TESTOVÁNÍ: Moderní přírodní drogerie Bio-D. Pro zdravé praní a úklid

13.02.2017 | Testování

Pevné zdraví je pro většinu z nás jedno z nejdůležitějších přání. Denně hledáme možnosti, jak zdravě jíst, cvičit a udržovat se ve formě. Pro rodiny s dětmi je otázka co nejzdravějšího domácího prostředí ještě významnější, a tak se v českých domácnostech dnes už zcela běžně k úklidu a praní vyžívá netoxická přírodní drogerie. Na trhu je dnes dostupných mnoho značek, které se liší čistotou složení, účinností či cenou. Výbornou variantou je i značka britské moderní drogerie Bio-D, která se již několik let prodává i na českém trhu.


Celkové hodnocení: 83%

Hodnocení: 156 testerek

Doporučeno: 267x


Její podstata se zakládá na bio-degradabilitě, tedy nezávadné odbouratelnosti v přírodě a čistém přírodním složení. Díky více než 25leté tradici má Bio-D propracované receptury, a tak je drogerie schopná dosahovat v praní prádla výsledků naprosto srovnatelných s konvenční chemickou drogerií. A to i navzdory příznivé ceně a čistému přírodnímu složení.

Perete doma toxicky?

Naše kůže je největším orgánem, u dospělého člověka dosahuje její plocha skoro dva metry čtvereční. Kůže tak tvoří velice důležitou bránu do lidského těla. A i proto péči o ní věnujeme značnou část úsilí. Kromě šetrné hygieny a správné kosmetiky je však pro naše zdraví velice důležité i to, do čeho svojí kůži posléze zahalujeme a co pak na sobě po většinu dne nosíme.

Naše kůže dýchá a tělo tak absorbuje vše, s čím přijde kůže do kontaktu. Pokud si své oblíbené oblečení vypereme v pracích prostředcích, které s harmonickým a zdravým životem nemají mnoho společného, nemůžeme pak doufat v zázrak bio-stravy nebo drahé přírodní kosmetiky. Prádlo vyprané v koktejlu fosfátů, enzymů, optických zjasňovačů, ropných derivátů a bělidel na bázi chlóru s sebou nese velice špatný vliv na naše zdraví a zdraví našich blízkých. Proto nejsou nijak zřídkavé problémy alergií, ekzémů a dalších neduhů civilizace současné doby, obklopující se všemi druhy škodlivin.

Moderní je zdravě a šetrně

Velice jednoduché řešení pro zdravý životní styl dnes nabízí moderní přírodní drogerie. Ta je přitom ohleduplná jak k člověku a jeho zdraví, tak i k přírodě samotné. Skutečně kvalitní eko-drogerie je kompletně odbouratelná v přírodě. Neobsahuje žádné syntetické nebo geneticky modifikované látky, barviva či umělé vůně. Ve srovnání s konvenční drogerii u dobré přírodní drogerie v účinnosti navíc ani nepoznáte rozdíl. A to nijak zásadně ani v domácím rozpočtu na prací a úklidové prostředky. Účinné látky a tenzidy, které moderní přírodní drogerie využívá, znaly již naše babičky. Jde převážně o sodu, různé přírodní varianty solí a minerálů, nebo kyselinu citrónovou a octovou. Krásné vůně, kterými je kvalitní eko-drogerie příznačná, musí pocházet zásadně z esenciálních neboli éterických olejů. Důležité je taktéž netestování žádné z přísad na zvířatech, čistě rostlinné složení nebo šetrná výroba za použití recyklovaných surovin.

Co budeme testovat?

Bio-D Tekutý prací gel s vůní jalovce a mořské řasy

Univerzální, koncentrovaný, přírodní tekutý prací prostředek na bílé i barevné prádlo, bez dráždivých enzymů, použitelný v pračce i pro ruční praní. S příjemnou svěží lesní vůní jalovce a mořské řasy díky esenciálním olejům z rostlin. Vhodný i pro velmi jemné materiály jako hedvábí, kašmír nebo vlna.

Účinný již od 30°C, vyroben z čistě přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné tenzidy, soli získané z kokosu nebo kyselina citrónová.

Gel je hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a děti. Bez chemie, bezpečný pro septiky a domácí čističky vod. Bez palmového oleje.
Počet pracích dávek: až 25.

Složení: 5-15 %: rostlinná draselná sůl z kokosu, etanol, neiontové povrchově aktivní látky. Méně než 5 %: aniontové povrchově aktivní látky, citrát sodný, amfoterní povrchově aktivní látky, kyselina citrónová, éterické oleje: koriandr setý, kmín římský, citroník obecný, pomeranč červený, citroník kyselý, rozmarýn lékařský, kajeput střídavolistý, borovice lesní.

Tekutý prací gel Bio-D s vůní jalovce a mořské řasy spolu s dalšími přírodními čisticími prostředky je možné zakoupit ve většině e-shopů zaměřených na zdravý životní styl. Doporučujeme Econea.cz, kde kromě eko-drogerie naleznete i spoustu dalších užitečných věcí pro udržitelný život a zdravou domácnost. V Praze a Brně vám Bio-D přiveze až domů Rohlik.cz, po celé ČR pak koupíte ve většině lokálních prodejen se zdravou výživou nebo ve farmářských obchůdcích.

O Bio-D

Ekologická drogerie Bio-D je výrobek rodinné firmy Bio-D Company Ltd., nacházející se v Britském Yorkshire. Přednostmi produktů této značky jsou především striktní ekologické a etické faktory, které společnost do procesu výroby vkládá (studený proces výroby, bezodpadové hospodaření, obaly ze 70 % z recyklovaných materiálů, dohledatelnost původu a Fair Trade princip při nákupu surovin atd.). Tímto Bio-D omezuje průmyslové emise CO2 a minimalizuje tak svou karbonovou stopu. Kromě toho jsou všechny produkty Bio-D veganské a nejsou testované na zvířatech (ani jejich jednotlivé složky). Všechny vůně v produktech Bio-D pochází z éterických esenciálních olejů a jsou 100% rostlinného původu.

Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
18:33

Intenzivní trénink na nohy

Intenzivní trénink na nohy
09:27

Cvičení na bříško

Cvičení na bříško
14:03

Hardcore cvičení na bříško

Hardcore cvičení na bříško

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:47
39 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:40
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:07

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat