TESTOVÁNÍ: Pudinkový swing od Penamu

27.10.2020 | Testování

Podzimní počasí je tím správným obdobím zachumlat se do deky, dát si oblíbený druh kávy nebo čaje a k tomu něco příjemně sladkého a voňavého, co nemusíte péct vy. Práci za vás totiž udělal Penam. Na trh přichází novinka v podobě nadýchaného pudinkového swingu. Hledáme 20 testerek, které se do tohoto pudinkového pečiva s chutí zakousnou!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 56 testerek


Chutě na sladké nejsou nic, za co byste se měli stydět. Občas je dobré tělo vyslechnout, samo přece ví, co potřebuje! Povzbuďte ho a vlijte si do žil energii – tím nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem.

Sladké pokušení i vítaný doping

Dopřejte si to potěšení a ochutnejte výjimečné „Ze srdce sladké“ pečivo, které pro vás s láskou upekli pekaři z Penamu. Jedním takovým ideálním zákuskem k odpolední kávě je swing s náplní pudinkovou, který na první pohled zaujme nevšedním, zajímavým tvarem a krásnou etiketou se zlatou ražbou.

Klasickou chuť pudinkové náplně, která obsahuje 40 % výrobku, podtrhuje mimořádná vláčnost těsta. Výrobek patří do již zmiňované prémiové řady sladkého pečiva „Ze srdce sladké“ a získal ocenění Dětská chuťovka 2020, což svědčí o tom, že chutná všem bez rozdílu věku. Uspokojí i vaše chuťové buňky a zároveň vám během čajového dýchánku v rodinném kruhu zlepší náladu napříč generacemi.

Co když máte radši skořici?

Pokud však vy či někdo z vašich blízkých místo pudinku dá přednost máku, skořici, oříškům, čokoládě nebo tvarohu, sáhněte po jiné dobrotě z této prémiové řady, která vyniká pečlivým výběrem ingrediencí tak, aby každý kus získal svou zcela jedinečnou chuť a nezapomenutelnou vůni.

Pozornost pekařů je zaměřena na výběr samotných náplní, které jsou mimořádně jemné a chutné. Výsledné výrobky tak tvoří naprosto dokonale sladěný celek. Pověstnou třešničkou na dortu je osobitý a hravý grafický design, podtrhující poctivý a zároveň svěží charakter jemného pečiva. Dominantní světlý podklad spolu s hravými barvami tak potěší nejedno oko a navodí touhu ochutnat všechny druhy jemného pečiva řady „Ze srdce sladké“, které vám k tomu srdci i dokonce přirozeně přirostou.

Protentokrát však 20 testerek získá šanci ochutnat pudinkový swing, který z jejich stolu zmizí do posledního drobečku.

Více informací najdete na www.penam.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda si pro zlepšení dne dopřávají sladkou dobrotu.
HLASTE SE DO 9. LISTOPADU 2020.
Vybrané testerky získají swing pudinkový od společnosti Penam.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

72 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:49
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:26
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat