TESTOVÁNÍ: Vysavač na okna a skla Leifheit Window Cleaner

13.10.2016 | Testování

Zatímco naše maminky a babičky musely na okna „vyrazit“ ozbrojené hadry a kýbly s vodou, my máme možnost usnadnit si práci šikovnými moderními pomocníky. Jedním takovým je Leifheit vysavač na okna Window Cleaner, se kterým si mytí oken zamilujete.


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 101 testerek


Vysavač na okna Leifheit Window Cleaner dokáže usnadnit život! Můžete díky němu zapomenout na namáhavou práci a především nekonečné leštění okenních tabulek. Navíc se už nebudete muset trápit špinavou vodou, která při „klasickém“ mytí z oken ukapává na parapet či podlahu.

Jak vlastně funguje?

Vysavač Leifheit Window Cleaner vysává a leští okna beze skvrn a zbytečných kapek vody, je vhodný na klasická i střešní okna, zrcadla, sprchové kouty, dlaždice a další rovné plochy.

Nejprve okna umyjte oboustranným mopem, poté odstraňte zbylou vodu, pěnu a nečistoty vysavačem oken. Vysoce absorpční poduška mopu ze speciálního mikrovlákna přitahuje a zachycuje všechny nečistoty, lze ji snadno sejmout a vyprat v pračce.

Nádrž na vysátou vodu má objem 100 ml a otvor pro jednoduchou manipulaci s vodou. Šířka gumové kontaktní plochy je 28 cm, záběr mopu 28 cm a délka tyče je 43 cm.

V případě nečinnosti se Leifheit Window Cleaner automaticky přepíná na úsporný stand-by režim. Výdrž baterie je až 30 min.

Vysavač oken i mop jsou kompatibilní s násadami Leifheit CLICK System, který představuje unikátní systém pro kompletní úklid domácnosti. Stačí zakoupit pouze jednu násadu (v nabídce najdete délky od 1 metru až po teleskopické tyče do 4 metrů, s kloubem i bez) a poté dokupujete pouze jednotlivé hlavice. Tento unikátní systém tak šetří nejen místo, ale především vaši peněženku!

K dostání od 1390 Kč.

Více informací najdete na www.leifheit.cz

Na co vše se Leifheit Window Cleaner hodí?

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kde by se jim Leifheit Window Cleaner hodil doma nejvíce.
HLASTE SE DO 20. ŘÍJNA 2016.
Vybrané testerky získají na otestování vysavač Leifheit Window Clenaer.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

 Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

50 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
449 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat