TESTOVÁNÍ: Podlaha jako nová díky mopu Easy Wring Ultramat od Viledy

21.04.2017 | Testování

Neusmálo se na váš štěstí při minulém testování, kdy měly naše čtenářky možnost na vlastní kůži (nebo spíš podlahu) vyzkoušet jedinečný mop Easy Wring Ultramat od Viledy? Nevadí! Máte další šanci!


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 69 testerek

Doporučeno: 56x


Plochý mop Vileda Easy Wring Ultramat zpříjemní úklid i zarytým nepřátelům vytírání. S ním totiž tato nepříliš oblíbená domácí práce nejen rychle uteče, ale co víc – bez větší námahy přinese výsledky, za které by se vůbec nemusel stydět ani profesionální uklízeč! Čím je Easy Wring Ultramat od Viledy tak jedinečný?

Pohodlí a čistota díky moderním systémům

Neustálé ohýbání se nad kbelíkem, máchání rukou ve špinavé vodě a složité ždímání hadru na podlahu? Tak na takové vytírání můžete s Vileda Easy Wring Ultramat jednou provždy zapomenout.

Díky praktickému pedálu nebudete muset už nikdy udělat ani jeden pohyb navíc! Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring Ultramat vyždímá mop do poslední kapky za vás. Optimální savost zaručuje tkanina ze 100% mikrovlákna a chytrý tvar ždímače zabrání vyšplouchnutí vody, nemusíte se tedy obávat vodní spouště všude okolo.

Šlapací mop Easy Wring Ultramat si velmi rychle zamilujete a už se nebudete muset s vytíráním nadále trápit. Unikátní „XXL power zóna“, kterou je mop vybaven, je ideální přímo na důkladné čištění podlah. Zvyšuje totiž tlak na podlahu, když na mop přitlačíte, a snadno tak odstraní veškerou odolnou špínu a všechny skvrny.

Mop je vybaven také kvalitní teleskopickou tyčí, která má nastavitelnou délku (max. 125 cm). Mycí návlek lze prát v pračce na 60 °C a náhradu lze koupit i samostatně.

Easy Wring Ultramat je vhodný na všechny typy podlah a ve svém hypermarketu/hobby marketu jej seženete za cenu od 999 Kč.

Tohoto pomocníka si prostě nemůžete nechat ujít!

Více informací na www.vileda.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat