TESTOVÁNÍ: Pudinkový swing od Penamu

27.10.2020 | Testování

Podzimní počasí je tím správným obdobím zachumlat se do deky, dát si oblíbený druh kávy nebo čaje a k tomu něco příjemně sladkého a voňavého, co nemusíte péct vy. Práci za vás totiž udělal Penam. Na trh přichází novinka v podobě nadýchaného pudinkového swingu. Hledáme 20 testerek, které se do tohoto pudinkového pečiva s chutí zakousnou!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 85 testerek


Chutě na sladké nejsou nic, za co byste se měli stydět. Občas je dobré tělo vyslechnout, samo přece ví, co potřebuje! Povzbuďte ho a vlijte si do žil energii – tím nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem.

Sladké pokušení i vítaný doping

Dopřejte si to potěšení a ochutnejte výjimečné „Ze srdce sladké“ pečivo, které pro vás s láskou upekli pekaři z Penamu. Jedním takovým ideálním zákuskem k odpolední kávě je swing s náplní pudinkovou, který na první pohled zaujme nevšedním, zajímavým tvarem a krásnou etiketou se zlatou ražbou.

Klasickou chuť pudinkové náplně, která obsahuje 40 % výrobku, podtrhuje mimořádná vláčnost těsta. Výrobek patří do již zmiňované prémiové řady sladkého pečiva „Ze srdce sladké“ a získal ocenění Dětská chuťovka 2020, což svědčí o tom, že chutná všem bez rozdílu věku. Uspokojí i vaše chuťové buňky a zároveň vám během čajového dýchánku v rodinném kruhu zlepší náladu napříč generacemi.

Co když máte radši skořici?

Pokud však vy či někdo z vašich blízkých místo pudinku dá přednost máku, skořici, oříškům, čokoládě nebo tvarohu, sáhněte po jiné dobrotě z této prémiové řady, která vyniká pečlivým výběrem ingrediencí tak, aby každý kus získal svou zcela jedinečnou chuť a nezapomenutelnou vůni.

Pozornost pekařů je zaměřena na výběr samotných náplní, které jsou mimořádně jemné a chutné. Výsledné výrobky tak tvoří naprosto dokonale sladěný celek. Pověstnou třešničkou na dortu je osobitý a hravý grafický design, podtrhující poctivý a zároveň svěží charakter jemného pečiva. Dominantní světlý podklad spolu s hravými barvami tak potěší nejedno oko a navodí touhu ochutnat všechny druhy jemného pečiva řady „Ze srdce sladké“, které vám k tomu srdci i dokonce přirozeně přirostou.

Protentokrát však 20 testerek získá šanci ochutnat pudinkový swing, který z jejich stolu zmizí do posledního drobečku.

Více informací najdete na www.penam.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda si pro zlepšení dne dopřávají sladkou dobrotu.
HLASTE SE DO 9. LISTOPADU 2020.
Vybrané testerky získají swing pudinkový od společnosti Penam.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 21.11.2020

Podělila jsem se s mužem i s dětmi, stačil tedy pro celou rodinu. Pokud nemám čas něco upéct nebo někam jedeme, je to ideální a rychlá svačina. Chuťově je dobrý, vyvážený poměr těsta a náplně.

Těsto bylo na mě trochu sušší.

vybraná testerka | 21.11.2020

Swing jsme ochutnali cela rodina a vsem moc chutnal, jak nam dospelym, tak i detem. Velkym kladem je, ze nedrobi, testo je vlacne a diky pudinku velmi chutne. Urcite budeme pravidelne kupovat jako svacinku na vylety.

Nic

vybraná testerka | 21.11.2020

Děkuji za možnost testovat. Moučník nám moc chutnal, celé rodině. Dokonce i malá dcerka si pochutnala a to moc sladké nejí. náplně tak akorát, aby to nebylo suché a vyvážené, Chuť super, vláčnost taky a tak to vypadá, že si budeme pochoutku kupovat častěji.

O ničem nevím, chutnal a to hodně.

vybraná testerka | 20.11.2020

Byla jsem z pečiva nadšená. Nemám ráda příliš suché pečivo ani příliš hutné náplně. Avšak puding byl naprosto skvělý, těsto bylo krásně vláčné a navíc i po rozbalení vydrželo nějaký ten den čerstvé. Za mě super ke kávě i dětem třeba ke svačině.

Nemám nic, co bych vytkla, snad jen, že nejde přestat jíst :-)

vybraná testerka | 18.11.2020

Pudinkový swing je krásně měkký dezert, není přeslazený a pudinková náplň je opravdu výborná. Ačkoliv je pečivo lehounké, dokáže zasytit i v případě hladu. Tahle novinka u nás doma nebyla naposledy a hned zmizela z talířků

Náplně by mohlo být více, ale to je opravdu malinký detail

vybraná testerka | 18.11.2020

velice chutný , moc nám všem chutnal. zase se penamu něco povedlo. je velice chutný a vláčný , pudingu je tam tak akorát. Určitě si ho koupim až na něj narazím . Ke kávě nebo ke kakau na snídani je naprosto perfektní

o žádných nevím

vybraná testerka | 18.11.2020

Pudinkový swing byl za nás moc chutný 🙂Nakrojili jsme zrovna, když přijela návštěva, a všem moc chutnal, nic nezbylo 😁Určitě si někdy koupíme opět domů k čaji, kávě, nebo pro návštěvu 🙂Pundink byl výborný 💞

Swing byl občas sušší, ale celkový dojem je skvělý 💗

vybraná testerka | 16.11.2020

díky TryIn jsem měla možnost otestovat tuhle dobrutku na vlastní jazyk 😊 čekala jsem suché preslazene pečivo s nevyraznou chuti, ale byla jsem mile prekvapena. Není to suché, ani preslazene a pudink má příjemnou konzistenci (není to takový ten tuhý pudink co se skoro droli). Manžel a syn si pochutnavali tak, že na mě málem nic nezbylo 😅

nic

vybraná testerka | 15.11.2020

Tak SWING v naší rodině vydržel na talíři všehovšudy 5 minut 😂 vyborny kousek, hromada pudinku, žádná suchotina, skvěle klouže do krku 😂 až na něj narazím v obchodě určitě koupím (ještě tedy zkusím tu čoko verzi).

-

vybraná testerka | 15.11.2020

Těsto vláčné, měkké. Chuťově těsto jako italské bábovky. Když není nic upečené a přijde návštěva, tak rychlovka na stůl jako dělaná :) Má to i dlouhou trvanlivost, takže buchta vydrží. Zajímavý tvar. :)

Přidala bych více pudingu

vybraná testerka | 15.11.2020

Ochutnala jsem pudinkový Swing a musím říci, že je opravdu výborný. Pudinkové náplně je opravdu hodně, těsto je vláčné, jemné a zároveň není ani moc sladké, přesně tak akorát. Vhodný ke snídani, kávě, odpolednímu čaji, vlastně kdykoli. Moc naší rodině chutnal a mohu jen a jen doporučit.

vybraná testerka | 12.11.2020

Děkuji za možnost testování. Mile mě překvapila velikost. Celá rodina dostala ochutnat, na svačinu a stále mi zbývá zítra k čaji. Těsto je nadýchané, vláčné, tak akorát sladké a náplně je dostatek. Vypadá dobře při nakrojení. Doufám, že bude více příchutí. Čokoláda/oříšek by byla fajn. :) Za mě super a těším se na zítra, na poslední kousek.

vybraná testerka | 12.11.2020

Pečivo mě velice překvapilo. Je měkké a vláčné. Pokud máte strach , že je pečivo suché tak ho mít vůbec nemusíte. Ten kdo má rád sladké pudinkové pečivo , určitě si přijde na své. Za mě doporučuji a budu kupovat i nadále.

Nemám co vytknout , možná by to chtělo větší balení 😁

vybraná testerka | 12.11.2020

Výborná svačina! Těsto je velmi chutné, pudinková náplň je jemná a výborná. Za mě doporučuji! Určitě jej nemáme doma naposledy. Doufám, že bude dostupných i více příchutí, jelikož je to po dlouhé době, co mi chutná balené pečivo!

vybraná testerka | 12.11.2020

Hned jsme museli swing ochutnat a snědli jsme ho takřka na posezení. Je hezky vláčný, voňavý a pudink je ochucený tak akorát. Hodí se nejen ke kávě, ale klidně i na snídani nebo jen tak, když vás hodí mlsná :-) v nabídce je prý i čokoládový, ale ten bude asi hodně sladký, tento je tak akorát. Ještě jsme ho v obchodě nikde neviděla, ale jakmile se objeví, hned si ho pořídím :-) od všech těch makových a ořechových závinů je toto příjemná změna.

Žádné

vybraná testerka | 11.11.2020

Boží chuť. SILNĚ NÁVYKOVÉ 🤧 Perfektně vychuceny pudink. Rekla bych, že tato dobrota je nejlepší od Penamu! Fakt musím pochválit. Za 10 minut byla v žaludku... ❤️❤️❤️❤️ Vyzkoušela bych třeba i makovo nebo kaaovou příchuť.

Pritele palila zaha

vybraná testerka | 11.11.2020

Perfektně vyvážená chuť se sladkostí. Krémového pudinku je akorát. V první řadě jsem myslela, ze je ho málo, ale po ochutnání jsem naznala, že je to chuťová pecka. Těsto je nadýchané, vláčné, prostě luxus. A po rozbalení to provoní celý byt.

vybraná testerka | 11.11.2020

Tak tuto sladkou odměnu jsem obdržela jako na zavolanou... Pár minut po obdržení balíčku s pudinkovým swingem od Penamu přijeli na neohlášenou návštěvu prarodiče, tudíž nebylo nic snazšího, než po balíčku sáhnout a hned ho načít a vyzkoušet tak v hezkých chvílích s rodinou. Praktické balení, které je možné mít stále po ruce a právě v takových chvílích, kdy nemáte doma nic, čím byste pohostili návštěvu tuto dobrotu vytáhnout z "rukávu". Swing má zajímavý tvar, je ho dostatek pro celou rodinu a jako rychlá snídaně nebo svačinka jistě dostačující. Já velmi ráda zkouším nové věci a oceňuji možnost toto pečivo vyzkoušet. Není příliš sladký, přes to chutě zažene.

Swing se mi však zdál trošku sušší.

vybraná testerka | 11.11.2020

Po vyndání z pytlíku jsem se nejdřív musela pousmát, protože pečivo samozřejmě nevypadá tak, jako v reklamě či na fotce :D Pečivo je dobré jako rychlá snídaně či zákusek, když není doma napečeno. Nicméně si produkt sama od sebe asi nekoupím. Těsto je na mě moc suché, pudink zvláštně hutný.

Celkově je swing přeslazený. Za mě obyčejné trvanlivé pečivo, které nijak nenadchne.

11.10.2023

Pudingové věci jsou u nás velmi oblíbené, tento swing je také oblíbeny.

20.04.2023

narazili jsme na něj před pár měsíci. Je dobrý, dost náplně, ale čokoládový swing je lepší. Poměr cena-hmotnost je úžasný

01.03.2023

pudinkový swing má výbornou chuť, není přeslazený.

malé balení

01.03.2023

Skvělý moučník od naší oblíbené značky. Měkké, kypré těsto naplnění pudinkovou náplní. Atraktivní vzhled. Klidně nabídnu i náročné návštěvé. Moc dobrý moučník.

16.02.2023

Výborná dobrota díky které máte co nabídnout i náročné návštěvě. Měkké, nadýchané těsto s pudinkovou náplní. Přiměřeně sladký, dlouho čerstvý. Atraktivní na pohled. Příjemná vůně.

-

19.01.2023

Pudinkový swing od Penamu je výborný. Kupuju celkem často

24.12.2022

Na snidani je to úžasné pečivo, mám ho velmi rad a.

22.12.2022

Výborný, skvělý ke kávě. Není přeslazený a proto doporučuji!

19.12.2022

Tento pudink je skvělý. Má skvělou chuť. Doporučuji

20.11.2022

Můj muž miluje puding a miluji pečivo a tohle je dokonalá kombinace

16.11.2022

Výborné, chutné, vynikající je to skvělá chuť mám to ráda

15.11.2022

Swing je dokonalý pudink mám velmi ráda vážně dobré

05.11.2022

mega dobry ale jako trošku více pripect

jen trošku více pudinku

02.11.2022

Mám moc ráda chutná mi takže doporučuji náplň super

28.10.2022

Výborný je kávě nebo čaji,ale i jako snídaně nebo svačina

23.10.2022

Tenhle pudinkový swing je dobrý ke svačině nebo jen tak na chuť.

23.10.2022

Náplň skvělá! Miluju miluju, ke snídani pecka!

Asi nic

23.10.2022

Výborná náplň, chuťově výborný dezert ke kávě

nemám žádný

22.10.2022

Pudinkovy swing jsem si zamilovala. Skvělá náplň v dostatečném množství, výborné těsto. A konečně se dá sehnat.

X

Udělala jsem ho doma a hned byl pryč doporučuji dát něco aby nebyl tak suchý.

21.10.2022

Velmi chutný dezertík. Těsto je krásně vláčné díky přidanému pudinku. Ideální svačinka.

24.09.2022

jeden z mych nejoblibenejsich vyrobku od Penamu.🖤🖤

12.09.2022

pudinkový swing jsme ochutnali a byl opravdu výborný

07.08.2022

a už mám velký chuť... pudinkový swing ráda zaś bych si dala

05.08.2022

Puding mohu jíst v jakékoliv podobě a v pudinkovém swingu mě nezklamal. Výrobek je moc dobrý, u nás se po něm jen zaprášilo. Dá se trhat na jednotlivé díly. Výrobek je vláčný a není suchý, je tak akorát sladký. Doporučuji.

žádné

04.02.2022

Chutný, vláčný, příjemná změna od tvarohu, dobrý nápad.

Jeho dostupnost.

03.01.2022

Tento pudinkový swing jsme dosud měli jen jednou a musím říct, že nám velmi chutnal. Oceňuji na něm, že je dostatečně vláčný a není příliš přeslazený. Tento sladký “koláč” je naprosto perfektní mít doma, když se nikomu nechce péct a dostane chuť na sladké. Ke kafíčku se hodí perfektně.

20.12.2021

Swing je velmi chutný, nedrobí se a tak je skvělou svačinou na výlety

30.09.2021

naprosto mě nadchla nejen chut ale hlavně dost náplně, která je příjemně sladká. pěčivo je měkké a dlouho vydrží

15.03.2021

Mám ráda pudink, takže mi chutnal, i když mi připadal sušší než podobné moučníky od jiných značek

Cena

12.03.2021

jestli něco miluju, tak vše s pudinkem a tento "koláč" od Penanu je vážně dobrý. Mohla bych jich sníst klidně i 100

25.02.2021

Jsem na sladké a tento puding mě dostal. Je velmi chutný,a složení mi taky vyhovuje. Ideální svačina i večeře. I synovi moc chutná. Doporučuji :_))

nic

23.02.2021

Miluju pudink a pudinkového pečivo také. Tohle od Penamu nemá chybu 🥰

22.02.2021

měky dezert pudinkova náplň skvělá ale mohlo by ji být trochu více a není přeslazený

žádné protiklady akorát by mohlo být trošku více náplně

18.02.2021

Štavnatý a výborný dezert, která potěší každého milovníka buchet :)

17.02.2021

miluji chuť pudinku, a vše pudinkové -proto jsem byla zvědavá, jestli chuť pudinku bude jemná )někdy totiž konzervanty chu´t mění a pudink pak chutná uměleú. To u téhle buchty nehrozí. Chuť pudinku je jemná, a přitom dost výrazná, v buchtě je ho dost-takže je buchta vláčná a dobrá. Chuťově mi naprosto vyhovuje, klidně lze použít i jako "dortík" ke kávě. Balení je tak akorát velké,aby se snědlo hned po rozbalení

nemá

04.02.2021

Je super pokud Vas přepadne nečekaná. Návštěva

Suší těsto, mohlo by být více náplně. Hodně sladké

03.02.2021

Výborná chuť. Spousta náplně. Moc nám chutná.

Žádné.

02.02.2021

pudinkový swing od Penamu je výborný. všem nám moc chutnal. Je krásně měkký a vláčný, bohatý na náplň. Pudink jde krásně cítit a sladký je akorát. Výborný ke kávě nebo na cesty jako svačina

27.01.2021

Výborné sladké pečivo, které se hodí ráno ke snídani nebo kdykoli ke kávě. Oceňuji jeho sladkou vyváženou chuť, zároveň není zbytečně přesazený.

17.01.2021

Není přeslazený, bohatá náplň, ideální na snídani, když se Vám nechce nic chysta. : )

09.01.2021

Výborné jemné pečivo s naprosto dokonalou náplní. Líbí se mi, že je k dostání více variant a že má nevšední tvar :)

14.12.2020

Osobně na sladké moc nejsem, ale koupila sem synovi, kterému to moc chutnalo a tak sem ochutnala. Je to vlacne, jemne a není to preslazene, což velmi oceňuji.

14.12.2020

Pudinkový swing je vláčný, nedrobivý, není přeslazený a chutná celé rodině. Díly se dobře oddělují a nerozpadávají se.

málokde k sehnání

10.12.2020

Narazila jsem u nas v obchode a jelikoz jsem videla v testovani, chtela jsem take vyzkouset. Pudingove pecivo bud milujete nebo nesnasite😁 ja patrim do prvni skupiny. Swing je plny kremu, opravdu me prekvapil svou velikosti a chutnal doma vsem. Ja si vrsek jeste pocukrovala a vypadalo to, ze jsem cerstve napekla. 😁Super sladka tecka, kdyz nestihate pect, ci pro necekanou navstevu.

09.12.2020

Je Dobry neni moc sladky. Naplne je tam dost a detem chutna.

08.12.2020

Pudinkový swing od Penamu je moc dobrý, když se ochutná, tak se nelze od něj odtrhnout.

04.12.2020

Těsto s pudinkem vždy chutná skvěle, hodí se celodenně mohla bych to jist pořad 😀🙏

30.11.2020

Velice chutná, tvaroh není preslazeny, super na snídani nebo svacinku

29.11.2020

Chuťově velmi dobrý, vyvážená část těsta i náplně.

29.11.2020

Naprostá pecka.. Tohle je u nás doma opravdu hodně oblíbená dobrota.. Určitě zkuste..

27.11.2020

Výborná sladká tečka po obědě nebo jen tak ke kávičce. Těsto vynikající vláčné a pudink skvělý.

25.11.2020

Swing jsem měla možnost ochutnat přímo od Penamu, který mi jej zaslal. Má jemné těsto, které se hezky odděluje na potřebné kousky bez použití nože. Pokud není čas péct nebo chuť na něco sladkého v práci, proč ne.

Na mě trošku sladší a jemným ocáskem pachuti na patře.

23.11.2020

Pudinkovy swing je naprosto skvělá dobrutka. Určitě ho všem doporučuji. Jeho kombinace měkkého těsta a chutného pudinku je famózní.

pokud se stanete na této dobrote závislý... bude z vás koule :D

21.11.2020

super ho ucuxyxucucivocjxicicidjxjckcifificicivigk

nic

21.11.2020

O pudinkovém swingu jsem četla, ale nikdy na něj nenarazila,navíc sladké pro sebe moc nevyhledávám (diabet.), ale zbytek rodiny sladké pochoutky může,soutěžím pro ně, aby ochutnali a já mohla pro ně dobroty koupit v potřebném množství a nepéci kupu koláčů, pak mě lákají, když okolo nich chodím-zdraví vás seniorka Věrka

neznám, členové rodiny by ohodnotily a rádi ochutnali

20.11.2020

Vyborny! Koupila jsem dom a moc jsme si pochutnali. Swing id Penamu ne velky a plny pudingu. Decka snedly ke svacine v mziku. Ja si vychutnala svuj kousek s kavou a byla jsem prijemne prekvapena ze pecivo je nadychane i presto ze neni primo cerstve.

20.11.2020

Mnam! Opravdu me mile prekvapilo toto kremove pecivo. Swing je vlacny, opravdu veliky a kremu dostatek. Pro priznivce kremu a predevsim pudingu velmi dobra mnamka.

19.11.2020

Novinka Swing pudinkovy, Který obsahuje 40% pudinkovy náplně. Syn jak poprvé ochutnal, tak byl spokojený. A šlo vidět, že mu opravdu chutná.Za mě, dobrý, trošku susší, ale dobré. Ale když, si ji dáte k čaji,nebo ke kávě. ☕ Ke snídani to je opravdu super.😊

Sušší

18.11.2020

voňavý, příjemně nasládlý a se šlehačkou perfektní.

malé množství pudinku.

16.11.2020

Skvele pudingove pecivo plne kremu. Musim uznat ze jsem skepticka ke kupovanemu sladkemu pecivu, ze byva malo plnene.. zde jsem byla opravdu mile prekvapena. Vlacny, chutny a velky swing pro celou rodinu.

16.11.2020

Skvele sladke pecivo jak k snidani nebo svacine. Puding je jedna z mych nejoblibenejsich naplni. Mirne citim i neco jako vajecnak😁coz dodava vetsi smrc. Vlacne, nadychane a moc dobre🤗

10.11.2020

Pudinkový swing od Penamu mi opravdu chutná,všem doporučuji.

10.11.2020

Ideální letní zákusek ke kávě pro doma a nebo pro návštěvu.

Jen trochu kalorický pro ženy v pozdějším věku.

10.11.2020

Penam neustale vychazi s nejakymi novinkami a ja rada ochutnavam. Narazila jsem i na tento pudingovy swing a musim uznat ze je opravdu moc dobry. Kremova pudingova napln je dostatecne vyrazna a pecivo je nim poctive naplneno.

10.11.2020

Kolegyne donesla tuto novinku do prace. Mela jsem moznost dat si kousek ke kave. Kremu bylo v dezertu dostatecne a byl vlacny. Doporucuji vsem kdo ma rad pudingove pecivo. 🥐

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat