TESTOVÁNÍ: Krmivo pro všechny kočičí osobnosti Brit Care

21.08.2017 | Testování

Kočky se liší stejně jako lidé. Mají různé potřeby podle toho, jak jsou staré, kde žijí nebo podle specifických vlastností a nároků. Na světě nenajdete dvě stejné kočky, každá je jedinečná osobnost, bytost s vlastní individualitou. Způsob, jakým kočky žijí, jaký mají denní rytmus a co potřebují, je pro českého výrobce krmiv Brit klíčovým vodítkem pro vývoj receptur. Otestujte se svými kočičími miláčky řadu krmiv Brit Care Cat!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 84 testerek

Doporučeno: 28x


Řada krmiv Brit Care Cat zahrnuje speciální receptury pro 11 kočičích osobností. Deset našich testerek a jejich mňoukajících miláčků bude moci otestovat jedno z pěti těchto vybraných krmivo přímo na míru!

Co jsme testovali

Brit Care Cat Missy for Sterilised

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo s kuřecím a rýží pro sterilizované kočky.

Změna pH moči je jedním z důsledků kastrace. Vlivem zásaditého pH dochází k vyšší mineralizaci organismu, ke dráždění močového ústrojí a tím i k vyššímu riziku vzniku močových a ledvinových kamenů. Úprava obsahu minerálů v krmivu zabrání nežádoucímu usazování škodlivin v organismu a tím zajistí prevenci rizik spojených s nemocemi ledvin a močového traktu.

Rakytník má silné protizánětlivé účinky, které pomohou obnovit správnou rovnováhu prostředí vylučovací soustavy. Nízký obsah tuku a kombinace rozpustných vláknin z psyllia, řepy a jablka přispívá k podpoře trávení a zažívání a zabraňuje nežádoucímu tloustnutí.

Cena: 372 Kč/2 kg

Více informací najdete na www.krmivo-brit.cz

Brit Care Cat Sunny I've Beautiful Hair

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo s lososem a rýží pro dospělé kočky s potřebou náročné péče o srst.

Hustá a lesklá srst tvoří nejen přirozenou ochranu těla, ale je i nedílnou součástí kočičí osobnosti. K udržení vysokého lesku srsti pomáhá losos extrakt z měsíčku.

Biotin a zinek podporují přirozenou obnovu srsti a kůže a udržují tak její perfektní vzhled.

Pro perfektní kondici organismu je důležitý vysoký obsah masa v krmivu se správným poměrem nezbytných aminokyselin, zejména argininu a taurinu.

Cena: 372 Kč

Více informací najdete na www.krmivo-brit.cz

Brit Care Cat Lilly I've Sensitive Digestion

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo bez obilovin s jehněčím a lososem pro dospělé kočky s alergiemi a citlivým zažíváním.

U koček s citlivým žaludkem a trávením je ideálním řešením výživa bez rizikových komponent, které přispívají k projevům alergie. Mezi nejčastější alergeny patří pšenice, kukuřice a sója, ale také některé běžně používané druhy masa.

Granule jsou proto složené z unikátních a netypických zdrojů masa a jsou zcela bez obilovin.

Cena: 372 Kč/2 kg

Více informací najdete na www.krmivo-brit.cz

Brit Care Cat Cocco I'm Gourmand

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo bez obilovin s kachnou a lososem pro vybíravé kočky a kočky s problematickým příjmem potravy.

Pro perfektní kondici organismu je důležitý vysoký obsah masa v krmivu se správným poměrem nezbytných aminokyselin, zejména argininu a taurinu.

Delikátní vybrané druhy masa – losos a kachna – zajistí skvělou chuť krmiva, které neodolá ani ta nejmlsnější kočka. Krmivo neobsahuje obiloviny, které mohou vybíravé kočky odrazovat.

Šanta kočičí je neodolatelným lákadlem pro všechny mlsné kočky. Její chuť a vůně je magicky láká a přitahuje.

Časté projevy alergie namáhají játra a zpomalují metabolismus. Ostropestřec mariánský je ideální pro zlepšení funkce jater, vyloučení nashromážděných alergenů a obnovení správného fungování organismu.

Cena: 372 Kč/2 kg

Více informací najdete na www.krmivo-brit.cz

Brit Care Cat Lucky I'm Vital Adult

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo kuřecí s rýží pro dospělé kočky.

Je důležité udržet kočičí zuby v perfektní kondici. Vitamin C účinně rozpouští bakterie v ústní dutině a hexametafosfát sodný zabraňuje nadměrnému usazování zubního plaku i kamene.

Psyllium patří mezi nejúčinnější přírodní vlákniny, která je důležitá pro zajištění správného trávení a zažívání.

Arginin a taurin se navíc postarají o udržení skvělé kondice.

Cena: 372 Kč/2 kg

Více informací najdete na www.krmivo-brit.cz

vybraná testerka | 07.10.2017

Kočka krmivo žrala bez problému, avšak ze začátku se jí do něj moc nechtělo. Krmivo ji stačilo tolik kolik dostávala předchozího standartního krmiva . Testovala jsem krmivo pro lepší srst, ale nějaké změny jsem na kočce nespozorovala. Vzhledem k ceně krmivo kupovat nebudu, jelikož neplní to k čemu je určené, kromě toho, že kočku zasytí.

vybraná testerka | 04.10.2017

Brit Care Missy, které jsme testovali, respektive kočky mých rodičů, měly úspěch. Oběma kočkám moc chutnaly, vzala jsem schválě hrstku i kamarádce, co má nějakého strašně drahého kocoura a taky prý úspěch. Ony kočky jsou dost vybíravé a jen tak něco nesnědí, takže to je asi největší test. Myslím že jsme rodiče přesvědčili, aby kupovali tyhle granule, protože jsou kvalitní. Tak uvidíme.

Možná pro někoho vyšší cena, ale ta jde prostě s tou kvalitou nahoru, to je jako s jídlem pro lidi.

vybraná testerka | 04.10.2017

Naši kočičáci testovali granulky pro kastrované kočky a od prvního nasypání to byl úspěch! Snažím se jim nekupovat granule s pšenicí, takže oceňuji, že ji Brit Care také neobsahují. Granulky mizely prakticky samy, no už jsme museli koupit další balení, přece jen jsou strávníci dva. Musím moc pochválit velikost granulek, jsou opravdu malé, no a protože máme jednoho kočičího seniora, který na tom se zoubky už není moc dobře, skvěle se mu jedly (chci mu teď koupit ty Brt Care určené přímo pro seniory). Já za sebe oceňuji, že granule nepáchnou jako od jiných značek. Ani jeden z kočičáků neměl zažívací obtíže nebo tak, takže určitě velké plus. Myslím, že jsme našli ideální krmení, u kterého zůstaneme.

Žádný z kocourů si nestěžoval:-)

vybraná testerka | 01.10.2017

Naše kočička Ágneska je rozmazlená a velký mlsoun, takže nerada měním krmivo, protože vždy koupím nějaký jiný druh a ona jen přičuchne a nechce ho. Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet Brit Care Cat, hned od dávky jí chutnalo. Už byl čas na změnu.

vybraná testerka | 26.09.2017

Mnohokrát děkuji za možnost tyto granulky testovat :-) na testování jsme měli Brit Care Cat Cocco I'm Gourmand a oběma kocourkům moc chutnali- dokonce víc než ty co kupuji.A to jsou hodně velcí mlsouni :-) navíc se mi moc líbí balení a složení granulek :-) za tu cenu rozhodně stojí,nebudu je kupovat pravidelně,ale čas od času určitě ano :-) at si ty moji kocouři pošmáknou :-)

vybraná testerka | 18.09.2017

Bez kladů nemůžu hodnocení odeslat, tak alespoň něco: hezky voní, jako prémiové krmivo má určitě ideální volbu složení, znovu uzavíratelné praktické balení, víc nejsem schopna posoudit, vzhledem tomu, že ho kočky nejedí...

Mám dvě kočičky a bohužel ani jedna krmivo nechce jíst. Testovaly jsem granulky Brit Care Cat Sunny I've Beautiful Hair. Hezky voní, hned je přišly vyzkoušet, bohužel jedna si trochu zobla, druhá téměř nic a to mám žrouty... Raději byly celý den o hladu! Tak buhožel nevím v čem byl problém, jestli špatné balení, zatím se mi podobná zkušenost nestala... Čekala jsem, že takto kvalitní krmení v mističkách nezbude... :-(

vybraná testerka | 18.09.2017

Granulky Brit mají velmi dobré složení a hned po nasypaní se do nich kočička pustila. Je vidět, že jí voní a moc chutnají. Myslím, že u této značky už zůstaneme. Granule kromě kvalitního složení také obsahují účinné látky. Maximální spokojenost!

vybraná testerka | 17.09.2017

Překvapivě granule chutnají oběma našim kočkám a to sjou dost vybíravé. Ginger, ketrý má potíže s žaludkem po granulích nezvrací,c ož považuji za velké plus. Granule docela hezky voní, což zvládnu ohodnotit já.

Nejsme si jistá vyživovou hodnotou, protože u nás rychle mizí a kočky jsosu pořád hladové.

vybraná testerka | 11.09.2017

Také naše kočičky si pochutnávají. Mají za sebou těžký život tuláků a opuštěnců a jsem ráda, že si na sklonku života mohou užít dobrého jídla. Navíc takového, které prospívá jejich zdraví. Granule jim zachutnaly ihned. Misky vyjedly do posledního kousku. Určitě aspoň občas tuto značku krmení koupím. Jsem přesvědčena, že umožní zvířatům kvalitnější, delší a spokojenější život.

Bohužel vyšší pořizovací cena.

vybraná testerka | 11.09.2017

Podle očekávání krmení nadchlo naše kočky a tedy i nás. Rozhodně jim voní a chutná. Nejvíce ale oceňuji, že se jim upravilo vyměšování. Kočičí záchůdek se o moc lépe čistí, protože bobky jsou té správné, požadované konzistence. Zažívání se upravilo, to je jednoznačně zřejmé. Základem ale je, že jim granule chutnají, že mám jistotu, že zvířátka dostanou správně vyváženou stravu odpovídající jejich věku a potřebám. Doporučuji.

12.01.2023

Kočkám jsme začali kupovat Brit a jsem s tím všichni spokojeni jak kočky tak i já

10.01.2023

Kočkám brit moc chutná. Ať už granule tak kapsicky

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

Velice kvalitní krmivo pro vaše mazlíčky, vřele doporučuji

13.10.2022

Všechna naše zvířata mají granule od Britu. Výhodou je, že jsou granule rozdělené podle věku kočičky a přesně podle jejich potřeb. Je to sázka na jistotu.

09.12.2021

Brit je jednou z oblíbených krmiv našich koček. Mlsné jsou dost,ale toto jim chutná.

13.12.2020

Kočka jedla. Jen nám přišlo že jí to asi nestačilo.

Za tu cenu je asi lepší koupit kvalitnější

21.06.2020

Toto krmivo naší kočce chutná a dodá ji potřebné živiny a vitaminy.

20.06.2020

Kočišce očividně chutnalo , jinak by očichala a odkráčela , zkoušeli jsme Brit Care Cat Missy for Sterilised ale kromě naplnění bříška jsem žádný jiný efekt nevypozorovala

Vyšší cena

09.03.2019

Britem krmíme řadu let a jsme velice spokojeni. Kocourovi moc chutná, má po něm zdravou a lesklou srst, je takový aktivnější a čilejší než po krmivech od konkurenční značky a má zdravé kosti. Dokonce i veterinář uznal, že na jeho věk vykazuje opravdu vynikající výsledky v mnoha zdravotních testech.

05.03.2019

Tohle superprémiové mlsání naši Micině moc chutná. Vždycky se ještě mlsně rozhlíží, zda není "na přidání". Vyhovuje nám velikost jednotlivých kousků a konzistence. Navíc je evidentní, že obsahuje všechny potřebné vitámíny, protože je kočička zdravá a má krásnou lesklou srst.

28.02.2019

Brit Care je poměrně kvalitní krmivo. Líbí se mi široký výběr - ať už se rozhodnete vybírat na konkrétní "problém" nebo jen chcete vybrat příchuť. Můj kocourek jí primárně jinou značku, do které mu přimíchávám i jiné granulky a Brit Care mu chutnaly. Ani kocourek rodičů si nestěžoval a to je docela vybíravý.

31.12.2018

Toto krmivo kupujeme v pravidelném kolečku, pro naše dvě kočičky. Musíme granule pravidelně měnit, jinak přestanou chutnat. S variantou pro kanstrované kočičky žádný problém, kočičkám chutnají. Nemohu božel říci ani žádné prokazatelné změny v kvalitě srsti a podobně. Každopádně poměr množství / cena / spokojenost kočiček je vyhovující .

02.12.2018

Kočce nejvíce chutnalo toto krmivo: Brit Care Cat Cocco I'm Gourmand, ale bez problémů snědla i jiné typy. Tato značka má dlouholetou tradici a spoustu odborníků, kteří vědí, co a jak vyrábět, tak aby to našim mazlíčkům chutnalo.

01.12.2018

Granulky mizely prakticky samy, no už jsme museli koupit další balení, přece jen jsou strávníci dva. Musím moc pochválit velikost granulek, jsou opravdu malé, no a protože máme jednoho kočičího seniora, který na tom se zoubky už není moc dobře, skvěle se mu jedly

15.08.2018

Toto krmivo je nejlepší ze všech co jsem kdy vyzkouseli mame celkem vybíravé kotátka ale s těmito jsme pochodily. Kočičky se na ně hned sebehli a bylo po nich. Maji přijemnou vůni a kocickam chutnaly.

23.07.2018

Krmivo Brit je pro naši kočku asi zatím to nejlepší, které vyzkoušela. Její srst je hebká a lesklá. Také je to snad jediné suché krmivo, které sní a nevyhýbá se mu jak jiným. Zkoušeli jsme tuto značku i pro psa a tam jsme však změny neviděli.

13.07.2018

My doma kočku nemáme, ale můj brácha má. Vždycky říká, že je pěkně rozmazlená a jen tak něco nesní, ale krmivu od značky Brit jen tak neodolá :-) stejně jako náš pes :-D nejvíce kočičce chutnalo krmivo Brit Care Cat Lilly I've Sensitive Digestion.

09.07.2018

Naše kočička má moc ráda granulky Brit Care Cat Cocco I'm Gourmand. V jídle je vybíravá , ale tyto granulky byští s chutí. Složení je kvalitní. Chut losos a kachna jí nejspíš vyhovuje. Máme již několikáté balení.

04.05.2018

Naše čičina je velmi vybíravá, většinou přijde, čuchne a odchází. Na krmivo Brit Care se však hned vrhla a spořádala téměř celou misku najednou. Kupujeme toho krmivo v různých příchutích pravidelně, je kvalitní a hezky voní.

28.03.2018

Brit Care Cat Lilly I've Sensitive Digestion velice výrazně vylepšil zažívaní naší kočičky. Když jsme kupovali klasické granuke měla problémy s průjmem a byla pohublá. Dnes už tyto problémy nemá a navíc se jí zlepšil i kožíšek.

03.03.2018

Granule Brit mají velmi dobré složení a hned po nasypaní se do nich naše rozmazlená kočička pustila. Je vidět, že jí moc chutnají. Myslím, že u této značky už zůstaneme,ale můžeme skusit i jiné.. Granule kromě kvalitního složení také obsahují účinné látky. Maximální spokojenost a samá chvála.

02.03.2018

Moje kočka se první na to nějak netvářila, chodila kolem toho a čuchala ale po chvilce to snědla. Ale po druhé už to nechtěla , nevím jestli jen ta moje je vybíravá nebo co se stalo. Příště už kupovat nebudeme.

06.02.2018
Doporučení: 17

Brit Care našemu miláčkovi velice chutnají, protože jsou výživné, bez obilovin, posilují imunitu a patří mezi nejkvalitnější superpremiová krmiva. Líbí se mi, že jsou lehce stravitelné, příjemně voní a obsahují lososový olej

26.01.2018

Tyto granulky pro svého mazlíka kupuju jen občas protože jsou dražší.Naštěstí zblajzne jakékoliv granule a tak mohu kupovat i levnější variantu.Tyto granule má ovšem moc rád a vždy se po nich jen zapráší

17.01.2018

krmivo brit jsme občas koupili, kočce chutná ale kupujeme i jiné značky. vždy jsem brala coco pro mlsouny a měla je za odměnu a jen občas k e granulím které kupujeme stabilně. doporučuji za svou kočku :-)

cena

17.01.2018

tohle jsme jednou koupili naší kočičce, aby se měla občas dobře, granulky ji chutnaly, naštěstí není vybíravá jako některé kočky, zdá se mi, že měla i více energie,protože nosila dom víc a víc myšiček :D

vyšší cena

16.01.2018

Brit Care Missy je opravdu kvalitní kočičí pochoutka, jen je tedy dražší než jiné dostupné a též kvalitní produkty. Našim kočkám chutnaly, po otevření jde opravdu cítit obsah masa který mají a člověka to skoro láká ochutnat. :-D

03.01.2018

Já jsem testovala krmivo Brit Sunny pro lepší srt,musím říst že ze začátku moji kočce moc nechutnalo..musela jsem dávat původní krmivo.Ale pak jsem viděla že mnohem aktivnější a má lepší a hebčí srt,přetím měla holé místa a dost jí padali chlupy.

Nejsou žádné.

07.12.2017

Brit je jednicka pro kocicky i pro pejsky. A s touto ceskou znackou jsou velice spokojeni i moji pratele v zahranici. Ja osobne mam kocicku, ktera je dost rozmlsana a jen tak neco nesezere, ale Brit ji opravdu chutna. Navic je velky vyber prichuti. :-)

05.12.2017

Jsem majitelka dvou krásných kočiček a chci samozřejmě pr ně to nejlepší. A moje volba je právě toto krmivo, které mi přijde, že obsahuje vše, co mé kočky potřebují. Kočkám chutná, dobře tráví a mají lepší srst

nic

26.11.2017

Doma máme tři kočky a ty jsou tak rozmazlené, že nesní jen tak něco. Dokonce ani salámy nechtějí a asi ví proč :) toto krmivo je stvořené pro ty nejnáročnější kočky a proto ho doporučuji všem kočičím dámám a kocourům :)

nic

25.11.2017

krmivo Brit care kupujeme pro roční kočičku rodičů. kupujeme řadu Brit Care cocco pro mlsné kočky, protože dřív byla hodně vybíravá, ale tyto granulky jí očividně vyhovují, protože vždy zbaští celou misku a už nezůstávají netknuté.

25.11.2017

Mamincin kocour je vsezravec. Takze mu nebylo proti srsti ochutnat neco noveho. Od vyrobku jsem ocekavala, ze se Kubickovi zlepsi srst, a ano zlepsila vypada zdraveji, je hunatejsi a mene pousti chlupy.

Vysoka cena krmiva

24.11.2017

Na krmivu pro všechny kočičí osobnosti Brit Care se mi líbí právě ta rozmanitost různých druhů upravených kočičkám doslova na míru. líbí se mi vhodná velikost granulek a co je hlavní, kočičkám moc chutnají a nejsou ani drahé, takže za mě palec nahoru.

23.11.2017

Naše kočička je dost vybíravá a ne všechny druhy granulek baští , ale tyto granulky Brit Care Cat Lucky I'm Vital Adult si oblíbila. Kuřecí příchut má ráda a já jsem spokojená , že ji chutná a budu je kupovat i nadále.

22.11.2017

Granule kupujeme a vždy koupíme různé prichute. Naši kočce asi chutnají, mluvit neumí, ale dle prázdné misky asi ano. Chodí ji je uhlídat i psi. Pěkně voní. Baleni by mohlo být větší. Doporučuji.

21.11.2017

Normální lepší krmivo pro kocky. Naší kočce dopravně už pár let a je krásná. Zasytí ji to a má energie na rozdávání. Mají pěkný obal. Snadno se dává. U nás spokojenost s Brit. Doporučuji všem, co mají kočičku.

16.11.2017

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo s kuřecím a rýží pro sterilizované kočky :-) Kočičky mají snad lepší výrobky než pro člověka :-), ale proč né, pokud jim to chutná a navíc jim to nezanáší močové ústrojí :-)

07.11.2017

Brit Care Cat Missy for Sterilised jsme pouzivali asi 3 mesice, kocce velmi chutnalo, nicmene je toto krmivo velmi drahou zalezitosti, chutove skvele, kocka po nem mela i lepsi srt a celkove byla spokojenejsi

05.11.2017

Babička má na vesnici kočku, tak jí sem tam přinesu nějakou tu mňamku a touhle od Brit Care nikdy nepohrdne. Vím tak, že jí něco opravdu kvalitního a chutného se spoustou důležitých vitamínů a minerálních látek.

03.11.2017

Velmi se mi zamlouvá, že krmivo Brit Care Cat je od českého výrobce. Jeho složení je vysoce kvalitní a myslím, že si každá kočička zaslouží jíst opravdové jídlo a ne fake z obchodnich domu, zvucneho jmena, ale pochybnych kvalit. Brit krmivo je pro mě jasnou volbou a jedničkou za dostupnou cenu! Velka spokojenost!

02.11.2017

Brit Care Cat Cocco I'm Gourmand zname a jendou za cas je koupime nasemu mazlickovi, ma citlive zazivani a po nekterych granulich zvracel tohle vsak stravi bez problemu a velmi mu chutna, cena je bohuzel vysoka takze jej kupujem jen obcas

25.10.2017

Určitě vyzkoušíme ,kočička by měla dostat dobrou péči pokud je to váš domácí mazlíček ,měli by jsme se i ne starat jako o naše děti, určitě ocení papání na lepší srst😆 spousta vitamínů a prospěšných látek které potřebují

24.10.2017

Jelikoz mame nove kote protoze se nam otravil kocourek tak jsem zkusila ty koteci granulky ale teda mnozstvi v pomeru cena je drahe ale kvalitni krmivo prckovi chutnalo ale asi zustanem u naseho krmiva ktere mam osvedcene uz u 7 kocek.

09.10.2017

Mám čerstvou zkušenost s Brit Care Cat Lucky I'm Vital Adult, kterou mi doporučila máma. Máme v rodině několik koček a o krmivu vedeme časté debaty. Na radu mámy jsem zkusila tohle a mé zmlsané kočičce moc chutnalo. vyhovuje mi, že je bez alergenů a mý vysoký obsah masa. I mě voní. Za mě plus a budu kupovat dál.

03.10.2017

Krmivo Brit znám moc dobře,protože máme doma kočičku takže ji dopřáváme kvalitní a zdravou stravu.Granule jsou obsaženy o vitamíny a další důležité suroviny.Kočička má po tom pevnou a zdravou stolici,moč je také naprosto v pořádku a naše kočka je s těmito granulemi na 100% spokojena

02.10.2017

Mému skoro 7 letému kastrovanému ruskému kocourkovi nové krmivo moc chutná. Doporučila mi ho kamarádka, která přes Bety testovala. Zkoušela jsem dávkování podle návodu, ale měla jsem dojem, že si kocour vybírá z misky jen ty nové kousky. Tak jsem po týdnu nasypala plnou a zmizela hned. Budu určitě kupovat dál. U nás spokojenost.

28.09.2017

Na základě zdejších recenzí jsem zakoupila dceřinýmu kocourkovi Brit Care Cat Lucky I´m Vital Adult. Dcera hlásí, že je s tímto krmivem spokojena jak ona, tak i mlsný kocour. Krmivo značky Brit kupovala i dříve, ale do teď ne toto superprémiové. Prý ho bude kupovat i nadále a vyzkouší i jiné druhy.

25.09.2017

Kočičí granule Brit používáme již od začátku co jsme si kočičku přivezli domů. Nejdříve to byly granulky pro koťata, pak pro dospělé kočky a nyní máme granulky pro kastrované kočky. Naší kočičce granulky chutnají, jsou veliké tak akorát, takže se jí dobře jí. Já oceňuji balení "tak akorát", které doma nezabere tolik místa

21.09.2017

Naše kočka vyzkoušela Brit Care Cat Lucky I'm Vital Adult, na to jak je náš Mates vybíravý, tohle sežral jedním hltem, nevím zda tím že je pdozim a nabírá a nebo výbornou chutí,ale proste mu to chutnalo a nenechal ani drobky :D cena je hodne nadsazena jinak dobry vyrobek

20.09.2017

Naše obě kočičky jsou odmala naučené na krmivo Brit Care. Nyní už delší dobu používáme krmivo pro kastrované kočky. Velice nám vyhovuje, kočkám chutná, myslím, že je to jedno z nejkvalitnějších krmiv na trhu.

17.09.2017

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo bez obilovin s kachnou a lososem pro vybíravé kočky a kočky s problematickým příjmem potravy jsem zakoupila našemu kocorkovi a opravdu mu moc chutnalo, Vzhledem tomu, že je dost vybíravý a některé krmivo odmítá tak zůstanu u tohoto krmiva i nadále.

14.09.2017

Jsem velmi velmi ráda, že jsem měla ( sice en díky Bety, ale díky zverimexu ) vyzkoušet vzorček Brit Care cat prémiové krmivo. naší kočce velmi chutnalo, takže už určitě víme, jakými granulkami, budeme krmit.

14.09.2017

Kočičce chutná, je šetrný k jejímu zažívání, hezky voní. Musím říct, že jsem ho koupila po tomhle testování, protože jsem slyšela dobré ohlasy a musím jen souhlasit. Docela dlouho vydrží. Je tam i hodně druhů, což je fajn.

14.09.2017

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo s kuřecím a rýží pro sterilizované kočky je sice poněkud cenově náročnější, ale pro kočky po sterilizace to nejlepší, co jim můžeme dopřát. Kočce krmivo hodně chutná a je spokojena.

13.09.2017

Máme britského kočičáka Jamieho, takže jako jeho jmenovec známý kuchař vyžaduje jen kvalitní a chutné jídlo. Je to takový kočičí rypák. Brit Care mu velmi chutná, snědl by i dvě misky, jak si pošmákne a navíc svědčí jeho zdraví!

12.09.2017

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo s kuřecím a rýží pro sterilizované kočky - toto krmivo jsme kupovali naší kočičce, když byla po kastraci, cena krmiva Brit je sice dražší než ostatní firmy, ale v jejím náročném období jsem ji chtěla dopřát:-)

11.09.2017

Timto krmivem rozmazluje svoje dve kocky moje sestra konkretne stim modrym obalem. Je pry dobre a kvalitni. Voni po mase ne zadna umelina smichana s pilinami jako ty levne granule co kocky nechteji jist. Za ty dve chlupate koule moji sestry doporucuji 😉

09.09.2017

Naše kočičky jsou jen obyčejné, ale dopřáváme jim kvalitní krmení a tím bezesporu krmivo Brit je. Již delší dobu jsme na Brit Care Cat Missy for Sterilised- nechali jsme je vykastrovat, aspoň se nám více drží doma. a na tomto krmivu si opravdu pochutnají.

08.09.2017
Doporučení: 10

Dnešní doba již ví, co kočičky potřebují. Člověk umí pečovat o sebe a chce také to nejlepší pro svého mazlíčka. Krmivo pro všechny kočičí osobnosti Brit Care je kvalitní krmivo. Obsahuje ty nejdůležitější látky, tak si můžeme být jisti, že naše kočka nebude strádat.

07.09.2017

Krmivo BRIT je všeobecně zárukou kvality. Koupila jsem na zkoušku Brit Care Cat Missy for Sterilised, tj. superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo s lososem a rýží pro dospělé kočky s potřebou náročné péče o srst a našim dvěma rebelkám moc chutná, proto toto krmení určitě zařadím do jejich jídelníčku.

-

07.09.2017

Krmivo pro všechny kočičí osobnosti Brit Care je kvalitní krmivo.Zkusili jsme více typů krmiv,všechny :fungovaly: dobře..na danou konkrétní věc..určitě doporučuji..toto krmivo je chutné i zdraví prospěšné..

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

07.09.2017

Do testování jsem se nehlásila, protože naše kočka už je pár měsíců za duhovým mostem, ale tyto granule měla moc ráda. Kupovala jsem ty pro kastráty, nebo pro kočky s náročnou péčí o srst, protože jsem měla peršanku. I díky kvalitnímu krmení se naše kočka dožila osmnácti let a tří měsíců. Celá řada krmení Brit Care je kvalitní a to jak pro kočky, tak pro psy a já ho klidně doporučím všem, co mají doma čtyřnohé mazlíčky.

07.09.2017

Do testování jsem se bohužel nedostala,i když v koutku duše jsem si to moc přála.Máme sedmiletou kočičku a pěkně rozmlsanou.Krmíme ji felixem,který ji moc chutná.Nicméně krmivo Brit jí zkusím koupit i když cena se mi zdá dost vysoká.

Vysoká cena.

06.09.2017

Toto úžasné krmivo jsme koupili naší kočičce.Vyzkoušela to prvně,a náramě ji to chutnalo.Má to výborné složení,co kočičky potřebují aby prospívaly,proto budu toto krmivo kupovat nadále.Určitě tento výrobek doporučuji všem co mají kočičky.

06.09.2017

Tyto granule kupuje moje dcera, protože mají dvě až tři kočky a je s tímto produktem velice spokojena, protože má dobré složení a prospívá zdraví těchto milých zvířátek. Vřele je doporučuje, protože se jí velice osvědčily.

06.09.2017

Mame kocicky a je to skvele krmivo,ktere stale kupujeme ajsme.s nim velice spokojeni.☺ Mame mlsne kocicky a toto je nejlepsi,co si zaslouzi,jsou to Nasi milacci a kvalitni krmivo se vyplati koupit urcite.

05.09.2017
Doporučení: 1

Mám velmi rozmlsaného britského kocourka, jsou mu 4 roky a nepapá jen tak cokoliv. Občas má problémy se zažíváním, proto volím stravu velmi pečlivě. Brit Care mu velmi chutná a hlavně netrpí průjmy a je zdravý.

05.09.2017

Moc dobré krmení. Dodá náročnému kočičímu organizmu vše, co potřebuje. Na výběr pro všechny věkové kategorie. Našim kočkám chutná moc. Nejen že zasytí, ale přispívá k dobrému trávení, zdravému chrupu a celkově dobré kondici zvířátek.

04.09.2017

Krmivo Brit je to nejlepší pro kočičky je velice kvalitní i když je dražší tak za to stojí jak pro koťátka kastrovane nebo dospělý kočičky naše kočička jak ochutnala tak už jiné nechce a velice po něm prospívá

04.09.2017

Krmivo Brit kupujeme kočce občas. K vánocům a podobně. Cena je trošku vyšší, ale je fakt, že se po granulích vždy jen zapráší. Je na výběr ze širokého portfolia a vybere si i ta nejmlsnější kočka. Výrobce kouká na složení a na potřeby jednotlivých konzumentů.

01.09.2017

Škoda že jsem se nezúčastnila testování ale hranolky značky Brit kupují již nekolik let pro své kočičky.Jelikoz jsou to nejlepší pro vaši kočičku kterou chovat doma.Cena je super í balení je krásně provedene

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:48
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat