TESTOVÁNÍ: Vysavač na okna a skla Leifheit Window Cleaner

13.10.2016 | Testování

Zatímco naše maminky a babičky musely na okna „vyrazit“ ozbrojené hadry a kýbly s vodou, my máme možnost usnadnit si práci šikovnými moderními pomocníky. Jedním takovým je Leifheit vysavač na okna Window Cleaner, se kterým si mytí oken zamilujete.


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 105 testerek


Vysavač na okna Leifheit Window Cleaner dokáže usnadnit život! Můžete díky němu zapomenout na namáhavou práci a především nekonečné leštění okenních tabulek. Navíc se už nebudete muset trápit špinavou vodou, která při „klasickém“ mytí z oken ukapává na parapet či podlahu.

Jak vlastně funguje?

Vysavač Leifheit Window Cleaner vysává a leští okna beze skvrn a zbytečných kapek vody, je vhodný na klasická i střešní okna, zrcadla, sprchové kouty, dlaždice a další rovné plochy.

Nejprve okna umyjte oboustranným mopem, poté odstraňte zbylou vodu, pěnu a nečistoty vysavačem oken. Vysoce absorpční poduška mopu ze speciálního mikrovlákna přitahuje a zachycuje všechny nečistoty, lze ji snadno sejmout a vyprat v pračce.

Nádrž na vysátou vodu má objem 100 ml a otvor pro jednoduchou manipulaci s vodou. Šířka gumové kontaktní plochy je 28 cm, záběr mopu 28 cm a délka tyče je 43 cm.

V případě nečinnosti se Leifheit Window Cleaner automaticky přepíná na úsporný stand-by režim. Výdrž baterie je až 30 min.

Vysavač oken i mop jsou kompatibilní s násadami Leifheit CLICK System, který představuje unikátní systém pro kompletní úklid domácnosti. Stačí zakoupit pouze jednu násadu (v nabídce najdete délky od 1 metru až po teleskopické tyče do 4 metrů, s kloubem i bez) a poté dokupujete pouze jednotlivé hlavice. Tento unikátní systém tak šetří nejen místo, ale především vaši peněženku!

K dostání od 1390 Kč.

Více informací najdete na www.leifheit.cz

Na co vše se Leifheit Window Cleaner hodí?

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kde by se jim Leifheit Window Cleaner hodil doma nejvíce.
HLASTE SE DO 20. ŘÍJNA 2016.
Vybrané testerky získají na otestování vysavač Leifheit Window Clenaer.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

 

vybraná testerka | 05.12.2016

Musím říct, že vysavač na okna je v mé domácnosti prvním takovým pomocníkem svého druhu. A jsem z něj úplně nadšená! a nejen já, ale i moje rodina, všichni ho museli vyzkoušet. Nikdy by mně nenapadlo, že se mytí oken stane takovou událostí...:-)) ušetří spoustu času a člověk netráví nekonečný čas leštěním, což je moje nejmíň nejoblíbenější práce. Okna jsou bez šmouh a umytá za pár minut! navíc jsme pak vysavač už jen pro zábavu zkoušeli na všechno možné, co jsme doma měli a obstál i na ostatních povrchách. Můžu ho doporučit a i když se nemají dávat věci k úklidu pod stromeček, moje mamka si ho mco přeje tak uvidíme, jestli jí Ježíšek vysavač na okna Leifheit nenadělí:-D

Na žádný jsem nepřišla, jen že jsem se o vysavač musela pořád s někým dělit, ale to je vlastně spíš klad;-)

vybraná testerka | 24.11.2016

Vysavač na okna zní jak něco z kosmu ale knám do rodiny zapadl okamžitě. Okna se s ním myjí snadno, nezanechává šmouhy,vodu i saponát odstraní úplně bez problémů. Je lehký a dobže se ovládá. Na jedno nabití opravdu vydrží, já v pohodě zvládla celý byt:-) to bylo asi poprvé, co mě předvánočná´í mytí oken bavilo, takže můžu doporučit všem, co taky jako já mytí oken nemají rádi a nechtějí mu věnovat moc času. s vysavačem jsem si to docela užívala:-)

Chvíli mi trvalo než jsem přišla na to, jak vysát i vodu z okrajů oken, ale stačí dát vysavač vodorovně a je to. Žádné zápory jako takové mě nenapadají.

vybraná testerka | 06.11.2016

Děkuji za možnost vyzkoušení výrobku. Výrobek ušetření spoustu práce s leštěním oken a díky němu se z práce stává zábava. Okna již budu umývat častěji než doposud :) Kamarádky už čekají v pořadí na vyzkoušení =D

po straně oken a konců moc nevysává, ale možná to bude jenom moje chyba než najdu svůj fígl, jak na to :)

vybraná testerka | 06.11.2016

Tento skvělý a praktický vysavač na okna mi konečně pomohl k dokonale čistým oknům a skleněným plochám beze šmouh, které tak nenávidím. Dobře se drží, je lehký, mytí oken je s ním pohodlné. Nemám nic, co bych mu vytkla.

vybraná testerka | 03.11.2016

Předem chci moc poděkovat za možnost testování.Vysavač na okna je opravdu super pomocník a můžu jen doporučit.Je lehký dobře ovladatelný a navíc hezky vypadá.Použila jsem na okna,dlaždice i na skleněné dveře a opravdu ušetří fůru času výhoda je že po použití už se nemusí leštit vše se blýská(a navíc mě práce s tímto vysavačem i bavila :) ).Na jedno nabití vydrží celkem dlouho což oceňuji.

vybraná testerka | 03.11.2016

Přístroj je lehký, dobře padne do ruky, snadno se s ním manipuluje a zároveň se skvěle rozkládá a myje. Jako velký klad je i to, že přístroj není hlučný. Samozřejmě, že zvuk vysávání vydává, ale dá se použít i ve chvíli, kdy dítě spí ve vedlejší místnosti. K funkci jako takové: určitě ušetří čas, pokud okno leštíte po staru ručně hadrem či novinama. Takže svou fuknci plní tak, jak se uvádí v manuálu i v naučném videu.

Bohužel i po vysávání okna musíte vzít hadr a místa dosušit. Hlavně spodní část okna, kam se vysavačem špatně dostáváte i v případě, že vysáváte horizontálně. Je to možná i o praxi, kterou jistě časem získám :)

vybraná testerka | 03.11.2016

Dobrý den tak i já jsem měla konečně čest ozkoušet tento výrobek, jsem moc spokojená žádné zbytečné leštění oken a hlavně nejsou opravdu čmouhy :-D užásná věc vřele doporučuji a uvažuji o koupy dalších pro babičky k vánocům ....moc děkuji :-)

vybraná testerka | 02.11.2016

Právě jsem umývala okna, jedním slovem PARÁDA! vše šlo krásně a rychle ! okna byla umyta během pár minut, dlaždičky v koupelně a všechny zrcadla taky . Těm dlaždicím jsem opravdu nevěřila, ale přesto mě vysavač velmi příjemně překvapil :-) za mě opravdu 9hvězdiček z deseti...mimochodem, mamka už mi ho chce vzít ;-)

jeden záper je při umývání kraj, u těsnění zůstává troška vody, není tam už evidentně takový tah...... ale stačí malý fígl- vzít zbylou vodu bokem a je to

vybraná testerka | 31.10.2016

Dnes si od Vás přišel tento vysavač na okna a nebyla bych to já abych ho hned nevyzkoušela.Přálo mi i počasí.Nevěřila jsem moc reklamám ,ale jsem nadšená,práce šla od ruky jak po drátku,je to super pomocník během odpoledne jsem umyla všechna okna co máme na domečku a bez námahy .Zbývající vodu z oken vysavač vysál až do vysokého lesku,z čehož mám největší radost.Konečně žádné dodatečné leštění čmouh.Můžu s klidným svědomím výrobek všem doporučit.Opravdu funguje jak má .Je moc super.

Žádné jsem nenašla.Je to pomocník jak má být.

vybraná testerka | 31.10.2016

Tento výrobek určitě doporučuji. Je lehký, snadno se s ním manipuluje. Okna se umývají jedna radost. Rozhodně ušetří čas. Okna jsou čistá. Nezanechává čmouhy. Není nutné je ještě po umytí leštit. Opravdu vhodný pomocník do domácnosti moderní ženy.

Je to jen drobnost. U těsnění na straně okna se mi stane, že tam zanechá kapky vody, musím utřít než uschnout jinak tam jsou vidět zaschlé kapky. Na konci nástavce už asi není taková síla sání. Uvidíme při příštím použití, třeba to vychytám. Zkoušela jsem poprvé.

09.10.2023

Nejlepší pomocník na skla, snadná manipulace, usnadnění práce, skvělá výdrž.

27.11.2022

Tento vysavač na okna máme asi dva roky a jsme s ním velmi spokojení. Okna jsou krásně čistá beze šmouh a hlavně je úklid brzy hotový. Je to rychlý a skvělý pomocník do každé domácnosti.

20.11.2022

dokonalý pomocník do domácnosti, dobrý sací výkon, vydrží dlouho nabitý

27.10.2022

Kvalitní značka, skvělý pomocník při mytí oken, miluji ho

16.05.2020

když se s ním naučíte dělat , tak je to super pomocník , okn ajsou po jeho zásahu krásně vyleštěná

-

18.06.2019

Velmi výkonný pomocník na mytí oken. Docela dlouho jsem tvrdila, že vysavač na okna je jen "krámem" do domácnosti. A za to se Winows Cleaneru od Leifheitu moc omlouvám, protože bez něj už si teď mytí oken nedovedu představit. Je to rychlý, výkonný pomocník, který by neměl chybět v žádné domácnosti moderní ženy.

16.05.2019

Od té doby co máme doma i tohoto pomocníka od Leifheit, je stírání oken naprostý sen, nezanechává po sobě šmouhy, což se samozřejmě občas o normálním umývání oken nedá vůbec říct. Jednoduchá obsluha a opravdu udělá to co má. Do ruky je lehký, pokud samozřejmě už není uplně plný vody, ale i tak se to dá velice dobře ovládat.

24.11.2018

Nikdy by mně nenapadlo, že se mytí oken stane takovou událostí...:-)) ušetří spoustu času a člověk netráví nekonečný čas leštěním, což je moje nejmíň nejoblíbenější práce. Okna jsou bez šmouh uzasny

14.11.2018

Výborný pomocník pro mytí okenních skel i jiných ploch jako jsou třeba sprchové kouty, zrcadla atd. Je třeba dostatečně plochu okna navlhčit, aby se nevytvářely šmouhy. Bez problémů umyji okna v celém bytě. Neumím si mytí oken bez tohoto pomocníka představit. Škoda jen, že jsem ho neobjevil dřív

21.10.2018

Od této značky doma pár produktů máme, jelikož se mi líbí nejen jejich barevná kombinace, kterou se tato firma reprezentuje, ale celkem vždy jsem s nimi i z hlediska kvality byla spokojená. Tento vysavač na okna mě velmi oslnil. Líbí se mi jednoduchost použití, snadná manipulace a okna jsou po použití téměř bez čmouh i bez zdlouhavého leštění. A cena mi přijde též přijatelná :-) Doporučuji :-)

15.04.2018

Vysavač na okna a skla Leifheit Window Cleaner ušetří opravdu hodně práce a já tak mám více času na čtení nebo hraní si se synem. Je lehký, nebolí mě z něho ruce a mám ho doma stále připravený k použití.

07.04.2018

Toto je opravdu velmi povedeny a sikovny pomocnik Do kazde domacnosti. Prace s nim me bavi a urcite Nestoji tolik namahy jako s klasickym hadrem a lestenkou na okna. Je lehky, dobre se snim manipuluje a je opravdu vykonny. Na jedno nabity s nim umeju vsechny 3 okna co mam doma. Nedela cmouhy. Pouzivam ho i na dlazdice v koupelne. Jsem opravdu spokojena.

03.03.2018

Já okna neumívám a ani nechci začít,ale moje sestra je do toho velký blázen.Jenom když tam má malilinkatou šmouhu už křičí na všechny okolo.Tenhle produk je pro ni boží dar.Za mně doporučuji a okna taky:)

08.02.2018

Strašně rychlé umývání a i praktické . Přístroj není vůbec težký ba naopak vždy mě nebavilo to okno drhnout a stát u něj a ted od tíé doby co jsem výrobek dostala k vánocům tak jsem spokojená neboť mi to usetrí mnoho práce a úklidu a ten čas můžu trávit jinak a lépe .. jen doporučuji :)

24.01.2018

Vysavač na okna, zdrcadla, dlaždičky a skla Leifheit Window Cleaner je opravdu úžásný výrobek, který nesmí chybět v žádné domácnosti. Mytí oken už není za trest, s tímto vysavačem jsem měla umytá všechna okna v domě během pár minut. Nezanechává žádné šmouhy, manipuliace velmi snadná.

20.01.2018

Výborný pomocník pro mytí okenních skel i jiných ploch jako jsou třeba sprchové kouty, zrcadla atd. Je třeba dostatečně plochu okna navlhčit, aby se nevytvářely šmouhy. Bez problémů umyji okna v celém bytě. Neumím si mytí oken bez tohoto pomocníka představit. Škoda jen, že jsem ho neobjevila dřív

07.01.2018

tohohle pomocníka má doma máma občas si ho pujčuje celá rodina když se chystá někdo umývat všechny okna tak je to opravdu uspora času. okna se nemusí pracně doleštovat a je rychleji hotovo. jediná nevýhoda je že se pak musí vyčistit i přístroj. za nás ale doporučuji

musí se umýt i přístroj po použití...

17.12.2017

Vysavač na okna a skla Leifheit Window Cleaner vypadá na pppohled krásně a hlavně ušetří spoustu práce každé hospodyňce :) tedy aspoň já jsem s ním spokojená. Dokonce i sousedky si ho chodí ode mě půjčovat.

dražší

30.11.2017

S vysavačem na okna a skla Leifheit Window Cleaner se mytí oken stává rychlou záležitostí. Odpadají šmouhy a také šetří náš čas, který můžeme využít někde jinde a jinak. Vysavač na okna a skla Leifheit Window Cleaner je skvělý produkt!

04.08.2017

S tímhle pomocníkem se okna myjí skoro sami. Krásně vyčistí okna,nezanechává šmouhy,ani zbytky čistících prostředků a okna s epotom krásně leksnou.Navíc to není skoro žádná námaha a dokonce mě to s tímto vysavačem i bavilo :)

17.07.2017

Musím říct, že vysavač na okna je v mé domácnosti prvním takovým pomocníkem svého druhu. A jsem z něj úplně nadšená! a nejen já, ale i moje rodina, všichni ho museli vyzkoušet. Nikdy by mně nenapadlo, že se mytí oken stane takovou událostí...:-)) ušetří spoustu času a člověk netráví nekonečný čas leštěním, což je moje nejmíň nejoblíbenější práce. Okna jsou bez šmouh a umytá za pár minut!

05.07.2017

Lehký a výkonný vysavač. Má pěkný design a sve kouzlo. Místo utirani hadrem jen vysaju. Chytrý a skvělý pomocník do domácnosti. Doporučuji.

02.07.2017

Vyšší cena,doporucuji,máme doma podobny a mohu je doorucit,zeny ocení nejvíce,setrne zachazeni,cena vyšší,vyčisti vse,ušetři cad,investice se vyplatí ❤😍❤😍❤😍❤😍❤kamarádka tento vlastni a jesim velice spokojena

29.06.2017

Přítelkyně jej musela mít, tak se koupil. Práci - umývání oken, zrcadel, dlazdic a sprchace urychlí. Použití je velice snadné. Vysavač na okna je lehký A manipuluje se s ním moc fajn. Má pěkný vzhled. Doporučuji.

29.05.2017

Perfektní přípravek na okna s tímto pomocníkem odpadá nutnost leštit okna. Což tedy alespoň pro mě je pořádná otrava. Vždy nějaká šmouha zůstane a v podstatě můžete začít znova. Perfektní pomocník, který šetří čas i záda.

07.05.2017

Nepočítejte s tím, že opravdu hodně špinavé okno bude bez čmouhanců na poprvé a pak budete spokojení. Pro mě je to obrovská úspora času. V zimě se nám rosí okna a teď už nemusím každé ráno lítat s hadry. Vysráženou vodu prostě vyliji. Opatlané dveře jsou za chvilku čisté a už mě tolik nevytáčí kočičí tlapky otisknut z venčí. Okna jsou daleko rychleji umytá.

nevím

21.04.2017

O tomto vysavači jsem již slyšela a vypadá opravdu velmi dobře.Okna a skleněné plochy po něm budou určitě krásně leské a čisté.Používaní vypada také velmi praktické a jednoduché a určitě tro je skvěly pomocník na uklid domacnosti

17.04.2017

Od prvního použití tohohle fešáka miluju jak já, tak mamka. A to nejen na okna, ale na zrcadla, skla ve dveřích, mytí veškerých dlaždic - se vším si hravě a hlavně rychle poradí. Už nemusím řešit a pracně zkoumat, zda náhodou nemám šmouhy na oknech - s tímhle pomocníkem se to nestane. Práce jde opravdu rychle, snadno a bez zbytečného bordelu okolo. Hravě umyje i žaluzie a já mám komplet celý barák, čítající 20 oken, do hodiny hotový včetně mytí žaluzií, sundávání kytek z okna a mytí rámů - prostě sen :-)

04.04.2017

Nechápu, že jsem musela tak dlouho čekat, než jsem sama sebe přesvědčila, že ho nutně potřebuji. Je to miláček, okna jsou nádherně umytá, nikde žádné šmouhy a hlavně mě vždycky štvala ta špinavá voda, kterou jsem stěrkou hnala dolu a zašpinila si tím rámy. I do koupelny je to šikovný pomocník.

Brala bych trošku delší tyčku u mopu, jinak naprosto bez výhrad :)

01.03.2017

Fajn pomocník na umývaní,čištění a leštění oken a jiných skleněných ploch.Tento vysavač opravdu velice důkladně vyčisti okna,zrcadla atd bez zbytečných čmouh a cákanců od vody.Používaní je opravdu velmi snadné a údržba vysavače také

22.02.2017

Tento vysavač na okna jsem dostala od manžela. Doma už jsem s ním umyla všechna zrcadla i okna. Je to super pomocník, který ušetří čas i práci. Čištěné plochy zůstávají beze šmouh a hlavně se mi líbí, že na parapet nestéká žádná odsávaná voda. Bála jsem se, že bude hlučnější, takže mě mile překvapil celkem tichým provozem. Na jedno nabití zvládnu umýt (setřít) všechna okna. Za mě má plný počet bodů.

14.02.2017

Vysavač na okna a skla Leifheit Window Cleaner je bezvadný pomocník jak na okna tak na skla i zrcadla.Je lehký a manimulace s ním není nějak složitá.okna jsou čistá a lesklá a to bez čmuh :-) doporučuji

19.01.2017

Zajiímavý produkt a stejně jako mop - zatím pro mě neznámá značka a výrobek. Myslím, že by to mohlo být fajn si tímto pomocníkem usnadnit práci. Budu uvažovat, že si něco takového pořídím - mohlo by to být dobré.

16.01.2017

Tak tohle je asi nejlepší věc na světě! V dnešní moderní době francouzských oken úplně všude je tohle nedílným příslušenstvím v domácnosti. Mytí je snadné ,rychlé a pohodlné, zkrátka úplná senzace na mytí oken!

20.12.2016

Tento výrobek určitě doporučuji. Je lehký, snadno se s ním manipuluje. Okna se umývají jedna radost. Rozhodně ušetří čas. Okna jsou čistá. Nezanechává čmouhy.Velký pomocník při uklidu a casu.Kamaradkam jsem doporučila.

Žádné,velká spokojenost i cena.

06.12.2016

tak musim říct že tuto ,,hračku" by jsem i vživotě nepořídila, ale byla mi darována, je to dobrá věc, při mytí oken mi vždycky od stěrky odkapávalo dost vody, takle mi to pěkně chytí stěrka :-) je to příjemný pomocník, našim se třeba potí okna, takže mamka ráno vezme tuto stěrku a oběhne ta ,, zapocený, sebere vodu a nekape jí to na parapety :-)

no je to ,,další krám" který zabírá místo :-)

30.11.2016

Konečně něco s čím jsem fakt spokojena. Přišel mě před týdnem a hned jsem s vrhla na mytí snad všeho. Okna jsou krasně čistá a leskla bez čmouh. Snadné ovládání dobře se drží. Zkoušela jsem i kachličly a fakt pecka.

24.11.2016

Vysaje vodu z oken suprově, není třeba přelešťovat, nabíjí se rychle, není hlučný. Je jednoduchý na ovládání a padne dobře do ruky. Dá se použít nejen na okna, ale i na dlaždice v koupelně nebo zrcadla v celém bytě.

Měla jsem možnost porovnání s jinou značkou vysavače na okna a tento je docela těžký, nádobka na vodu se špatně vylévá a umývá a nemá ohýbací hlavu, což je docela dobrá věc u vysavačů na okna, Má jí právě jiná značka vysavače.

24.11.2016

Window Cleaner je bezvadný pomocník jak na mytí oken, tak také na mytí zrcadel ,skla ale i kachliček například v koupelně nebo v kuchyni. Po jeho použití jsou okna krásně čistá a žádné šmouhy, takže se nemusí leštit jako u klasického čištění oken hadříkem nebo jelenicí. Je to dobrá vychytávka a vřele ho všem doporučuji.

23.11.2016

Tento výrobek jsem zakoupila mamce k nedávným narozeninám. Přála si takový a tak to byl dárek rovnou i k nadcházejícím vánocům, protože není zrovna cenově přijatelný. A jak jsme ho vyzkoušela byla nadšená. Je krásně lehký, nebolejí jí pořád ruce z toho umývání a okna jsou krásné beze šmouh. Také není vůbec hlučný. Naprostá spokojenost

cena

23.11.2016

Čekalo mě každoroční mučení mytí oken a sousedka mi udělala radost, když mi zapůjčila tohoto pomocníka! Půjčila mi i specielní přípravek. Okna jsem měla sfouknutá coby dup! Jen trochu přeleštit! a to je opravdu úspěch, jinak jsem se s tím mordovala celé dny :-( musela jsem si to jako maminka malého miminka rozkládat na 2 okna denně! teď aorát ošolíchám rám a vyleštím! za mě supr!

22.11.2016

Skvělý pomocník na čistění skel a zrcadel.Jednoduché ovládání,100% provedená práce.Zrcadla a skla jsou naprosto krásně čistá a lesklá,nikde nekape špinavá voda.Tohoto pomocníka bych doporučila všem kdo chce mit krásně umyta okna

21.11.2016

Jednoznacne stoji za to si jej koupit. Vyuzivam ho na umyvani zrcadel, sklenenych dveri v dome i ve sprchaci. Samozrejme na okna. Urychli umyvani oken a nejsem tak nadrena - umyji mokrym hadrem a pak uz to spinavou vodu krasne odsaje i okno zaroven vylesti. Pujcila jsem ho mamce a kamosce - uz ho mají taky, a tchyne s tetou a dalsi kamoskou si ho po vyzkouseni preji na Vanoce...

Pro dokonale vylesteni musim rohy dolestit rucne. Jak si ho odkladam na parapet a tak, tak se bojim, at o nej nezavadim, protoze, kdyby spadl, tak se urcite plast rozbije...

19.11.2016

Skvělý pomocník do domácnosti. Koupila jsem si ho na doporučení mé kamarádky a Teď si nedovedu představit, že bych bez něj zvládla vánoční úklid. Je skvělý jak na okna, tak i zrcadla. Rukojeť skvěle padne do ruky a jeho obsluha není složitá

mohl by být lehčí

18.11.2016

Vysavač na okna a skla Leifheit Window Cleaner je perfektní pomocník ne jen na okna,ale také na zrcadla,skla i kachličky třeba v koupelně.Po jeho použití jsou okna krásně čistá a bez čmuch takže se nemusí leštit jako u klasického čištění oken hadříkem

17.11.2016

Máme doma je to super. Vždycky to byla nejneoblíbenější činnost, ale teď je to naprostý opak. Okna jsou umytá častěji a přitom je to zábava. Jen doufám, že to tak bude i za pár let, když se pomocník okouká a už se nebude brát jako novinka.

16.11.2016

Skvělý pomocník do domácnosti, pro ty, které nemají rády mytí oken nebo mají veliká okna. Já vždy bojuji s tím, že se mi nepodaří sklo perfektně vyleštit a tak u jednoho okna strávím dost času, S tímto pomocníkem je to naprosto snadný. :)

16.11.2016

Kdo má doma víc velkých oken , určitě vysavač na okna a skla Leifheit Window Cleaner využije a ušetří čas i ruce. Díky teleskopické tyči dosáhne až nahoru na okno a nemusí používat stoličku nebo schůdky.

14.11.2016

Vysavac je super pomocnik, urcite pomuze a clovek se tolik nenadre, tchyne je z nej nadsena pouziva ho nekolikrat do mesice a moc jej nechtela dat z ruky :D vyzkousela jsme jej na okna, dlazdice, zrcadla a dvere, zvladl to velmi dobre.

Okrajove catsi mu delaji problem, nevezme spodni lemy musi se doresit rucne, jinak super :)

12.11.2016

Nějak pro mě tento pristroj nemá využití.. Myci prostredek se musí nanest stejně nějakou houbickou zvlášť. Tímto se tekutina vysaje a jelikož nedojde až do krajů, takže se to stejně musí dodělat hadrou. Ráda bych si tím ušetřila čas, ale při představě, že se přístroj musí nabíjet je to spíše horší než klasické mytí... Měla jsem možnost vyzkoušet od viledy i od leftheiftu a ani jeden nesplnil ma očekávání.

Nabíjení Nevysava po stranach je nutné vzít hadr a dolestit. Když je nadobka plnejsi vyteka tekutina Cena

06.11.2016

jak sem se již zminila u hodnocení mopu stejne znacky tak si moje mama poridila i tohoto pomocnika a pujcila mi ho uz podruhe na umívání oken. okna byla cista ze se nemusela ani moc lestit vylila se spinava voda pristroj se oplachl a bylo hotovo :-) potom stacilo jen dolestit mensí nedokonalosti. pěkne se snim pracuje a neni ani moc težký z cehoz sem mela ze zacatku obavu takže taktéž doporucuji :-)

04.11.2016

Vysavač na okna a skla Leifheit Window Cleaner jsem chtěla už delší dobu vyzkoušet a tak jsem požádala kamarádku a vyzkoušela vysavač doma . Prvně jsem zkusla umýt a vyleštit velké zrcadlo a šlo to pěkně beze šmouh. Okna byla umytá za chvíli. Vysavač ušetří čas a nahradí vodu s hadřikem.

04.11.2016

mam ho doma a je super zkvele vycisti i podlahy a aj okna sice jentrosku drazssi ale vyplati se zainvestovat vydrzi a poslouzi snad kazde hospodince.

cena

04.11.2016

Je to skvělý pomocník. Vyzkoušela jsem je na všech možných površích obklady, zrcadla na chodbě i v koupelně a ložnici, sprchový kout, okna atd. a musím říct, že je skvělý. Přišlo mi, že občas byly někde šmouhy, ale nic závratného.

04.11.2016

Vysavač na okna je pomocník, bez kterého si už úklid nedovedu představit. Dokonce můžu říct, že teď mně mytí oken baví. Úspěšně využívám vysavč i na mytí dveří i obkládaček. Je to skvělý pomocník, se kterým je uklízení radost.

03.11.2016

Vysavač na okna a skla Leifheit Window Cleaner jsem nevyzkoušela, ale vím, že moje kolegyně ho má doma. Používá ho pravidelně na mytí oken a kachliček v koupelně. Je s nim spokojená a moc ho chválí. Možná ho také někdy pořídím.

03.11.2016

Tak jsem tento vysavač na okna také měla tu čest vyzkoušet, pracuje se s ním lehce, je poměrně tichý což mě překvapilo.. Jen nevím kde dělám chybu ale v krajích a rozích mě to nechávalo kapičky vody. Dostala ho mamka k narozeninám, tak mě ho nechala ozkoušet a je fakt super tak si myslím že by ho třeba mohl ježíšek přinést.

01.11.2016

Krásné testování :-) bohužel jsem nebyla mezi vybranými testerkami ale přála jsem si ho natolik až jsem si ho prostě koupit musela :-) peněz rozhodně nelituji ba naopak.Konečně jsem koupila něco co má opravdu smysl a co se opravdu vyplatí.Zprvu jsem měla skoro strach abych mu něco neprovedla nebo abych nelitovala utracených korunek.Nejprve jsem zkusila kachličky v koupelně.Nevěřila jsem svým očím jak byli původně znečištěné.Práce s vysavačem na okna a skla Leifheit Window Cleaner šla snadno a od ruky.Druhý den jsem se vrhla na okna.Jak já je nerada čistím brrr.Ale s tímhle vysavačem to je hračka.Nepotřebuju tolik věcí ani prostředků,hadříků a ani vody a okna se jen blýskají.Vzpomínám na leštění oken novinama a dohledávání různých čmouh.Tak ted mohu jen vzpomínat protože tohoto skvělého pomocníka z ruky prostě nedám.Manipulace je snadná je lehoučký takže mě ani ruce nebolí.Doporučuji ho všem co chtějí mít krásně čisté okna , žádné čmouhy a z práce zábavu :-)

01.11.2016

Velmi dobrý pomocník. Vzhledem tomu, že jsem dosud myla okna hadrem tak jsem se musela do toho dostat a naučit se s tímto pomocníkem zacházet. Velmi rychle se to povedlo a okna se jen lesknou rychle a bez velké námahy.

31.10.2016

Vysavač na okna je skvělý a mohu ho jedině doporučit!!! Díky němu jsou okna umyta rychle. Bez jakékoliv šmouhy. Po jeho použití se okna ani nemusí leštit. Vhodný pro každou ženu, stojí za vyzkoušení

31.10.2016

Sama jsem tento vysavač na okna nevytestovala,ani nekoupila,ale měla jsem možnost ho vyzkoušet,protože mi ho půjčila kamarádka a musím říct,že jsem byla velmi překvapená. Nevěřila jsem moc,že vodu tak lehce vysaje při stírání oken,ale opravdu to tak bylo. Lehce se sním manipuluje,takže práce jde pěkně od rukou. Já určitě budu psát Ježíškovi :)

31.10.2016

gratuluji všem testerkám, bohužel jsem nevyhrála ale i tak dokáži napsat pozitivní komentář jelikož jej má kamarádka a je nadmíru spokojena... pryč jsou všelijake hadry atd.. jednoduchá manipulace.. super

31.10.2016

já jsem si sama koupila, proptože jsem se nedostala do výběru a po první zkušenosti jsem moc spokojená, hlavně jsem moc ráda, že mi neodkapává při stírání špinavá voda na koberec. Čistila jsem okna i dlaždičky a je moc fajn

31.10.2016

Sestřenice si pořídila na předvánoční úklid tohoto šikovného pomocníka. Je s ním velmi spokojená, měla jsem také možnost vyzkoušet u ní. A sestřenice z toho byla vážně nadšená. Ihned vyhodila stěrku a velmi si chválila, že se celková doba umývání oken zkrátila :)

30.10.2016

Sice jsem nebyla vybraná mezi testerky, ale vybraným gratuluji. Na tento vysavač jsem četla samé dobré recenze, takže asi zkusím napsat ježíškovi. V baráčku máme 16 oken, tak se takový pomocník bude určitě hodit.

29.10.2016

moc se mi líbí že je lehký,snadná manipulace i krásná barva.líbí se mi že nezanechává po sobě čmouhy a dokonale umyje okna.jsem nadšená,a rozhodně mám v plánu si pořídit další,je to opravdu kvalitní značka

29.10.2016

líbí se mi že je opravdu lehký,je s ním velmi snadná manipulace,nezanechává čmouhy.Je to velice užitečný pomocník který vám usnadní práci.Perfektně vysaje vodu,takže se okna nemusí přiliš leštit,za sebe doporučuji

29.10.2016

Perfektní pomocník, umýt okna není zase tak náročné, ale dobře je vyleštit, aniž by člověk leštil dvě hodiny, to je pro mě umění. V tomto je Leifheit nepřekonatelný, krásně vysaje veškerou vodu, takže se nemusí "rozmazávat" hadrem a ušetří čas.

29.10.2016

Při našem počtu oken v rodinném domě jsem opravdu ráda za každou "pomocnou ruku" Vysavač na okna a skla Leifheit Window Cleaner mě opravdu velmi nadchl, recenze jsou na něj vesměs pozitivní, takže letos bude vévodit mému vánočnímu seznamu pro Ježíška.

Doufám, že žádné zápory nebudou.

29.10.2016

s tímto pomocníkiem jde umývání oken, sprchových koutů, zrcadel a nakonec i dlaždiček pěkně od ruky. Pro toho, kdo mám více oken je to opravdu super věcička. Umývání oken je nakonec i příjemná činnost.

25.10.2016

Rychlá práce, žádné šmouhy. Chtěla jsem značkové zboží přiměřené ceny, neb již mám jeden výrobek Leifheit a jsem spokojená. Líbí se mi i design v mé oblíbené barvě. Cena je přijatelná a to co mě vždy tak strašně štvalo, s pomocníkem lze přežít

24.10.2016

Tohoto pomocníka jsem dostala od syna a nemohu si ho vynachválit. Okna jsou umytá během chvilky, nikde žádné šmouhy , jen září. Nyní si umývání oken užívám. Používám ho i v koupelně na dlaždičky. Mohu jen doporučit.

nemá

24.10.2016

Čištění oken nemám ráda,ale s tímto čističem to jde snadno a bez námahy..takže doporučuju..navíc na jedno nabití vydrží dlouho a není potřeba ho často nabíjet,což je dobře a ušetří to čas..za mě spokojenost..

24.10.2016

Tento výrobek jsem si moc přála k testování. Už proto, že uvažuji o koupi a nejsem si jistá značkou. Není to levná investice a tak chci natrefit na ten pravý. Kamarádka má jinou značku a sestra tento. Musí si ho koupit, ať mohu potvrdit, že je to top.

24.10.2016

Zvažují koupi výrobků slyším na něj samou chválu žádné stykance krásné leští jedna radost s nim pracovat.hadrem člověk musí leštit a doleštovát.je super že je na více způsobů na okna na dlaždice jak v kuchyni.tak v koupelně a mnoho dalšího s timtto pomocnIkem

24.10.2016

Chytrý pomocník do domácnosti. Šetří čas, protože se nemusí několikrát stirat hadrem. Vydrží toho celkem dost, jen mi v koupelně na sprchovem koutě nechával kapky a na zrcadle trochu šmouhy, takže i pak jsem ještě doleštila hadrem, ale na okna je moc fajn. :)

24.10.2016

když jsem se přestěhovala, kde je hodně oken, musela jsem čistič oken a skel mýt. sice je to rychleji umyté, ale stejně se raději vracím k hadříku a leštěnce. na zrcadla super, ale na okna je to takový průměr..

když není okno dostatečně mokré, čistič dělá děsné čmouhy na okně :( a když máte pod okny parapet, tak s čističem nesjedete úplně dolů a stejně to musíte dotřít růčo..

24.10.2016

Krásný vysavač nejen na okna po kterém toužím. Bohužel ani na mě se dnes nedostalo. Ráda si přečtu jak jsou spokojeni ostatní. Líbí se mi že dokáže spousty věcí a ušetří spousty času. Úklid s ním musí být hračka a efektivní.

24.10.2016

Tak u tohoto přístroje jsem opravdu zklamaná že jsem se nedostala na testování, moc jsem o něj stála. Má ho má kamarádka a je nadšená.Čištění oken jí zabere minimum času a okna jsou krásně čistá. Velké plus je použití i na jiné povrchy. Ráda si přečtu recenze a možná poprosím Ježíška.

24.10.2016

Moc skvělý pomocník na čištění oken dlaždiček a jiných povrchů.Jednoduche použití,snadna manipulace.Po vyčištění jsou okna,zrcadla a ostatní povrchy nádherně čisté,leskle a bez čmouh.Tento vysavač bych opravdu vsem na 100% doporučila

24.10.2016

e to perfektní pomocník při čištění oken, před vlastní koupí jsem si ho půjčila od známé, abych si ho vyzkoušela a opravdu okna jsem měla umytá rychleji a bez šmouh a bez použití dalších"zaručeně" účinných přípravků na okna.

24.10.2016

Pro všechny, kteří chtějí mít rychle uklizeno a nechtěji si zašpinit ruce obyčejným hadrem, doporučuji tohoto pomocníka. Je lehký a snadno se s ním manipuluje. Ovládání je intuitivní. Za mě spokojenost!

24.10.2016

Pomocník pro všechny, kteří mají doma hodně skleněných ploch. Vhodný také na obklady do koupelny. K úplné spokojenosti mu chybí robotické ovládání, tak či tak jej musíte vzít do ruky a umýt vše sama.

24.10.2016

Okna myji strašně nerada a doma i na chalupě jich máme požehnaně. S tímto pomocníkem to ale celkem ujde. Úklid zabere mnohem méně času, spotřebuje se méně vody a hlavně šetří lidskou, tedy mojí energii. Myté plochy jsou čisté, suché, žádné šmouhy a zapomenuté kapičky. Doporučuji.

23.10.2016

Jedinečný pomocník k udržení čistých nejen oken ale všech skleněných, keramických či porcelánových ploch a plošek. Koupelna je s ním čistá rychle a dokonale. Okna, balkonové dveře a podobně to samé. Dlaždice, jsou čisté a suché raz dva... Opravdu báječný pracant.

23.10.2016

Také jsem si tohoto pomocníka oblíbila. Moc mi vyhovuje univerzálnost použití a efektivnost. Za krátkou dobu mnoho práce. Bez zbytečné námahy. Dokonce i manžel si sem tam bez řečí umyje nějaké to okno. Za sebe mohu doporučit.

23.10.2016

Tento vysavač na skla plní svůj účel, vysaje všechnu vodu, aniž by zanechal šmouhy. Základem je však před jeho použitím dobře okna umýt, protože jen vysává, nikterak nečistí. Ale půlka práce je s ním "zadarmo".

23.10.2016

Vysavač na okna a skla Leifheit dělá čest své značce, krásně saje všechnu vodu a zanechává jen nádherně čistá a lesklá okna a to naprosto bez námahy a bez pracného leštění, které každá žena tolik nesnáší.

23.10.2016

Vynikající pomůcka pro nádherně naleštěná okna. Stačí okna jen pošmudlit hadrou a jarem a pak už žádné pracné leštění šmouh a hrbení se a pracné přejíždění leštící utěrkou stokrát na jednom místě. Jen vysát.

23.10.2016

Tak kdo by takoveho pomocnika nechtel ale je to o.stesti,komu se postesti.Kdybychvyhrala vyhru bych darovala babicce jeji znama ho ma a je s nim velmi zpokojena a mela jsem moznost vyzkouset a je to super.

Zadne

22.10.2016

Má ho moje sestra - je nadšená. Pracuje se s ním jednoduše. Usnadní a zkrátí čas na mytí oken - zvláště když máte baráček. Naučila se s ním pracovat i patnáctiletá neteř. I já si pomocníka půjčila a naše okna se jen blyští.

22.10.2016

Tohoto pomocníka má má dcera a je s ním naprosto spokojená. Mají velký dům a hodně oken. Dostala ho jako dárek a už by si bez něho čištění oken neuměla ani představit. Je to příjemná práce bez nepořádku. Já jsem si ho půjčila už dvakrát a také si nemohu stěžovat. Výsledek práce je vždy na jedničku.

21.10.2016

Musí byt lehký,šetrný,bozi a určité i cenové dostupný,co jsem se divsls.Ušetří jiste spousty času i peněz.Moc rada bych vyzkoušela.;) Je krásného designu a hodí se jisté do každé domácnosti a ocení ho každá zena ,maminka ;)

Musela bych otestovat,ale myslím,ze nebude mít ani jednu zápor,který by ho naplnoval

21.10.2016

Tak tohle je naprosta bomba mezi vysavaci na okna a nejen na ne. Kupovala jsem ho mamince k narozeninam a asi 2x jsem si ho od nej pujcila a musim uznat, ze je to pomocnik ba pravem miste. Fakt ho musim mit! :)

21.10.2016

Dostala jsem tohoto pomocníka jako dárek a jsem tomu moc ráda. Jakákoliv větší hladká plocha je čistá raz dva. Snadné používání, snadná údržba a perfektní výsledky, které jsou ihned viditelné. Ušetří hospodyňkám mnoho času a námahy.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
158 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat