TESTOVÁNÍ: Revoluční krém Revitalift Filler s kyselinou hyaluronovou od L´Oréal Paris

25.04.2016 | Testování

V boji proti vráskám se staly v posledních letech trendem injekce kyseliny hyaluronové. Právě tímto zákrokem se inspirovala kosmetická značka L’Oréal Paris a vyvinula revoluční denní krém Revitalift Filler s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové. Krém je určený pro všechny ženy, které chtějí své pleti navrátit mladistvý vzhled, pružnost a kontury.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 133 testerek


Vrásky, povadlé tváře a celkově unavený vzhled – to jsou přirozené projevy stárnutí kůže. Obyčejné krémy boj s těmito projevy prohrávají, a tak si dnes celá řada žen nechává aplikovat hyaluronové injekce, které vyhlazují vrásky a navrací pleti mladistvý vzhled. Výzkumníci v laboratořích L’Oréal Paris se touto populární metodou inspirovali a vyvinuli revoluční denní krém Revitalift Filler.

Každá žena může být mladá

První známky stárnutí se u žen projevují už od 25 let věku, a to především v okolí očí a mezi obočím. S věkem se snižuje tvorba kolagenu, což vede ke vzniku vrásek a kůže ztrácí elasticitu. Kolagenová vlákna přestávají plnit sovu funkci, tuhnou a ztrácejí pružnost. Celkový vzhled naší tváře se postupně mění, tváře se propadají a pleť ztrácí svou živost. Díky vyplňujícímu krému od L’Oréal Paris je dnes možné proces stárnutí zvrátit a získat plnější pleť bez hlubokých vrásek.

Zázračné účinky kyseliny hyaluronové

Stárnutí kůže je způsobeno mimo jiné i úbytkem kyseliny hyaluronové, kterou se mnoho žen ve věku 35 – 55 let snaží doplnit pomocí hyaluronových injekcí. Kyselina hyaluronová je přírodní látka, která přináší  přirozené výsledky a po botoxu je pro ženy volbou č. 2. Účinkuje ve dvou krocích: zvláčňuje kůži v jejích hlubokých vrstvách a stimuluje vazivové buňky fibroblasty k rychlejší produkci kolagenu.

•    Kyselina hyaluronová je přírodní látka, která podporuje tvorbu kolagenu. Je přirozenou složkou kůže, její koncentrace se ovšem s přibývajícím věkem postupně snižuje a je potřeba ji doplnit. Po aplikaci krému pronikají molekuly kyseliny hyaluronové až do nejhlubších vrstev pokožky. Výsledkem je pružná a vyhlazená pleť bez hlubokých vrásek.
•    Fibroxyl je extrakt bohatý na cukry. Zvyšuje syntézu receptorů, které umožňují fixaci na kolagenová vlákna. Snížená schopnost syntézy těchto receptorů přichází přirozeně s věkem. U „normálních“ fibroblastů zvyšuje fibroxyl syntézu o 20% a starším buňkám navrací takovou schopnost, jakou mají mladé buňky.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

144 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:04
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 22.1.
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 22.1.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat