TESTOVÁNÍ: Krmivo pro všechny kočičí osobnosti Brit Care

21.08.2017 | Testování

Kočky se liší stejně jako lidé. Mají různé potřeby podle toho, jak jsou staré, kde žijí nebo podle specifických vlastností a nároků. Na světě nenajdete dvě stejné kočky, každá je jedinečná osobnost, bytost s vlastní individualitou. Způsob, jakým kočky žijí, jaký mají denní rytmus a co potřebují, je pro českého výrobce krmiv Brit klíčovým vodítkem pro vývoj receptur. Otestujte se svými kočičími miláčky řadu krmiv Brit Care Cat!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 78 testerek

Doporučeno: 28x


Řada krmiv Brit Care Cat zahrnuje speciální receptury pro 11 kočičích osobností. Deset našich testerek a jejich mňoukajících miláčků bude moci otestovat jedno z pěti těchto vybraných krmivo přímo na míru!

Co jsme testovali

Brit Care Cat Missy for Sterilised

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo s kuřecím a rýží pro sterilizované kočky.

Změna pH moči je jedním z důsledků kastrace. Vlivem zásaditého pH dochází k vyšší mineralizaci organismu, ke dráždění močového ústrojí a tím i k vyššímu riziku vzniku močových a ledvinových kamenů. Úprava obsahu minerálů v krmivu zabrání nežádoucímu usazování škodlivin v organismu a tím zajistí prevenci rizik spojených s nemocemi ledvin a močového traktu.

Rakytník má silné protizánětlivé účinky, které pomohou obnovit správnou rovnováhu prostředí vylučovací soustavy. Nízký obsah tuku a kombinace rozpustných vláknin z psyllia, řepy a jablka přispívá k podpoře trávení a zažívání a zabraňuje nežádoucímu tloustnutí.

Cena: 372 Kč/2 kg

Více informací najdete na www.krmivo-brit.cz

Brit Care Cat Sunny I've Beautiful Hair

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo s lososem a rýží pro dospělé kočky s potřebou náročné péče o srst.

Hustá a lesklá srst tvoří nejen přirozenou ochranu těla, ale je i nedílnou součástí kočičí osobnosti. K udržení vysokého lesku srsti pomáhá losos extrakt z měsíčku.

Biotin a zinek podporují přirozenou obnovu srsti a kůže a udržují tak její perfektní vzhled.

Pro perfektní kondici organismu je důležitý vysoký obsah masa v krmivu se správným poměrem nezbytných aminokyselin, zejména argininu a taurinu.

Cena: 372 Kč

Více informací najdete na www.krmivo-brit.cz

Brit Care Cat Lilly I've Sensitive Digestion

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo bez obilovin s jehněčím a lososem pro dospělé kočky s alergiemi a citlivým zažíváním.

U koček s citlivým žaludkem a trávením je ideálním řešením výživa bez rizikových komponent, které přispívají k projevům alergie. Mezi nejčastější alergeny patří pšenice, kukuřice a sója, ale také některé běžně používané druhy masa.

Granule jsou proto složené z unikátních a netypických zdrojů masa a jsou zcela bez obilovin.

Cena: 372 Kč/2 kg

Více informací najdete na www.krmivo-brit.cz

Brit Care Cat Cocco I'm Gourmand

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo bez obilovin s kachnou a lososem pro vybíravé kočky a kočky s problematickým příjmem potravy.

Pro perfektní kondici organismu je důležitý vysoký obsah masa v krmivu se správným poměrem nezbytných aminokyselin, zejména argininu a taurinu.

Delikátní vybrané druhy masa – losos a kachna – zajistí skvělou chuť krmiva, které neodolá ani ta nejmlsnější kočka. Krmivo neobsahuje obiloviny, které mohou vybíravé kočky odrazovat.

Šanta kočičí je neodolatelným lákadlem pro všechny mlsné kočky. Její chuť a vůně je magicky láká a přitahuje.

Časté projevy alergie namáhají játra a zpomalují metabolismus. Ostropestřec mariánský je ideální pro zlepšení funkce jater, vyloučení nashromážděných alergenů a obnovení správného fungování organismu.

Cena: 372 Kč/2 kg

Více informací najdete na www.krmivo-brit.cz

Brit Care Cat Lucky I'm Vital Adult

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo kuřecí s rýží pro dospělé kočky.

Je důležité udržet kočičí zuby v perfektní kondici. Vitamin C účinně rozpouští bakterie v ústní dutině a hexametafosfát sodný zabraňuje nadměrnému usazování zubního plaku i kamene.

Psyllium patří mezi nejúčinnější přírodní vlákniny, která je důležitá pro zajištění správného trávení a zažívání.

Arginin a taurin se navíc postarají o udržení skvělé kondice.

Cena: 372 Kč/2 kg

Více informací najdete na www.krmivo-brit.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
39 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
113 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat