TESTOVÁNÍ: Usnadněte si úklid s mopy Vileda Easy Wring Ultramat

08.02.2016 | Testování

Podlahy jsou nejvíce zatěžovaným a zároveň znečišťovaným místem domácnosti. Je proto nezbytné jim věnovat častou péči. Neustálé ohýbání a máchání rukou v kýblu se špinavou vodou však od vytírání odradí snad každou hospodyňku. Tuto nepříjemnou práci dokáže skvěle ulehčit použití plochého mopu Easy Wring Ultramat.


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 148 testerek


Pomocník od značky Vileda  Easy Wring Ultramat, splňuje všechny požadavky i pro ty nejnáročnější z vás, protože díky praktickému pedálu nebudete muset už nikdy udělat ani jeden pohyb navíc! Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring Ultramat vyždímá mop do poslední kapky za vás. Optimální savost zaručuje tkanina ze 100% mikrovlákna a chytrý tvar ždímače zabrání při ždímání vyšplouchnutí vody, nemusíte se tedy obávat jezírka okolo.

Šlapací mop Easy Wring Ultramat si velmi rychle zamilujete a už se nebudete muset s vytíráním nadále trápit. Unikátní „XXL power zóna“, kterou je mop vybaven, je ideální přímo na důkladné čištění podlah, protože zvyšuje tlak na podlahu, když na mop přitlačíte, snadno tak odstraní veškerou odolnou špínu a všechny skvrny.

Mop je vybaven i kvalitní teleskopickou tyčí, která má nastavitelnou délku (max. délka je 125 cm). Mycí návlek lze prát v pračce na 60 °C a náhradu lze koupit i samostatně.

Easy Wring Ultramat je vhodný na všechny typy podlah a ve vašem hypermarketu/hobby marketu jej seženete za cenu od 999,-Kč.

Udržet si pořádek nikdy nebylo tak snadné!

Více informací na www.vileda.cz

vybraná testerka | 15.03.2016

Výrobek bych jednoznačně doporučila. Je velmi jednoduchý na obsluhu a manipulaci, člověk se nemusí příliš ohýbat a velmi kvalitně ždímá. Použitá látka dobře čistí a na plovoucí podlaze nezanechává čmouhy.

Zpočátku látka pouštěla trochu bílé žmolky, což ale brzy přestalo.

vybraná testerka | 15.03.2016

Musím se přiznat, že jsem vždycky používala třásňové mopy, ale tento mop od Viledy mě naprosto překvapil. Je velmi praktické a šikovné právě ždímání. Podlaha rychle uschne. Pravdou je, že napoprvé jsem se k vyzkoušení vlastně ani nedostala, protože mechanika ždímání partnera nadchla tolik, že mě k tomu nepustil a celý byt uklidil vlastně zcela sám a bez přemlouvání :) Jen jsem tedy musela při každém namáčení přihlížet jeho školení, jak to dělat správně a nejlíp :) Za mě určitě mohu jen doporučit.

vybraná testerka | 15.03.2016

Moc děkuji, že jsem se stala jednou z testerek. Na mop jsem se nemohla dočkat, máme doma plovoucí podlahu a dlažbu. Nejlépe mám vytřeno když zakleknu a vezmu to hadrem. Zkoušela jsem levnější mopy a nebyla jsem nikdy spokojená, tak jsem čekala co to bude za zázrak. Musím uznat, že jsem opravdu nadšená, podlaha po vytření rychle uschla, neměla jsem žádné šmouhy a hlavně jsem pak mohla hadřík dobře vyprat aby mi tam nezůstavali chlupy od psa - to mi vždycky trápí nejvíc, všude chlupy. Když to porovnám s obyčejným provázkovým mopem, tak je to nebe a dudy. Provázkový mop jsem nikdy pořádně nevyprala a přišlo mi že akorát ty chlupy namočim a rozmatlam po pokoji. S mopem od Viledy to jde opravdu skvěle, vytírám doma často, tak teď mi to jde rychleji a hadřík mužu vyprat v pračce a je zase čistý. Díky dlouhé násadě se dostanu všude, a kyblík se ždímacím systémem je opravdu bytelný. Rozhodně všem doporučuji, je to skvělý pomocník.

Zatím jsem na žádné nepřišla, jsem spokojená.

vybraná testerka | 10.03.2016

Šlapací mop Easy Wring Ultramat jsem si okamžitě zamilovala.Je úžasný a lehce se s ním dostanu úplně všude,do všech koutů i pod postele.Teleskopická tyč je super,můžu si tak nastavit jaká výška mi vyhovuje.A ždímací mechanismus je naprosto jednoduchý a dokonalý.Už si nemusím máchat ruce ve vodě se saponáty a mít je pak vysušené.Navíc tento mop se dá skvěle vyždímat a podlaha tak není úplně mokrá a během chviličky uschne.Máme doma lino,dlažbu a plovoucí podlahu,na všechny typy mi mop velice vyhovuje a při zatlačení na mop odstraní i odolnější špínu,třeba od mé dcerky zapatlané lino od marmelády,která během pár hodin zaschla.Velice děkuji za toto testování a všem mohu mop Easy Wring Ultramat doporučit.

vybraná testerka | 08.03.2016

Mop přišel. První zkušenost byla, že jsem přesně nevěděla, jakým způsobem ho zasunout do ždímačky, ale dnes po třetím vytírání vážně bomba. Konečně je pryč doba, kdy se na stará koštata dávaly roztrhaná trička, kdy jsme od vytírání měly mokrá a bolavá kolena, Do kyblíku stačí minimum vody, na vytírací podložce po vymáchání a vyždímání nezůstávají žádné nečistoty. Nejvíc vytírání byví našeho 3 letého synka, který si oblíbil hlavně fázi ždímání, prostě zábava samo o sobě, vytírání je rychlé, efektivní a zároveň alegantní, nikde žádná nacákaná voda. V den, kdy mop dorazil domů,.jsme zvládli skoro celý jarní úklid, hold prostě motivace je motivace. Co hodnotím jako obrovské plus, je, že se s mopem dostanu do těžko přístupných míst jako jsou prostory pod skříněmi, pod postelemi, pod sedačkou. Za mě vážně maximální pozitivní hodnocení. Co je víc než rychle uklizená domácnost, více času na děti a manžel, který se spokojeně vrací z práce do pohodového domova, a jenž za to následně odmění manželku, Prostě bomba. Tímto děkuji a těším se na nějaké to další testování.

Nelze nic vytknout.

vybraná testerka | 07.03.2016

Dobrý den! Tak jsem s radostí vyřadila kýbl na zahradu a teď u mne kraluje Váš výrobek! Mám 70 let, nemusím se shýbat, nemusím namáčet ruce, pěkně se vejde mop i pod sedačku a nábytek !! Vyždímá kvalitně a pěkně stírá plovoučku i lino ! Musela jsem přijít na to, jak se mop vkládá do ,,ždímačky", aby byl vycentrovaný a pěkně rovnoměrně se točil. Není to tak těžké na to přijít! Tak moc děkuji za tento výrobek. Nyní sháním i hodně savou hadérku, co jsem viděla v reklamě na TV, houbičky na nádobí používám výhradně Vileda.

Zatím žádný záporný bod nemohu udělit !!!

vybraná testerka | 06.03.2016

Tento mop je skvělý. Na pohled velmi elegantní a moderní. Jeho tyč se dá upravit dle výšky. Jsem vysoká tak mi to moc vyhovuje. Když mi chce pomoci synek ,upravím tyč na jeho výšku. Ovládaní je snadné a bez předklonů. Namočit do vody, mop dám do ždímací nádobky a pak jen nohou šlapu a ždímám. Skvělý vynález. Záda už nemusí bolet a ruce jsou krásně čisté. Mop umyl dobře jak lino, tak dlažbu. Mop dobře zajede i pod sedačku nebo skříně. Vřele doporučuji dál. Doma mám teď podlahu ze které by se dalo jíst, předháníme se se synkem kdo bude mýt mopem.

Nevím o záporech. Možná kdyby byl větší výběr v barevných provedeních. Já mám ráda červenou a šedou, ale třeba modrá s bílou, by taky nebyla špatná.

vybraná testerka | 04.03.2016

Dnes jsem měla možnost vyzkoušet tento mop a musím říct, že jsem byla mile překvapená, jak se s ním pohodově vytírá podlaha. Nadšená jsem nebyla jen já, ale i mé děti, které asistují u všeho a rozbalování balíku, sestavování "nové hračky" (jak to syn nazval) a následné vytírání byl pro ně hit dne :-) Sestavení nebylo nic složitého, jen jsem chvíli zkoušela jak přesně dát mop do ždímací části aby došlo ke kýženému výsledku, ale povedlo se a dál už to byla jen hračka :-) Celý proces je opravdu bez cákanců mimo kýbl, mop krásně vyždímaný (ocení ti, co mají i plovoucí podlahy) a podlaha během chvilky nejen vytřená, ale i brzy suchá (což ocení ti, kterým nevydrží dítě na jednom místě, můžou za chvíli běhat po umyté podlaze). Oceňuji i to, že si během celé doby opravdu nenamočím ruce, které mívám po saponátech vysušené. Mop můžu jen doporučit. Děkuji za příležitost moci si otestovat tento výrobek!

Nenašla jsem žádné zápory. Leda jen to, že nevytírá sám, ale od toho mám děti (berte prosím s humorem) :-D

vybraná testerka | 04.03.2016

Právě jsem mop dotestovala. Zkoušela jsem ho na tři typy podlah. Na dlažbu na korek a na lino. První jsem si prohlédla šlapací mechanismus u ždímačky a musím říct, že je pěkně bytelný a nemusím se bát pořádně sešlápnout, že se něco ulomí. Chvilku mi trvalo, než jsem přišla na to jak mop do ždímačky umístit, ale jakmile jsem na to přišla, zjistila jsem, jak perfektní je to systém. Mop je lehoučký a ždímání rychlé a jednoduché. Díky teleskopické tyči a otočnému kloubu se s ním všude dostanu. Hlavně pod nábytek. Všechny tři druhy podlah se s ním vytřely rychle a lehce, aniž bych si namočila ruce. Jsem ráda, že mop Vileda mám a rozhodně ho mohu s čistým svědomím všem doporučit.

vybraná testerka | 03.03.2016

U tohoto výrobku oceňuji , že nemusím máčet ruce ve špinavé vodě. Mop je funkční, snadno se ovládá a úklid s ním je potěšením už nemusím lézt s hadrem pod skříň, usnadňuje mi práci. Tímto bych moc chtěla poděkovat, že jsem měla možnost ho otestovat. Doporučuji

26.12.2022

Tyto mopy jsou skvele, úklid je s nimi úžasný

Žádné nejsou

19.12.2022

Tento mop je skvělý. Uklízeni je teď mnohem lepší.

04.12.2022

Je lehký, dalo by se říct i skladný

Po pár použití vrže 🫢

29.11.2022

Mop je skvělý pomocník v domácnosti používám ho skoro každý den

25.11.2022

S mopem Vileda se mi uklízí snadno a rychle. Praktický a lehký na údržbu.

20.11.2022

Mopy od Viledy používá celá naše rodina a jsou kvalitní, vydrží pár let

27.10.2022

Skvělý pomocník do každé domácnosti

Žádné jsem neshledala

Mop od této značky mám a je nejlepší ze všech co jsem měla.

10.10.2022

Velmi lehký , spolehlivý a jednoduché zacházení s mim

13.09.2022

mam doma. za me super. jiz x let pouzivam jen vyrobky vileda.

cena

02.09.2022

Velmi dobrý mop na úklid. Šetří záda a usnadňuje práci.

Hadr pouštěl ze začátku žmolky.

01.09.2022

Líbí se mi odstředivá síla, mop pak není moc mokrý a tak nezanechává podlahu příliš vlhkou

01.09.2022

Jednoduchý, lehký, rychlý! Musím přiznat že je to skvělý!

04.04.2022

Mop mám doma, zaručeně doporučuji. Vytírá se mi s ním samo.

14.03.2022

Krasne se s nim pracuje Je lehký Dobře skladatelny

15.03.2021

mop vileda mi velmi zjednodušil uklízení a udělal ho zábavnější! velice dobře vytře cokoliv

04.02.2021

Mám ráda pokud nemusím máchat ruce ve vodě s kterou vytiram

Není moc dobrý pokud někde zůstanou chlupy od psa

30.12.2020

Vyzkoušela jsem všecky druhý mopu od Viledy a tento je nejlepší, jednoduche sešlápnutí a hadr se krásně vyždímá. Velikost kýblu je akorát.

01.06.2020

Skvělé balení, velmi skladný. Úklid je velmi rychlý, krásně vyždímá, takže je vhodný i na plovoucí podlahy.

nic

16.05.2020

myslím , že všechny mopy Vileda jsou skvělé a tento s odstřeďováním je na používání bomba

-

24.04.2020

Tento set jsem si velmi oblíbila. Když sem jej sestrojila - pouze se nacvaknou třásně, složí se teleskopická tyč a může se začít, tak sem po přečtení všech recenzí byla natěšená, jak bude podlaha "suchá." Bohužel se tak nestalo a já měla v koupelně velmi mokrou dlažbu... Trvalo totiž několik máčení a točení, než se mop dostal do stavu, kdy vytíral "nasucho." S mopem se vytírá snadno, lehce a není potřeba veliké námahy i při nějaké zaschlé skvrně. Překvapilo mne, že si poradil i se špínou, která se usadila na plovoucí podlaze v místě, kde se přilepila a následně odlepila izolepa... V porovnání s Bissellem, kterého už budu mít druhým rokem to pro mne byl zázrak, že tento mop si s tím poradil a B. ne... Kyblík - miluju ho má vykrojený střed po obou stranách kýble - ten kdo napouští v umyvadle má prostor pro vytočení baterie aby se mohl kýbl vyndat a nevylila se z něj voda - u mého předchozího asi 8 let starého mopu Leifheit TWIST (prasknul mi v únoru a od té doby sem čekala, jestli to fakt někde vyjde na testování ) toto nebylo a právě kvůli tomu sem musela napouštět kýbl ve vaně... Další MEGA VÝHODOU je díra na odtok vody - když jste neopatrní a vylejete to najednou - jasně že dojde ke šplouchnutí, ale pokud se to dělá "normálně" nikde ani kapka Výhodu taky vidím v rukojeti - je tam výlisek pro držení teleskopické tyči, takže mop může stát rovně a nikde tyč nebude zavazet... Uvnitř kyblíku je i ryska, po kterou se má dát max. vody tak aby kyblík, když ho berete, nebo v něm mácháte mop nevyléval vodu - je tam ta díra na vylévání, tak opatrně na drknutí do kýble - stalo se to jednou a bylo to omylem Rotační systém - když se mop vymáchá, tak se přesune do rotačního koše - za celou dobu se mi stalo jen výjimečně, že sem díky tomuto přendavání měla vodu vedle kyblíku, ale bylo jí nepodstatné množství - je to o šikovnosti Dle potřeby vlhkosti mopu si sešlápnete pedál tolikrát, kolikrát je potřeba - na krabici se sice píše jen párkrát, ale na "sušší" vytírání prostě koukáte dokud moc nekape voda z koše... Teleskopická tyč... 125CM není málo, ale asi bych uvítala ještě nějaký ten cm navíc... U TWISTU to bylo podstatně více, bohužel tím že se rozbil, nemohu změřit a již se neprodává, tak údaj nemohu dohledat, ale byla delší... Nicméně vytírá se s tou tyčí suprově Jinak perfektní je systém - nastavíte si tak jak potřebujete - u TWISTU to bylo na pevno - buď jste přidali dílek nebo ubrali... U VILEDA to zafixujete točením kdekoli... MOP - s třásněmi se dostanu úplně všude, kloub na začátku je výborná věc - "zlomíte" ho fakt všude Vytírání je s ním suprové - nezanechává mi šmouhy, což u Twistu i u Bissella byla prostě jejich špatná vlastnost... Jsem z toho překvapená, že třásně poberou i vlasy atd. - nikde není špína - zkoušela sem i jeden den vytírat bez vysávání a nebyl v tom tak veliký rozdíl - jen ty drobky taháte s mopem, ale pak když se zvedne tak drobky zůstanou na zemi a ty nakonec můžete jen ručním aku vysavačem vysát na konci místnosti. Kdo má velikou plochu pro vytírání doporučím spíše ten plochý mop - tento nemá tak veliký záběr, ale neznám jeho kvality, zda je taky tak dobrý jako tento trasnovy...

11.01.2020

Uklízela jsem s ním u mamky a je to s ním pohoda. Oceňuji, že se s nímdá dostat i do celkem nízkých prostorů. Podlaha schne rychle díky důlkladnému vyždímání. Při ždímání kbelík necáká, úklid jde s tímto pomocníkem celkem snadno.

15.05.2019

Tento výrobek mohu jen a jen doporučit. Manipulace s ním je velmi jednoduchá. Je velmi praktický, a ždímání je velmi jednoduché a přitom účinné. Při začátcích to chce chvilku praxi, než ho člověk dostane "do ruky", ale po pár dnech to jde téměř samo

nic mě nenapadá

09.05.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

30.11.2018

Podlaha rychle uschne. Pravdou je, že napoprvé jsem se k vyzkoušení vlastně ani nedostala, protože mechanika ždímání partnera nadchla tolik, že mě k tomu nepustil a celý byt uklidil vlastně zcela sám

24.11.2018

Tenhle mop s kyblem je super namacim moc do kyble nemusim se z ohebat staci s toupnout na zobacek nohou a drzet a mop se krasne zbavi prebitecne vody aspo nemam pak mokro vsude a neschne to strasne dlouho

14.11.2018

Mám Vileda Easy Wring Ultramat a jsem s ním moc spokojen, takže víc nepotřebuji. Dobře se s ním vytírá a lépe zachycuje nečistoty. Úklid je o něco rychlejší a pěkně se dostane i do rohů. Jinak ho mám 5 let, vytírám obden a pořád funguje na 100%

11.07.2018

Produkty od značky Vileda mám velmi ráda a tento mop bych všem doporučila, stejně jako ostatní výrobky od této značky. Lidé velmi ocení jednoduchost ovládání, tyč je dostatečně dlouhá a kbelík dostatečně velký. Ždímání je velmi snadné a mop je po tom tak akorát na vytírání plovoucích podlah či dlažby.

28.06.2018

Viledu mám doma a jsem nadmíru spokojená. Je skvělé to,že když vytru, odepnu hadr a nechám jej vyprat. Manipulace je velice snadná a podlahu, tím že máme plovoucí, nevytírám totálně mokrým mopem,ale krásně vyždímanym. 😊

27.06.2018

. Na mop jsem se nemohla dočkat mame doma lino a parkety Musím uznat, že jsem opravdu nadšená, podlaha po vytření rychle uschla, neměla jsem žádné šmouhy a mohla jsem hadrik vyprat aby tam nezůstaly chlupy od našeho pejska a vlasy doporučuji, je to skvělý pomocník

08.06.2018

Tyhle mopy jsou super.Krasne vytiraji jsou lehke a pouziva je skoro kazdy.Cena vyssi ale usetri cas .Mam dve deti a zena stira skoro denne.Poridil jsem ji tento mop a velka spokojenost Za Nas urcite ano.

15.04.2018

Vileda Easy Wring Ultramat je určitě spolehlivý pomocník do kuchyně, který krásně pracuje a usnadní práci. Úklid s ním zvládám rychle a bez zadýchání. Určitě doporučuji všem, kteří si chtějí ušetřit čas

15.04.2018

Vileda Easy Wring Ultramat mop mi hodně ušetřil práci. A šetří mi ji dodnes, protože ho stále mám a téměř denně ho používám. Mám tři kočky a tak je všude plno chlupů a tento výrobek sis tím poradí velmi dobře

14.04.2018

Wring Ultramat wileda easy je pro mě skvělý pomocník při úklidu. Používám ho denně a nní to na něm vůbec poznat! Je to díky jeho kvalitně a skvělému zpracování. Uklízí perfektně a krásně vypadá. Doporučuji

12.03.2018

Vileda Easy Wring Ultramat, co k němu říci.. Asi budu stručný, pokud chcete mít úklid hotov dříve a jednodušeji, tak neváhejte a jděte do tohoto mopu. Je to jeden z nejjednodušších mopů na používání, lehký, pohotový, velmi dobře skladovatelný. Dostane se hravě i do roků a pod nábytek.

10.03.2018

mop vypada krasne, dlouha rukojet a taky prijemne vlaseni na konci mopu, sama mám doma podobný kousek a vytirani je s ním jedna básen, vyrobek tedy chvalim a doporučuji do kazde domacnosti, cena také prijatelna

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

16.02.2018

Vyborny pomocnik. Jednoduchy,ale ucinny zpusob zdimani-mop neni moc,ale ani malo vlhky,takze pouzitelny i na plovouci podlahu. Dokonce tento mop zaujal i meho muze,ktery je velky maly hracicka a musel si to vyzkouset.

16.02.2018

Jedná se velmi dobrého domácího pomocníka, kterým se pohodlně umyjí podlahy, aniž bychom se museli namáhat. Dobře vysaje vodu a podlahu vyčistí. Oceňuji ho, protože deklarované použití zcela splňuje.

Zatím o žádných nevím.

16.02.2018

parádní plochý mop zkoušela jsem u sestry a na rychlý uklid super pomocník šlapací ždímání je bezva vychytávka podlaha je po umytí rychle suchá a na uklid s dětmi určitě perfektní pomocník doporučuji všem.

11.02.2018

Vileda, Vileda, Vileda, slapaci Vileda, tomu rikam ja, sen kazde hospodynky nebo muze se zalibou v uklidu, puntickare, takovi taky jsou...je to radost s timto mopem pracovat, jde to skoro samo... zkuste, kupte.

07.02.2018

Mopy od Viledy jsou vyborne. Nejen, ze jsou vysoce kvalitni, ale take usnadnuji zivot. Vzdycky jsem vytirala obycejnym hadrem a vysledky nebyly Takove. Krasne se snim manipuluje a podlaha zustava cista. A navic si nemusim spinit Ruce.

20.01.2018

Mám Vileda Easy Wring Ultramat a jsem s ním moc spokojená, takže víc nepotřebuji. Dobře se s ním vytírá a lépe zachycuje nečistoty. Úklid je o něco rychlejší a pěkně se dostane i do rohů. Jinak ho mám 5 let, vytírám obden a pořád funguje na 100%

06.12.2017

Co si budeme nalhavat namaceni se ve spinave vode neni moc okouzlujici a motivuji. Mop od viledy je TOP, jednou velkou vyhodou je, ze staci seslapnout spodni cast a zdime se samo bez dalsiho namahaveho pohybu.

30.11.2017

Úklid s mopy Vileda Easy Wring Ultramat se stává pohodovou záležitostí. Mop Vileda Easy Wring Ultramat šetří má záda a zároveň se dostane do každého koutu domácnosti. Vileda je naše oblíbená značka!! :-)

27.11.2017

S mopem Easy Wring Ultramat od Viledy se stane úklid zábavou. Nebo alespoň mě se moc líbí šlapací ždímací mechanismus :-) Mop vyždíme tak akorát, není suchý, ale ani po něm nezůstává moc mokrá podlaha. Tento mop šetří ruce i záda a vytírání s ním jde opravdu snadno.

21.11.2017

U tohoto mopu se mi hrozně líbí to zdimani. Nikdy jsem nevytíral, ale s tímto kopem mě to hrozně baví. Je to takový urychlovač. Vybírání je pohodlné a rychlé. Je lepší před použitím vysát nebo zamést, ale to je jen detail. Super.

21.11.2017

Úklid s mopem Vileda Easy Wring Ultramat je jednim spvem opravdu rychlovka. Vybírání je hrozne pohodlné, rychle a efektivní. Při zdimani se člověk nenadře. Ušetří spoustu času, který jsem dříve normálně trávila vytíráním.

20.11.2017

mop Ultramax od Viledy me zaujal u kamaradky natolik, ze jsme si jej napsala na seznam prani pro letosniho Jeziska, snad se me prani vyplni, protoze prace s im je opravdu super, zadne zmachane spinave ruce a setri ma bolava zada

01.11.2017

Mop je dokonalý. Mám jej asi rok. Mám k němu dve náhradní ty sundavací části, se kterými se vytírá. Když je potřeba, nasadil druhou a tu jednu vyperu. Pak dokoupit jiné. Je super skladný. Teleskopicka tyč na dvakrát je fajn. Dceři se hrozně líbí to točení, když šlape na pedál. :) Zajímal by mě i mop od Viledy Ultramat.

21.10.2017

Mopy od Viledy jsou skvělým pomocníkem pro každou domácnost. Úklid zvládnou snadno i muži a děti pomocníci. Na výrobku oceňuji teleskopickou tyč, která se nechá snadno přenastavit a také jeho lehkost. Po vytírání je rychle podlaha suchá - lepší než dřívější způsob vytírání hadrem na koštěti.

21.08.2017

Výrobek je skvělý.Krásně se s nim vytírá a podlaha je fakt čistá,což s emi moc často nestávalo s klasickými mopy,nebo třásnovými mopy. Je skvělé,že s ečlověk nemusí ohýbat a něco ždímat v ruce.Tento mop to udělá skoro sám za vás :) vytírání s ním mě baví...

17.07.2017

Je super, byl lehký, žádné těžké tahání těžkých mopů. Má příjemné uchopení a není těžké ho udržet, perfektně se s ním zachází a funkčnost je na jedničku. Tento mop velice doporučuji, na to jak tuhletu značku ráda nemám..

05.07.2017

S mopem se moc pěkné pracuje. Je lehký. Moc se mi líbí teleskopická násada, tak mohou vybírat i děti i menší osoby. Ma pěkný vzhled. Je dražší, ale kvalitní. Vydrží a nezlomil se po pár vytreni jako ostatní mopy.

02.07.2017

Moc skvely pomocník,zena hodne ocenila,rychlý,jemný,skvely,cena vyšší,ale moc fajn.☺ máme dvedeticky a úklid je každodenní.Urcite doporučujeme.Skvely pomocník.Krasny design,člověk se nemusí zbytecne ohybat

Nic.☺

29.06.2017

Tenhle mpo již doma nějakou chvíli máme. Je to úžasný pomocník hlavně pro těhotnou přítelkyni, která se při zdimani ani pri vytirani nenadře. Vše jde snadno. Mil ke lehký a pěkné se s nim vytira. Díky teleskopicke tyči je skladný.

29.05.2017

Mop Vileda využívám a musím říct. že jsem s ním velmi spokojená. Dostane kam potřebuji, jeho chod je bezproblémový, vše funguje, jak má. Snadno se ždímá. Určitě doporučuji všem, kteří si chtějí usnadnit práci.

11.05.2017

Kdybych měla možnost vyzkoušet jen tento mop skákala bych z něj radostí! :) krásně se s ním vytírá! Velké plochy jsou hotové během chvilky! Dá se opravdu hodně vymáchat, takže podlaha dlouho neschne. Ale měla jsem možnost odskoušet i třášňový mop od Viledy a musím uznat, že ten je lepší!

V porovnání s třásňovým mopem se hůře ždíme, má dost těžký kýbl, nepozbírá žádné nečistoty a jen je hrne před sebou.

18.04.2017

Měla jsem možnost vyzkoušet nového pomocníka easy wring ultramat. Má nastavitelnou tyč, s háčkem na pověšení. Naliji vodu do kyblíku a nemusím si máchat ruce ve špinavé vodě. Ždímání je jednoduché. Nemusím se ohýbat a nebolí mě záda. Dobře se dostanu i pod skříně. Super je i to, že se dá mop vyprat a opět použít.

04.02.2017

Výrobky od značky Vileda jsem si oblíbila a mám k tomu důvod - jsou totiž kvalitní, bezproblémové, dlouho vydrží a dobře se s nimi pracuje. To platí i v případě tohoto mopu, který je konstruován velice prakticky, dobře se ždímá a perfektně stírá podlahu. Nemám co vytknout.

02.02.2017

Vileda prostě nikdy nezklame. Tato značka čím dál více plní moje úklidové potřeby od čistících hadříků, až po mop. Skvělý ždímací systém, už žádné ždímání v ruce. S mopem se velmi dobře manipuluje a výborně saje vodu.

19.01.2017

Vileda je značka dobrého a zvučného jména. Její výrobky jsou kvalitní a je na ně spolehnutí. Ať už to jsou hadříky nebo mop. Tento mop je parádní a ušetří strašně moc práce. Nechtěla bych zase chodit s hadrem.

20.12.2016

Cenove dostupný,rychlý,ušetří cas,velký pomocník,jsme velice spokojení,máme doma dokonce dva kvuli velkému domu,ale je fakt boží.Trošku dražší,ale ušetří spousty času.Zbaví nečistot.Jsme velice spokojeni,krásně otočný.

Žádné

28.11.2016

tento mop mam v praci a je super podlaha je brzo sucha a nemusím ždímat hadr praktiký ždímací kyblík.práce sním jde sama snadno se ovladá! po slození tycky nezabírá ani moc místa a dá se pekne ulozit. za sebe určitě doporučuji má i velkou stírací plochu takže mi vyhovuje . hard uz máme sice tak na vyhození ale dá se koupit vyměnný hadr což je velké plus :-)

nenašla jsem

06.11.2016

tento mop mam doma ja jsem sním nadmíru spokujena zdímací slapaci kos je uplne bezva ze zacatku jsem snim hrozne bojovala nez jsem se to naučila ale ted ho mam v pohotovosti stat za rohem v koute protoze se ucime na nocník.... je naprosto super ja opravdu doporucuji vytíraní je rychle a když se víckrát šlápne je mop skoro suchý takže není nikde povoden pri vytírání jak to bylo se smetakem a hadrem :-)

04.11.2016

Viledu mám ráda, je to kvalitní značka. Používám od ní snad všechno houbičky hadry atd. S mopem se pracuje hezky, je to jednoduché a rychlé. Před vysíláním většinou vysaju nebo zametu a vytře no je hned.

12.10.2016

Tento mop je naprosto úžasný. Měla jsem strach, že nezajede až do rohu, ale opak je pravdou. Rohy bere pořádně. Máme 3 psy s dlouhými chlupy a dokonce i ty sebere a nezanechává je. Jsme spokojení více než s jakýmkoliv obyčejným. :)

Je lepší prvně zamést než se začne vytirat.

10.10.2016

Tento super výrobek bych jednoznačně doporučila. Je velmi jednoduchý na obsluhu a manipulaci, délka tyče se dá upravit podle toho, jak moc je člověk ysoký, aby se mu s ním pohodlně pracovalo.Mop se dá skvěle vyždímat a podlaha tak není úplně mokrá a během chvilky uschne. Lehce se s ním dostanu úplně všude, i do rohů, pod sedačku a pod.

06.10.2016

Jednoznačně doporučuji,protože je velice kvalitní,se sním vytírá,má vysokou savost,líbí se mi že se dobře kroutí.Mop se dostane všude,líbí se mi že se třásně netřepí,a dlouho vydrží,opravdu je velice kvalitní

19.09.2016

Mop máme doma a je skutečně praktický a vhodný skoro na všechny druhy podlah. Ušetří čas vytírání a ruce zůstanou pěkně suché. Vše se dá zvládnout snadno a podlaha je čistá . Určitě našel doma své místo.

14.09.2016

Klady: Mop znam , mam do Viledy podobny, ocenuji to , ze si clovek vbubec pri vytirani neuspini ruce, vzdycky vpred vytiranim zametam nebo vysavam, mop rpacuje uzasne, nezanechava smouchy perfektne se zdime, libi se mi i design znacky

08.09.2016

Je naprosto užasný má skvělé a lehoučké provedení a i hezký design, je to spolehlivý pomocník do domácnosti, nemám s mopy příliš zkušeností tak jsem zvolila tento jako dárek pro kamarádku pro jeho lehkost a dobrou údržbu

Opravdu žádné

03.09.2016

Dobrý den, nejsem vybranou testerkou, ale moc bych si přála mít Easy Wring Ultramatkterý, který je vhodný na všechny typy podlah. Doma mám jak parkety, tak i plovoucí podlahu. Chody před výtahem z jiného materiálu.

15.08.2016

Nedávno jsem si ho konečně pořídila, poté co se můj starý mop rozbil. Vileda mop je super, líbí se mi systém ždímání, kdy ho poté mám tak akorát mokrý - tzn. nedělá mokré louže. Chvilku jsem si zvykala na mop, měla jsem jiný systém ale nyní jsem nad míru spokojena.

15.08.2016

Používala jsem vždy takové ty obyčejnější mopy s třásněmi, k narozeninám jsem potom dostala tento mop od Viledy a to je panečku rozdíl. Usnadňuje práci, lépe se ždímá, je důkladnější, podlaha čistější. Nezanechává loužičky. Do bytu kde jsou jen plovoucí podlahy a dlažba a k tomu dva psí mazlíci je to zkrátka nezbytná a super užitečná věc.

28.07.2016

Pořídila jsem svojí mamince a jsme obě velice spokojené, Lehká manipulace a obsluha, hodně ušetřeného času, nezanechává šmouhy a vyčistí každý kout, Dobře ždíme, takže nezanechává stopy po vodě a velké louže

11.07.2016

Mop Easy Wring Ultramat je super pomůcka, která ušetří spoustu práce. Vytírání je díky tomuto mopu rychlé a snadné. Ždímání je praktické. Tento mop je velmi kvalitní a proto ho doporučuji všem, kteří si chtějí ušetřit práci a přitom mít nablýskané podlahy :)

16.06.2016

Vytírání opravdu nesnáším, ale protože máme dvě malé děti a doma chlupatého mazlíčka, je to nezbytné. S tímto mopem je úklid hotový hned a zvládám ho i já - chlap. Krásně nabere i zvířecí chlupy a všechny nečistoty.

14.06.2016

S tímto mopem odpadá otravné klečení na zemi, hrbení se, "honění" chuchvalců v rozích místnosti. Také není třeba si špinit ruce a ždímat hadru a poté ji znovu pracně rukama máchat a stále si tak ruce ničit. Výborný pomocník, který ušetří čas i práci.

12.06.2016

Tohle si zaobstarala má babička, ať se nemusí tolik ohýbat a žmýkat. Je maximalne spokojená, jednoduchá manipulace, kvalitný výrobek, nezanecháva za sebou žádne šmuhy. Myslím, že si ho porídim taky, :)

10.06.2016

pořídila jsem abych mohla vbytírat i v těhoteství, resp, aby mi nemusel hadr máchat manžel ..jednalo se taky o mop, ale je to nebe a dudy ....podlaha nezůstává extrémě mokrá , takže můžu setřít podlahu i když se ke mě plazí malé dítě, nebo probíhá větší a ani drobné nehody během jídla nejsou problém, teda řešení z podlahy je velmi ladné a rychlé

06.06.2016

Super pomocník pro každou domácnost. Oceňuji možnost nastavitelné rukojeti u tyčky mopu. Práce se nebojí ani můj malý pomocník, takže snížím tyčku a vytíráme. Není třeba moc vody, mop se hezky vyždímá a stačí setřít podlahu. Také je super, že na rozdíl od třásňových mopů se lépe dostane na skrytá místa, jako je prostor pod sedačkou.

31.05.2016

Mop mám doma a používám jej pravidelně, je to skvělý pomocník, zvláště na naše plovoucí podlahy, které jsou hned špinavé a jde na nich vše vidět. Oceňuji rychlou manipulaci a možnost dokoupení náhradního návleku.

Na podlaze mívám po vytření trochu šmouhy, moc nedokáže vzít veškerý prach, je třeba ho dosbírat ručně.

30.05.2016

Hodnocení testerky se vztahovalo k jinému testování. Její komentář byl redakcí přesunut.

26.05.2016

Tento mop jsme si koupili domů a umývání podlahy s ním jde snadněji než s jinými modely od viledy. Je to opravdu "easy" :D Zatím se ani nějak výrazně neničí ten hadr, i když počítám s pravidelnou výměnou.

26.05.2016

Vybrala jsem si tento produkt,že jsem viděla reklamu a video,což mě zaujalo.Mimo to jsem o tomto produktu četla na a moc mě zaujal.S mopem je jednoduchá manipulace a bezva se s ním vytírá. Samořejmě tento produkt doporučuji všem. Úžasná věc do domácnosti,lehce se s ním vytírá a lehká manipulace.

- žádné jsem nenašla

25.05.2016

Viledu mop jsem měla možnost si vyzkoušet u kamarádky. Já osobně mám doma jiný model i značku, ale je to na stejném principu. Byla jsem spokojená, mám ráda tyhle mopy . nemám ráda ty chlupaté, jak mají dlouhé vlasce..to si myslím už je dávno pasé. takže za mě ano a až mi doslouží ten můj budu uvažovat o změně značky.

nic,lehký úklid podlah.

24.05.2016

Líbá se mi, že tento mop je na pohled velmi elegantní a moderní. Jeho tyč se dá upravit dle výšky. Ovládaní je snadné a bez předklonů. Namočit do vody, mop dám do ždímací nádobky a pak jen nohou šlapu a ždímám. Skvělý vynález. Mop umyje lino i dlažbu.

19.05.2016

Byl to dárek pro sestru do nového bytu, mají malé mimčo a vždy už byla strhaná když musela máchat ten hadr v ruce a vytírat, když jsem jí donesla toto ohromilo jí to . Skoro bez námahy a ještě tak jednoduše. Vřele doporučuji.

13.05.2016

doma mám jak plovoucí podlahu, tak dlažbu, a můžu říci, že super.. nemůžu si stěžovat, s tímto mopem se vytírá jedna báseň.. a navíc to má bitelný šlapací mechanismus, takže už se nemusím ohýbat ke ždímání hadérku..

asi cena..přeci jen se platí za značku, a existuje i mnoho jiných mopů, kteří nejsou značkové a udělají stejnou službu většinou jsou výrobky dočervena..

09.05.2016

Setkala jsem se s tím na návštěvě a velice mě tento mop překvapil. Jeho snadna obsluha je pro mě hodně důležitá. Dostane se všude. Už ho mam zamluvený k narozeninám tak se moc těším až ho doma použiji. Vytírám každý den, takže pro mě by to byl nejlepší pomocník.

06.05.2016

Super věcička, která se stala mým novým pomocníkem. Do dnešní doby jsem měla zatím zkušenost pouze s klasickým "třásňovým" mopem s ručním ždímáním. Asi na třetí pokus jsem pochopila, jak správně vložit mop do ždímacího mechanismu a potom už to byla jedna radost! Bylo to pro mě něco úplně nového a strašně jsem si tento mop oblíbila . Rozhodně doporučuji všemi deseti. Jednoduchá manipulace a opravdu důkladně stírá podlahy. Naprostá spokojenost ;)

Možná k doladění celkového usnadnění při vytírání podlah bych ocenila, kdyby měl kýbl kolečka. Nemusela bych pořád kýbl nadzvedávat nebo "šoupat" po podlaze To by bylo pak už naprosto dokonalé

02.05.2016

tenhle mop jsem koupila mamince jako dárek k narozeninám. Už dlouho si ho přála.No já se bála ,že dopadne stejně jako všechny výrobky na podlahy doposud,ale můžu říct ,že tenhle opravdu překvapil. Vlastně i maminka už je to pár měsíců a ona ho pořád používá.

Zatím nic .

29.04.2016

Zakoupen po babičku, která se nemůže ohýbat pro vykroucení hadru. Výrobek nad míru splnil očekávání, babička je velmi spokojená a mop si chválí. Dostane se s ním kde potřebuje a nemusí se zohýbat ke kroucení hadry.

25.04.2016

Manželka si tento mop koupila. To jsem netušil, že vytírat s tímto mopem bude taková zábava. Přiznávám, že jsem nikdy doma nevytíral. Ale teď už se tomu nevyhýbám. A ještě mám dobrý pocit, že jsem manželce doma pomohl.

23.04.2016

Oceňuji, že tento mop od Viledy nezanechává šmouhy na podlaze jako jiné mopy ve stejné cenové relaci. Kbelík je pěkně robustní a s mopem se dobře manipuluje, ať už jste vyšší nebo nižší postavy. Ocení každá dobrá hospodyňka.

22.04.2016

Nejlepší mop, který jsem kdy měla a že jsem jich vyzkoušela. Vytřu mokře namočeným mopem, vymáchám, vyždímám a setřu do sucha, jedině tak vytřu z podlahy všechnu špínu. Ostatní mopy nešly vyždímat takhle do sucha, takže špínu po podlaze spíš roztíraly než vytíraly.

Trošku těžší kyblík, ale zase je stabilní.

19.04.2016

Když nemám šanci testovat,ráda zakoupím.Mám velký dum a je uzasný.Rychlý,lehký a usnadní mnoho práce.Uklízím denně,takže je to pro mě obrovskou výhodou a pomocníkem pro domácnost.Určitě doporučuji všem ženám,které chtějí ušetřit čas i peníze.:)

Žádné.

11.04.2016

Vytírání podlahy jsem vždycky nesnášela. Doma i na chalupě. Od té doby, co mám tento mop, už mi to tolik nevadí. Práce s ní je pohodová, rychlá a citlivá k mým rukám. Už bych ho neměnila. Jen si ho musím pořídit na chalupu.

07.04.2016

Výrobek je pomocníkem nejen pro zdravé lidi, ale obvzláť pto nemocné. Mám postiženou páteř, a úklid s Mopem Vileda Easy Wring Ultramat je snadný, nemusím se ohýbat, džímat hadr ani máčet ruce ve vodě.Všem vřele doporučuji.

žádné

04.04.2016

Výborná věc, pro ženu v domácnosti jako jsem já, navíc s dítětem a psem.. Každodenní vytírání je na denním pořádku, nemusí se k tomu člověk shýbat a klečet na kolenou což je pro mě dost podstatná věc, protože mám problém s páteří...

03.04.2016

Velmi často vytírám a proto jsem potřeboval nejaký kvalitní mop se kterým se bude i dobře pracovat,.S tímto mopem je snadná manipulace je mnohem lepší něž třásnový ,a tím pádem uklidí i více nečistot z podlahy

02.04.2016

Vždy jsem používala jen koště a hadr a mopy mi nic neříkaly, ale když jsem dostala mop od Viledy tak jse změnila názor a nedám na něho dopustit. Krasně se s ním vytírá, ždímání je jednoduché a uklizeno je raz dva. Já ho určitě doporučuji.

02.04.2016

Bohuzel jsem nemela moznost otestovat moc Vileda Easy Wring Ultramat , ale ma ho moje dcera a je s nim naprosto spokojena. Uklid se u ni stal radosti. Cena neni zase tak vysoka, tak sama uvazuji o koupi mopu

01.04.2016

Na úklidové prostředky a pomůcky jsem náročná a vybíravá a nic lepšího, než tento pomocník na trhu snad ani není. Dostane se do každého kouta a vytře opravdu dokonale. Snadno se udržuje a vytírání s ním není ani tak práce, jako spíše zábava.

31.03.2016

Měla jsem možnost mop vyzkoušet u maminky - má doma v kuchyni plovoucí podlahu, v chodbě pak dlažbu. Musím říct, že i mě výrobek Vileda ohromil. Manipulace je snadná, nemusí se tlačit, šetří záda. K vytření podlahy opravdu stačí minimum vody, což se v dlouhodobém hledisku určitě pozitivně projeví v peněžence. O ochraně přírody nemluvě. Systém ždímání je velmi zábavný a praktický, násadu vyždíme výborně, takže podlaha je pak bez tak častých šmouh, které dokáží člověka rozlítit. Po použití se látka snadno čistí, takže jistě dlouho vydrží stejně funkční. Rozhodně doporučuji ke koupi!

30.03.2016

Tento výrobek bohužel nemám, ale již delší dobu o mně uvažuji, vypadá velice dobře a i práce s ním bude určitě snadná a s výsledkem budu nadšená. Moje ručičky se nebudou máčet ve špinavé vodě a úklid bude hračka.

Myslím, že žádné.

30.03.2016

Musím říct že je perfektní,takže velice dobře zdima,snadno se s ním manipuluje, je lehký a také snadný.velice dobře vytírá zem,a nezanechává šmouhy na podlaze.a ramene skladny,což je velké plus.doporučuji

30.03.2016

Bohužel jsem netestovala, ale mamina si tento mop koupila a já tak měla možnost vyzkoušet. Kupovala ho na chalupu, je tak hlavně dlažba a plovoucí podlaha. Práce byla příjemná, čistá a výsledek super. Na plovoucí podlaze žádné mapy a dlažbu to umylo také super. A čisté a suché ručičky jako bonus.

30.03.2016

Úklid s mopem Vileda Easy Wring Ultramat mě prostě baví. Už nemusím máčet ruce ve špinavé vodě s čistícími prostředky, lézt po čtyřech a nemluvě o džímání hadru v ruce. S mopem je vše jednodušší a rychlejší.

29.03.2016

Výborný mop pro snadné uklízení a vytírání.Jé s ním výborná manipulace,krásně se dá vyždímat bez ohýbaní zad.Třasně jsou dostatečně dlouhé takže se dostanou skoro do každého koutu a uklidí plochu.Podlaha není ani moc mokrá což je velmi dobré.

29.03.2016

Skvělý výrobek a skvělý pomocník do domácnosti,vhodný jak na parkety tak na plovoucí podlahu.Při ždímaní se zbaví témeř všechny vody takže podlaha není moc mokrá což je velice fajn,obsluha je taky skvělá žadné ohýbaní zad.

29.03.2016

Vyzkousela jsem u sve kamaradky. Ja mam doma leifheit s ,,honici" nasadou a prijemne me prekvapil zdimaci pedalek. Ja jsem u leifheitu musela rellamovat nasadu😯kvuli otocnemu razizeni, ktere je v ni zabudovano. Pusobi na me vileda celkove bytelneji. Jen pelichajici hadrik me odrazuje.

Kybl by mohl byt bytelnejsi

27.03.2016

Výborný pomocník na každodenní ůklid.Je lehký Nemusíte se neustále ohýbat a máchat hadr a pak ho s těží ždímat.Díky ždímacímu systému nebudete mít ani bolavá záda ani rozmáchané ruce.všem vřele doporučuji

27.03.2016

Skvělý mop se kterým jde úklid velice snadno a usnadní práci..se starými mopy se to nedá srovnávat..tenhle mop je na daleko lepší úrovni a opravdu je velice moderní a praktický na většinu typů podlah..

26.03.2016

Mop wileda easy wring ultramat, je super. Uklízení je s ním mnohem jednodušší, snažší a rozhodně rychlejší. Návlek se dá prát v pračce což je také super. A cena není ani moc vysoká. Jednička na trhu mezi mopy.

26.03.2016

Tento mop jsem cca před rokem vyhrála v jedné soutěži , takže testuji ho už delší dobu. Za mě 1*. Měla jsem možnost vyzkoušet více mopů a tento u nás v rodině zvítězil na plné čáře. Jednoduchá manupilace, lehký a dostanete se s ním všude

25.03.2016

tento krásný mop je strašně moc šikovný pomocník při každodenním uklidu.Bezvadně se s ním manipuluje.Je až neuvěřitelně lehoučký.Na ždímání má perfekní systém.práce s ním je snadná a zábavná.Doporučuji

24.03.2016

Mop se mi moc líbil cena je dostupná a navíc jsem nový už potřebovala.Nebaví mě vytírat jen koštětem a hadrem.Jen jsem ho přivezla domů a hned jsem šla na věc.Snadno se s ním manipuluje.Ždímání je také super.Podlaha čistá at už jde o kachličky,lino nebo plovoucí podlahu.Není těžký a dostanu se sním snad všude.

žádné

23.03.2016

Tento mop mám teprve velmi krátce ale jsem s ním naprosto spokojená.Je s ním snadná a příjemná manipulace,vytírání jde skoro samo,všechna špína z mopu se úžasně vyždíme takže na mopu je pak minimum vody.Vřele bych všem tento mop doporučila

23.03.2016

Jsem s ním velice spokojená,protože vytírám skoro ob den .Vytírání je rychlé,jednoduché ,mop se dá krásně vyřdímat bez ohýbaní což je velmi dobré,Podlaha,plovoucí podlaha i parkety jsou krásně vytřené a ani nejsou moc mokré

23.03.2016

Tento mop mám doma a na 100% bych ho všem doporučila.Krásně se s ním vytírá je s ním snadná manilpulace,člověk se nemusí ohýbat po každém vytření aby vyždímal hadr.S tím mopem se vytírá jedna radost a super je že to baví i moje děti.

22.03.2016

Dle recenzí žen zde jsem se rozhodla vyzkoušet také Vileda Easy Wring Ultramat a jsem spokojená. Mop se dá skutečně vyždímat téměř do sucha. Vytírání je velice rychlé. Ušetří čas i mé ruce a je vhodný na dlažbu i plovoucí podlahu.

18.03.2016

Super mop na vtírání jelikož ho má moje kamarádka a je sním moc spokojená a nemusí ohýbat zada jako s klasickým hadrem a koštetem.A nejlepší je že jí při uklidu mohou klidně pomáhat i její deti je super

Škoda že jsem nebyla vybrána jako testerka ale snad se poštěstí příste jelikož každy den vytírám celý byt takže tenhle pomocník by se hodil

12.03.2016

vhodný na všechny druhy podlah – PVC, plovoucí podlahy, parkety, dlažba mikro aktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy umožní efektivní úklid bez namáčení rukou snadné ždímání bez doteku rukou

09.03.2016

Mop je velice šikovný. Na obyčejných mopech mě štve, že musím neustále sundávat hadr a ždímat. Takto nemusím vytahovat ani rukavice a vytřeno mám za pár minut. Mop je pěkně lehký a snadno se s ním manipuluje.

Líbil by se mi i v jiné barvě.

05.03.2016

Vileda je kvalita a potvrdilo sa to aj pri mope . Dokonale sa vyžmýka, tak zanecháva podlahu rýchlo suchú. Mop je vhodný na všetky typy tvrdých podláh. Návlek sa dá prať. Kvalitný pomocník do každej domácnosti ...

03.03.2016

vileda je nalepsia znacka aku poznam, mam od nich handricky aj hubky a v praci mame prave vyrobok ktory sa testoval, velka spokojnost a odporucanost pre vsetkych gazdinky poriadkumilovne a cistotu udrzovatelne

03.03.2016

Testování jsem nevyhrála, tak přítel prostě šel a tento mop mi koupil. Takže už s ním rejdím po bytě. Tento mop je skutečně výborným pomocníkem při úklidu. Díky teleskopické tyči se dostanete všude. Mop má vynikající sací účinky a hlavně už žádné máčení rukou ve škopku. Jsem s tímto mopem naprosto spokojena.

02.03.2016

Dobrá cena, která myslím, že bude rozhodující pro hospodyňky. Dříve jsem měla mnohem dražší, které nesplnilo očekávání, narozdíl od Viledy. Koště se dobře vyždíme, je šetrné jak na dřevěnou podlahu, tak i na plovoučku. Myslím, že se v domácnosti rozhodně neztratí!

01.03.2016

dnes jsem měla u dcery možnost vyzkoušet tento mop - je v nemocnici, doma nechala 3 kluky a manžela, tak jsem jim chtěla trochu pomoct uklidit. Jsem nadšena, mop se opravdu vyždímal hodně, krásně stíral, za chvilku byla podlaha suchá, uvažuji, že si jej taky pořídím.

28.02.2016

Vynikající pomocník při úklidu. Dokonce i manžel někdy využívá výhod pohodlného a účinného vytírání. Netřeba se máčet ve špinavé vodě. Bleskurychle vymácháno a vyždímáno, umí vytřít pečlivě všechny povrchy, kouty i rovné plochy. Neměla jsem štěstí při testování, ale u svého pomocníka zůstanu.

28.02.2016

U tohoto výrobku oceňuji zejména to, že nemusím máčet ruce ve špinavé vodě. Jsem alergik na kde co a suché ruce jsou pro mě důležité. Mop je sympatický, funkční, snadno se ovládá a úklid s ním je ne zrovna úplným potěšením, ale celkem fajn, protože vytírá opravdu dobře. Doporučuji.

27.02.2016

Jako každá z nás žen oceňuji hlavně pohodlí a spolehlivost. Pohodlí zajišťuje skvěle propracovaná technologie ovládání a užívání a spolehlivost dokonalé vytření i těch nejskrytějších místečekv bytě. Žádné mnohé ohýbání a nepříjemné ždímání. Oblíbila jsem si tento výrobek a zůstanu mu věrná.

27.02.2016

Mop je určitě jedna z věcí, který bych si chtěla v blízké době pořídit. Gratuluji všem testerkám, těším se na hodnocení. Třeba si na základě zkušeností pořídím právě tento mop. Přeji příjemné testování.

27.02.2016

je to super mop , hodně vyčistí , a skvěle se s ním zajíždí pod skříně, takže je takový přizpůsobyvý do vaší domácnosti. akorát se na něj musí tlačit, pokud netlačíte, seberete jen málo špiny ze země.

trhají se vlánka :( jinak také ještě se na něj musí tlačit

27.02.2016

Zatim nenohu posoudit,ale od znamich jsem slysela same pozitivni reakce.A urcite bych casem si chtela poridit tento mop ktery je velmi jednoduse vyroben z maximalnim vykonem.Tak az vyzkousim info dodam

21.02.2016

Vytírání bez namáčení rukou, bez rozcákané vody okolo kýble. Velice bytelný kýbl a opravdu velice funkční kloub, který umožní vytírat do všech stran, všemi pohyby. Celý hadr pěkně přilne k podlaze. Užívám 2 roky a neměnila bych.

Snad jen tyč se trochu povoluje.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

401 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:39
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat