TESTOVÁNÍ: Vlasy jako od moře s Beach Style Hair Spray od Dermacol

22.06.2017 | Testování

Která žena by netoužila mít na své hlavě vlny jako od moře! Díky ochrannému stylingovému spreji Beach Style Hair Spray od Dermacol si je můžete dopřát, i když vás letos žádná dovolená na pláži nečeká. Ostatně jste se o tom mohla přesvědčit sama díky našemu testování, v jehož rámci získalo možnost vyzkoušet tento přípravek 50 našich testerek!


Celkové hodnocení: 85%

Hodnocení: 118 testerek

Doporučeno: 65x


UV ochranný sprej na vlasy Beach Style Hair Spray od Dermacol s mořskou solí dodá vašim vlasům léžérní efekt plážových vln.

Zkrášluje i chrání

Sprej obsahuje mořskou sůl, která vlasy ledabyle zvlní, jako byste se právě vrátila z pláže – inspirováno cool stylem surfařů.

Díky UVA/UVB filtrům chrání vlasy před nepříznivým účinkem slunečního záření.

Obsahuje epsomskou sůl (síran hořečnatý), která má hygroskopické vlastnosti a tím udržuje mokrý vzhled a přirozené vlny.

V kombinaci s chloridem sodným je koncentrace soli 2x vyšší než v mořské vodě, tím je zajištěn dlouhotrvající efekt plážových vln.

Jak se používá?

  • Sprej nastříkejte do vlhkých vlasů.
  • Vlasy namačkejte rukou a nechte volně uschnout, nerozčesávejte.
  • Pro objemnější styling můžete vlasy vysušit pomocí difuzéru.
  • Sprej aplikujte kdykoli během dne, znovu tak vlny aktivujete.

Více informací na www.dermacol.cz

Cena: 149 Kč

vybraná testerka | 08.08.2017

K moři a k bazénu je sprej fajn, má obsahovat UV filtr, navíc krásně voní. Mám vlasy přirozeně rovné, vlny mně tedy přípravek vytvořil minimální spíš rozcuchané. Ke konci dne nebyla aplikace spreje znát.

vybraná testerka | 07.08.2017

Sprej má malé stylové balení, dobře padne do ruky, vlasy byly po aplikaci opravdu vlnité, ale moc dlouho to nevydrželo. Za největší plus považuji UV ochranu před slunečním zářením. Díky za možnost testování

aplikace do mokrých vlasů, krátká účinnost

vybraná testerka | 07.08.2017

Děkuji moc za možnost testování.Sprej mě příjemně překvapil,po aplikaci do vlasů byly krásně jemné a vlnité. Má to i tužící účinek. Sprej krásně voní. Jen mi druhý den nešly moc rozčesat vlasy,ale to mi nejdou nikdy.

vybraná testerka | 04.08.2017

Tento výrobek jsem měla možnost otestovat a můžu jen doporučit, splňuje to co slibuje. Vlásky Vám krásně zvlní, ale pokud chcete aby Vám vydržely celý den musíte aplikaci opakovat. Za mě palec nahoru dodá vlasům krásný romantický vzhled :)

Žádné

vybraná testerka | 02.08.2017

Výrobek hodnotím převážně kladně. Efekt vln jsem po nastříkání pocítila. Moje vlasy se přirozeně vlní, ale vlny mám takové, že někde jich mám víc, někde mám zase vlasy splihlé a sprej udělal účes sjednocený. Navíc krásně voní a ještě dodá objem.

když jsem vlasy po nastříkání vyfoukala, bylo po vlnách. Když jsem je nechala přirozeně uschnout držely, ale působily hodně zacuchaným dojmem.

vybraná testerka | 02.08.2017

Sprej se velmi snadno aplikuje, jak na mokré, tak na suché vlasy a nemusí se oplachovat. Vlasy po něm byly jemné a lehce zvlněné, výsledný efekt se hodí na pláž nebo na dovolenou. Oceňuji UV ochranu a příznivou cenu.

Očekávala jsem výraznější vlny, vzhledem k tomu, že mám husté vlasy. Druhý den byly vlasy zacuchané a obtížně šli učesat, což mně zklamalo.

vybraná testerka | 02.08.2017

Po nastrikani do vlasů a vyfenovani udělá moc hezky objem, což s mymi jemnými vlasy rozhodně oceňuji. Překvapila mě naprosto dokonalá vůně. Sprej se aplikuje jednoduše. Vlny jsem nijak nepocítila, ale sprej si určitě koupím znovu. Veliká spokojenost.

vybraná testerka | 02.08.2017

Musim velice pochvalit krasnou vuni - opravdu se povedla. Co se tyka vlastnosti, tak je to vynikajici tuzidlo. Kdyz jsem si ho nastrikala do vlhkych vlasu a vyfoukala v predklonu, udelalo to i z mych jemnych a ne moc hustych vlasu hrivu, ktera mi takhle vydrzela i 3 dny. Libi se mi taky, ze nemasti vlasy.

Co vidim bohuzel jako zapor - ze na me vlasy nefungoval jako zvlnovac. Mela jsem po nem objem, ale zadne prirozene vlny...

vybraná testerka | 01.08.2017

Sprej na vlasy Dermacol příjemně voní a má mírné tužící vlastnosti, které připomínají účinek mořské vody. Otázkou je, co je vlastně cílem tohoto produktu? Ochrana vlasů před UVA/UBA? Tužící efekt nebo parfemace? Funkčnost UV filtrů laik na vlasech, troufám si tvrdit, nepozná. Mírné tužící a parfemační vlastnosti produkt má. Přidávám i stanovisko pozorovatele: Manžel byl z vykreslení mých vlnitých vlasů po aplikaci nadšený. Oceňuji, že Dermacol v porovnání s konkurencí zvolil barevný obal a díky tomu nemusel barvit samotný produkt, aby výrobek byl pro uživatele na prodejním pultu zajímavý. Zájemcům, kteří si chtějí připomenout nebo ozkoušet moře ve vlasech však tento produkt doporučuji ozkoušet.

Slabina tohoto produktu je: 1/ míra tužícího efektu. Tužící efekt mořské vody je vyšší než tohoto produktu. 2/ aplikační dávka. Pokud chcete docílit efektu mořské vody a máte větší objem vlasů, odhaduji, že jedno balení vyjde na cca 10 aplikací.

vybraná testerka | 01.08.2017

Přípravek na vlasy má moc hezký obal, snadno se aplikuje do vlasů. Vyzkoušela jsem i na dceři, i ona byla z vlnek na vlasech nadšená. Je pravda, že druhý den nadšení trochu opadne...Oceňuji UV ochranu, která se k současným vedrům hodí. Moc děkuji

vybraná testerka | 31.07.2017

Přípravky tohoto typu používám. Mám kratší vlasy, proto efekt není nikdy stoprocentní, ale byla jsem vždy spokojená. Tento přípravek hodnotím jako průměrný. Mezi výhody řadím příjemnou vůni, to že je jemný, vlasy nelepí a cenu.

Výsledek nebyl výrazný.

vybraná testerka | 30.07.2017

Při prvním použití spreje jsem byla trochu skeptická a nevěřila,že s mými už tak nepoddajnými vlasy něco zmůže,přípravek jsem použila přesně podle návodu a pak už jen čekala co se stane,po pravdě nebyly moje vlasy tak vlnité jak jsem čekala,ale dá se říct,že sprej jim dodal takovou "rozcuchanost" a moc se mi to líbilo,jsem ráda za tuto zkoušku,myslím,že ke každým vlasům se bude chovat jinak a tak to holky zkuste,litovat nebudete :)

Druhý den po aplikaci byly vlasy hodně zacuchané a tak je potřeba si po aplikaci hned druhý den vlasy umýt.

vybraná testerka | 29.07.2017

V první řadě si musíme říct, že jsem přírodní blondýnka s velice jemnými vlasy, takže jsem se těšila co to s mými vlasy udělá, zda vůbec. Už vůně mě okouzlila natolik, že kdyby přípravek nepůsobil jak by měl, bylo by mi to jedno. Ale on fungoval. Ne, tak jak jsem si přečetla, ale fungoval na mě, tak jak měl. Vlny na mých vlasech pouze s pomocí spreje? No, to asi těžko.(Znám svoje vlasy, na ty nepomůže ani kulma a tuna laku) Vlny, to nebyli v pravém slova smyslu, ale udělalo mi to na vlasy úžasnou věc, byli hustější, na vzhled mokrý efekt je fajn. Ten první den, když vlasy uschnou jsou opravdu lehce, jakoby od vody, mají mokřejší efekt. Takže,by se dalo říci funguje to i na mě. Spíše mě zajímal druhý den. To bylo neuvěřitelné takovou hřívu jsem dlouho neměla a držela sakra natolik, že nešla rozčesat. Což mě vůbec nevadí, protože konečně jsem byla jako Star s velkými hustými vlasy. Pro mě žádný problém, protože trocha vody se šampónem, kondicionérem to spraví a taky, že jo. Co jsem se však naučila? Nastříkat mokré vlasy sprejem, trochu je pomuchlat v rukou a ještě zamotat do copu. Takhle se chovám s vlasy u moře, takže jsem to musela zkusit i zde. A večer, když jsem slezla ze slunce a od bazénu, jsem vlasy mohla pouze rozpustit a jít do víru. Žádná další úprava nebyla potřeba.

Jediná věc, která se však nedá vytknout, je to jak by měl sprej fungovat a opravdu funguje, protože přece jenom každé vlasy jsou jiné a tak je jasné, že to nebude všude, tak jak by se správně mělo. Jenže, co je opravdu správně? Řekla, bych že nic, každý bereme správně podle sebe, ne podle toho co kdo napíše. Takže, za mě jediná negace je slovní spojení slova správně. Toť vše.

vybraná testerka | 29.07.2017

Pripravej co mi dorazil se diky rozprasovaci snadbo a rovnomerne nanasi do vlasu, krasne, intenzivne voni. A je super, ze nijak extra neslepuje a nemasti vlasy. Vlasy se po nem daji vecer dobre rozcesat.

vybraná testerka | 28.07.2017

Tak i já se dostávám k hodnocení a musím také přiznat, jak jsem se na testování těšila :-) Výrobek má pěkný obal, lehce se nanáší, lahvička akorát do ruky i kabelky :-) Aplikovala jsem na vlhké vlasy a pomačkala. Docílila jsem jemných vlnek, vyfotila jsem jeden z pramínků pro představu, ale nejde mi vložit více fotek.. Mám jemné vlasy, často se mi rozčepýří okolo hlavy, elektrizují a to se díky spreji Beach Style Hair Spray od Dermacol potlačilo. Vlasy jsou po spreji ztužené, drží tvar. Pokud je chci mít po celý den rozpuštěné, tak super, ale jakmile jsem je chtěla dát do culíku, tak byl problém je nějak srovnat do úhlednějšího sepnutí. Večer jsem zvyklá vlasy rozčesat a smotat do copu (děti mi jinak vlasy zalehávají :-) ) a to byl teda boj. Řekla bych, že jsem snahou vlasy šetrně rozčesat přišla o půlku vlasů (nyní bych uvítala testování pro růst vypadávajících vlasů :-) ). Snažila jsem se aspoň oddělit prameny tak abych mohla udělat cop, ten tedy držel až do rána, to zase ano :-) Účesy drží dobře, jen je potřeba vlasy brzy umýt aby byly zase použitelné. Řekla bych, že jsem měla vlasy opravdu jak od moře, protože přesně tak se mi chovají, když je mám po koupání v moři. Zpevněné, drží jakýkoliv účes, jen je nesmím chtít rozčesávat :-) Děkuji za možnost testovat tento produkt od Dermacol :-)

Vlasy jsou druhý den nepoužitelné, slepené, nejdou rozčesat. Pokud jde o první den po aplikaci, tak super, jen to chce dříve je umýt ;-)

vybraná testerka | 25.07.2017

S tímto přípravkem jsem velmi spokojená! Sprej se velmi jednoduše a pohodlně aplikuje na mokré vlasy, které se trochu pomačkají a nechají volně uschnout. Po uschnutí se vytvořily jemné vlnky a vlasy opravdu vypadaly jako po koupání v moři :) Jako další výhodu oceňuji ochranu před UV zářením, takže na léto je tento produkt opravdu skvělý. Vůně je také velmi příjemná.

Jediná nevýhoda je, že se poté vlasy mastí, takže je potřeba je večer umýt

vybraná testerka | 21.07.2017

Byla jsem mile překvapena, že přípravek opravdu funguje tak jak má. Vlasy mám od přírody velmi jemné a rovné, takže mě vlny, které byly hned vytvořené díky tomuto přípravky potěšily. Hlavně jsou vlny vytvořené bez velké námahy.

Přípravek mastí vlasy.

vybraná testerka | 21.07.2017

mám vlasy jemné , snadno zplihnou, takže jsem se opravdu těšila, přípravkem je lépe nešetřit, pak jsou vlny opravdu hezké a musím přiznat, že jsem se cítila skvěle, účes s vlnami se mi moc líbí. Spejem je lépe nešetřit, když ho dáte málo, není to ono..jsem ale spokojená, výsledek předčil moje očekávání

večer jde sprej těžko vyčesat, je lépe vlasy umýt a přípravek spíš vymýt než vyčesat, když jsem nechala do druhého dne, tak mě "svědila hlava"

vybraná testerka | 20.07.2017

opravdu se vlasy zvlnily (mám od přírody trochu vlnitější, takže po prvním použití jsem byla zklamaná, ale přípravkem jsem šetřila, takže při druhém použití jsem nešetřila a tadááá byly to pěkné vlnky) moc pěkně mi voní snadná a rychlá aplikace

druhý den jsem si musela umýt vlasy, jelikož jsem se mohla udrbat

vybraná testerka | 19.07.2017

Přípravek velice krásně voní. Vlasy mi hezky zvlnil a spojil. Líbí se mi jednoduchá aplikace, po umytí a vysušení vlasů ručníkem, jsem sprej jen nastříkala a vlasy pomačkala. Vlasy přes noc uschly a ráno byly pěkně zvlněné a voňavé.

Jedinou maličkostí je, že vlasy byly už večer slepené a ráno se těžko rozčesávaly;

vybraná testerka | 19.07.2017

Mockrát děkuji za testování! :) K začátku jsem si myslela, že to bude pěkná blbost...ale zmýlila jsem se. Včera večer po koupeli jsem aplikovala sprej do vlhkých vlasů (bílé - ''vyžrané peroxidem'' :D) a šla spát - ráno mě čekalo milé překvapení. Moje vlasy byly nejen vlnité, ale krásně zbarvené do šedomodra. Výrobek určitě pro vlastní potřebu v drogérii ještě zakoupím. :)

-

vybraná testerka | 18.07.2017

Přípravek se velice snadno aplikuje. Vlny jsou viditelné, ale nečekejte lokny stylu hollywood :-) Je fajn, že lze použít na suché i mokré vlasy a že není potřeba žádných speciálních kulem, fénů a podobně.

Po časté aplikaci během dne jsem si musela umýt večer hlavu, vlasy se zmastily.

vybraná testerka | 18.07.2017

Děkuji za možnost testovat Dermacol sprej na vlasy s mořskou solí. Líbí se mi , že obsahuje filtr proti sluníčku UVA/UVB i samotná praktická , lehká aplikace rozprašovačem na vlasy. Použila jsem do vlhkých vlasů, rukama pomačkala vlasy a nechala uschnout. Udělaly se mi mírné vlnky , které mi moc dlouho nevydržely. Pak jsem vyzkoušela do suchých vlasů a efekt byl podobný, jen mi zvlnění vydrželo delší dobu . Budu sprej aplikovat na suché vlasy.

vybraná testerka | 18.07.2017

Děkuji za možnost vyzkoušení. U tohoto výrobku oceňuji hlavně jednoduchou a snadnou aplikaci. Velikost balení akorát - myslela jsem si, že si lahvičku přibalím s sebou k moři, kam odlétáme koncem týdne.

Byla jsem velmi zvědavá, jelikož mé vlasy moc nespolupracují, když potřebuji, aby mi držely tvar, objem, apod....Mám je celkem husté a těžké a aby si udržely alespoň chvíli nějaký tvar, musím použít opravdu hodně laku na vlasy. Vlny se mi nepodařilo vytvořit téměř vůbec, spíš jsem zaznamenala jen náznak kroucení. Po uschnutí efekt skoro nulový. Bohužel..Vůně mi nepřišla úplně hrozná, ale mohla by být rozhodně lepší.

vybraná testerka | 17.07.2017

Děkuji za možnost testovat, velmi jsem se na tento výrobek těšila, ale mé očekávání nepředčil a ani nesplnil, velice mě zklamal. Je to zatím jediný produkt této značky, který si určitě nepořídím. Za pozitivní považuji velikost balení a především způsob aplikace. Nanášení ve formě spreje je velice snadné a pohodlné.

Mám vlnité vlasy od přírody a čekala jsem, že aplikací spreje je ještě více zvýrazním a budu je mít hezké celý den, to se ovšem nestalo ani po opakovaném použití. Funkci, pro kterou je tento výrobek určen tudíž bohužel nesplnil. Vůně by mohla být také příjemnější ;)

vybraná testerka | 17.07.2017

děkuji za možnost testovat, moc jsem se těšila, až produkt vyzkouším, nečekala jsem žádné velké kadeře, ale vlny se nedostavily, možná to záleží dle typu vlasů... - za mě jinak velmi příjemná vůně - dále dávám plus velikosti balení

vlasy se lepí bez efektu vln, jen mírné zvlnění při stočení vlasů

vybraná testerka | 17.07.2017

Děkuji za možnost testování,přišlo akorát před odjezdem k moři.,kde jsem vlastně testovala každý den-mám jemné vlasy tak to bylo super.Nastříkala jsem do mokrých vlasů,zatočila do skřipce po uschnutí jen načechrala.Bezva objem i vůně.Za mne tedy plus.

Vlasy se špatně rozčesávají,ale to asi účel ani není rozčesávat spíše jen upravovat prsty

vybraná testerka | 17.07.2017

Dobrý den, předem moc děkuji za možnost testovat tento výrobek,ale kromě vůně která je užasná veliké zklamání.Nejenže se nedostavily plážové vlny,ale vlasy jsem měla zplihle zacuchané a nešlo s tím vůbec nic.

Nejenže se nedostavily plážové vlny,ale vlasy jsem měla zplihle zacuchané a nešlo s tím vůbec nic.

vybraná testerka | 16.07.2017

Předem chci poděkovat za možnost testování.Sprej jsem začala ihned testovat a musím říct jak už tu bylo zmíněno že opravdu krásně voní což mě mile překvapilo a taky jsou vlasy po použití lesklejší akorát co mě mrzí že efekt vln se moc nedostavil jen se jemně zvlnily

vybraná testerka | 15.07.2017

Jako další se přidávám s názorem, že opravdu krásně voní. Zkoušela ho i má dcera, ale jelikož má velmi husté silné vlasy, sprej jí je spíše jen slepil. U mě to fungovalo o něco lépe, měla jsem pocit vlasů uschlých po tom, co vylezu z moře :-)

Efekt jsem čekala o něco větší. ještě to vyzkouším, až si budu dělat "plážové vlny" kroucením pramínků.

vybraná testerka | 15.07.2017

Děkuji za možnost testování tohoto přípravku na vlasy Dermacol beach style. jediným jeho kladem je však pouze jeho příjemná vůně,která ve vlasech vydrží poměrně dlouhou dobu. přesto ho doporučuji k vyzkoušení

avizované vlny ve vlasech se netvoří.

vybraná testerka | 15.07.2017

Takže v první řadě bych chtěla poděkovat za možnost testování. Musím říct že Sprej krásně voní. Takže po aplikaci mám krásně voňavé vlasy, což je velké plus. A také, po aplikaci byly vlasy lesklejší.

Ale bohužel, po aplikaci mi vlasy přišly pouze zplihlé, žádné vlnky se mi nevytvořily, což je škoda.

vybraná testerka | 15.07.2017

Je mi příjemná vůně tohoto spreje a vlasy se mi pak zdají lesklejší a více hydratované - určitě si budu tento přípravek brát s sebou k moři, protože alespoň nebudu muset vlasy schovávat stále pod klobouk :) Doufám, že skutečně ochrání před škodlivým UVA a UVB zářením, jak je avizováno a nejedná se pouze o voňavou vodičku na vlasy :)

Vlasy se mi vlní celkem přirozeně, takže s tímto sprejem jsem nějakou zásadní změnu moc nepozorovala :)

vybraná testerka | 14.07.2017

Na toto testování jsem se těšila. Mám dlouhé a jemné vlasy, se kterými nic moc nenadělám. Bohužel sprej mě trochu zklamal. Možná je to jen typem mých vlasů, ale efekt vln to moc nemělo. Zkoušela jsem do vlhkých vlasů a nechala uschnout...vlasy to lehce zvlnilo,ale nic extra. Když jsem to později zkusila do suchých vlasů, bylo to o trochu lepší. Ovšem efekt moc dlouho nevydržel. Co vidim ale jako výhodu..vlasy se mi po něm nemastí a dodá mi pocit hustoty vlasů 😊

Bohužel mi přípravek vůbec nevoní (to může být ale věc názoru a vkusu), na vlhkých vlasech to nemá účinek jako na suchých...vlasy to pouze lehce zvlní a efekt trvá pouze chviličku.

vybraná testerka | 14.07.2017

Mám ráda všelijaké novinky a možnost je testovat je jen radost.Lahvička je pěkná a má i celkem velký obsah. Líbí se mi vzhled a i mi příjemně voní. Samotné testoví je věc další. Mám jemné vlasy a těžko poddajné všelijakým změnám.

Bohužel na moje vlasy moc nezabíral,ale je to individuální :)

vybraná testerka | 14.07.2017

Díky tomuto produktu se mě každý ptal jak jsem docílila takového efektu, že mám účes jako na pláži. Návod byl jednoduchý a já jsem bez problémů zvládla aplikaci a byla s výsledkem spokojená.Účes se však nehodí úplně všude, ale myslím, že na dovolenou k moři, bych těžko hledala lepšího společníka.

vybraná testerka | 13.07.2017

Po umytí a vysušení ručníkem jsem natříkala sprej, nechala uschnou a opravdu udělalo krásné hladké vlny. Ráno jsem měla vlasy krapaté, rozčesala a znovu nastříkala. mám vlasy těžké a hutné, natáhly se, ale vlnky pořád zůstaly. nemám pocit, že by byly mastné. Stačí načechrat a vlny jsou zpět. Vůni nijak nevnímám, nejsem z ní ani unešená, ani mi nevadí. hodnotím kladně, většinou mi efekt vydržel max 3 hodiny.

Lepší na umyté vlhké vlasy, na navlhčených není takový efekt.

vybraná testerka | 13.07.2017

Překvapená jsem byla především vůní produktu, rozhodně nemohu říci, že by mi připomínala vůni na toaletu, jak je psáno v předešlých recenzích, mně naopak byla velmi příjemná. Produkt má tématické balení, které má tu správnou velikost.

Co se týče výsledného efektu, zde už je to horší. Produkt neposkytuje to, co slibuje. A sice primární funkce není 100% po aplikaci do suchých vlasů ani do vlasů mokrých. Mám sice poměrně dost vlasů, proto beru v potaz, že je třeba spreje do nich aplikovat více, nicméně i přes značné množství byly vlasy zvlněné jen velmi mírně, což jsou po každém navlhčení, tudíž sprej fungoval spíše jako fixace vlasů, které jsem si, dle návodu, rukou "pomačkala". Tak či tak děkuji za možnost tento produkt vyzkoušet.

vybraná testerka | 13.07.2017

Děkuji za možnost testování tohoto spreje s mořskou solí. Tento sprej má velmi lehkou příjemnou vůni. Hodně se mi líbil jednoduchý návod použití, kdy si s vlasy už nic jiného nemusím dělat. Hodnotím velmi kladně.

vybraná testerka | 13.07.2017

Možná ta UV ochrana, ale to nedokážu posoudit. Vlasy jsem měla trochu hustší. Efektu jsem se nejdřív nedočkala. Až na čtvrtý pokus, kdy jsem se snažila odhadnout moment po umytí vlasů, kdy ještě nebyly úplně suché, aplikovala jsem znovu a mačkala asi 10 minut. Možná to nějaký mírný efekt mělo. Za mě celkem zklamání. Ještě dodávám, že mám velice jemné rovné vlasy a ani nalakované lokny mi nikdy dlouho nevydrží. Možná záleží na typu vlasů.

Po prvním, druhém i třetím použití na mokré, vlhké i suché vlasy žádný účinek. Mačkala jsem hodně, přípravku jsem použila dost. Když nepomohlo mačkání, dala jsem vlasy do drdolu a po pár hodinách rozpustila, měla jsem pokrčené konečky. Dále pocit mastných vlasů, který asi způsobuje ta sůl (stejně jako malinko větší objem). Ani rozčesat to po potom pořádně nejde.

vybraná testerka | 11.07.2017

Tedy moje testovani vyrobku tak klady urcite zhusti a prijenne voni a jsem rada ze jsem mohla vyzkouset :-) cely den drzely vlasy tvar to neni zvikem ale druhy den mi nesly rocesat driv nez kdyz jsem je umyla

Vune mi moc nevonela a vlny jako od more jsem taky nemela :-( asi jsem spatne aplikovala ale delala jsem podle navodu :-)

vybraná testerka | 11.07.2017

Po prvnícm použitím jsem viděla, že vlasy dobře ztuží jsou tvrdší a opticky je jich více :-D co se týče vůně mohla by být víc příjemnější připomíná mi to vůni na záchod :) je to takový lepší lak na vlasy:))

zvlnění jsem teda neviděla a to sem vlasy mačkala myslí dost

vybraná testerka | 11.07.2017

jsem ráda,že mohu tento sprej testovat, spreje mají moje vlasy moc rády a tento mořský mi krásně voní a líbí se mi jeho vůně i ochranný faktor, stejně barvička je jako moře a moje jemné vlásky nejsou rovné,ale krásně zvlněné, tak jako bych z moře vylezla

vybraná testerka | 11.07.2017

Pěkný obal,dobrá aplikace. Rychlé použití. Efekt zvlněných vlasů opravdu funguje. Mě bohužel nesedí,vlasy mám po použití po pár hodinách slepené(jakoby spocené) a je potřeba si umýt vlasy. Děkuji za možnost testování.

Vůně-nelíbí se mi,cítím desinfekci Vlasy jsou po pár hodinách ulepené

vybraná testerka | 10.07.2017

Ochranný sprej na vlasy Beach Style Hair Spray od Dermacol s mořskou solí se mi líbí. Příjemně letně voní. Mám lehce vlnité vlasy a přípravek vlnám dává pevnost a přirozenost. Doporučuji.

vybraná testerka | 10.07.2017

Děkuji moc za šanci, otestovat Váš produkt. Vyzkoušela jsem na svým lehce vlnitých, hustých vlasech. Vlasy jsem po aplikaci měla ještě hustější, pevnější, držely tvar vln až do večera, nebyly rozlítané a krásně voní. Jen jsem je večer nemohla rozčesat :)

vybraná testerka | 10.07.2017

Děkuji moc , že mohu testovat . Dnes jsem běžela na poštu si vyzvednout balíček a rychle domů vyzkoušet. Myslela jsem že na mé jemné vlasy to nebude mít takový efekt ,ale super . Doporučuji ..... a ta vůůůůněěěě :-)

vybraná testerka | 10.07.2017

V první řadě děkuju za možnost testovat tenhle výrobek. Hned jak mi přišel jsem ho šla vyzkoušet a nadchl mě, snadná manipulace, hezky voní a vlasy jsem měla po uschnutí jako vlny na moři :P Plánuju si ho kupovat nadále :).

asi žádné

vybraná testerka | 09.07.2017
Doporučení: 10

jsem nadšená, sprej opravdu funguje tak jak dle popisu slibuje :) Nejen že krásně voní, ale plážový look drží. Už se nemohu dočkat až semnou vyrazí na dovolenou do krásného Řecka :) Velice Doporučuji.

12.01.2023

Vlasy jsou pěkné, funguje to tak napůl

Cena odrazuje

11.01.2023

Vlasy jsou takové rozčechrane takže funguje

Cena...

23.12.2022

Tento sprej moc doporucuji, lepší jsem ještě neměla

19.12.2022

Moje vlasy teď vypadají úžasně, jsem ráda, že jsem to objevila

20.11.2022

Mohu doporučit vlasy jsou po tom krásné a jemné

Nic

20.10.2022

Tento přípravek krásně voní. Vlasy opravdu zvlní, ovšem ne tak jak bych si představovala.

Pokud máte hustější vlasy, dlouho vám nevydrží

10.10.2022

Skvělí spreji , dela krásný efekt na vlasech dlouho vydrží

11.06.2020

Mám jemné rovné vlasy , takže vlny nikde , ale to jsem ani nečekala - skvěle hydratuje a vlasy se po aplikaci krásně lesknou

-

07.02.2019

Tento sprej od Dermacolu se aplikuje do mokrých vlasů a zajisti přirozené vlny ve vlasech a objemnější styl.Má UVA/UVB filtr a krásně voní.Padne akorád do ruky a má mírně tužící účinek.Je vhodný na léto.

07.01.2019

Spej nádherně voní a e to určitě fajn věc na dovolenou, kde z Vás udělá dovolenkovou divu s hřívou a navíc vaše vlasy ochrání před sunečním zářením. Pro mne to ale produkt není. Mám hodně dlouhé přirozeně lehce vlnité vlasy, kterým sprej dodal na objemu a na množství vln - to bylo za 1, ale už hodinu po té se mi vlasy začaly hrozně zacuchávat a byli jako by slepené.

Druhý den jsem měla místo krásných vln, krásné dredy....

01.12.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

15.09.2018

Produktu Beach Style Hair Spray dávám palec nahoru. Miluji když jsme u moře vlnité rozevláté vlasy a teď si toho mohu dopřát i u nás doma. Tento sprej dodá vlasům krásný romantický vzhled a nádhernou omamnou vůni. Je pravda, že vlasy se po použíti hůře rozčesávání, ale když jste u moře tak je tomu taky tak :-)

29.07.2018

Přípravek Dermacol se velmi dobře aplikuje, stačí jednoduše nastříkat do vlhkých vlasů a pomačkat. Po uschnutí vlasy zůstanou vlnité (jen se nesmí už nijak zvláště pročesávat) a především velmi příjemně voní.

Přípravek je sice fajn, ale mělo by se u něj uvést, že je spíše pro vlasy, které se už trochu vlní, na rovných vlasech má jen krátkodobý a ne moc pěkný efekt.

18.07.2018

Tento sprej jsem dostala k narozeninám od kamarádky. Já mám od přírody velmi rovné vlasy, a proto po jeho aplikaci mi požadovaný efekt moc dlouho nevydržel. Sprej jsem ovšem předala sestře a ta je s ním spokojená a více jí vyhovuje. Vůně spreje je příjemná a je dobré, že obsahuje látky na ochranu vlasů před sluncem.

Není vhodný (univerzální) pro všechny typy vlasů.

13.07.2018

Kdo by nechtěl mít vlasy jako od moře. Spray jsem ráda vyzkoušela, vlasy byly příjemně vlnité, na povrchu jakoby zhrublé, zřejmě díky obsahu soli ve výrobku. Vlasy působily svěže a letně. Nicméně to není spray na denní využití.

Obsahuje sůl, tudíž vlasy vysušuje.

07.06.2018

Vlasy po tomto vyrobku trosku vlnite ale moc fandim teto znacce a je bozi.Krasne voni,design super a mohu ho mit stale pri ruce a byt krasna a svezi.Vyrobek mam rada a sama ho vlastnim.Vlasy mi nerozcuchal 😊

11.04.2018

Své vlasy mám ráda hlavně u moře, protože jsou lesklé a jemně vlnité. Jenomže to dosáhnu jen u moře :( ale díky tomuto spreji je můžu mít i v zimě. Opravdu skvělý, i jeho vůně je krásná, skoro jako byste byli u moře ;)

16.03.2018

Beach Style Hair Spray od Dermacol je super. Opravdu po jeho aplikaci zůstávají vlasy jako po vykoupání v moři. Jsou pevné, dají se dobře tvarovat a celkově vypadají dobře. Jsem s ním moc spokojená. Paráda.

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

02.03.2018

Sprej na vlasy Dermacol mě nadchl, nejen krásnou vůní ale i účinkem. Má velmi pěkný barevný obal, který zaujme. Pro mé přírodní vlasy je to skvělý kousek , který se pravidelně kupuji. Cena je taky dobrá.

14.02.2018

Sprej splnil co slíbil,vlasy byli pěkně zvlněné a navíc pěkně voneli.Sprej pěkně padl do ruky a obsahují ochrany faktor.Doporuciji vše m co mají nepoddajné vlasy nebo chcou zkrotit svoje kudrnaté vlasy.

14.02.2018

Vlnité vlasy mám už od narození, s tímto přípravkem na vlasy Beach Hair Spray od Dermacolu mi jen pořádně vyniknout, Dodají vlasům potřebný lesk a vlny jsou jemnější a přípravek velice krásně voní...

06.02.2018
Doporučení: 41

Beach Style Hair Spray mi velice vyhovuje, protože obsahuje mořskou sůl, která dodá mým vlasům ležérní efekt plážových vln a líbí se mi, že se už nemusím obávat slunečního záření. Za mě určitě doporučuji

23.12.2017

Na sprej brzo zase dojde...skonci zima, priprava na leto a more, a u more je tezke vytvorit z namahanych vlasu, vodou a sluncem, nejaky poradny uces. V tuto chvili prichazi na radu sprej od Dermacolu a hrave si poradi.

07.12.2017

Skvely pomocnik v lete. :-) Vetsinou se silne potim a tak je vytvareni nejakeho ucesu pro me primo zbytecne. Tento sprej pouziju po umyti do vlhkych vlasu a jeste s takto vlhkymi muzu vyjit primo na ulici a vicese o ne nestarat. Vypadaji skvele. :-)

26.11.2017

Doma v koupleně mám dost přípravků na vlasy. Tento má sice jen sestra, ale ráda jsem ho v létě použila a překvapil mě tím, že neslepuje a nevysušuje vlasy. A navíc je vhodný pro všechny typy vlasů. Doporučuji

nic

26.11.2017

Sprej na vlasy úžasně voní. Takže minimálně vám po něm hezký voní vlasy. Vlny jsem neměla, nepřišlo mi, že by nějaké udělal. Jinak vlasy tak jako držely víc svůj tvar, takže i tak prostě super. Dávám na vlasy a pak fénuju.

07.11.2017

Jsem majitelkou dlouhých vlasů a u moře velmi často řeším účes. Příprave Beach Style Hair Spray od Dermacol je pro mě vhodným pomocníkem, protože s ním konečně vlasy vypadají upraveně. Za mě spokojenost :)

06.11.2017

Na tento vlasový sprej od Dermacolu nedám dopustit. Neustále ho u sebe nosím i v kabelce. Díky tomuto spreji mají vlasy obrovský objem a vypadají jemně zvlnene. Efekt je přírodní a přirozený. Sprej opravdu chválím.

05.11.2017

.Tento produkt od Dermacolu mě zrovna moc neoslnil. S mými vlasy neudělal žádný zázrak a ještě mi pak přišly jakési splihlé a dříve mastné, musela jsem je tak umýt hned druhý den. Ale někomu třeba může vyhovovat. Tak nevím, možná jsem při použití udělala něco špatně.

02.11.2017

diky vyzkouseni ochrannému stylingovému spreji Beach Style Hair Spray od Dermacol jsme si zkusila mit vlasy od more i v CR, vlasy byly jemne vonave, prijemne a lehce natuzene, trosku mi vadilo horsi vycesavani pripravku, jinak super

04.10.2017

Po přečtení kladných recenzí, jsem také neodolala a tak jsem si sprej také pořídila :) Mám dlouhé a husté vlasy, tak jsem byla zvědavá, jestli se nějaký efekt projeví. Postupovala jsem podle návodu, je to opravdu snadné a výsledek mě mile překvapil. Měla jsem přirozené takové velké vlny, vypadá to moc hezky, škoda že mi to nevydrží celý den, ale za to mohou mé těžké a dlouhé vlasy, co jsem zkoušela tak na celý večer mi to vydrželo. Takže za mě super účes na večer a sprej si určitě zase pořídím :)

27.09.2017

Sprej jsem si koupila na dovolenou k moři,které skutečně umí ledabylé vlny vytvořit,ale vlasy jsem vždycky po uschnutí měla jakoby mastné. Tentokrát jsem je po koupání vždy spláchla,pak nastříkala sprejem a musím říct,že efekt byl srovnatelný,jen bez toho pocitu mastnoty. Taky se mi zdá,že ani barva vlasů nebyla tolik vyšisovaná,jako jindy...

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

05.09.2017
Doporučení: 1

Právě na dovolené chce člověk vypadat skvěle a sexy, což je často problém, protože od opalování a písku a koupání jsou vlasy splihlé a prostě škaredé. Beach Style Hair zajistí krásný svěží účes jako od moře doma i u moře.

12.08.2017

Dermacol je super značka, kterou si ráda kupuji už proto, že se jedná o českého výrobce :-) Líbí se mi neustálá snaha vymýšlet nové zajímavé produkty a tento mě přímo dostal!!! Kdo by netoužil mít aspoň jednou krásné vlny na vlasech, které mi ani moře nevytvořilo tak dokonale, jako tento produkt. Je potřeba pořádně promačkat a "nacuchat" a efekt je perfektní :-) Díííííííky

11.08.2017

Mam kudrnate rozevlate vlasy.. Tento sprej je krasne provoní utuzi a dodá objem a nádhernou vůní. Dodá mokrý ne však zplihly vzhled. Musí se však používat víckrát denně než jednou ale to vůbec nevadí.. Miluji tu vuni

Rychle mizí obsah lahvicky😂

10.08.2017

UV ochranný sprej na vlasy Beach Style Hair Spray od Dermacol s mořskou solí je super. Po opakovaném použití mi zvlněné vlasy a lehce zvětšený objem vydržely celý den. Má také velice příjemnou vůni. Za mě ano a doporučuji vyzkoušet.

07.08.2017
Doporučení: 13

Vlasy jsou s Beach Style Hair vzdušné, příjemné a vzhledově prostě super. Opravdu se člověk cítí, jako by byl u moře. Vůně je krásné, vlasy nejsou zatížené a nemastí se, naopak vydrží dlouho svěží. :-)

05.08.2017

Po tomto přípravku přítelkyně toužila a tak si ho koupila.Má hezký,zajímavý a poutavý obal.Když si ho nastříkala na své husté vlasy,udělalo jí to pěkný objem a lehce s ejí vlasy zvlinily.Vypadalo to sexy a mě se to moc líbilo. Také ocenuji UV filtry.

Druhý den měla problém s rozčesáváním,ale to má pořád,jelikož má strašně husté a dlouhé vlasy,takže těžko říct,že to bylo ze spreje.

02.08.2017

Na základě recenzí zdejších testerek jsem si tento sprej také pořídila. Mám ráda "plážový účes". S výrobkem jsem spokojená. Velmi se mi líbí vůně i výsledný efekt. Vlasy si myji každý den, tak mi nevadí, že jsou vlasy lehce slepené a hůře se češou. Fajn výrobek na léto.

02.08.2017

Tenhle sprej je přesně to pravé pro moje vlasy! Mám je jemné, v délce na lopatky a díky častému blond barvení také narušené. Jsem zvyklá s nimi s různými stylingovými přípravky experimentovat, protože jinak jsou to takové rovné a k hlavě připláclé špagety. Takže pravidelně a často a úplně nejvíc honím "objem":) A po vyzkoušení můžu jednoznačně produkt doporučit! Po nastříkání na vlasy a po průběžném "mačkání" vln rukama v průběhu volného sušení jsem vlny měla přirozené a tak akorát - přesně ležérně plážová. Když efekt srovnám s klasickým tužidlem, které nevynechám po žádném mytí, určitě jsem neměla vlasy tak hutné, ale zůstaly v pohybu a neslepovaly se. Za mě jednoznačně výborný letní pomocník!

01.08.2017

Přípravek na vlasy splnil má očekávání. Balení i velikost super, na cesty není zbytečně velký. Použití a aplikace v pohodě. Je fajn, že má i UVA ochranu. Vlasy po aplikaci vypadaly přesně tak, jak jsem zvyklá, když jsem u moře. Lehké, nadýchané, lehce zkadeřené. Prostě letní ležérní účes ... za mě super!

01.08.2017

Uz na prvni pricichnuti mi to pripominalo leto, krasna sladka vune, ktera se na vlasech drzi jeste dlouhou dobu po aplikaci. Jinak zadny zazrak to s mymi vlasy bohuzel neudelalo. Mozna na to nejsou me vlasy stavene

25.07.2017

Přípravek jsem si koupila na základě zdejších recenzí. Opravdu moc krásně voní, vlasy mám po něm lehounce zvlněné, ale bohužel na mých jemných vlasech efekt dlouho nevydrží. Vlasy si myju ob den, ale po použití tohoto přípravku si je musím mýt každý den, ale to nevadí, za ten pocit zvlněných vlasů mi to stojí :-)

23.07.2017

Velmi jednoduchá aplikace. Sprej se jen nastříká do vlasů trošku se promačkají a malé přirozené vlny se vytvoří. Skvělý přípravek. Hezky ve vlasech voní, trochu jsou potom slepené takže je lepší si večer vlasy umýt.

22.07.2017

UV ochranný sprej na vlasy Beach Style Hair Spray od Dermacol s mořskou solí mne velmi mile rpekvapil svou uzasnou vuni, avsak efekt mne lehce zklamal, vlasy jsou slepene a spatne se vycesavaji, spise je jednodussi je umyt, cozkomplikuje aplikaci

14.07.2017

Beach Style Hair Spray od Dermacol si nemohu vynachválit, je to skvělý společník v letních dnech. Jemná vůně moře vás přenese tisíce kilometrů daleko a když zrovna nemáte dobrý den tak vám je hned veseleji. Kosmetiku Dermacol používám už dlouho a mohu ji jen doporučit.

13.07.2017

Beach Style Hair Spray od společnosti Dermacol mohu opravdu jen doporučit. Na začátku je nejtěžší odhadnout dobu kdy do vlasů nastříkat a pomocí ručníku nějakou chvíli mačkat, aby byl daný efekt co nejlepší, ale poté si ho nemohu vynachválit. V létě je mým věrným společníkem :)

12.07.2017

Při prvním použití přípravku Beach Style Hair Spray od Dermacol vám jemná květinová vůně moře vybaví. A nemusíte být ani u moře a s letním počasím a jemným vánkem vám nic nezkazí náladu. Oceňuji ochranný faktor. Tento výrobek určitě doporučuji.

09.07.2017

UV ochranný sprej na vlasy Beach Style Hair Spray od Dermacol s mořskou solí je velice povedeným výrobkem a moje vlasy které jsou spíše rovné se po něm pěkně zvlnily a vypadalo to přirozeně,takže mohu jen doporučit.

07.07.2017

Tak tato značka je má oblíbená. Výrobky jsou kvalitní za fajn cenu. U tohoto výrobku mě mile překvapila vůně, ta je božská. Použití je příjemné a pocit s dobrých vlasů je to co mě baví. opět jsem vyzkoušela fajn výrobek od skvělé značky.

06.07.2017

Kosmetika Dermacol je pro mě velmi oblíbená. Co se týká tohoto výrobku, jsem překvapena dle hodnocení o jeho účinku, na základě recenzí ho příležitostně vyzkouším, protože mi bude vyhovovat na úpravu mých vlasů.

05.07.2017

Toto je velmi zajimavy vyrobek. Dermacol mam moc rada a pouzivam nektere jejich vyrobky. Tento sprej jsem si koupila, protoze jsem byla zvedava, jak sprej funguje. Byla jsem mile prekvapena vuni, opravdu nadherne voni. Libi se mi snadna aplikace, jen nastrikam, prohrabnu rukama a jdu :-) Takove jednoduche pripravky mam rada. Ucinnost je take super, vlasy se mi opravdu zvlnily a vypadaji po aplikaci zdraveji, maji lesk a co se mi opravdu hodne libi je, ze obsahuje UV filtr :-) Tento sprej je uplne dokonaly, stejne jako cela znacka Dermacol :-) Doporucuji a rozhodne to nebyl muj posledni nakup tohoto pripravku!

05.07.2017

Příjemně voní, snadná aplikace. Aplikuji na vlasy před fenovanim. Mají pěkný objem, lépe se rozčesavají, krásné voní a přijdou mi i lepší a zdravější. Naprostá spokojenost. Doporučuji.

05.07.2017

Velice příjemný sprej, snadná montáž aplikace.dlouho vydrží.krasna vůně.ocenuji vysokou ochranu před sluncem.hyratuje a zabraňuje vysoušení.cena je příznivá.jsem velice spokojený, doporučuji.za mě ano

05.07.2017

Kvalitní značka, velice oceňuji vysokou ochranu před sluncem.hydratuje vlasy, zabraňuje vysoušení.krasna vůně a dlouho vydrží.jsem s ním velice spokojená a za sebe mohu jen doporučit,koupím další balení

05.07.2017

Krasne voní,oblibena ,oblibena značka,vydrzi dlouho,nezkouseli jsme,ale dle recenzi vypadá moc fajn a pro zeny velky pomocník a hlavně ucinny a i presto zůstane účes svezi.Dermacol je super značka.☺☺

Nic

05.07.2017

Zajímavá novinka od Dermacolu. Oceňuji ovšem zejména složku ochrannou, která umožňuje mít po létě méně zničené vlasy od slunce a další negativních vlivů. Mám ráda tu vůni. Mokrý vzhled vlasů působí sexy, ačkoliv na mé jemné vlasy to tak úplně není. Preferuji objem.

05.07.2017

Tenhle spray mi doporučila moje "dvorní kadeřnice" protže mám krátké a rovné vlasy.A jelikož se chci i ve svých letech líbit a nemám čas sedět dlouhé hodiny u zrcadla tak tohle mi vyhovuje nastříkám prohrábnu a jdu.A to je přesně to co potřebuji.

Žádné jsem nenašla.

04.07.2017

Novinka mezi mými přípravky. Ráda si užiji mořský look i u jihočeského rybníka. Snadná a rychlá úprava vlasů, to oceňuji nejvíce. Žádné kulmování či fénování. Příznivě působící soli a minerály jsou zajímavým přídavkem. Velmi také vítám UV ochranu.

04.07.2017

Tento nový sprej si koupila moje kamarádka a byla převelice spokojená. I když má rovné vlasy, stačilo si menší množství nastříkat na vlasy a trochu se zvlnily. Byla jsem velice překvapená, že to opravdu funguje

04.07.2017

Krasna kvetinova sladka letni uleva pro nase vlasy. Ani jsem se ani ne přihlašoval a protože jsem si tuto vůni koupila minulý měsíc v domku a bylo to i za super cenu Jeden plus jeden zdarma tak jsem neváhala A koupila si ho

04.07.2017

Tento přípravek si na dovolenou pořídila má kamarádka,která mádelší rovné vlasy po použití byla velice spokojena.Vlasy byli krásně pružné,vyvážené a opravdu dodalo ji to malinko vlnitý efekt vln z ceho byla uplně nadšená.takže pro ženy s rovnými vlasy jen doporučuji

04.07.2017

Také mám ráda pocit, že mi právě vlasy zmáčené mořem suší teplý vítr od moře. Povlak ze soli a drsná struktura.. to vše mám spojené s dovolenou u moře. Tento přípravek má však UV filtr a ten namáhaným vlasům jistě uleví a pomůže. Vlny vytvořené jen tak, rukama a pocit načechranosti a rozevlátosti, to vše se mi moc líbí.

04.07.2017

Vítám možnost vypadat i u rybníka jako od moře! Jednoduchý, rychlý a osvědčený způsob, jak mít vlasy nedbale elegantní a zároveň je díky UV filtru chránit. Sprej, jak slibuje, dodá na objemu a vlasy vypadají přirozeně a drží tvar. Toto vše moc oceňuji.

04.07.2017

Skvělý přípravek od osvědčené značky. I mé, kratší vlasy se pomocí něj daří vytvarovat a dát jim formu a obsah. UV filtr se moc hodí, barvené vlasy obzvlášť trpí ostrým letním sluncem. Není třeba trávit úpravou účesu dlouhou dobu a to se na dovolené také cení.

04.07.2017

Na přípravku se mi líbí jeho dlouhotrvající efekt. Na dovolené nebo jen tak u vody se mi často nedaří mít vlasy, tak jak bych chtěla a toto je fajn cesta, jak to vyřešit. Nápadité je také složení s epsomskou solí. Báječná věc!

04.07.2017

Super věc na dovolenou, kdy jsou vlasy pořád vlhké od moře a z bazénu a tímto je možnost jim dodat nějakou formu. Líbí se mi, že přípravek má UVA/UVB filtry, které vlasy zároveň chrání, jelikož u moře opravdu trpí.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete naladěni spíše pragmaticky a jen tak něco vás nerozhodí. Na vše budete koukat se specifickým nadhledem. Okolí vás možná bude obviňovat ze lhostejnosti, vy však víte, že s jistými věcmi se nemá cenu stresovat, neboť je neovlivn&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 Příspěvků
Poslední příspěvek 7:27
65 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat