TESTOVÁNÍ: Naleštěná okna bez námahy s čističem oken Sencor

15.08.2017 | Testování

Mytí oken. Pro někoho příjemný relax, pro jiné domácí povinnost, již se snaží co nejdéle odkládat – až do doby, kdy přes okenní tabulky prakticky nepoznají, jaké je venku počasí. Aby se z nepříjemné domácí práce stala činnost, které se nebudete muset vyhýbat, stačí si pořídit toho správného pomocníka. Třeba čistič oken od Sencoru!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 59 testerek

Doporučeno: 60x


Milé dámy, ale i někteří pánové. Také to znáte? Máte pocit, že je naklizeno, ale když letní paprsky prosvítí okno, zjistíte, že musíte znovu vzít hadr a stěrku a jít okna umýt. Aby tato práce byla co nejlehčí a nejpříjemnější, objevil se na trhu nový čistič oken SENCOR SCW 3001.

Ušetříte čas i námahu

Tato sada pomocníků je vhodná nejen na úklid oken, skel, lesklých povrchů, ale i dlažeb, sprchových koutů a dalších. Vychytaný, antistatický mop je vybaven rozprašovačem, který pokud naplníte vodou s vhodným saponátem, tak vám ušetří dřinu s přenášením kýble s vodou po bytě. Pak tedy jen stačí nastříkat tekutinu na daný povrch a mopem rozetřít a pak jen čističem vyleštit dosucha.

Díky akumulátorovému pohonu šetří čas i námahu, nezanechává šmouhy a usazeniny. Čisticí mop je skvělý k mytí oken a skleněných povrchů, protože je vyroben ze speciálního materiálu určeného pro čištění hladkých povrchů. Praktický rozstřikovač čisticího prostředku s integrovaným čistícím mopem 2v1 usnadní a urychlí úklid. Díky chytrému rozstřikovači nepřijde ruka do kontaktu se špinavou vodou. Takže nezničí ani právě udělanou manikúru. Funkčnost ve všech úhlech zaručuje ničím nerušený průběh práce.

Sada je dostupná za cenu 999 Kč

Více informací získáte na www.sencor.cz 

Shrnutí hodnocení testerek

Klady: 

  • snadná manipulace 
  • nezanechává šmouhy
  • dokonale čistí
  • dostatečná výdrž baterie
  • vhodné i na koupelny a dlažbu 

Zápory: 

  • vypouštění vysáté vody není občas ideální
  • manipulace s postřikovačem vyžaduje trochu praxe


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

162 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
304 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
72 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat