TESTOVÁNÍ: Máslový pletenec od Odkolka uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky. Jeho testování právě začíná!

18.03.2024 | Testování

Dali byste si pletenec, ale nechce se vám péct? Anebo ho prostě neumíte? Nevadí, učený z nebe nespadl. A co nevytvoříte vy, to za vás udělají u Odkolka! Jejich máslový pletenec s medem, co chutná jako domácí, právě testujeme. A čekáme na vás, zda se přidáte!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 49 testerek


Poznáte ji i po vůni, peče se celá staletí a má hluboký kulturní význam. O čem je řeč? Samozřejmě o vánočce, které se někdy říká pletenec. V dobách dávno minulých byl recept přísně utajován a znali ho pouze opravdoví mistři cechu pekařského, kteří toto pečivo jako symbol blahobytu a hojnosti dodávali movitým zákazníkům a měšťanským rodinám. Vyšší společenské vrstvy si na něm pochutnávali o svátcích, svatbách a dalších zvláštních příležitostech. Změnilo se to až v 18. století, což dokládají zmínky v dobových kuchařkách. Právě tehdy se vánočky neboli pletence začaly připravovat i v běžných hospodářstvích, ale svou sváteční povahu nikdy neztratily.

Tři, šest, nebo rovnou osm pramenů?

Nelze popřít, že příprava a samotné pletení vánočky je proces, který vyžaduje značnou dávku zručnosti. Někdo si hravě poradí se šesti prameny, zatímco jiný jich bez obtíží „zamotá“ osm, dvanáct, nebo dokonce šestnáct. Vše záleží na dovednostech jedince i jeho estetických preferencích. Výsledek je však vždycky stejně lákavý – vznikne vláčná dobrota, která zachutná ke kávě i čaji, na snídani, oslavě i při setkání s přáteli. Pokud je s láskou upečená z těch nejkvalitnějších ingrediencí, o to lépe! Že bohužel na taková kulinářská kouzla nemáte čas? Anebo postrádáte onu zmíněnou zručnost a trpělivost? Nevadí, ani tak vaše chuťové buňky nezůstanou ochuzeny. Vždyť je tu česká pekárna Odkolek, která tuhle lahodnou tradici přinese přímo na váš stůl!

Když pletenec, tak máslový!

Naše nové testování bude voňavé a uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky, včetně toho vašeho. Začínáme totiž testovat vláčný máslový pletenec s medem od Odkolka, který má díky své jedinečné receptuře bohatý objem. Naprostou originalitu každého kusu zajišťuje ruční práce, protože při výrobě tohoto produktu místní pekaři spoléhají jen na své zlaté české ručičky a letité zkušenosti. Samozřejmostí je i použití surovin v té nejvyšší kvalitě. Zda tenhle máslový pletenec chutná jako ten domácí? Možná ještě lépe! Ostatně, zúčastněte se našeho testování a posuďte sami. Aktuálně hledáme 40 testerů, ideálně žen (24+) s rodinou, kterým máslové pletence s medem zašleme rovnou dva. A protože každý váží 500 gramů, těšte se dohromady na kilovou dávku mlsného potěšení. Cena tohoto testovacího balíčku je 104 Kč.

Pro další informace navštivte internetové stránky www.odkolek.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerů, ideálně ženy ve věku 24+ s rodinou, které splní podmínku věku a napíší níže do Rozstřelu testerů svůj věk, zda mají rodinu a následně odpoví na otázku jaký zákusek si většinou dopřávají ke kávě?
HLASTE SE DO XX. BŘEZNA 2024.
Vybraní testeři získají dva máslové pletence od Odkolka.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 16.04.2024

Snad nejlepší kupovaný pletenec co jsem kdy jedla! Zamilovala si ho celá naše rodina. Je vláčný, jemný, nadýchaný a chuť i vůně je máslovo-medová. No prostě mňamina. Je vynikající jak s máslem tak i bez másla, my si k němu dáváme ještě mlíko s kakaem. Miluju!!😁 Bohužel jsem nevyzkoušela jak dlouho vydrží měkký po otevření, protože je tak dobrý že jsme ho vždy s dětmi a přítelem snědli celý k snídani. 😅 Ještě jednou strašně moc děkujeme za možnost otestovat. 💙 Budeme ho kupovat pravidelně.

vybraná testerka | 15.04.2024

Těsto je vláčné, nadýchané a krásně žluté. Vyniká medová chuť, je výrazně sladká a jemně máslová. Pletenec je trvanlivý. Je možné ho předložit na odpolední svačinu či pro nečekanou návštěvu. I po delší době po otevření byl pletenec stále měkký a chutný, působil čerstvě. Pletenec jsem ráda ochutnala, možná někdy pořídím znovu.

Na můj vkus je těsto příliš sladké, i malé množství hodně zasytí. Manžel by ocenil přítomnost rozinek a posypání mandlemi.

vybraná testerka | 15.04.2024

Krásná medová barva těsta. Pletenec se nedrobí, lehce se ulamuje. Jeho chuť je lahodná a jemná, skutečně chutná po medu. V ústech působí jako cukroví. Zkoušela jsem i variantu s tenkou vrstvou másla, což vytvořilo velmi delikátní chuť. Byla jsem překvapena výbornou chutí nedomácího výrobku. Hodí se jako svačina i na "uždibování".

vybraná testerka | 15.04.2024

Výrazná jemná medová chuť, je opravdu výborná a krásně vláčná 🤤 jedli jsme ji jak samotnou, tak namazanou. Z části jsme dokonce udělali žemlovku, která díky pletenci byla též naprosto dokonalá. Musím vyzdvihnout i trvanlivost pletence. Jeden jsem měla ve finále otevřeny přes týden, protože jsem odjela na dovolenou a zapomněla ho přibalit, a i přesto byl po tak dlouhé době stále, tak křehký a vláčný 🤤 .. Děkuji za možnost ochutnat, ráda si ho někdy koupím 💛

vybraná testerka | 15.04.2024

Moc děkujeme za možnost vyzkoušení Pletence od firmy Odkolek. Chuť je výborná,velmi dobře chutná i tak jen s kávou nebo kakaem,vyzkoušeli jsme i s máslem, vůně je velmi lákavá,pletenec je jemný, nadýchaný. Balení je velké pro větší rodinu a skvělé je,že neobsahuje žádné rozinky ani posyp. Oceňuji i pevný obal. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Zatím jsem v obchodním řetězci nesehnala.

vybraná testerka | 14.04.2024

máslový pletenec je výborný. měkký, není vůbec přeslazený. servírovala jsem na plátky s máslem ke snídani a moc nám chutnal. V těstě nejsou rozinky, ořechy ani kandované ovoce, takže Kdo nemá rád, tak nemusí vybirat. Pletenec je baleny v pevném igelitu, to oceňuji, protože jsme ho nesnědli hned první den po otevření a nemusela jsem ho dávat do jiných obalu.

moc velký

vybraná testerka | 14.04.2024

Děkuji za možnost otestovat Máslový pletenec od Odkolka. Ochutnala ho celá rodina a shodli jsme se na tom, že je opravdu moc dobrý. Je nadýchaný jako peříčko a krásně voní máslem. Chutnal nám všem. Vyzkoušeli jsme ho s domácí jahodovou marmeládou, se slaným máslem i jen tak samotný a je opravdu lahodný na všechny způsoby.

Rychle zmizel ... :)

vybraná testerka | 14.04.2024

Po rozbalení nás překvapilo jak je veliký a pěkný,hned jsme museli ochutnat.Po rozkrojení je těsto krásně nadýchané a lehké jako peříčko.Je dobrý sám o sobě a krásně voní medem.My si ho dáváme samotný ale i s máslem nám moc chutnal.Dlouho vydrží měkký, nadýchaný a vláčný.Moc nám chutnal.Je to velká dobrota.

vybraná testerka | 14.04.2024

Máslový pletenec je velmi vláčný a měkký, není tolik sladký (což je za mě super, mám ho ráda s marmeládou), celková chuť je příjemná, skoro jako domácí. dobře se krájí a jeho struktura je jemná, bez bublinek, které u většiny kynutého těsta jsou a já je nemám ráda. Vydrží měkký i když je dlouho otevřený.

vybraná testerka | 12.04.2024

- jemná máslová chuť - nadýchaný jako obláček - chuťově výborný jen tak nasucho - skvělý i s máslem - chutnal i mým kolegyním v práci, které mají velmi mlsné jazýčky - přítel není na sladké (znáte to, spíše salámek, masíčko, to ano...), ale přišla jsem domů z práce a polovina pletýnky byla pryč:D

ještě bych ubrala na množství cukru pomazánka se na pečivu společně s pečivem drolí, musí být vytažena dlouho z lednice, máslo taktéž

vybraná testerka | 12.04.2024

Máslový pletenec je vážně mňamka. Už po rozkrojení mě překvapilo, jak je těsto krásně nadýchané a lehké. Myslela jsem, že si ho dáme s čokoládou jako obvykle, ale on byl tak dobrý sám o sobě, že jedno balení zmizlo hned. V každém kousnutí je cítit med. Velice oceňuji také jeho trvanlivost. Zapomněli jsme na pár plátků a i po několika dnech byl vláčný. Mňam. 😋

Někomu by mohl připadat pletenec hodně sladký, ale nám to vyhovuje.

vybraná testerka | 11.04.2024

Pletenec jsme doma rozbalili a nemohli se nabažit krásné vůně linoucí se z obalu. Nádherná máslová vůně. Po rozkrojení jsme byli mile překvapeni, že není vůbec suchý, ale že je vláčný. Po ochutnání jsme byli nejvíce překvapeni. Božská chuť plná másla,medu a v kombinaci s kakaem peckovní, lepší jak klasická vánočka. Naše chuťové pohárky plně pletence uspokojily, takže za nás rozhodně doporučujeme ♥️👍♥️

žádné

vybraná testerka | 11.04.2024

Ještě jsem ani nestihla pletence vyndat z krabice a manžel půlku jednoho snědl. Moc nám všem chutnal. Pletenec je jemný, vláčný a krásně voní po medu. Cítila jsem i jemnou vůni citronové kůry. Já ho jedla s máslem a manžel s dětmi s nutelou. Oceňuji, že je pletenec bez rozinek a bez ořechů. Určitě koupíme znovu, byl vynikající!

Manželovi chyběli rozinky. Ale i přesto se snědl strašně rychle.

vybraná testerka | 10.04.2024

Máslový pletenec od Odkolka je báječný! Chuťově excelentní a vynikající! Jeho jedení je velký zážitek, protože se doslova rozplývá na jazyku! Má skvělé složení. Je akorát sladký a velice chutný. Moc chutnal celé rodině, po obou balení výrobku se zaprášilo hodně rychle. Líbí se mi i delší trvanlivost, ale tu jsme moc neozkoušeli, už máme obě balení snědené. Pletenec určitě doporučuji, u nás ho budeme kupovat pravidelně.

nic

vybraná testerka | 10.04.2024

Máslový pletenec s medem od Odkolka je novinka, která mě i celou rodinu nadchla. Má výbornou chuť sám o sobě, jemně nasládlou chuť medu a je krásně vláčný a nadýchaný. Dá se jíst samostatně, my máme ještě radši s máslem a ke kafíčku/kakau. Je dobře balený (pevný obal), vydrží dlouho čerstvý a při řezání se nedrolí.

Sní se hrozně rychle :-)

vybraná testerka | 09.04.2024

Pletenec byl velmi dobrý. Jemné pečivo, akorát sladké, takové poctivé dobré těsto. Pletenec chutnal všem v rodině, i nejnáročnějším strávníkům - dětem. Ideální je si pletenec namazat ještě třeba máslem a marmeládou - vynikající. Super snídaně i svačinka, nebo malý zákusek k čaji nebo ke kávě. Dostatečně velké balení, které je ideální třeba na víkend, když se vám nechce péct.

Úplně nevím, zda přízviska z názvu nejsou jen ,,tahák”, ale v těstu je cítit především máslo a ne tuk, což je velké plus a má to vliv na výsledný produkt. ,,Máslový” - 6 % másla ,,Medový” - 3 % medu

vybraná testerka | 09.04.2024

Máslový pletenec od Odkolka jsme si všichni moc pochutnali. Je naprosto skvělá chuť 🤩Dětem taky moc chutnalo 😋 Nejvíc nám chutná s máslem a džemem😋ňam. Výhodou je velké balení , což vystačí na dlouho .Doporučuji ke kávě nebo kakau. Já jsem si navíc pocukrovala nahoře 😀 Určitě budeme kupovat i nadal 🤩🥰

Neni 🙃

vybraná testerka | 09.04.2024

Velké balení pro celou rodinu je vláčný, měkký ,chutná. Není příliš sladký ,alespoň na chuť , dá se hezky kombinovat a potěší každou návštěvu. Zkoušeli jsme jej s máslem s mořskou solí a je vynikající. Doporučuju zkus zajet opéct v toastovači je pak hezky křupavý. Chutná i s marmeládou či Nutellou. Ke kávě i čaji .

—-

vybraná testerka | 09.04.2024

Máslový pletenec od Odkolka mě doslova po ochutnání nadchl. Pletenec je s máslem a medem, jsou v něm cítit kvalitní ingredience. Při krájení se nedrobí, krásně voní, těsto je nadýchané. Chutná jako domácí, opravdu lahodný. Balení je dostatečně velké, pletenec váží 500g. Připravila jsem si na namazání med a musím přiznat, že nebyl potřeba. Pletenec je samotný vynikající. Ale samozřejmě nemá chybu ani namazaný, třeba máslem. Ideální na snídani či svačinu.

žádné zápory jsem u této dobroty opravdu nenašla.

vybraná testerka | 08.04.2024

Máslový pletenec po otevření hezky voněl a byl příjemně měkký a to i na druhý den. Pozitivně překvapila rovněž jeho velikost. Máslo bylo v chuti opravdu cítit a hezky se dal krájet, nedrolil se. Chutnal dobře samotný i namazaný, ať už máslem nebo džemem. Ani po 2 dnech neoschnul což je celkem příjemné.

Chuť medu opravdu cítit nebyla. Pečivo má navzdory snaze napodobit domácí pletenec hodně umělé složení. Je poměrně drahý.

vybraná testerka | 08.04.2024

Máslový pletenec - poměrně velký, po otevření (jen po otevření) voní, a je měkký (díky celulosová guma a guma guar). To jsou asi tak veškerá plus, která mohu s čistým srdcem napsat. Klady mají mít 300 znaků, takže .......................................................................................

Žádný med jsem bohužel necítila, což bych očekávala, když se chlubí tím, že je medový. Chuťově nic moc, cítila jsem poměrně silně kyselou chuť, kterou nepřekonala ani marmeláda, kterou jsem vyzkoušela na jeden krajíček pletence. Pletenec ochutnal i můj přítel a ani on nebyl nijak uchvácen. Náhled na složení výrobku je poněkud rozpačitý, opravdu hodně chemie.... Ne, tohle tedy rozhodně nikdy nekoupím. Bohužel nevím, jak naložit se zbylým pletencem a tím druhým, protože nerada plýtvám jídlem. Za cenu, co se pletenec prodává, je drahý....

vybraná testerka | 08.04.2024

Máslový pletenec byla naprostá lahoda. Doporučuji ke kávě nebo kakau. Těsto je nádherně nadychané,lehoučké a vynikající! Voní úžasně. Skoro bych řekla že jako domácí! Pletenec má pěkně velké balení,takže pro ctyřčlenourodinu ke svačince naprosto ideální, aby si každý ještě mohl přidat. Moc jsme si pochutnali a dávám plných 10 hvězdiček. Tohle se Odkolku vážně povedlo.

Absolutně není co vytknout ❤️

vybraná testerka | 07.04.2024

Po otevření zásilky jsem byla překvapená, jak je pletenec velký. Vůně byla opravdu cítit po medu. Velkou výhodu vidím v trvanlivosti výrobku. Po otevření byl pletenec jemňoučký, nadýchaný a vláčný. Většinou si dávám na tento typ kupovaného pečiva máslo, ale v tomto případě nebylo potřeba, pletenec byl výborný i samotný! I druhý den po otevření byl stále měkký. Až pletenec od Odkolka uvidím v obchodě, jednoznačně mu dám přednost.

vybraná testerka | 07.04.2024

Máslový pletenec je vynikající. Moc nám chutná celé rodině. Má sladkou chuť, je hodně jemný, voňavý a je v něm cítit med. Nám nejvíce chutná samotný s máslem a kakaem. Myslím si, že bude dobrý i s nějakou marmeládou nebo džemem. Určitě doporučuji ochutnat. My si ho budeme kupovat pravidelně, protože dcerám moc chutná.

Žádné zápory jsem nezjistila.

vybraná testerka | 07.04.2024

Po velikonočním mazancovaní jsme se mylně domnívali,že uz nám pletenec nebude chutnat. Chyba lávky-příjemná změna. Pletenec je jemný, podmanivá chuť medu vyzkouší chuťově buňky. Pochutnali jsme si celá rodina,malí i velcí. Na sucho i namazán - pořád byl vynikající. A hlavně ho byla pořádná porce :-)))

vybraná testerka | 07.04.2024

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Výborný nadýchaný velmi chutný pletenec,který chutnal celé rodině,jak velkým, tak malým dětem a nejlépe s mlékem a pěkně ho v mléce nechat nasát a sníst. Mě osobně chutnal velmi samotný i namazaný máslem a moc děkuji za možnost otestovat.😍😍😍😍😍budeme se těšit na další dobroty.❤️❤️

Nejsou

vybraná testerka | 06.04.2024

Úžasný, měkoučký a voňavý pletenec mě opravdu nadchnul. Je vláčný, dobře se krájí a přitom je měkký i třetí den po otevření balení. Skutečně voní po medu a je skvělý samotný i namazaný máslem nebo marmeládou. Jsem zvyklá péct mazance a vánočky, ale s čistým svědomím si příště ušetřím práci a koupím tento pletenec.

vybraná testerka | 06.04.2024

Pletenec už při otevření obalu na vás dýchne luxusní máslovou vůní. Příchuť je taky příjemně máslová. Pletenec není vůbec suchý, spíš naopak. Je krásně vláčný a jemný, vůbec se nedrolí. Nedokážu posoudit jestli tak vydrží, u nás totiž nevydržel :) myslím ze pokud zjistím kde se dá koupit, určitě zakoupím znovu.

Zatím jsem na nej v obchodě nenarazila a nevím kde jej koupit.

vybraná testerka | 05.04.2024

Máslový pletenec od Odkolka překvapil všechny. Vynikající jemná chuť, nadýchaný, výborný ke kávě i kakau.Samotný nebo s džemem. Za nás určitě 💯% 🥰. I manžel, který má cukrovku neodolal a nejmladší syn se zamiloval. Do školy ke svačince a doma také, aby byla síla na úkoly. DĚKUJI že jsme mohli otestovat ❤️.

Žádné 😉 snad jen že 2 balení byla málo 😉

vybraná testerka | 05.04.2024

Neměla jsem od toho pletence žádná očekávání, ale musim konstatovat, že je Vynikající!! Moc děkuji, že jsem ho mohla otestovat! Nečekala jsem, ze bude tak dobrý, ale je měkkoučký, nadýchaný, voňavý, a partner byl taky nadšen, protože tam nejsou rozinky😅. My ho máme rádi s máslem a moučkovým cukrem. Ideální ke kafi nebo k čaji.

Žádné. Možná jen, že mizí hrozně rychle.

vybraná testerka | 05.04.2024

Máslový pletenec od Odkolka mě mile překvapil. Je krásně nadýchaný, vláčný a krásné měkký. Na pletenci si pochunala celá rodina. Zaprášilo se po něm během několika hodin od doručení. Má krásně výraznou chuť po medu. Překvapilo mě i to že není tak moc sladký ale chuťově je moc dobrý. Byla jsem velice překvapená z chutě i vzhledu.

Žádné nejsou.

vybraná testerka | 05.04.2024

Skvělý máslový pletenec,pochutnala si celá rodina.Pletenec má krásnou výraznou chuť po medu a za mě mi přijde že není tak přeslazený.Výhoda je že má pevný tvar a při krájení se nedrolí.Děti si ho dali namazaný marmeládou a k tomu kakao.500g balení je postačující pro 4 členou rodinu akorát 🙂Za mě určitě budeme kupovat i nadále.

Žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 05.04.2024

S radostí konstatuji, že Máslový pletenec od Odkolka chutná jako od mojí babičky, je nadýchaný, lahodný, chuť je doslova vymazlená, je jako peříčko, sladký po medu. A moje rodina se po něm mohla utlouct. Upozorňuji, že jede kousek nestačí a tak je 1 balení, které má 500 gramů ideální pro čtyřčlennou rodinu. Potěšena jsem i dlouho trvanlivostí a tak je skvělé mít Máslový pletenec od Odkolka doma vždy připravený pro případ, že se nám nebude chtít péct a čekat než těsto vykyne, vždy připravený. Ochutnejte, nebudete litovat :-)

vybraná testerka | 05.04.2024

Krásně vláčný a jemný, skvělý jako rychlá a chutná snídaně jak pro dospělé tak pro děti. My si dali s přítelem k ranní kávě a děti s kakaem a čajem. Skvělé i jako svačina. Doporučujeme a určitě když ho někde uvidíme tak zakoupíme. Ochutnejte a také uvidíte jak skvělé to je 💯 Dětem moc chutnal. Ještě mě napadá skvělá volba udělat zemlbábu.

Žádné zápory snad jen že to rychle mizí

vybraná testerka | 05.04.2024

Výjimečný . Krásně měkký a nadýchaný. Není moc sladký,což je super. Dcerka si ho hned oblíbila. Jeho velikost je mile překvapující. Druhý poputuje k synovi ,má rád takové dobrůtky a věřím,že si ho též oblíbí. Jsem mile překvapena a bude to jedna z našich oblíbených svačinek,nejen na doma,ale i na cesty.

Žádné

vybraná testerka | 04.04.2024

Pletenec je krásně vláčný a měkký. Chuť je příjemně máslová ani není zas tak moc sladký. Ke kávě nebo s kakaem byl výborný. I dcera s přítelem byli spokojený hned se po něm zaprášilo. Určitě ještě koupíme. Za mě určitě perfektní svačinka nebo snídaně. Jsem ráda že jsem mohla pletenec ochutnat je výborný

Nenašla jsem nic.

vybraná testerka | 04.04.2024

Vlacny, mekky, a moc chutny. S maslem je to naprosta dobrota. V nasi rodine se to sni vcuku letu. Dcera ho zboznuje a uz se tesi az si da znovu na snidani. Urcite nebudu litovat penez a koupim, az dojime. Ke kafi je vyborny. Ted v tehotenstvi rada takhle mlsam. Takze pro me idealni. Tak ja jdu zase jist 😅✌🏻 diky za moznost testovat !

Moc rychle se sni!

vybraná testerka | 04.04.2024

Maslovy pletenec je opravdu moc fantasticky. Testo je velmi lehke, nadychane s maslovou vuni. Pletenec se ke kave moc hodim. Deti se uz tesi na veceri, kdy si ho daji s teplym kakaem. A my se s muzem zase tesime na snidani a dame si ho s ranni kavickou. Urcite pletenec zkusim udelat jako zemlovku. Rozhodne si pletenec zakoupime.

Rychle se snedl

vybraná testerka | 04.04.2024

Výborná chuť. Lehké , nadychane těsto. Výborné i jen tak , s mlékem, Ja jsem zkusila i upéct na způsob zemlbáby s jablky a tvarohem. Jen se po ni zaprášílo. Skvěle i pro náročné strávníky, u nás měl velký úspěch. Budeme kupovat nadále , syn i manžel si na chutné sladké potrpí, když nestihnu upéct, bude to jasná volba .

Žádné !!

21.05.2024

Úžasný, chuťově jemný a vláčný. Máme ho rádi všichni doma😁 Nejen tento, ale i ten co přidávám, velmi super

Mohli by vyrábět větší balení😂

19.05.2024

Dobrý chuť , měkký a krásně vonící

Trochu moc se drolil

22.04.2024

naprosto vynikajicí, ideální k snídani nebo svačině, nejlepší je s marmeládou

žádné

21.04.2024

bohužel mě úplně nezaujal. nejsem fanoušek

složení, chuť

17.04.2024

jemné, příjemné, s máslem ideální

suché okraje(asi kus od kusu)

17.04.2024

Pletenec od Odkolku u mě naprosto zabodoval. Po vícero špatných zkušeností s baleným pečivem jsem neměla žádná očekávání, a proto jsem byla nad míru spokojená! Pletenec byl nadýchaný, lehký, jemný, chuťově výborný! Výborný na snídani nebo svačinu, ať už samotný nebo s máslem/medem. I sám o sobě je slaďoučký a chutná lehce po medu. Stačí jeden krajíc a dostatečně zasytí, ikdyž by člověk jedl dál. Moc jsem si pochutnala! :)

Žádné

16.04.2024

Pletenec mě mile překvapil svou vůní a chutí. Byl vláčný a nadýchaný. Miluji toto těsto, které mohu doslova polít medem a dát si ke kávě, když mám chvilku volna. Není potřeba máslo, protože těsto je krásně máslové. Výhoda pletence je, že i po několika dnes stále měkký a vláčný. I když u nás moc dlouho nevydržel. Druhý jsme měla možnost nabídnou mé mamce a ta byla také velice spokojená a pochvaloval si chuť. Už hledala, kde ho může pořídit. Moc se těším až si ho koupím a budeme zase mlsat celá rodina a já to budu mít bez práce 😊

žádné :)

16.04.2024

Pro lidi co neradi pecou je to fakt super sladkost. Pletenec je vlacny a dlouho se udrzi mekky. Pletenec je chutny sam o sobe, pokud si ho trhate na male kousky, krasne se taha. Ale i s maslem a medem ci marmeladou. Jeho cena me prijemne potesila.

15.04.2024

Pletenec mi opravdu moc chutnal. Byl jemný, nadýchaný a akorát sladký. Stejně jako vánočku jsem ho jedla s máslem a byl opravdu výborný. Jako malá svačinka úplně super. Na to, že jde o kupované pečivo, mě opravdu mile překvapil.

Žádné

04.04.2024

Pletenec je výborný. S přítelem a dcerou jsme se do toho pustili a všichni jsme se shodli na tom, že je opravdu velmi chutný. Struktura těsta, které je vláčné, "tahací" a měkké, máme rádi, takže se hned po pletenci zaprášilo. Produkt není vysušený a chutná dobře i samotný. Hodí se skvěle na snídani s teplým šálkem kávy, ale i s kakaem. :-) Jsem ráda, že jsem měla možnost ochutnat produkt, protože budu příště vědět, po čem v obchodě sáhnout, když budeme mít mlsací náladu, nebo když budu chtít potěšit rodinu. 🩷

rychle ubývá :-)

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Reklama

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat