TESTOVÁNÍ: Vlhčené ubrousky HiPP Natural ocení každý dětský zadeček

13.04.2021 | Testování

Podplenkovou kosmetiku není radno podceňovat. V současnosti, kdy se klade důraz hlavně na omezení alergií a odbourávání zbytečné chemie, je nutné produkty pro naše nejmenší vybírat s maximální opatrností. A všechno začíná u vlhčených ubrousků! Hledáme 25 maminek dětí do 1 roku a 25 maminek dětí do 3 let, které vyzkoušejí německou verzi dětské péče, která obsahuje pouze přírodní vlákna! Jdete do toho? A nebo zkusíte štěstí v právě probíhající soutěži? Každopádně všem přejeme hodně štěstí!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 128 testerek


Novorozenecká pokožka je mnohem jemnější, citlivější a až pětkrát tenčí než u dospělého člověka. Navíc je vystavena vlhkosti i bakteriím a zároveň obsahuje mnohem více vody, to znamená, že hodně záleží na správném výběru kosmetických produktů. Kůže těch nejmenších totiž vstřebá všechno, s čím přijde do styku. Vyhráno není ani tehdy, kdy děťátko trochu víc povyroste. Dětská pleť je i v batolecím věku stále citlivá, a proto je vhodné zbytečně ji nezatěžovat a nenamáhat.

Nejčastější kožní problém kojeneckého a batolecího věku

Dermatologové upřesňují, že speciálně zadeček by se při výměně špinavé plenky měl oplachovat čistou vodou, tedy klidně i několikrát denně – v závislosti na tom, jak často se v plence objeví „nadílka“. Mnoho maminek si však práci s tímto úkonem ulehčuje s pomocí vlhčených ubrousků, které šetří čas, nikoli však dětskou pleť. Obvykle totiž bývají napuštěné nežádoucími látkami, jež pokožku podráždí, způsobí jí vyrážky, ekzémy a dokonce i plenkovou dermatitidu, která se objevuje všude tam, kde dochází ke kontaktu moči nebo stolice s pokožkou. Ve skutečnosti platí, že právě vlhčené ubrousky jsou obecně považovány za jednu z hlavních příčin plenkové dermatitidy.

Žádný chlor, barviva, silikony, alkohol ani parabeny

Plenková dermatitida představuje lehké nebo středně závažné opruzeniny pod plenkou, které při léčbě odeznívají během několika dnů až týdnů. Jelikož o tyhle potíže nikdo nestojí, je vhodné vybírat vlhčené ubrousky bez parfémů, konzervantů a ideálně i parafínového oleje, tedy takové, které snižují riziko vzniků alergie. K takovým patří Natural čisticí vlhčené ubrousky​ od německé společnosti HiPP. Co nabízejí?

Dlouhodobým cílem společnosti HiPP je vyrábět produkty z obnovitelných materiálů a při maximálním využití zelené energie. Ubrousky jsou vyrobeny ze směsi přírodních vláken, obsahují jemné pleťové mléko – bez mikroplastů a výtažky z BIO mandlí. Používat se mohou již od narození, díky perforaci jsou lehce oddělitelné a navíc se snadno biologicky rozkládají. Nezatěžují tak žádnými plasty ani pokožku miminka ani přírodu.

V nabídce uvedené společnosti je i varianta ubrousků Natural Aqua. Ty mají stejné vlastnosti, nicméně oproti první verzi ubrousků obsahují celých 99 % vody. Otírat se jimi dají ruce i obličej, jelikož nejsou mastné.

Zaujaly vás biologicky odbouratelné vlhčené ubrousky HiPP Natural bez mikroplastů? Přihlaste se k nám do testování a vyzkoušejte je. Testovací balíček obsahuje 2*60ks ubrousků Natural Aqua a 10ks ubrousků Natural.

Více informací najdete na: www.hipp.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje celkem 50 testerek, které splní podmínku věku dítěte a zároveň napíší níže do Rozstřelu testerek, zda jejich dětičky mají problémovou pokožku?
HLASTE SE DO 21. ÚNORA 2021.
Vybrané testerky získají 2*60ks ubrousků Natural Aqua a 10ks ubrousků Natural.


PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 08.03.2021

Pozitivně hodnotím že jsou ubrousky rozložitelné avšak zároveň velmi příjemné a nijak nedráždí citlivou pokožku dítěte. Ubrousky jsou zároveň vlhké tak akorát a nejsou nijak přehnaně parfémované. U malého balení nejvíce oceňuji velikost tak akorát do kabelky. Další nespornou výhodou je perforace jednotlivých ubrousků, které jdou jednoduše rozdělit a člověk nemusí zbytečně vyhodit velký ubrousek, když potřebuje menší kousek.

Jediné co bych u ubrousků uvítala by byl plastový uzávěr pro lepší uzavření a opětovné otevření balení.

vybraná testerka | 07.03.2021

Značce Hipp věříme už od začátku, proto jsem moc ráda, že jsme s mým dvacetiměsíčním synem mohli vyzkoušet právě tyto vlhčené ubrousky. Jak jsem čekala, nezklamaly. Ač má syn velmi citlivou pokožku a po spoustě produktů majících přívlastek "sensitive" se hned osype, neměl na zadečku po použití těchto ubrousků jediný pupínek. Oceňuji pevnější materiál, že kterého jsou vyrobené, stejně i to, že jsou napuštěné tak akorát. Syn se neosypal ani v obličeji, z čehož jsem měla trošku strach, když jsem ubrousky použila na otření pusinky a tvářiček. Super je perforace v půli, právě při použití na obličej jsem nespotřebovala zbytečně celý ubrousek a bohatě stačila ta půlka. Celkově jsem moc spokojená a budeme kupovat dál. Pro použití na zadeček jsou trochu dražší a spokojíme se s levnějšími, které udělají podobnou službu, ale na pusinku jsou za tu cenu výborné a proto pořídíme i menší cestovní balení do přebalovací tašky, aby byly stále po ruce. Druhé testované byly s mandlovým extraktem, jsou stejně dobré (jen jsem je nepoužívala na obličej) a ta vůně... Nádherná! Děkuji za možnost testování, které jsem si moc užila. :)

Cenu neberu jako zápor, protože je mi jasné, že kvalitní výrobek prostě něco stojí. Co je mi ale malinko nepříjemné, je parfemace ubrousků Aqua. Je sice jemná, ale něco mi tam trochu vadí. Každopádně synovi to špatné nepřišlo, a tak jsem i tak spokojená. :)

vybraná testerka | 07.03.2021

Tyto HiPP ubrousky jsou velmi příjemné, bez silné parfumace. Dceřině pokožce velmi vyhovují. Jsou kvalitní z pevného materiálu, dlouho už jsem neměla v ruce takto skvělé, které se netrhají. Velmi oceňuji i balení s menším počtem ubrousků, které se mi krásně vejde do kabelky, takže je můžu mít vždy u sebe. Ubrousky doporučuji, jsem s nimi velmi spokojená.

vybraná testerka | 07.03.2021

Doporučuji, HIPP jsou kvalitní vlhčené ubrousky. Jsou to za mě ty nejlepší ubrousky, jaké jsem kdy použila. Jsou jemné a přesto pevné, ubrousky Aqua obsahují celých 99 % vody. Nehrozí žádná vyrážka po použití. Nejsou mastné, jsou tedy vhodné i na otírání obličeje po jídle. Ubrousky HIPP Natural obsahují pouze pleťové, jemné mléko s vůní BIO mandlí. Ubrousky se velmi snadno biologicky rozkládají- nezatěžujeme tedy naši planetu. Jsou skvělé a jiné už používat nebudeme, jsou TOP.

nic

vybraná testerka | 07.03.2021

Ubrousky jsou úžasné. Mám je všude sebou v tašce. Nejsou zbytečně moc mokré, nestudí, netrhají se. Pokožka malinkého je jemná a vláčná. Není potřeba po použití ubrousků dítě zbytečně mazat nějakým dalším krémem. určitě si ubrousky teď budu pravidelně kupovat, aby byli u nás stále v zásobě a po ruce. Všem vřele doporučuji

vybraná testerka | 07.03.2021

Ubrousky jsou super , hlavně jsou krásně jemně a hezky voní 🙏🏼 Hodně mě zaujalo složení ubrousku 😍 Jsou napuštěné hlavně vodou a to nám vyhovuje se Sebikem 🙏🏼❤️ a hlavně je bez Mikroplastů a plastů celkové 🙏🏼 a to se mi moc líbí . Ubrousky nám pomohly v boji proti opruzenině díky nejmenovaným ubrouskum 😏 tak Hipp pomohl 🙏🏼❤️

Žádný zápor sem nenašla 🙏🏼

vybraná testerka | 07.03.2021

Vlhčené ubrousky Hipp Natural me velice mile překvapily svým příjemným materiálem. Jsou z pevnějšího materiálu , neř klasické ubrousky, takže se dají s nadsázkou použít na vše.Samozřejmě díky přírodnímu složeníjsou super na velmi citlivou pokožku .Určitě je budu používat i nadíle.Děkuji za možnost je testovat.

Nevim

vybraná testerka | 07.03.2021

Ubrousky jsme užívali i při přebalování tak i během dne na ručičky a pusu. Tvářičky má dcera hodně vysušené a tyto ubrousky jí nijak pokožku nedráždí. Jsou příjemné, pevné. Nenechávají pokožku ulepenou. Je fajn, že jsou jen lehce ovoněné jemným mlékem a nikoliv přeparfemované. I přes prvotní nezvyk, jsme si osvojili fakt, že nejsou přemokřené, což je ve výsledku velmi dobré. Prostě tak akorát. Jsou fajn

Perforace dle mne není nutná, naopak při vytahování (což je problém většiny takto balených ubrousků) šly těžko ven a párkrát mi zůstal v ruce právě ten poloviční kousek, což ve chvíli rychlého přebalování není nic příjemného. Škoda také vysoké ceny.

vybraná testerka | 07.03.2021

V prvé řadě moc děkujeme za možnost testování, které jsme si užili. 🤗❤️ Znáte to, jste venku a potřebujete rychle umýt špinavé ručičky, nebo obličej dítěti když na blízku není ani voda ani mýdlo, či použít vlhčené ubrousky na hygienu miminka. Používání jednorázových vlhčených ubrousků je neskutečně pohodlné. Jednoduše při přebalování miminka jednou rukou vytáhnete ubrousek, použijete a spolu s plenkou vyhodíte. Ale přemýšleli jste nad tím, jak je možné, že jsou ubrousky stále vlhké a krásně čistí? Těchto vlastností je dosaženo díky obsahu poměrně velkého množství různých chemických látek. Pokožka malých dětí je velmi zranitelná. 💧HiPP Babysanft čistící vlhčené ubrousky Aqua Natural jsou napuštěny jemným plěťovým mlékem a hlavně obsahují 99% vody!! 💧😍 Jejich cílem je minimalizovat vznik alergií. Jemná vůně nás nadchla, i to, že jsou bez parfémů, které by mohly vyvolat alergickou reakci a bez alkoholu, tudíž nedráždí pokožku. Vhodné pro všechny typy pleti. ✅ 🌱Jsou bez mikroplastů a plastů, biologicky rozložitelné, ze směsi přírodních vláken, bez zbytečné chemie, pH k pokožce neutrální, tak je lze použít na všechny části těla, nejsou mastné, vhodné pro děti od narození👶🏻. Ubrousky se dobře vytahují a lepenka po znovuuzavření pevně drží❤️. Díky perforaci jsou snadno oddělitelné na dvě menší části pokud nepotřebujete celý kus. Rázem máte z 60 ks, kusů 120 🤩. Což je úžasné a ubrousky vám vydrží déle. 🏵️HiPP Babysanft čistící vlhčené ubrousky Natural navíc obsahují oproti Aqua Natural ještě výtažek z bio mandlí. Doporučujeme 🏆

Žádné

vybraná testerka | 07.03.2021

Příjemná vůně ubrousků . Konzistence ubrousků a hlavně jejich jemnost . Jsou jiné než ostatní co jsme vyzkoušeli . Nejsou napuštěné jen samou vodou ale jsou příjemné hebké a šetrné k synové citlivé pokožce. Klad je příjemné mléko napuštěné v urbouskach. Jsou jemné a ne drsne jako jiné , které dráždí pokožku. Budeme využívat už jen značku hipp

Žádné záporné věcí jsem na tomto produktu nezaznamenala . Je první produkt co vyhovuje mému synovi .

vybraná testerka | 06.03.2021

Překvapilo mě jak jsou ubrousky opravdu jemně papírové Jsou bez vůně a vlhčené akorát a zadeček není mokrý jako politý vodou. (Používáme už jedny na bázi vody a v nich je vody o dost více tak proto to píši). Líbí se mi,že si můžu ubrousek utržením zmenšit. Synek tyto ubrousky vyzkoušel jak na zadeček, tak i na tvář a ruce. Nikde žádná zarudlá část citlivé pokožky syna a že má s ní problémy.. Takže ozkoušeno s výsledkem jaký by měl být a určitě doporučuji. Děkujeme a budeme je i nadále používat.

vybraná testerka | 06.03.2021

Výhodou je určitě to, že jsou ubrousky bez parfému. Ubrousky jsou jemné, což je jistě pozitivem vzhledem k používání nejen na citlivou pokožku zadečku, ale i na ruce a obličej. Syn se mi nikdy neosypal, což je pro mě velmi důležité. Pro použití na obličej a ruce je fajn, že jdou ubrousky oddělit a použít jen část.

Nám tedy bohužel nevyhovuje perforace při použití na zadeček, protože se tím snižuje plocha, kterou se zadeček očišťuje. Pokud je balení nové, tak se ubrousky špatně vytahují z balení a velmi často se tak stane, že se uvolní více ubrousků najednou, které se špatně vracejí zpět. Také bych dala přednost, pokud by balení bylo uzavřeno plastovým víčkem a ne jen lepenkou

vybraná testerka | 06.03.2021

U ubrousku Hipp natural se mi libi jejich rozlozitelnost v prirode. Ubrousky jsu dostatecne velke a velice jemne na detskou pokozku, ktera neni podrapana a opupinkovana z vlhcicich latek. Deti se mi po nich neopupinkovali. Pouzivala jsem ubrousky i na otreni pusinky po jidle na cestach a problem s opupinkovanim taktez nebyl. Doporucuji.

Mohlo by byt i malinkate cestovni baleni.

vybraná testerka | 05.03.2021

Jsem s těmito ubrousky nadmíru spokojená. Moje malá má často vyrážky. Už hodněkrát jsem byla zklamaná z jiných značek, ale upřímně mne tato značka mile překvapila. Bohužel koukám i na cenu. A ta mne zde trochu zklamala, ale na druhou stranu ubrousky jsou velmi příjemné, netrhají se. Takže otázkou, zda bych si je pořídila, je moje odpověď ano

Asi jen ta cena.

vybraná testerka | 05.03.2021

Příjemně voňavé připomínají mi vůní z dětství. Vůně jsem se nemohla nabažit. Chválím malé balení, ideálni na cesty. Skvělá je možnost půleni ubrousku, když není třeba jeden celý. Malé se po používání všech balení dermatitidu stáhla a vypadá to, že jsme na dobré cestě. Za mě skvělý výrobek, u kterého zůstanu. Navíc za přijatelnou cenu. Prostě pecka!

Nic

vybraná testerka | 05.03.2021

Vlhčené ubrousky HiPP Natural jsou velmi příjemné, ani ne zbytečně moc mokré, takže zadeček miminka není opruzený, jemná čistá vůně, která je přijemná pro miminko i pro dospělého, dobře se vybaluje s obalu, co by bylo prima vylepšit, tak zavíraní např. na umělohmotné pevné uzavření, aby nevysychaly a byly co nejdele pouzitelne

nenašla jsem

vybraná testerka | 05.03.2021

Dřív než jsem se stihla otočit tak už byl utřený i trpaslik který je na stole přípraven na cestu na zahradu. Malej klasika u toho i ty ubrousky ocucal. Tak že pro něj asi palec nahoru. Za mne jsou super že je možné je ještě rozpulit pokud není potřeba celý ubrousek. Neutrální vůně a jsou pro mne správně vlhké. Za mne určitě ano a pořídím další domů

Nic

vybraná testerka | 05.03.2021

Vlhčené ubrousky HiPP jsou velmi povedeným výrobkem. Jako velké plus beru hlavně to, že jsou bez mikroplastů a parfemace, takže jsou bezpečné a nedráždivé i pro dětskou pokožku. Pokud bych měla srovnávat s konkurenčními ubrousky, které jsme popužívali předtím, tak mi přijde, že jsou možná o trochu méně vlhčené (ne nijak výrazně) a jsou trochu hrubší. Ta větší hrubost není na škodu, alespoň se s nimi lépe utírá zadeček. Další palec nahoru za rozložitelnost a vegan cestu.

vybraná testerka | 05.03.2021

Příjemná nevtirava vune, bez perfemace, takže miminka nedráždí. Šetrné k dětské pokožce. Líbí se mi moznost rozthnout ubrousek na dva, občas se mensi kousek hodí víc. Oceňuji i větší šetrnost k přírodě. Budeme kupovat casteji. .

vybraná testerka | 05.03.2021

Nádherná vůně, navíc jsou veganské, malý trpí na atopický ekzém, vůbec nedráždí pokožku,jsou akorát tak vlhké, ne jak u jiných že je zmáčknete a teče z nich proud vody. Jsou bez plastu a mikroplastu. Malé balení se perfektně vleze do kabelky. Vhodné i na obličej i ručičky. Určitě budu dále používati

Žádné, naprostá spokojenost

vybraná testerka | 04.03.2021

Za nás ubrousky absolutně super, moc děkujeme za možnost testování. Krásně voní, dobře se z balení vyndavají. Nestane se, že by člověk vytáhl více ubrousků slepených k sobě,malé balení 10 kusů je ideální na cesty. Najdou využití úplně na vše, lze použít na celé tělo,nemusíte se bát vyrážky. U nás skvěle obstály jak v péči o tříměsíční dvojčátka, tak jedno balení hnedka putovalo do pokojiku dvouleté dcerky, tam se těch nehod kdy jsou potřeba najde také mraky.

vybraná testerka | 04.03.2021

Vlhčené ubrousky mě zaujaly především proto, že jsou rozložitelné v přírodě, bez plastů a mikroplastů. Jsou bez chlóru, barviv, silikonu, alkoholu a parabenů. Jsou to první biologicky odbouratelné ubrousky, se kterými jsem se setkala. Ubrousky hezky voní a jdou dobře vyndávat. Nejsou slepené do sebe. Naopak ubrousky jdou ještě rozdělit na půl, takže si vyndáte opravdu jen tolik, kolik zrovna potřebujete. Jsou příjemné a akorát tak mokré. Malé balení po 10ks je super na cesty. Lze použít i na ručičky.

Cena

vybraná testerka | 04.03.2021

Ubrousky jsou výborné, balení s mandlovým olejem, syn se nechal otřít, ještě čichal nosíkem tu vůni, krásně jemná pokožka po použití bez podráždění, pupínků a zarudnutí. Ubrousky neutrální Aqua, výborně čistí plenkovou oblast bez podráždění, jsou pevné a zároveň nejsou přemáčené, mají perforaci, takže se dají krásně dělit, rozpůlit, čímže je úspora. Za nás se synem mohu jen doporučit určitě pořídíme další balení. Jako bonus je eko rozložitelné, takže jsou šetrné nejen k pokožce, ale k přírodě.

Nemám žádné výhrady

vybraná testerka | 04.03.2021

Ubrousky HIPP, jsou velmi praktické navíc co určitě oceňuji, že jsou vyrobeny z přírodních vláken, a biologicky rozložitelné. Mají perforaci a jsou velmi snadno oddělitelné, což jsem velmi ocenila při jejich každodenním používáním. Jsou vyrobeny bez minima přidaných chemických přísad a mají pH neutrální, což ocení zejména dětská pokožka. Jsou zkrátka a šetrné k dětské pokožce, což je pro mě velmi důležité. Dále oceňuji jejich jemnou vůní, bez barviv a obsahu chloru. Značka HIPP je jako stvořená pro naše nejmenší a také její výrobky tomu odpovídají. Prostě kvalita bez kompromisu.

žádné

vybraná testerka | 03.03.2021

ubrousky jsou úžasné, jsou příjemné, příjemná je i jemná vůně. Moc mě potěšili, synovi na pokožce nějak nevadili, ani tomu staršímu, který má hodně citlivou pokožku a ne všechno mu sedí. Určitě je budeme kupovat. Fajn je i menší cestovní balení, jejich vůně je trochou silnější, ale nijak agresivní. Děkuji moc za možnost vyzkoušení 😉

To menší balení bylo opravdu malé

vybraná testerka | 03.03.2021

Čistící vlhčené ubrousky HIPP natural mě mile překvapily, kromě toho, že jsou šetrné k přírodě, neobsahují mikroplasty, alkohol, mýdlo, barviva ani parfémy. Dobře se používají, jsou pružnější než ty, které jsem dosud používala, takže se s nimi dobře otírá. Jsou i dostatečně vlhké a měkké, zadeček miminka tedy nedřou a nedrážní. Při otevření se mi vůně zdála příliš výrazná, ale na pokožce už je to příjemné.

Uvítala bych zaklapovací uzávěr.

vybraná testerka | 03.03.2021

Velice příjemný materiál, jako bych syna utírala jen namočeným perlanem. Nedráždí pokožku. Bez parfemace a přitom příjemně voní. Zatím jediné ubrousky, po kterých se mi syn neosypal a neoprudil. Cestovní baleni je fajn do kabelky na ven. Atraktivní vzhled balení a vyhovuje mi dostupnost, dají se koupit v drogerii i přes internet.

Snad jen zavírání již otevřených ubrousků, místo té samolepky bych ocenila spíš plastové víčko. Cena trochu vyšší.

vybraná testerka | 03.03.2021

Krásně voní, jdou dobře vyndavat, když nechcete velký kus - vytáhnete menší kousek a rázem ušetříte (ze 60ks máte 120), jsou skvělé i na obličej a ručičky, menší balení se vejde krásně do kabelky, lepenka se neodlupuje, řekla bych že jsou to nejlepší co může být - bez plastu a mikroplastu - nemáme žádné opruzeniny. Budeme nadále používat, děkujeme za možnost vyzkoušet.

Žádné jsem neshledala

vybraná testerka | 03.03.2021

Ubrousky jsou pevné, dobre se vyndavaji a nestane se, ze by jich člověk vyndal 20 najednou. Parfemace žádná, což je mi sympatické, protože to značí nechemicke složení. Mokré jsou tak akorát a dětem nedrazdi kůži. Lepení drží taky hezky a tak se nestane, ze by díky neuzavreni ubrousky vyschnuly. Takže rozhodne koupime znovu a doporučuji.

Žádné

vybraná testerka | 02.03.2021

Vlhčené ubrousky HiPP natural Aqua mne velmi mile překvapili. Bez jakéhokoli zápachu a parfemace. Dceři se za dobu užívání nevyskytly na zadečku žádné kožní vyrážky a přitom pokožku skvěle očistily. Ubrousky mají ideální velikosti a netrhají se při vytahování z obalu. Velmi oceňuji složení (99 % voda)

Nic

vybraná testerka | 02.03.2021

Děkujeme za možnost testovat tyto příjemné vlhčené ubrousky HiPP,které nám vyhovují jak vůní, tak nejsou pro naše mimčo dráždivé. Nemáme žádné opruzeninky,jsou příjemné. Je moc fajn,že jsou vyrobeny z přírodních vláken,které jsou biologicky rozložitelné a bez mikroplastů. Jsou napuštěny ple´tovým mlékem z bio mandlí,což je super. Děkuji a doporučuji.

vše ok

vybraná testerka | 02.03.2021

Super čisticí ubrousky bez chemie , jsem moc spokojena 😍 vyhovují nám i přes citlivou pokožku, Hipp je proste nejlepší 🙏 a hlavně co je super , ze má 99% vody , takže zanechává pokožku i krásné hebkou a vonavou. Vlezou se do kabelky, nebo do batohu. Takže na cesty nezapomeňte je mít po ruce pro vaše mimísky 🙏

Nenašla jsem , mozna by bylo super dělat větší balení, nebo více druhu

vybraná testerka | 02.03.2021

Mnohokrát Vám se synem děkujeme za možnost vyzkoušet tyto vlhčené ubrousky (s 99% vody) což je za nás první obrovské plus! Jako další bych vyzdvihla to, že se ubrousky dají rozdělit na 2poloviny, takže ubrouskama neplýtváte, když není potřeba. 3.bod nesmím opomenout tu krásnou vůni! A jako další, mohu opravdu doporučit miminkům se sklony k opruzeninám a citlivé pokožce(nejen zadečku) Děkujeme, Hipp doporučujeme❤️

Nic jsme nenašli.

vybraná testerka | 02.03.2021

Ubrousky mě příjemně překvapily. Dcera trpí od mala na opruzeniny a používání ubrousků jsem, tak trochu, vzdala. Takže, trošičku s nedůvěrou jsem se dala do testování, ale opravdu příjemné překvapily. Jsou jemné a nedráždí pokožku. Oceňuji i praktičnost, netrhají se, dobře sají, jdou dobře vytahovat a jedna vrstva dvou ubrousku v pohodě stačí, takže je jich vlastně jednou tolik kusů v balení. Pro nás jasná volba. Děkuji za možnost otestovat👍

vybraná testerka | 02.03.2021

Vlhčené ubrousky Hipp Natural. Velmi mě překvapilo jejich složení. 💕 Ale co víc používání. Ubrousky jdou krásně od sebe, takže se velmi snadno vyndavují po jednom. Lepicí páska se vůbec neodlepuje, takže nehrozí žádné vysušení. Zkoušeli jsme i na obličej a ručičky a vždy bez reakce. Dokonce dceři ani nevadilo, že ji čistím obličej, což u jiných ubrousku byla vždy vzteklá a nenechávala se, takže za mě v tomto zcela super. Líbí se mi, že se jeden ubrousek dá ještě přetrhnout a jsou hned 2 menší ubrousky. Takže z balení 60ks můžete mít snadno 120ks ubrousku což je skvělý 🙏 menší balení je ideální do kabelky a opět z 10 máte skvělých 20 ubrousku. Růžové malé jsou s bio mandlovým olejem jsou velmi příjemné 💕 a proč jsou hlavně tak skvělé? • ubrousky jsou ze směsi přírodních vláken - BEZ PLASTŮ a mikroplastů • nejlepší pro přírodu - biologicky rozložitelné • 99% vody • vhodné od narození a pro alergiky • díky perforaci jsou snadno oddělitelné • jsou vhodné na obličej, ruce a dětský zadeček

žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 01.03.2021

Z testování těchto ubrousků jsem nadšená. Bála jsem se osypání u syna, ale všechno dopadlo dobře a malý neměl žádnou reakci. Jsou opravdu šetrné. Líbí se mi, že jdou snadno vytahovat z plastového obalu, nijak nevoní a hlavně nejsou lepivé. Jsou tak akorát navlhčené. Velké plus mají ubrousky o 10ti ks, je to ideální balení na cesty a do kabelky. Určitě mohu doporučit!

nic

vybraná testerka | 01.03.2021

Perfektní vlhčené ubrousky. Prakticky oddělitelné perforací na dva menší díly, což je opravdu skvělé. Příjemná vůně. Velice jemné pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Jsme spokojený. Dávám plný počet hvězd, velice mi vyhovují a klidně bych si je pořídila zase. Sympatické mi je, že nejsou plný chemikálií a neublíží mému miminku, ani přírodě.

Nic jsem nenašla. Velice nám vyhovují.

vybraná testerka | 01.03.2021

Značku Hipp mohu vřele doporučit. Dostala jsem testovací balíček a jsem nadšená. Krásně zabalený a milý dopis. Po rozbalení mě ubrousky mile překvapili. Nejsou suché ani moc mokré. Prostě tak akorát. Skvělá vychytávka, že můžete jeden ubrousek rozdělit na dva. Menší balení je opravdu ideální do kabelky. Velké balení mám doma a v autě. Jsou prostě ideální pro všechny 😍

vybraná testerka | 01.03.2021

Ubrousky natural aqua větší balení - spokojenost, žádná parfemace, příjemné na dotyk, nejsou ani moc suché, ani moc mokré, akorát, žádné opruzeniny, může se s nimi otřít i pusinka nebo ruce. Ubrousky natural menší balení - super na cestování, akorát velikost do přebalovací tašky, příjemná parfemace. Značka Hipp je vždy top kvalita. Doporučuji.

vybraná testerka | 01.03.2021

Kladně hodnotím větší počet ubrousku v balení, plusove body za variantu bez parfemace, nedráždí pokožku. Netrhaji se, takhle na první pohled se zdají být kvalitní. Ve velkém balení nalezneme 60 ubrousku a v malém 10 ubrousku. Balení je ideální do kabelky, batohu. Na výlet do přírody, procházku. Složení je velmi ekologické.

Nic

vybraná testerka | 28.02.2021

S Hipp ubrousky jsem spokojena. Diky perforaci jdou dobre oddelit, snadno se vytahuji a jsou ucinne. Nejsou parfemovane a to je velke plus. Nejsou ani mastne tak je s klidem pouzivam i na ruce ci tvar. Uz se poohlizim u nas, zda a kde jsou k dostani, radi bychom u jejich pouzivani zustali i po testovani.

Zadne

vybraná testerka | 27.02.2021

Testovací balíček přišel velmi rychle, krásně zabalený, máme z ubrousků velkou radost, líbí se nám jak jdou rozdvojit takže místo 60ks jich je 120ks, krásně utiraji a pokožka je hned lepší, líbí se mi že jsou opravdu jen plné vody a ty malé do kabelky krásně voní, jsme velice spokojeni, děkujeme že jsme mohli vyzkoušet jen doporučujeme 🙂

Žádné, vše v pořádku

vybraná testerka | 27.02.2021

Došli velmi rychle, což jsem nečekala. Balíček byl hezky zabalený, vypadalo to, ze po rozbalení praskne, bylo tam toto totiž hodně. Malá se jich hned ujala a chtěla zkoušet. Balení jsou velká, jedno balení obsahuje 60 vlhčených ubrousků v malém balíčku je jich 10, ale je dobré např na procházky a jen tak do kabelky, když nechcete tahat velké balení, nejsou parfemovane. Neměli jsme s nimi problém, pokožka byla normální po vyzkoušení

vybraná testerka | 26.02.2021

Ubrousky určitě doporučuji, jsou kvalitní, netrhaji se, jdou dobře vytáhnout, nedráždí pokožku a navíc mají super eko bio složení, na to se teď docela hledí, a určitě to oceňuji. Hned jsem venku využila malé balení, všude plno bláta to je hned, člověk se nemusí bat utírat s ním i obličej, a oči.....

nic

vybraná testerka | 25.02.2021

Velký počet ubrousků v balení,žádná parfemace,navhlčené jsou přesně podle potřeb. Použila jsem hned když dorazil balíček a opravdu mohu doporučit. Jedno balení jsem dala kamarádce pro alergické miminko a vřele doporučuje i ona. Za nás jsou perfektní a určitě je budeme užívat i nadále. Cena je taky příznivá a hlavně né všechny děti snesou ty voňavé ubrousky. Dokonce i manžel je pochvaloval. Takže pokud nechcete dítěti dávat voňavé ubrousky určitě si můžete zakoupit tyto Hipp natural,které jsou opravdu dělané podle potřeb těch naších nejmenších drobečků.🙂

Nenašla jsme nic co by nás od koupe odradilo.

vybraná testerka | 25.02.2021

Z ubrousků jsem nadšená, moc se mi líbí "dvojubrousek" (viz foto). Je to taková drobnost, ale super vychytávka. Ubrousky jsou jemné a vážně hodně savé i když jsem měla pocit, že jsou hodně vlhčené a že už moc vlhkosti a špíny absorbovat nemůžou. Ale opak je pravdou! A varianta Aqua je úplně dokonalá na ruce a obličej, vůbec nejsou mastné!!

Vůně

25.10.2023

Dobře se vyndavají. Jeden ubrousek lze rozdělit na dva

Vyšší cena

17.10.2023

Skvělé, praktické ubrousky, které se nemusíte bát použit na malé miminko. Přírodní, nezávadné složení. Jemné, ale dostatečné pevné,. hodně navlhčené. Nelepí, jsou šetrné nejen vůči dětské pokožce, ale také vůči životnímu prostředí. Oblíbená a prověřená značka.

-

11.10.2023

Skvělé ubrousky které u nás nesmí chybět používáme od narození

06.10.2023

tyto vlhčené ubrousky jsou dobré, ráda je kupuji, nemají konkurenci. :-)

ne

01.09.2023

dostali jsme já vyzkoušení v porodnici a jsou skvělé. šetrné jak k pokožce tak k přírodě. skoro jako perlan s vodou:) ideální na cesty

24.08.2023

Tyto ubrousky používáme aktuálně u našeho čerstvého miminka. Jsem s nimi spokojený, dobře se vytahují z obalu,nehrozí,že vytáhnete všechny najednou,jako tomu bývá u jiných druhů a značek 🙂 Ubrousky jsou kvalitní,nedráždí kůži,otírám s nimi i ručičky a občas i celé tělíčko.

Žádné nejsou

12.05.2023

Skvělé krásně mokré vlhčáky. Lehká parfemace.

Vyšší cena, ale stojí za to. Škoda jen, že nemají plastový uzávěr.

01.03.2023

Skvělé, nepostradatelné ubrousky. Ošetří a očistí každý dětský zadeček a nejen ten. Jemné a přitom pevné ubrousky, materiál šetrný vůči přírodě. Dostatečně navlhčené ubrousky, praktické balení. Osvědčená a oblíbená značka.

17.02.2023

Skvělé jemné, pevné a dostatečně navlhčené ubrousky k mnohému využití. Nedráždí jemnou dětskou pokožku, výrobek šetrný k životnímu prostředí.

16.02.2023

Báječné, jemné a přitom pevné ubrousky pro naše nejmenší. Unikátní složení vlhké složky jemnou dětskou pokožku spolehlivě očistí, ošetří. Nelepí, nedráždí. Praktické balení a hlavně tradiční, mnohokrát prověřená značka.

-

10.02.2023

tyto vlhčené ubrousky hodně dlouho vydrží jsou měkoučké

Nic mně nevadí

08.02.2023

Jsou prima, krásné voní, podporují Eco.

Perfektní...

19.01.2023

Ubrousky jsou super.Používám je jak na prdelku tak i na plet

12.01.2023

Tyto vlhčené ubrousky jsou super ráda je používám jsem spokojená

07.01.2023

Tyto vlhcene ubrousky jsou skvele, moc je doporucuji

19.12.2022

Tyto ubrousky jsou skvělý, velmi mi vyhovují, doporučuji

29.11.2022

Naprosto spokojená příjemná vůně a splňuje to co má.

25.11.2022

Výborné vlhčené ubrousky! Nevysychají a dají se pořídit za super cenu.

20.11.2022

Nepoužívám nic jiného než značku Hipp a Linteo jsou opravdu šetrné

15.11.2022

Vlhčené ubrousky jsou naprosto dokonalé moje sestra je používá denně

12.11.2022

Hipp ubrousky, jsou kvalitní. Ráda používám tuhle značku.

12.11.2022

Hipp je super. Miluju tuto značku

Mohly by byt vice mokre. Na muj vkus jsou sušsi a tím pádem se jich i více spotřebuje

05.11.2022

super mega příjemné a je to fakt dobře používáme každý den.

30.10.2022

Super! Nejlepší vlhčené ubrousky na děti. Můžu doporučit

27.10.2022

Miluji značku HiPP a používala jsme jí u všech dětí.

24.10.2022

Tyhle vlhčené ubrousky jsou strašně super pro malé miminka

24.10.2022

Vlhčené ubrousky používám u syna, a jsem moc spokojená. Po jiné značce, má vždy opruzeniny. U těchto je všechno v pořádku. Doporučuji

Jsou dobré, používáme je doma hlavně na odlicovani.

19.10.2022

Jsou příjemné a bez výrazného parfémování. Nedráždí pokožku

13.10.2022

Máme je moc rádi ,používám je pro vnučku ,jsou jemne a voňavé

13.10.2022

Příjemné ubrousky na dětskou pokožku nedráždí

Trošku zdražší

10.10.2022

Velice jemne bez parfemace vhodne i na opruzeniny .

07.10.2022

Nemám dítě, ale vlhčené ubrousky se hodí na vše. Tyto jsou moc příjemné a voňavé!

28.09.2022

jemné a příjemné na kůži pro děti i dospělé

cena 🙃

18.09.2022

Máme je doma krásně voní vhodné jsou i pro děti ❤️

16.09.2022

Velmi doporučuji dětem malým používám pro syna a je to super

14.09.2022

Od HiPP mám pro dceru všechno z kosmetiky , od Vlásků až po krém.Krásně voní a vyhovuje nám😍

13.09.2022

doporucuji. vynorna znacka. prijemna vune. baleni.

12.09.2022

značka celkové HiPP je skvělá tu můžu jen doporučit

30.08.2022

Doma je máme pořád, jsou super, takže za mě jedině kladný názor

29.08.2022

Super ubrousky, které obsahují 99% vody, jsou lehce rozložitelné. Balení je znovu uzavíratelné. Lehce aprfémované. Doporučuji!

23.08.2022

Používá je moje švagrová na mou neteř a je s nimi naprosto spokojená. Líbí se mi že jsou ECO.

Vůně by mohla být příjemnější

22.08.2022

Niektoré vlhčené servítky sú až moc navlečené tekutinou a tieto boli tak akurát a neboli vôbec mydlove

Au dosť drahé

28.05.2022

ubrousky, jsou skvělé pro dětskou pokožku nejsou zbytečně mokré a parfémované

09.02.2022

opravdu to nejlepsi, co na detsky zadecek lze pouzit.

04.02.2022

Skvělé, že jsou rozložitelné. I pro citlivou pokožku, nejen dětskou.

Nejsou všude dostupné.

19.12.2021

Ubrousky jsou krásně hebké a skvěle fungují

Zatím žádné

07.12.2021

Tyto vlhčené ubrousky od značky HiPP jsou naprosto dokonalé a předpokládám, že je teď budu používat i s druhým miminkem. Jsou dostatečně vlhčené, pěkně voní a hlavní je, že se netrhají.

28.10.2021

Jemné, voňavé...doporučuji pro každou dětskou prcku

13.10.2021

ubrousky používám pravidelně i na sebe a jsou nepostradatelné na cestování

30.09.2021

Jsou velmi praktické, dobře se vytahují, netrhají se, vydrží dlouho vlhké.Líbí se mi též jemná parfemace, a to že nedráždí pokožku

25.09.2021

Vlhčené ubrousky HiPP Natural se nam moc libi dceri vyhovuji neprudi se plus ocenuju malou biologickou stopu

cena

15.08.2021

Ubrousky jsou příjemné, hezky voní. Plus je super že obsahují 99% vody.

07.06.2021

Jemně očistíme každý zadeček, ručičky i pusinu.

Trošku vyšší cena

06.05.2021

Zbavily nás vyrážky na zadečku Mám děti silné alergiky a jiné bych už nekoupila

20.03.2021

skvělé ubrousky, dobře vlhčené, dobrý uzavíratelný obal. Nedráždí pokožku.

16.03.2021

Příjemná textura a vůně. Čistí a nezanechává podráždění.

15.03.2021

S těmito ubrousky jsme spokojení, jsou příjemné a vůně je tak akorát. Vlhčené jsou taky akorát, takže funguji super

13.03.2021

Vlhčené ubrousky od HiPP obsahují 99% vody, takže nehrozí žádná alergie. Navíc jsou v naprosto senzačním balení a dají se jednoduše vytahovat z balíčku. Mokré jsou tak akorát

12.03.2021

Velice oceňuje u tohoto produktu, že je v přírodě rozložitelný. Takovým výrobkům dávám přednost a některé i dětské ubrousky si kupuji pro sebe, protože mi vyhovuji na moji citivou pleť.

Žádné

12.03.2021

Ubrousky jsou setrne k diteti i planete. Za me velky plus. Baleni vhodne na prebalovaci pult i do male do tasky na prochazku. Vhodne i pro alergiky a citlivou pokozku.

11.03.2021

Cestovni baleni vlhcenych ubrousku taham zkratka vsude. Od Hippu ma navic dobre eko slozeni. Velke ubrousky vhodne pro domaci pouziti

09.03.2021

Hipp Natural má za prvé velké plus za složení, další za možnost zmenšování ubrousku na polovinu. Při jeho užívání není problém s podrážděním či zarudnutím pokožky. Především u menších dětí, které mají náchylnější pokožku.

09.03.2021

Hipp je osvědčená značka a ani tyto ubrousky nezklamaly. Mají příjemnou jemnou vůni. Není to jen tenký kousek papírku, jsou hrubší a tudíž se s nimi lépe utírá. Oceňuji rozložitelnost v přírodě.

07.03.2021

Mají jemnou a příjemnou vůni, dostatečně mokré, v balení 60kusů což je dostačující ,nedráždí pokožku, neobsahují žádnou chemii ani plasty a nám vyhovují , používáme na všechno 🤍

Žádné

06.03.2021

Diky @try_in_app Jsem dostala možnost, testovat vlhčené ubrousky od @hipp_crsk 💚✔ Ubrousky obsahují 99%vody, díky tomu, se mi s nimi hezky setre necistota, bez jakýkoliv tlačení. Hlavně, použiju min ubrouku, než i jiné značky, takže to je velká výhoda. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem🥰 ta vůně je fakt super. My doporučujeme, sezente je skoro v každém obchodě. Libi se mi i mini balení, na cestování skvělé.✔🚗💚 #spoluprace

nemam žádné

06.03.2021

Skvělé balení, které obsahuje šikovné a praktické ubrousky.

05.03.2021

Jsou jemné.Příjemně voní. Nejsou nasáklé tolik vodou. Nezpusobuji alergickou reakci.

Způsob oddělování ubrousku.

05.03.2021

Jsem rada za produkt, ktery napomaha k detskym problemum. Detska pokozka je mnohem nasilnejsi na vyrazky a opravdu si davam pozor co pouzivam. Natural Hipp je zaruka toho, ze nebudou vznikat kozni problemy a vse probehne v poradku jak ma. Navic ubrousky jsou chytre resene (2ks v 1) netahate jich nekolik najednou a tim ze maji skvele slozeni mate lepsi pocit celkove.

04.03.2021

Diky za ukazku ekologickych ubrousku, ktere je mozno vyuzit nejen na deti :) prakticke baleni male do kabelky a velke na doma. Mimo jine se mi libi moc i design obalu. Ubrousky jsou vhodne naprosto na vsechno, od utreni rukou, detske pokozky od hlavy az k pate a nemusite se bat vyrazky! Jen tak dal🙌🏼

03.03.2021

Mám dva syny a u obou jsem tyto ubrousky používala. Netrpěli jsme nikdy žádnými opruzeninami nebo vyrážkami (možná právě proto, že jsme od začátku používali HiPP). Balení těchto ubrousků jsou neuvěřitelně praktická - menší se vejdou do přebalovací tašky, větší balení tak může v klidu zůstat doma :) Vyndat ubrousek jde bez problémů, nenabalí se na sebe 10 kusů, pohodlně vyndáte pouze jeden ubrousek. Uzávěr funguje skvěle, ubrousky tak nevysychají. HiPP se u nás v koupelně usadil asi natrvalo a nejen v rámci těchto ubrousků:)

03.03.2021

U Hippu pozoruji jak hezky jde s dobou a je stale privetivejsi i pro eko/bio lidi. Vse co pouzivame na telo by dle meho nazoru melo byt ekologicke a ne plne chemie, a proto se mi tento produkt moc libi. Navic techto ubrousku je vzdy velka spotreba. Zadna vyrazka a kvalita je zkratka nutnost! A za tyto produkty davam palec nahoru👍🏼

03.03.2021

Super kvalita a znacka! Slozeni je naprosto genialni a i moznost puleni ubrousku na dva kusy ma vetsi vyuziti. Idealni i do kabelky nejen pro dite. V dnesni dobe se furt otirame a dezinfikuneme😊takovy pomocnik po ruce se hodi.

28.02.2021

dělá všechno co dělat má, asi jinak to popsat nejde, příjemné na kůži.

žádné

28.02.2021

Tyto ubrousky mám neustále u sebe.Používám na ruce a protože už jsou vnoučata větší a na zadeček nepotřebují,když hlídám využijeme na procházkách na ruce a pusinku po zmrzlině.Ubrousky se dobře oddělují a jsou bez parfemace což je další plus

25.02.2021

Na ubrouscích oceňuji kvalitu, ideální vlhkost a vůni. Nedráždí pokožku dítěte a ráda je používám. ĎSetrné a i cena je dobrá

nic

25.02.2021

Skvele ubrousky použitelné nejen pro děti,ráda používám i já.

25.02.2021

Overena znacka pro nase nejmensi. Kolikrat vyuziji i ja sama. Posledni dobou vice dbame na ekologii a bio produkty. Vzdy me potesi takovy novy vyrobek na trhu. Rozhodne super pomocnik nejen pro dite ale i ostatni cleny rodiny. Vhodne nejen doma ale i na vylety.

24.02.2021

Šetrné vlhčené ubrousky pro všestranné využití. Skvělé složení, vhodné i pro nejmenší. Možnost zakoupit ve větším balení.

23.02.2021

Skvela novinka. Je pravdou ze s malym ditetem pouzijete nespocet vlhcenych ubrousku, proto cim kvalitnejsi tim lepsi. Jsem rada, ze Hipp jde stale kupredu a neustale inovuje a zlepsuje peci pro deti.

23.02.2021

Velmi příjemné ubrousky, které nedráždí pokožku dítěte ani dospělého člověka. Za celou dobu testování jsme neměli problém s opruzeninami. Jsou ekologické (což je pro nás důležitým faktorem) a praktické na doma i na cesty. Ubrousky se dají od sebe snadno oddělit a mají lehkou příjemnou vůni. Oceňuji dobrou dostupnost v drogeriích i na internetu. Určitě jde o produkt, který mohu doporučit ostatním maminkám a ráda koupím opakovaně.

Zavírací klip. Lepík po čase nefunguje tak dobře.

22.02.2021

vlhčené ubrousky jsou super hezky voní a jsou šetrné

žádné

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat