TESTOVÁNÍ: Regenerujte pokožku s růží od Manufaktury

21.07.2017 | Testování

Růže patří mezi nejstarší šlechtěné druhy rostlin, je odpradávna symbolem lásky a krásy, působí jako afrodiziakum a antidepresivum. V kosmetice je vhodná pro všechny druhy pleti, vyznačuje se výjimečnými regeneračními, omlazujícími, hydratačními a hojivými účinky napomáhá proti předčasnému stárnutí pokožky, obnovuje její pružnost, zmírňuje dopady slunečního záření a předchází ztrátě vody z pokožky.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 97 testerek

Doporučeno: 49x


Vyzkoušejte novinku od české značky Manufaktura Anti-aging sérum na obličej, krk a dekolt s výtažky z růží, vřídelní solí, koenzymem Q10 a kyselinou hyaluronovou!

Síla růží

Unikátní anti-aging sérum na obličej, krk a dekolt obsahuje vysoké procento aktivních látek pro regeneraci, hydrataci a vyhlazení vrásek. Dopřejte své pleti jedinečný omlazující koktejl z růžové vody a růžového oleje, karlovarské vřídelní soli plné cenných minerálů, ovesného beta-glukanu, mořských řas, koenzymu Q 10, kreatinu a polypeptidu.

O intenzivní hydrataci, okamžitý lifting, zvýšení elasticity, regeneraci a podporu tvorby elastinu se postará multifunkční směs vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové 2. generace. Ta má výjimečný hydratační účinek – její molekula pojme až tisícinásobek vody, kterou postupně uvolňuje a tím pleť dlouhodobě hydratuje.

Náš tip: Víte, že nejrychleji prozrazuje náš věk pokožka na krku a dekoltu, která díky nedostatku mazových žláz snadněji vysychá a ochabuje? Nezapomínejte o ni pravidelně pečovat – ideálně právě za pomoci omlazujícího séra.

Pro koho je sérum vhodné?

Anti-aging sérum je vhodné pro každý typ pleti, protože je velmi lehké. Doporučujeme jej používat od věku 25+, ale např. u sušší pleti doporučujeme použití už od 20+, hydratovat pleť je potřeba v každém věku.

Jak sérum používat

Sérum doporučujeme používat ráno i večer po očištění pleti. U mastné pleti postačí na den použít třeba jen sérum (+ event. např. lehký denní matující krém, BB krém apod.), u suché nebo normální pleti (nebo v zimě) je vhodné po vstřebání séra použít další pečující krém, který pravidelně používáte a vyhovuje vaší pokožce.

Používejte ideálně každý den před nanesením krému či make-upu. Váš rituál krásy zpříjemní něžná vůně rozkvetlých růží.

Ze sortimentu Manufaktura doporučujme především naše krémy z řady s vřídelní solí a růží – jemný denní krém či pleťový elixír.

Cena: 349 Kč

Více informací najdete na www.manufaktura.cz

Klady:

  • praktické balení - do krému se nesahá! 
  • kůže je vypnutější
  • oční okolí vypadá zdravěji, je svěží a nevypadá tolik unaveně

Zápory: 

  • vyšší pořizovací náklady
  • horší dostupnost produktu v sítí obchodů 


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
39 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
113 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat