi spokojená,mají příjemnou jemnou vůni,která u jiných značek bývá někdy moc intenzivní.Jsou pro intimní partie citlivé a tak se nemusíte bát používání,zvláště v těchto obdobích je užitečný gel,který Vás ochrání před "špínou" v bazénech.A navíc jsou za přijatelnou cenu.

Nenašla jsem

vybraná testerka | 09.08.2015

Mycí gel je naprosto skvělý, voní příjemnou nevtíravou vůní. Je velmi jemný, nedráždivý a krásně pění, gelu na umytí stačilo opravdu malé množství. Krém v těchto horkých dnech je také výborný, téměř okamžitě uleví od nepříjemného pálení. Produkty doporučuji :)

vybraná testerka | 09.08.2015

kladnou vlastností je příjemná vůně, při použití vůbec neštípe jako některá mýdla a člověk má velice příjemný pocit svěžesti po použití....a v létě při užití bazénu a i při menstruaaci díky jeho vlastnotem je určitě výborný

vybraná testerka | 08.08.2015

Přípravek vřele doporučuji. Sama trpím na neustále vracející se kvasinkové infekce, a po použití tohoto přípravku se nepříjemné pocity svědění zmírnily a věřím, že po dlouhodobějším používání i snad vymizí. Člověk se s tímto přípravkem cítí hned čistší a svěží.

vybraná testerka | 08.08.2015

Idelyn Beliema Expert mycí gel i intimní krém mohu jedině doporučit. Mycí gel moc pěkně a přitom nevtíravě voní a fakt ho stačí strašně málo a úžasně pění. Nikdy dřív jsem moc neřešila intimní hygienu a používala klidně mýdlo, ale po přesvědčení, že po mycím gelu a následným použitím krému, se cítím lépe, mám pocit svěžesti, ten kdo trpí i na výtoky, tak s přípravkama bude 100% spokojený. Oba výrobky doporučuji :-)

Žádné. Jne při prvním použití krému, sem měla divný pocit, bylo to něco jiného, je to o zvyku :-)

vybraná testerka | 08.08.2015

Příjemné dny všem testerkám,čtenářům i výrobcům a redakci :-)Děkuji za možnost otestovat oba produkty.Začnu od obalu,který se mi líbí díky nevtíravým barvám a designu.Líbí se mi i balení krému v praktickém obalu.Krém mi vyhovuje moc už tím,že je bez parfemace a intim gel má příjemnou vůni čistoty.Vyzkoušela jsem oba a mohu jen doporučit.V horkých dnech,které všichni prožíváme a hojně se oddáváme koupání na koupalištích,bazénech,přírodě je příjemné někdy nevyvážené s problémy,kterým pak ženy musí čelit.Proto je fajn,že obě tato balení je možno s sebou vzít hned s sebou a po osprchování hned použít a nečekat až se "naše" problémy rozjedou.Děkuji moc za zpříjemnění léta díky prevenci v podobě vzorků.Emulze mi vyhovuje i díky aloe vera,která má zklidňující účinky.Po umytí navozuje příjemný pocit čistoty i vědomí,že se i "dole"jsem krásně voňavá :-) a musím napsat,že se nedostavily ani pocity svědění a pálení.

Trochu mě zaskočila cena u krému,běžná cena je 249,- Kč za 50ml,ale lze zakoupit i v různých balíčcích a akcích.

vybraná testerka | 08.08.2015

Vzhledem k tomu, že potížemi s bakteriálními nebo kvasinkovými infekcemi trpím několikrát do roka, jsem už skeptická k ledasčemu. Používání gelu ve sprše bylo příjemné, vůně je nenucená, jemná. Zanechává pocit čistoty, což je důležité hlavně při menstruaci a v tomto horkém počasí. Balení je plně dostačující na několik týdnů i měsíců. Z použití krému jsem trochu na rozpacích - testování bohužel bylo dost krátké na to, abych dokázala potvrdit nebo vyvrátit, že doopravdy funguje (zázrak po prvním použití se u mě úplně nekonal). Krém se dobře roztírá, stačí jen troška. Chválím za vyvíjení takovýchto produktů. Cena sice neni úplně malá, ale kdo má problém, rád si připlatí. Krom těchro produktů by byly vhod i lehce vlhčené intimní ubrousky na cesty. Dále, (jelikož se tyto problémy považují za pohlavně přenosné choroby a právě pánové jsou často přenašeci bez potíží) by bylo dobré zaměřit se i ná pánskou hygienu intimních oblastí.

Musím říct, že jak po použití gelu tak krému (hlavně krému) jsem měla chvíli velmi lehký pocit pálení, který přisuzuji obsahu kyselin a mé citlivosti. Po chvíli odeznělo. Dále jsem i při použití trochy krému poté měla pocit vlhka až mokra, což mi nepřišlo úplně komfortní, navíc jsem byla doktorem instruována držet se co nejvíce v suchu. Nejsem si ani jistá tím, že mi pomohl od svědění a pálení, ale budu dál používat, abych si udělala dlouhodobější představu a budu opravdu doufat, že preventivně funguje :)

vybraná testerka | 08.08.2015

Jsem velice spokojena s timto gelem i kremem,hlavne v těchto velice horkych dnech.Gel nadherne voni.Citim se sveze.Urcite tento výrobek doporucim svým kamaradkam,znamym.Uz se moc tesim na další testovani :-)

zadne

vybraná testerka | 08.08.2015

Velmi příjemné na intimní hygienu, vhodné pro ženy v těchto dnech, kdy se všichni vrháme a koupaliště, abychom se nepatrně zchladili. Doporučuji všem ženám a dívkám, které chtějí dodržovat intimní hygienu a nestojí o " pálení a svědění". Děkuji, že jsem byla vybrána

Možná delší doba na testování, aby se dalo 100% říci, že to působí. Díky všem, kteří se podílejí na vývoji hygienických pomůcek pro ženy. A jestlipak existuje i něco pro pány?

vybraná testerka | 07.08.2015

Pro mě je plus jemná vůně a to, že gel i krém se dobře aplikují a působí příjemně. Věřím, že při dlouhodobém používání zajistí danou péči. Bohužel je doba testování relativně krátká na to, abych mohla hodnotit dlouhodobou účinnost. Jinak jsem ale spokojená a vím, že se výrobky určitě budou hodit.

Možná by bylo praktičtější menší balení gelu, například na cesty.

vybraná testerka | 07.08.2015

Za mě můžu doporučit.velice jemný a šetrný,příjemná vůně.Vyzkoušela jsem i během menstruace.V letním období velice osvěží.Zbavila jsem se i pocitu svědivosti.Určitě si oblíbíte i vy IDELYN BELIEMA.Cítím se velice svěží.

vybraná testerka | 07.08.2015

velmi příjemná jemná vůně, Idelyn intimní mycí gel i krém se snadno používají, mycího gelu stačí málo, neštípe ani jinak nedráždí, naopak mám pocit okamžitého zklidnění, po osprchování jsem použila i krém - stačí ho opravdu trocha a cítila jsem se lépe, svěžeji, obzvláště v horkých dnech jsem měla nepříjemný pocit dyskomfortu -lehké svědění a zápach- obojí po použití mycího gelu ia krému zmizelo hned po prvním dnu použití, takže jakmile budu mít pocit mykozy, koupím si i Idelyn tablety, jsem s výrobky opravdu velmi spokojena, zbavily mě potíží, které předchozí mycí přípravky neodstranily. Mohu všem jen doporučit

nenašla jsem zatím zápor

vybraná testerka | 07.08.2015

Protože jsem se zrovna chystala do lékárny s intimním problémem přípravky k testování dorazily včas. I tak jsem do lékárny došla a aby to bylo kompletní, pořídila jsem si ještě i Idelyn tablety. Proběhla celá léčebná kůra všemi třemi přípravky - tablety na noc, mycí gel i krém přes den. Byla zrovna dovolená s celodenními výšlapy a v tomto vedru se krém opravdu šiknul. Po prvním použití mycího gelu svědění přestalo a po 3 dnech jsem zapomněla na jakýkoliv problém. Gel má příjemnou jemnou parfemaci, neštípe, krém nepálí, neštípe. Za mě velká spokojenost. Gel i krém vystačí bohatě na 4 měsíce, občas musím přespat v práci, takže si balení pořídím i tam, aby tělo nestrádalo :-)

Negativního jsem nenašla nic, jen bych uvítala navíc vlhčené kapesníčky idelyn na cestování, při našem pěším putování po Česko-Saském Švýcarsku v děsivých teplotách bych je v batůžku uvítala.

vybraná testerka | 07.08.2015

Mycí gel je jemný, příjemně voní a dobře pění. Po použití nastoupí pocit čistoty a svěžesti a hlavně v horkých dnech, kdy člověk navštěvuje koupaliště nebo se věnuje turistice je jeho použití víc než žádoucí. Krém se dobře roztírá a velmi rychle vstřebává, nemastí a předchází svědění a pálení. S oběma přípravky jsem moc spokojena, co se týče účinnosti, tak i velikosti balení, které je taky dostačující. Určitě doporučuji dál

vybraná testerka | 06.08.2015

Přípravky Baliema Expert Intim jsou velmi účinné. V těchto horkých dnech gel ihned odstraní nepříjemné pálení a krém zase chrání před infekcemi v bazénech, při turistice apod. Určitě bych tyto přípravky doporučila všem, které se o sebe chtějí ještě lépe starat a předcházet tak různým nepříjemnostem

První aplikace byla nepříjemná, zřejmě z nezvyku.

vybraná testerka | 06.08.2015

Intimní gel Idelyn má příjemnou vůni, praktické balení a snadné dávkování. Používám ho každý večer ve sprše a zanechává pocit čistoty a odstraňuje nepříjemné svědění a pálení. Intimní krém Idelyn má lehkou konzistenci a snadno se nanáší. Uleví od svědění a pálení po velmi krátké době, což mě moc potěšilo. Kombinace těchto dvou přípravků ulevuje od nepříjemných problémů a zanechává pocit čistoty. Přípravky budu určitě používat dál, protože jsem s nimi velmi spokojená. Takže za mě můžu jedině doporučit a žádná negativa jsem neshledala.

vybraná testerka | 05.08.2015

Velmi mě nadchlo, že Idelyn krém zároveň řeší vzniklý problém infekce, ale dá se také použít jako prevence před vstupem do veřejných prostorů, jako je koupaliště apod. Já jsem ho aplikovala jako prevenci při celodenní tůře. Intim krém vidím opravdu jako dobré řešení, protože na koupališti, posilovně atd se lze nakazit velmi snadno a určitě ho zde budu opětovně používat. Intim gel mi voněl, je velice jemný a příjemný. Díky krému a intem gelu jsem měla příjemný pocit čistoty. S oběma produkty jsem spokojena a mohu doporučit.

vybraná testerka | 05.08.2015

Idelyn gel má příjemnou vůni, pěkně napění a zanechává pocit čistoty. Vyzkoušela jsem společně s Idelyn intim krémem, který má lehkou konzistenci, snadno se roztírá a na použití stačí malé množství. Pomohli mi při podráždění a používám je každý den.

Nenašla jsem.

vybraná testerka | 05.08.2015

Idelyn gel má jemnou příjemnou vůni, již při nepatrném množství přípravku vytváří bohatou pěnu, nedráždí pokožku v intimní oblasti. Krém obsahuje antimikrobiální přísadu, rychle se vstřebává, na pokožce vytváří ochranný filtr, čímž nedochází k běžnému podráždění. Vřele doporučuji i pro senzitivní klientky.

Zápory jsem nenašla žádné.

vybraná testerka | 04.08.2015

Idelyn intim gel doporučuji pro jemnou přírodní vůni a svěží pocit po opakovaném použití v období menstruace. Cítila jsem se velmi dobře, zmírnil všechny nepříjemné pocity spojené s ženským týdnem. Nevysušuje, nedráždí. Krém jsem použila jako prevenci před návštěvou veřejného koupaliště. Opět jsem nezaznamenala žádnou alergickou reakci. Oceňuji složení - gel obsahuje prebiotickou složku, krém kyselinu hyaluronovou pro hydrataci. Doporučuji.

vybraná testerka | 04.08.2015

Gel příjemně voní, má dobrou konzistenci a opravdu splňuje to, co slibuje. Krém se dobře roztírá a ihned je cítit úleva. Jsem těhotná a s vaginálními infekcemi nyní bohužel opět bojuji.Gel i krém mi ihned ulevili a já jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet kvalitní výrobek, který pommáhá. Mohu jej doporučit a určitě sama budu dále používat.

Žádné jsem nenašla. Možná by mohl gel být i v neparfémované variantě. Ale je to takový drobný detail. Gelík mi voní příjemně.

vybraná testerka | 03.08.2015

Měla jsem problémy-pocit pálení a štípání.Po namazání krémem IDELYN se mi to uklidnilo.Pomohlo to-divila jsem se tomu.A tak jsem se mazala 3x denně a byl to prima pocit-když mě už nic nepálilo a neštípalo.Po gelu jsem se cítila čistá a zároveň i pokožka byla zklidněná a uvolněná

škoda,že má krém tak malé balení-brzy nic nezbyde.

vybraná testerka | 03.08.2015

Balíček obsahující intimní gel a krém Idelyn dorazil v ideální čas pro jeho otestování - v době, kdy jsem pociťovala začínající infekci. Oba přípravky užívám pravidelně 4. den, velice snadno se používají, vůně je nevtíravá a jemná, mycí gel vytváření bohatou pěnu, krém se příjemně nanáší a roztírá, skutečně je po něm svědění menší.

Zatím je doba užívání bohužel příliš krátká na to, abych posoudila, nakolik přípravky pomáhají. Podráždění a svědění cítím stále, ale není jisté, jestli by se bez užívání krému infekce nerozjela naplno...

vybraná testerka | 03.08.2015

Idelyn mycí gel má velmi jemnou příjemnou vůni,stačí opravdu malé množství a vytvoří bohatou pěnu.V kombinaci s Beliema intim krémem,který je velmi jemný, rychle mizí pocit podráždění a svědění.Mohu tyto přípravky všem ženám bez rozdílu věku jen vřele doporučit.

Zápory jsem neschledala žádné.

vybraná testerka | 02.08.2015

Idelyn mycí gel má jemnou nevtíravou vůni, lehkou konzistenci, při použití stačí málo a krásně napění, společně s použitím Beliema intim krém ihned mizí příznaky diskomfortu, krém je jemný, snadno roztíratelný.

09.01.2023

Intim Gel a Intim krém IDELYN je super do horkých dnů odstraňuje pálení a pocení

09.01.2023

Používala jsem preventivně, hlavně v období léta kdy se člověk potí. Za mě fajn produkty.

Zda pomohou nedokáži říct, měla jsem je jako prevenci před problémy

24.12.2022

Tento intimní gel mohu jen doporučit, je velmi dobrý

19.12.2022

Tuten gel je skvělý. Velmi ho doporučuji všem ženám

10.12.2022

intimní gel používám super ... pěkná vůně..

Žádné jsem nenašla

29.11.2022

Splňuje to co má příjemná vůně. Udržuje prostředí v pořádku.

29.11.2022

Intimní gel doporučuji, hezký voní neštipe a je příjemný

20.11.2022

Je to dobrý produkt mohu vám to jedině doporučit, opravdu pomáhá a má skvělé ph

Žádné

28.10.2022

Výborný mycí krém a gel. Gel mám raději, používám.

27.10.2022

Tento gel na intimní hygienu dodává pocit svěžesti a čistoty

20.10.2022

Doporučuji. Funguje jak má. Vhodný pro každodenní použití

používám a 100% dělá to co má. já jsem velmi spokojená.

10.10.2022

Příjemný a účinný , krásný obal hezky voní a není parfwmovan

26.09.2022

Na intimní gely jsem docela opatrná a i u tohohle jsem mela strach ale musim rict ze supwr

13.09.2022

pekne baleni, prijemna vune. parkrat jsem zakoupila. za me spokojenost.

15.03.2021

Intim gel a krém je velmi vhodný a dostatečně citlivý pro imtimní higienu

16.05.2020

používáme jej doma již dlouho dcerka i já a jsme spokojené

-

16.01.2020

S produkty Idelyn jsem velmi spokojená. Intimní gel je velmi jemný a má příjemnou vůni. Intimní krém nepoužívám a měla jsem strach, že budu mít po použití nepříjemný pocit , ale tento krém je jemný a lehký. Navíc se rychle vstřebává. Oba tyto produkty doporučuji.

10.01.2020

Mycí gel moc hezky voní - není to žádná extrémní výrazná vůně - je příjemná a gel je krásně pěnivý, nevyvolává žádné svědivé pocity nebo jiné nepěknosti, jako to umí některé jiné intimní gely. Stačí malé množství pro dostatečné umytí. Mohu jedině doporučit

18.06.2019

Každá z nás, která jednou prodělala kvasinkovou infekcí ví, jak je to nepříjemné a obtěžující. Já bohužel patřím do té skupiny žen, které na tohle trpí a to hlavně v létě (koupací sezóna) a tak s radostí zkouším nové přípravky, které slibují zázraky. Tady u Idellin to ovšem byla "trefa do černého" a já jsem za tuto kosmetiku moc ráda. Mohu ji jen doporučit.

14.05.2019

Děkuji za doporučení výrobku vybraným testerkám. Od porodu druhého syna mám časté gynekologické problémy, které mi s větším či menším úspěchem léčí můj ženský lékař. Už jsem zoufalá a nevím co vyzkoušet, proto ráda zkusím i tento imnimní gel. Když bylo tolik žen spokojeno, tak třeba budu mít i já štěstí

27.03.2019

S gelem jsem byla velice spokojena, zabral hned při prvním použití a já měla uklidňující pocit. Bylo to poslední co mě napadlo vyzkoušet když už jsem si nevěděla rady a byla jsem velice spokojena, lepší než návštěva doktora. Za mě TOP.

30.01.2019

Při prvním zánětu jsem běžela do lékárny pro gel i krém a musím říct, že jsem byla opravdu nadšená. Vůně je naprosto boží a už při prvním použití to byl velmi příjemný pocit. Díky výtažku z aloe vera bylo svědění skoro okamžitě pryč. Za mě mohu jen doporučit.

23.01.2019

Gel je fajn. je jemná, intimní partie po něm nesvědí, neštípou a gel ani moc nepění, což také vítám. Krém používám jen vyjímečně při nějakých neobvyklých a nepříjemných pocitech, po chvíli ale cítím úlevu. Produkty nestojí mnoho a jsou dobře dostupné.

Žádné

11.01.2019

Často trpím na záněty a tenhle krém mi vždy pomůže a to mnohem rychleji než konkurenční produkty. Jiný již nepoužívám a ani nemám touhu vyzkoušet.. NAvíc velmi příjemně voní a mám pak vždy pocit čistoty.

13.12.2018

Myslím, že každá žena by měla myslet na svoje zdraví a poctivě používat přípravky, které jí napomáhání k jeho uchování. Vyzkoušela jsem již několik přípravků a sice i když si více kupuji jinou značku, tak s touto jsem byla spokojená. Dřív jsem se o této produkty moc nestarala, ale teď už je to každodenní koupelnový rituál. Mám z těchto produktů vyzkoušený pouze Beliema Expert Intim Gel a zdejší testování mi připomnělo, jak jsem s tímto produktem byla spokojená. Má příjemnou vůni a dobrou konzistenci. Mohu jen a jen doporučit. A cena je též celkem přijatelná.

30.11.2018

Intimní gel je velmi jemný a má příjemnou vůni. Intimní krém nejsem zvyklá používat a měla jsem strach, že budu mít po použití nepříjemný pocit. Uz drive jsem ho zkousela a nevzdam se ho je super :-)

24.11.2018

S těmito výrobky jsem velmi spokojená,mají příjemnou vůni,která u jiných značek nebyva .Jsou pro intimní partie citlivé a tak se nemusíte bát používání,zvlast v teto dobe doporucuji je super budu porad kupovat

25.08.2018

Vyzkoušela jsem a připravek mě mile překvapil. Cítila jsem okamžitou úlevu už po prvním použití. Přípravek mi byl doporučen v lékárně. Vřele všem doporučuji je tam 19 tbl a i cena byla pro mě velice příznivá

06.07.2018

Jako prevence právě u těchto potíží doporučuji. Je velmi snadno dostupný a cena přijatelná. Gel je super i pro každodenní použití, krém při prvních potíží také zabrání v rozjetí nepříjemných problémech.

Bohužel už nefunguje když se potíže rozjedou.

26.06.2018

Po porodu trpim ..s výrobkem jsem moc spokojena rychle pomáhá a ma krásnou vůni doporučil mi gynekolog a nevěřila jsem ze to bude pomáhat a ono jo takže ted na to nedam dopustit a kupují často super vyrobek

08.06.2018

O tehle znacce jsem slysel uz dele.Pri potizich uzivala manzelka a hodne ji tyto vyrobky pomohly Maji dobrou cenu a hlavne ucinnek.Za Nas tedy ano.Recenze docela kladne tak svedci o spokojenosti zen..

15.04.2018

Intim Gel a Intim Krém IDELYN mám v koupelně již delší dobu, protože je to můj nejoblíbenější intimní přípravek. Vyhovuje mi ve všech směrech a nemohu si na něj stěžovat. Je jemný, nedráždí a koupím si ho znovu

14.04.2018

Intim Gel a Intim Krém idelyn je mojekaždodenní rutina. Když jsem si ho koupila poprvé, nic moc jsem neočekávala, ale musím říct, že mě moc nadchnul. Krásně voní, taková přírodní čistá vůně a účinky jsou ještě lepší!

20.03.2018

Gel jsem si zakoupila,protože dost často trpím na různé nepříjemné infekce.Doporučila mi ho kamarádka a jsem spokojená.Krásně to voní a příjemně se nanáší.Dobře pění a stačí použít jen malé množství gelu. Po použití se cítím příjemně a svěže. Krém jsem zatím nevyzkoušela,ale chystám se na něj přes léto,až budu navštěvovat bazén.

10.03.2018

Tak na tento výrobek byla mamka zvědavá ale bohužel výrobek ji zklamal na plné čáře. Svědivý a vune která není moc hezká. Hodně holek psalo že jim vyhovoval tak nevím kde je problemek. Asi spíše nekupovat.

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

06.02.2018

Na ruzne neprijemne zanety intimnich partii Trpim celkem casto. Vzdy se objevi, kdyz to nejmene Potrebuji, takze jsem vsadila na doporuceni kamaradky a vyzkousela pripravky Idelin. Jsem velice spokojena. Konzistence je velmi prijemna, prijemne voni a opravdu ucinkuji.

21.01.2018

Idelyn Beliema přináší komplexní řadu 3 produktů vhodných při bakteriální i kvasinkové vaginální infekci. Řada Idelyn Beliema byla vyvinutá ve spolupráci s gynekology a obsahuje vaginální tablety, intimní krém a intimní mycí gel

07.12.2017

Tento intimni gel jsem opravdu uvitala s otevrenou naruci. :-) Rada plavu a tak casto chodim na ruzna verejna koupaliste, kde obcas pochytim nejaky vaginalni problem. Tento gel velice velice dobre pomaha zacatecni projevy problemu eliminovat, je prijemny a skvele voni.

30.11.2017

Intim Gel a Intim Krém IDELYN je určitě dobrý způsob, jak předejít mnoha nepříjemnostem u každé ženy. Výborný prostředek před i pro například na koupaliště a jiné veřejné prostory! Intim Gel a Intim Krém IDELYN by měla volit každá žena.

30.11.2017

Krem ktery zastavuje růst bakterií a kvasinek. Přípravek slouží k aplikaci na pokožku pro každodenní intimní hygienu. Utišuje a zklidňuje podrážděnou pokožku intimních partií. Přináší rychlou úlevu jsou ve forme i tabletrk

27.11.2017

Vyzkoušela jsem jen Intim Gel a musím říct, že je moc fajn. Má jemnou, nevtíravou vůni, je nedráždivý a hezky pění. Na použití ho stačí malé množství. A opravdu okamžitě uleví od nepříjemných pocitů při nastupující infekci. Za sebe určitě doporučuji.

26.11.2017

Ano, mám ho a používám ho pravidelně. Jsme ráda, že mé časté problémy se vytratily a já můžu být v klidu. Takové problémy jsou hodně nepříjemné a já díky tomuto gelu mám pokoj. A snad na delší dobu. Doporučuji

nic

25.11.2017

Beliema Expert Intim Gel jsem vyzkoušela na doporučení kamarádky, která má daleko častější potíže. s výsledky jsem spokojená, vůně i konzistence gelu mi vyhovuje a určitě doporučuji alespoň k vyzkoušení.

21.11.2017

Produkty idelyn kupují pravidelně. Po přečtení hodnocení zde jsem se odhodlala vyzkoušet. Veliká spokojenost. Trpěla jsem na pálení, výroky atd. Píši v minulém čase, protože teď s produkty idelyn již na tyto věci netrpim. Snadné použití. Používám ráda. Doporučuji

01.11.2017

Gel a krem Idelyn jsem ocenila především v těhotenství, kdy jsem na tyto problémy trpěla nejvíce. Zabraly vždy velmi rychle, poté už to byla taková prevence. Příjemná cena je velké plus. Mám doma vždy alespoň jeden navíc, člověk nikdy neví.

25.10.2017

Děkuji že jste daly.moznost testování tohoto krému po porodu se mi objevilo mnoho intimních potíží které jsem tímto gelem odstranila a to dlouhodobě doufám ,vždy je to nepříjemný pocit ale teď se cítím skvěle

21.08.2017

Na vaginální záněty občas trpím a je to dost nepříjemné,což asi každá žena zná. Ted předs léto,jelikož se jezdíme koupat všude možně jsme se rozhodla tyto výrobky vyzkoušet a mohu potrvrdit,že opravdu fungují tak,jak slibují. Nanášení je příjemné,oba výrobky příjemně voní.Jsem spokojená a budu používat i nadále.

04.08.2017

Tento výrobek si zakoupila má přítelkyně,jelikož jí infekce trápí dost často. Ted přes léto je to snad ještě horší.Tyhle přípravky používá a nepříjemný příznaky jsou pryč.Hezky voní,příjemně se nanáší a je snimi opravdu spokojená...

17.07.2017

Moc mi teda nepomohl, spíš mě to pálilo a nepříjemně tento gel smrdí. Používala jsem ho asi cca. 2 týdny a pak jsem to vzdala, účinek žádný, vůně mi stále ani po dvou týdnech, nesedla. Možná + je jeho cena, ale...

05.07.2017

Rád doporučím. Veliká spokojenost. Gel i krém jsou super. Příjemné voní. Pomáhají.

02.07.2017

Mazelka mela a je velice příjemný a Vonny.Rikala ze je cena super a hodne ji to vyresilo problémy.Design pěkný ,každodenní pouziti ,seženete i v lékárně je s vetsi cenou.Kamarádkám uz doporučila.😊😊

29.06.2017

Používala přítelkyně. Záněty teď v tehotenstvi má na denním pořádku. Co používá Idelyn, tak se to výrazně zlepšilo. Stojí sice trochu víc, ale když to pomáhá, proč ne. Doporučujeme.

06.05.2017

Tento gel a krém jsem si koupila,když jsem měla zánět,jako doplněk k léčbě.Musím říct,že mě mile překvalila jeho konzistence a vůně,která je velmi příjmená.Gel nedráždí a opravdu mi pomohl od svědění. Krém jsem použila párkrát,je lehký,dobře se roztírá a také příjemně voní. Tyto výrobky můžu jen doporučit.

02.05.2017

Idelyn Beliema přináší komplexní řadu 3 produktů vhodných při bakteriální i kvasinkové vaginální infekci. Řada Idelyn Beliema byla vyvinutá ve spolupráci s gynekology a obsahuje vaginální tablety, intimní krém a intimní mycí gel

20.04.2017

Strašný, strašný, strašný...těšila jsem se, že je na trhu něco, co opravdu zabere, pomůže i bez návštěvy doktora a mě teda rozhodně nepomohlo. Spíš naopak ještě přitížilo, takže za mě osobně už znovu ne.

Strašně, ale fakt hrozně mě krém štípal. Vůbec nepomohl, po pár dnech užívání, jsem stejně musela k lékařce.

12.04.2017

Jednou jsem ho vyzkoušela a musím říct, že je super, má krásnou, velmi příjemnou vůni. Cítila jsem se svěže a čistě, a okamžitě zabíra a to je do nejduležitějsí. Určitě doporučuji všem ženám.........

26.03.2017

S krémem jsem naprosto spokojená. Používám ho při nekomfortu (velké teplo, po bazénu, při menstruaci a po ní). Je příjemný a opravdu odstraňuje nepříjemné projevy. S tabletami jsem moc spokojena nebyla, nefungovaly na mě. Používala jsem je při infekci.

24.03.2017

Doporučuji pro ženy, které často trpí záněty a mykózami. S výrobky značky Idelyn Beliema jsem moc spokojená. Intim gel používám dlouhodobě jako prevenci. Intim krém jsem používala při problémech. Vím, že značka nabízí i vaginální tablety, ale ty jsem nezkoušela. Pokud jde o větší problém, je lepší zajít ke gynekologovi. Ale jako péče o intimní partie se sklonem k opakovaným infekcím je toto super.

08.03.2017

Občas nějaké ty potíže postihnou i mě a IDELYN je super pomocníkem. Líbí se mi především jeho neutrálnost, že nemusíme zkoumat, zda bakterie, nebo kvasinky. Také se mi líbí nenásilná parfemace. Balení krému vydrží při občasných potížích na dlouho.

univerzálnost - jako člověk, co nemusí k doktorů, to beru spíše za plus, ale lepší budou produkty, které předepíše lékař na specifický problém, než "amatérská" samoléčba

04.03.2017

Ke krému jsem se dostala náhodou - byl to dárek v lékárně k jinému produktu, ale musím říct, že mě příjemně překvapil. Příjemná konzistence, nevtíravá vůně, nedráždí pokožku a hlavně pomáhá - obtíže mizí velmi rychle.

09.02.2017

Intim gel hodnotim velmi dobre. Krasna vune jemne myti nedrazdi intimni partie.krem mi bohuzel na svedeni pomohl jen kratkodobe, po chvili se vratil.neresi vnitrni kvasinkove svedeni.krem je bez vune, jinak prijemny.

19.01.2017

Tomuto intimnímu gelu dávám plný počet bodů, protože patří do mé každodenní výbavy. Jeho vůně je příjemná, jemná a nevtíravá. Krásně pění a není zde pocit pálení. Používám ho pravidelně a jsem plně spokojena.

18.01.2017

i když na záněty netrpím, tak jsem gel vyzkoušela po návštěvě bazénu, hned jsem se cítila lépe a čistěji i voňavěji, používám jej vždy po bazénu či koupání v rybnících, kde nikdy nevím, co na mě číhá

20.12.2016

Manželka si velice chválí.Krásně voní,přijatelná cena,lze doporučit dalším ženám vydrží hodně dlouho.Jednou měla možnost testovat a byla velice spokojená.Skvělé balení.Existuje spousty těchto krému na intim.:)

Žádné nemá.

05.12.2016

Krém i gel Idelyn mě byl doporučen mou doktorkou po ženské operaci, a já si kupují do dnes, jsem s výrobky velmi spokojená, mají jemnou nevtíravou vůni, gel i krém příjemnou konzistenci na použití. Po mě byla na operaci i má dobrá kamarádka tak jsem jí tyto výrobky přinesla do nemocnice jako malý dárek a její doktorka jí prý pochválila když to u ní viděla na stolku. Tak jsem měla radost.

01.12.2016

No tak sem si koupila idelin gel protoze sem mela podezreni na kvasinky v rozpuku... ale gel me celkem stipal takze zadne velke nadseni... vonel prijemne i baleni je moc pekne ale vratim se ke svemu osvedcenemu intimnimu gelu... ale nerikam ze je spatny nekomu muze naopak vyhovovovat.

Stipal me...

12.11.2016

Gel při použití jemne stipe.....pálí.... Mohl by byt bez parfemu jelikož to se moc na intimní mytí nehodí.... Měla jsem možnost zkusit více imtimnich gelu, ale tento mě nezaujal...

06.11.2016

Skvělé výrobky pro péči o citlivá intimní místa. I když reklama na tyto výrobky je mi nesympatická, s výrobky samotnými jsem opravdu spokojená a můžu potvrdit že určitě fungují v tom, co slibují v reklamě.

04.11.2016

Gel doporučuji a brala bych jej znova všemi deseti. Od doby, co jsem jej začala používat, tak přestaly mé problémy jako svědění a záněty atd. Má celkem příjemnou vůni. Jediné co, tak trochu pálí, hlavní jsou ale účinky.

13.10.2016

Záněty atd jsou snad na mém denním pořádku. Gel i krém jsou super, a dokonce i zabírají a pomáhají. Mají celkem příjemnou vůni.

13.10.2016

gel jsem si opravdu zamilovala! 🙂 Má příjemnou jemnou vůni, super konzistenci kdy stačí použít jen trošička díky tomu jak pění a hlavně zanechává dlouho pocit svěžesti! A nyní už jsem měla možnost vyzkoušet i krém, který také můžu všem jen doporučit! Pocit svědění okamžitě zahnal a už se nevrátil! 🙂

10.10.2016

S produkty idelyn jsem moc spokojena. Krém i gel používám už déle než rok a jsou výborné. Při sebemeším "problému" nanesu krém a za pár dní je po nepříjemných pocitech a pálení. Gel používám každý den, má příjemnou vůní a po použití mám pocit čistoty.

06.10.2016

Krém je příjemný,nedráždí,spíše naopak zklidnuje.Je bez parfemace,což velice ocenuji.Je mírně mastný,ale to nevadí,i přesto se dobře vsakuje.poskytuje rychlou úlevu.A zabranuje vzniku bakterií.opravdu kvalitní

18.09.2016

Krém a gel ohodnotila moje kamarádka. Já jsem ohodnotila IDELYN Beliema Expert Intim gel. Odstraňuje nepříjemné pocity jako svědění, podráždění a pálení či případné nežádoucí pachy, a tím dodává příjemný pocit svěžesti po celý den. IDELIN obě doporučujeme.

14.09.2016

Gel jsem jiz zakoupila, cena docela vysoka a pro mne kvalita nikde, mela jsme s nim opravdu neprijemnou zkusennost, bohuzel pro me ne zrovna dobra varianta, jediny klad vidim ve vuni-je prijemna a nevtirava

S gelem jsme nemela dobre zkusennosti, strasne ale strasne me palil- asi alergicka reakce nevim, ale mela jsme ji v jendom ohni, za me tedy ne

02.09.2016

S Idelynem jsme měla zkušenost s vaginálními tabletami, které jsou sice dražší, ale při potížích zabraly téměř okamžitě, proto jsem se rozhodla vyzkoušet i gel. Je příjemný, neštípe jak řada ostatních intimních gelů a pokožku dobře zklidní.

02.09.2016

Idelyn jsem viděla v reklamě, když jsem měla problémy, tak jsem si ho koupila, abych vyzkoušela. Byla jsem mile přěkvapena. Byl příjemný, dobře se roztíral a hlavně pomohl. A od té doby již několikrát. Mohu jen doporučit. Od té doby ho mám stále ve skříňce, kdyby bylo potřeba.

Žádné.

16.08.2016

Používala jsem jako prevenci přes léto. Velmi příjemný, jemný, příjemný. Nesvědí ani nepálí, svěží pocit. Nevtíravá vůně, díky konzistenci se dobře užívá. Hustá konzistence, K dostání je také skoro všude, cena přijatelná, co se týče intimních gelů.

15.08.2016

S Idelyn výrobky jsem spokojená, mají příjemnou vůni, dobrou konzistenci. V tomto letním období koupání atd je opravdu dobrým přípravkem pro ženy který opravdu funguje. Za sebe rozhodně doporučuji. :-)

12.08.2016

Dostala jsem ho jako dárek od kamarádky a velmi mile mě překvapil. Za mě super, příjemně voní a po použití se cítím svěží a čistá. Od té doby ho kupuji pravidelně a doporučuji všem dalším kamarádkám, když na toto téma přijde řeč.

11.08.2016

Velice příjemný gel již při mytí.Působí jemně a navíc krásně voní a pocit po něm je perfektní.Často se chodím v létě koupat do přírody a občas jsem měla problémy. Gel jsou používala během těhotenství, kdy jsem na "problémy"vyloženě trpěla a na "léky" snad díky tomu nikdy nedošlo, používala jsem i po porodu ... na doporučení lékařky...těmito problémy trpím jen občas, alekdyž se objeví vím po čem sáhnout

05.08.2016

Idelyn intimní mycí gel i krém mají velice příjemnou, jemnou, nevtíravou vůni. Díky praktickému balení se velice snadnou používají. Na jedno použití stačí jen trošičku a navodí příjemný pocit zklidnění a svěžesti, což je skvělé hlavně v horkých letních dnech. S výrobky Idelyn jsem byla spokojena a všem je mohu jedině doporučit.

02.08.2016

Výrobek jsem začala používat po tom, co se u mě začalo objevovat nepříjemné "pálení". Krém jsem používala asi týden, pak to přestalo a gel používám do teď. Příjemně voní, dostatečně pění a člověk má po použití pocit čistoty a svěžesti. Od té doby co ho používám jsem žádné potíže už neměla, takže určitě doporučuji i ostatním.

28.07.2016

Příjemný gel na intimní partie. Pociťuji čistotu a svěžest, skvěle se nanáší a hezky voní. Bohužel jsem se nestala testerkou, ale nedalo mi to a okusila ho i tak, doporučuji jestli máte s partiemi nepříjemné potíže

09.07.2016

Protože mám problémy s infekcemi v intimních místech, rozhodla jsem se tento výrobek vyzkoušet. Mám před dovolenou, kde chodím do bazénu a tak mi tento bude vyhovovat jako prevence. Jeho použití mě opravdu mile překvapilo, je velmi dobré konzistence, takže se dobře aplikuje, jeho složení mi vyhovuje a výsledek se také dostavil, příznaky naprosto odezněly, jsem ráda, že jsem našla na trhu něco tak kvalitního co mi pomůže při mých problémech a tomu také vděčím Vám, že jste tento výrobek daly testovat na vašem portále.

Žádné se naprojevily.

04.07.2016

Opět jsem si výrobek koupila na zíkladě hodnocení těsterek a musím říct, že měli ve všem pravdu. Intimní gel nádherně voní a po použití jsem se cítila taková svěží, čistá a chráněná.Právě v tomto letním období, období koupališt, rybníků a bazénů je to doopravdy nepostradatelný pomocník a všem mohu jenom doporučit jeho koupi.

28.06.2016

Jelikož trpím občas záněty,hlavně v létě nedávno jsem koupila tento gel a opravdu pomáhá,jsem překvapená.Navíc moc hezky,jemně voní,cítím se po umytí svěže.Začala ho používat i moje(14letá)dcerka...během svých dnů a taky si ho chválí,takže určitě budu kupovat pravidelně.

žádné jsem nenašla :-)

20.06.2016

Tuto značku používá má žena. V době léta má problémy( bazény jí dávají zabrat). Používá preventivně. Gel je součástí její hygieny a je spokojená. Dříve používala jiné značky, ale vracelo se jí to často. Tento problém zatím zmizel když přešla na tuto značku. Bohužel výrobek netestovala, ale ani se nehlásila. Protože už to objevila a je tomu ráda.

17.06.2016

Opravdu rychlá pomoc. Na záněty ani kvasinky moc netrpím, ale po porodu se objevilo svědění, nevěděla jsem co to je. Na základě přečtení zkušeností jsem si koupila Idelyn a byla mile překvapená jak rychle krém pomohl. Gel používám stále, je super.

16.06.2016

Nikdy jsem nepochopil, proč intimní gely vyrábí výrobci jen pro ženy a nikdy pro muže. Sice netrpíme různými infekcemi, ale i my můžeme dostat zánět močových cest a pak potřebujeme speciální hygienické potřeby. Já používám intimní mýdla přítelkyně a nemohu si je vynachválit.

16.06.2016

Jak gel, tak i krém mohu doporučit, jsou velmi příjemné, gel je opravdu gel, ne voda, krém je hustý, zanechává čistý pocit. Nic nekouše, neštípe, nesvědí, nepálí. Cena je sice mírně vyšší, ale člověk platí za kvalitu, proto to nepovažuji za mínus.

14.06.2016

Jako těhotná s klasickými obtížemi jsem hledala kvalitní mycí prostředek, mohu říci, že si nemohu výrobek vynachválit. Neštípe, vyvolává pocit čistoty a svěžesti, cena je příznivá, balení dostatečně velké! Skvělé!

12.06.2016

Tehle mycí gel je naprosto báječný. Má nádhernou vuni, je jemný, nedráždi, krásne pení. jsem s ním spokojena, a určite ho doporučuji i dál. Cenovo je taky dostupný, což mne teší , takže za tenhle výrobek sámí plus :)

08.06.2016

Nikdy jsem podobný výrobek nepotřebovala a tudíž nezkoušela ale už došlo i na mne. Krém mě mile překvapil vůní která je jemná a příjemná. Konzistence krému je super a výsledek ještě víc. Krém mi moc pomohl a už navždy bude mít v mém šuplíku své místo.

06.06.2016

Ženy by se měli o sebe starat. Toto byla má první zkušenost s intimním gelem a musím říct, že naprostá spokojenost. Tento gel příjemně voní, je jemný a krásně napění. Krém taktéž obstál na výbornou, rychle se vstřebá a uleví od pálení a svědění. Mohu doporučit.

30.05.2016

sem velice mile překvapená a s výrobkem moc spokojená, opravdu pomáhá a jsem ráda, že jsem jej mohla otestovat. Má velice příjemnou vůni a při mytí je moc příjemný. Je velice jemný a rozhodně jej budu používat i nadále

27.05.2016

Rozhodla jsem se zakoupit idelyn krém, po několika dnech mazání krémem se dostavila úleva byla jsem moc ráda krém má dobrou konzistenci celkem dobře se vstřebá za 14 dnů mazání už to bylo skoro k rozeznání úleva 100% pálení a svědění konečně ulevilo jenom doufám aby se to nevrátilo u mě je to celkem chronické jinak za mě skvělý výrobek

25.05.2016

GEL: Za mě až překvapivá spokojenost, vyzkoušela jsem toho už více, ale tento gel vede na plné čáře. Voní, osvěží, pomůže od případných problémů a cena taky super. KRÉM: Používala jsem jako doplněk k tabletám,ale může být i samostatně,třeba preventivně,působí naprosto spolehlivě,za sebe dávám palec nahoru,je výborný!

MOŽNÁ TROŠKU VYŠŠÍ CENA , ALE ZA KVALITU SI ČLOVĚK MUSÍM ZAPLATIT :)

19.05.2016

S intimním gelem jsme naprosto spokojená. Krásně voní , jen tak decentně. Musím říct že jsme se bála něco takového vyzkoušet a ani reklamám jsme moc nevěřila ale jsem nadmíru spokojená. Vřele všem doporučuji

12.05.2016

velmi příjemný a osvěžující intim mycí gel. používám hlavně v létě, ve velkých vedrech, nebo když navštěvuji koupaliště, a za mě fakt jednička. Žádné problémy od té doby, co gel používám, se u mě neobjevily..

nenašla jsem

09.05.2016

Na infekce trpím poměrně často a to zejména po porodu. Vyzkoušela jsem toho mraky abych nemusela zase za dva týdny letět do lékarny pro čípky a různé mastičky. Známa mě doporučila tento výrobek a musím říct že jsem spokojená. Občas se někdy stane že zánět dostanu, ale to už je jen zřídka.

29.04.2016

Jelikož jsem v těchto partiích velmi citlivá a zánět se mi přitáhne hned, šáhla jsem po tomto výrobku a nestačila jsem se divit. Pálení odeznělo a já jsem měla v kalhotkách příjemné sucho a nesvědivý pocit. Používám tenhle gel a od té doby mám od kvasinek klid.

20.04.2016

Vyzkoušela jsem gel a byla jsem mile překvapená. Pěkně voní, intimní místa jsou voňavá a svěží. Při mytí jsem měla příjemný pocit čistoty. Určitě gel doporučím . Na výtoky ani kvasinky netrpím , ale budu ho používat i nadále.

18.04.2016

Super.Jsem velice spokojena a pomohlo mi to.Intimní gel Idelyn má příjemnou vůni, praktické balení a snadné dávkování. Používám každým dnem a je skvelým pomocníkem.Mohu je doporučit.Každá žena jistě ocení.:)

Nenašla jsem žádný zápor.:)

15.04.2016

Pro přetrvávající problémy v intimních partiích jsem si zakoupila Idelyn intim gel spolu s Intim krémem. Příjemná parfemace - a hlavně úúúúúúúúúúúúúleva, opravdu neznám lepší a účinnější pomoc. doporučuji všem

12.04.2016

Jsem ráda, že jsem tyto výrobky objevila. Trpěla jsem celkem často. Bazén jsem nikdy nemohla použít, protože pak jsem musela týden léčit. Už jsem na to brala preventivně vlastně cokoliv, ale nezabralo. Teď používám tuto značku a zatím bez problémů. Takže už se těším na léto....

08.04.2016

Po přečtení recenzí na Idelyn jsem neodolala a zkusila jsem ho vyměnit za jiný mycí gel, který jsem použílala doposud. Idelyn mě překvapil. Jemný s příjemnou vůní, krásně pění a po použití jsem se cítila svěží. Doporučila jsem ho i své sestře, která také neodolala.

08.04.2016

Tento výrobek se mi osvědčil při dlouhodobém používání antibiotik tim, že odstraňuje nepříjemné pocity jako svědění, podráždění, pálení a tím dodává příjemný pocit svěžesti po celý den. Je příjemny i při dlouhodobém sportování, nebo návštěvě bazénů.

nejsou

04.04.2016

Tento Mycí gel používám již delší dobu... Moc hezky voní, je jemný, pro mě důležité že nedráždí pokožku ani po oholení, neobjevila se mi po něm žádná alergická reakce- neeštípe, ... Pro intimní hygienu výborný

03.04.2016

Vyzkoušela jsem všechny možné přípravky na zánety a kvasinky ale vždy to zabralo pouze na chvíli.Kamarádka mi doporučila idelyn a jsem s ním velmice spokojená.Moje obtíže se zmírnily,je jemný k pokožce.Výborná zkušenost.

03.04.2016

Gel Beliema Expert a Intim Krém Beliema Expert oba tyto produkty mě velice překvapily svou účinností. Jsou příjemné, zklidńují, dodávájí hydrataci, navíc neobsahují syntetický parfém a přesto hezky jemně voní.. Nenarušují PH v intimních ženských partií. Zastavují růst bakterií a kvasinek, které jsou častou příčinou infekcí. Dodávájí příjemný pocit svěžesti . Snadno se nanáší a stačí velmi malé množství. Báječný pomocník v boji s infekcí.

snad nemile vás může zaskočit jen cena, ale balení vám vydrží opravdu déle. Na internetu zakoupíte často tyto produkty v ekonom. balení či v setu

03.04.2016

vzhledem k často prodělaným mykozam, je gel nutnou součástí drogerie v koupelně. mohu jen doporučit. Pomáhá při svědění. moc hezky voní. Jsem alergická na mnoho složek, ale s tímto produktem jsem neměla žádnou reakci :-)

nic

02.04.2016

Intim Gel a Intim Krém IDELYN je jedinecna vec a jsem velmi rada, ze jsem mohla vyzkouset. Krasna vune ,celkove pri nanaseni prijemny jak gel tak krem. Cena trosku vyssi ale budu i nadale pouzivat....

01.04.2016

Došla jsem si tento výrobek zakoupit na základě recenzí po tomto testování zde. Mám občasné problémy intimního rázu a z volně prodejných prostředků mi žádný nezabírá dlouhodobě. Gel jsem vyzkoušela a úleva byla takřka okamžitá. Lehké složení, akorát velké balení a rozumná cena. Pokud by účinek byl déle trvající, je výrobek opravdu dobrý.

30.03.2016

Tento gel.je velice prijemny,má příjemnou a ne pronikavou vůni což velice oceňují.líbí se mi že má příjemnou konzistenci. Také nedráždí pokožku,a zabraňuje podráždění.jsem s ním velice spokojena, doporučujeme

30.03.2016

Na kvasinkové infekce trpím často. Vždy po antibiotikách mám problémy a někdy ani probiotika to nezachrání. A v létě bazény, ty mi také dávají co proto. Takže jsem se rozhodla, že tento výrobek vyzkouším. A zatím je to super. Chodím teď pravidelně do bazénu a žádné problémy se neobjevili. Každopádně to ocením hlavně v létě.

30.03.2016

Po přečtení tolika kladných hodnocení jsem si koupila mycí gel, jelikož dost často trpím kvasinkovými infekcemi. Dosud jsem používala různé značky intimních gelů, se kterými jsem byla taky spokojená. Idelyn je příjemný, vůně velice jemná. Po několika dnech používání se mi pokožka v intimních partiích zklidnila a přestala svědět...v tu chvíli jsem poznala, jaký je rozdíl mezi gely, které jsem používala dřív a Idelynem. Za mně dost dobrý :-)

Jedině reklama vysílaná v televizi, je trochu hloupá, ale nic nemění na účincích Idelynu.

29.03.2016

Tento přípravek mi doporučil můj gynekolog,jelikož mám veliké problémy s kvasinkovou infekcí abohužel žádné léky nezabíraly nebo jenom na chvíly.Po zakoupení připravku a asi po tydnu užívaní mé problémy vymizely a ztím se neobjevily,ale kdykoliv bych opet použila tento přípravek a je po problémech.

29.03.2016

Velmi výborný výrobek na kvasinkovou a bakteriální infekci.Bohužel těmito problémy trpím velmi často kupovala dost příparvků ale skoro nezabírali.Kamarádka mi doporučila idelyn a jsem jí velice vděčná.Mé problémy zmizely a zatím se znova neobjevily.Vřele doporučuji.

27.03.2016

Mycí gel je jemný, příjemně voní a dobře pění.po použití jsem se cítila naprosto skvěle-měla jsem pocit čistoty a svěžesti.krém je velice jemný dobře se roztírá,rychle se vztřebává a rychle uleví od pálení atd .. Vřele doporučuji

27.03.2016

Intimní gel a krém je příjemně navoněný, snadno se aplikuje a opravdu skvěle působí. Mohu vřele doporučit. Už nekupuji žádný jiný, s tímto jsem naprosto spokojená. Už nejsou žádné problémy, které by mne omezovali.

27.03.2016

Naštěstí netrpím moc na záněty,ale občas mám nepříjemné pocity a na to mi krém Idelyn pomohl a odstranil moje potíže..takže ho taky mohu doporučit..i když i tady je to asi individuální a ne každému třeba pomůže..

26.03.2016

Klady: velmi příjemná jemná vůně, Idelyn intimní mycí gel i krém se snadno používají, mycího gelu stačí málo, neštípe ani jinak nedráždí, naopak mám pocit okamžitého zklidnění, po osprchování jsem použila i krém - stačí ho opravdu trocha a cítila jsem se lépe, svěžeji, obzvláště v horkých dnech jsem měla nepříjemný pocit dyskomfortu -lehké svědění a zápach- obojí po použití mycího gelu ia krému zmizelo hned po prvním dnu použití, takže jakmile budu mít pocit mykozy, koupím si i Idelyn tablety, jsem s výrobky opravdu velmi spokojena, zbavily mě potíží, které předchozí mycí přípravky neodstranily. Mohu všem jen doporučit

26.03.2016

Občas, jako každá z nás, trpím na intimní potíže. Nesnesu ani veřejný bazén či koupaliště. Proto jsem se nechala tento výrobek ráda doporučit. Vyzkoušela jsem zatím jen gel a s tím jsem spokojená. Zabral po několika dnech a bez obtíží jsem byla delší dobu, než obvykle. Konzistence i téměř neznatelná vůně mi také vyhovují.

26.03.2016

Přípravek idelyn mi doporučila lékařka a dobře udělala. Maximálně mi vyhovuje konzistence i jemná parfemace. Snadno se nanáší a přiměřeně se vstřebává do pokožky sliznice. Balení je v ideální velikost, aby jej člověk mohl mít stále u sebe. Problémy ustoupily po několika málo dnech používání.

26.03.2016

Mela jsem moznost vzorku idelyn intim gel po vyzkouseni jsem nejake velke zmeny nezaznamenala. Intim krem uz byl o neco lepsi. Podrazdeni po holeni skoro vymizelo hned po prvnim pouziti intim kremu. :)

26.03.2016

Jsem velmi překvapená. Výrobek opravdu pomáhá. Jsem velmi ráda že jsem ho mohla otestovat. Má velice příjemnou vůni a při mytí je moc příjemný. Je velice jemný a rozhodně jej budu používat i nadále. Vůbec nedráždí

25.03.2016

Tyto produkty idelyn jsou nepostradatelné pro každou ženu.Kdo by stál o nepříjemné pálení,svědění nebo o infekci?Nikdo.Doporučuji všem ženám které mají nebo se chtějí vyvarovat nepříjemným pocitům a chtějí příjemně dodržovat higienu

24.03.2016

Mycí gel velmi příjemně voní,je příjemný.Pění a nedráždí pokožku.Gel na mytí je také bezva.Stačí malé množství a tak dlouho vydrží.Krém se dobře roztírá a rychle uleví od pálení.Bez těchto produktů bych se už neobešla.Doporučuji všem co chtějí dodržovat intimní hygienu bez potíží.

24.03.2016

Problémy gynekologického rázu řešila někdy určitě každá z nás. Vítám podobné přípravky. Gel mi vyhovuje více, než tabletky. Je moc dobré, že lze podobné přípravky zakoupit bez receptu. Velikost balení je akorát, konzistence umožňuje snadné nanášení. Že bez parfemace, to je také dobré. Mě vyhovuje, a dceři také.

23.03.2016

Idelyn mi byl doporučen mým gynekologem,jelikož jsem měla různé infekce,výtoky,kvasinky.Doktor mi vše vysvetlil a po vyzkoušení a používaní jsem byla mile překvapena.Mé problémy začínají ustupovt což je fajn.Přípravek je velmi přijemný,jemný,nelepí a krásně voní.

23.03.2016

Doporučuji všem kteří mají nejaký intimní problém jak infekce tak kvasinky.Přípravek je velmi jemný nedráždí pokožku,krásně voní a nelepí.Sama jsem ho vyzkoušela a jsem naprosto spokojená a splnilo to mé očekávání.

23.03.2016

Osobně jsem tento přípravek nepoužívala protože jsem něměla žádně problémy,ale moje sestra měla každou chvíli nějakou infekci intimních partií,vyzkoušela spousty přípravků ale po používání Idelymu její problémy skutečně vymyzeli,takže bych doporučila všem co mají nějaké problémy.

22.03.2016

Po přečtení několika kladných hodnocení zde jsem se rozhhodla, že si Idelyn gel zakoupím. A jsem s ním maximálně spokojená, stačí nanést jen malé množství a proto dlouho vydrží. Také krásně voní. Moc mi vyhovuje a budu ho používat i nadále.

18.03.2016

Jelikož mívám dost často problémy s vaginálními infekcemi a záneti,používala jsem hodně přípravků ale po nějaké době se problémy objevily znova.Kamarádka mi doporučila Idelyn a jsem ted naprosto spokojená,zánety a infekce zatím zmizely a je po problému,vřele doporučuji

05.03.2016

Idelyn Beliema Expert Intim Gel je jemný ,penivý , má príjemú vôňu, je vhodný aj na každodené používanie, dodáva pocit sviežosti . Odstraňuje nepríjemné pocity ako svrbenie, podráždenie a pálenie či už pri zápaloch , po používani antibiotík, alebo napr.po návšteve kúpaliska / aquparku ...

03.03.2016

gel intima doporucujem, sama mam problemy, takze je to aj pre zeny s problemovou zonou, vecne prechladnutia a zapaly a mam rada tam dole dobry pocit, takze odporucam, treba len vyskusat a samy si vytvorite nazor

03.03.2016

Oba výrobky mohu opravdu vřele doporučit. Konzistence je pro mě ideální, snadno se nanáší, zanechává příjemný pocit čistoty. Výrobky mi opravdu pomohli, navíc moc krásně voní. Doporučuji všem, které trápí tyto problémy.

27.02.2016

Fakt super, pomáhá mi hrozně moc. Citím se jako znovuzorzená, je svěží, a je to příjemný pocit. Potom mne už ani vůbec nic nesvědí. Za sebe vřele doporučuji, výborný produkt , který není drahý a pomáhá skvěle.

09.02.2016

Jsem velice mile překvapená a velmi s výrobkem spokojená. Má krásně příjemnou vůni. Je pro citlivé intimní partie, proto se ho nikdo nemusí bát používat. Určitě doporučuji, jelikož je za přijatelnou cenu a za mě je to jednička.

14.01.2016

Měla jsem zakoupenou celou řadu výrobků včetně tablet. Musím říct, že po dlouhé době se na trhu objevilo něco co opravdu pomáhá a to nejen preventivně, kde pomáhá hlavně intim gel, ale také když už nastane nějaký problém a to hlavně v případě tablet a krému.

V podstatě těmto výrobkům nemám co vytknout, snad jen trochu vyšší cenu v porovnání s konkurenčními značkami.

05.01.2016

Vyzkoušela jsem již hodně přípravků, ale nevyhovovaly mi. Až tyto produkty od firmy Beliema mě přesvědčily, že existuje něco, co vám dá pocit příjemné čistoty bez svědění a pálení a navíc příjemně voní, což potěší jistě i partnera.

16.09.2015

Prostředky intemní hygieny používám pravidelně. Proto se dovoluji zapojit do hodnocení, i když nejsem mezi testerkami. Intimní gel je velmi jemný a velmi příjemně voní. Používala jsem předtím i jiné značky, ale Idelyn je podle mně nejlepší.

14.09.2015

Poridila jsem si jen gelik a velka spokojenost! Prijemna nevtirava vune, skvela konzistence a prakticke baleni, ktere se hodi na policku v kazde sprse. Pouzivam ho denne a pokud bych mela nejake problemy, urcite sahnu po dalsich vyrobcich. Jsem moc spokojena.

10.09.2015

poridila jsem si jen krem kvuli neprijemnym pocitum po milovani a ani myci gel ktery pouzivam nepomahal :/ po aplikaci to trochu palilo, ale pak prisla velka uleva a uz jsem ten den o nicem nevedela. preventivne jsem mazla jeste druhy den a vse super. velka spokojenost

10.09.2015

Poslední dobou jsem měla dost často ono nepříjemné svědění a pálení, hledala jsem něco co by mi pomohlo, nechtěla jsem hned vyrážet k lékaři. Brouzdala jsem na internetu a narazila na Idelin, svěřila jsem se kamarádce a ta překvapila, že to zná a že ho také používá. Hned jsem běžela do lékárny a pořídila jsem si tablety a intim krém Idelin. Přiznám se, že s krémem jsem byla trošku v rozpacích nejsem zvyklá se tam dole něčím mazat. Po pár dnech přišla konečně úleva, jsem moc ráda za Idelin. Nedávno jsem si pořídila i intim gel, jako prevenci.

10.09.2015

Nikdy jsem nepoužívala žádné přípravky na intimní hygienu. Několikrát jsem viděla reklami na idelin a přemýšlela jsem zda by to byl nějaký rozdíl, kdy bych ho používala. Když jsem šla okolo lékárny tak mi to nedalo a koupila jsem si intim gel. Musím uznat že intim gel Beliema mi mile překvapil, po několika dnech používání jsem měla lepší pocit v intimních partiích. Zatím jsem na žádné problémy neměla, ale musím uznat, že po delším užívání jsem poznala rozdíl a určitě ho budu používat dále.

10.09.2015

Vyzkoušila jsem idelin na doporučení a rozhodně mi nesklamal. Pořídila jsem si intim gel a přípravek bych rozhodně doporučila, má příjemnou vůni a na mojí citlivou pokožku, je opravdu vynikající. Po pár dnech jsem cítila příjemnů úlevu a přišla jsem si čistější.

10.09.2015

Po koupání ve veřejném koupališti jsem začala mít nepříjemné pocity v intimních partiích. Na vašich stránkách jsem se dočetla o Idelyn intimním krému a hned si ho koupila. I když cena je poměrně vysoká, vyplatilo se mi to. Potíže po 4 dnech zmizely, neměla jsem žádné problémy při/po aplikaci krému (musím říct, že konzistence mi vyhovovala). Takže i když jsem nebyla testerka, nedalo mi to, abych sem nenapsala, protože mám dobré zkušenosti a můžu doporučit. Teď jsem začala používat i gel a taky jsem spokojená.