TESTOVÁNÍ: Zábava propojená s učením. Testujeme karetní hru BrainBox, kterou si s dětmi náramně užijete

21.09.2023 | Testování

Kdo si hraje, ten nejenže nezlobí, může se také mnohému naučit. Právě testujeme ručně ilustrovanou karetní hru BrainBox, která vás ihned vtáhne do fascinujícího světa hraní a objevování!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 21 testerek


Hraní deskových her se v pokrokové době chytrých mobilních telefonů a moderních technologií může někomu jevit jako pravěké retro. Pořád má ale výhody, které mu nelze upřít! I odborníci se shodují v tom, že jde o zábavu, která utužuje rodinné i mezilidské vztahy, přičemž zlepšuje náladu, a díky zvýšené produkci endorfinů dokonce tlumí záněty, posiluje imunitu a normalizuje krevní tlak. Jenže co přesně hrát, aby se opravdu zapojila celá rodina, a to včetně těch nejmenších?

Legrace a učení v jednom

Také hledáte způsob, jak děti zapojit do hry? V ideálu takový, který by je pobavil a zároveň rozvíjel jejich dovednosti, paměť i myšlení? Představujeme vám karetní hru BrainBox, jež do fascinujícího světa objevování a učení se formou zábavy vtáhne každého, a to již od čtyř let. Je snadná, intuitivní, barevná a představuje “školu hrou“. Jaká tu jsou pravidla?

A teď se předveď!

Každá karta obsahuje ručně malované ilustrace na jedné straně a k nim vymyšlené otázky na straně druhé. Hráč vždy 10 vteřin pozoruje vybranou kartu, následně hodí kostkou a podle čísla, které padne, mu spoluhráč přečte ke kartičce otázku. Správná odpověď vyhrává kartičku jako vítězný bod. Hráči musejí využít svou paměť, postřeh a pozorovací dovednosti, aby získali co nejvíce bodů. Výhodou je, že originální BrainBox nabízí různé sady karet s různými tématy, jako jsou zvířata, matematika, pohádky, příroda, svět a mnoho dalšího. Vaše dítě tedy může objevovat a učit se skutečnosti z různých oblastí, které ho v každodenním životě i světě obklopují. A vy si třeba osvěžíte dávno zapomenuté vědomosti. Nechcete si rovnou vytáhnout svoji herní kartu?

A kostka je vržena

Aktuálně poptáváme 10 testerů, jejichž rodiny si BrainBox vyzkouší na vlastní postřeh i mozkové buňky. Budete to vy? Vzhledem k charakteru hry hledáme rodiče čtyřletých dětí, předškoláků i prvňáčků, neboť ti si ji užijí asi nejvíce. Každý hrací okamžik bude vzdělávací a vzrušující, každá hra se ponese ve znamení zábavy a nezapomenutelných rodinných chvilek. Co může být víc?

Cena: 399 Kč.

Další informace naleznete na internetových stránkách www.hraj.cz/katalog-her/202:brainbox.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek věk dítěte a zároveň splní podmínku věku dítěte 4-7 let, a následně odpoví na otázku, zda společně s dětmi rády hrají karetní nebo deskové hry.
HLASTE SE DO 8. ŘÍJNA 2023.
Vybrané testerky získají karetní hru BrainBox.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 23.10.2023

Hra BrainBox Obrázky nadchla především mladšího syna (5 let). Mladší syn vydržel hrát opravdu až do konce i když se mu ne vždy dařilo. U hry není těžké udržet pozornost díky jednoduchým pravidlům a svižnému tempu. Syn často chtěl předběhnout přesýpací hodiny a ukázat, jak už obrázky má v malíku (zná všechny odpovědi) 😊 Ideální hra na cestování, čekání u lékaře atd. Není vždy potřeba kostky, hráli jsme i variantu kdy si syn říkal jaké číslo ho zrovna napadlo. Při první hře mi přišel karton, ze kterého jsou vyrobeny kartičky příliš náchylný k poškození, bála jsem se kolik vydrží…ale zatěžkávací zkoušku zvládnul na jedničku. Kartičky jsou pořád jako nové 😊

Staršího syna (7 let) „jednodušší“ obrázky – téma moc nezaujalo, a tak ji s námi odmítal hrát. Pro starší děti bych volila již těžší – složitější obrázky s nějakým příběhem např. Brainbox pohádky....

vybraná testerka | 23.10.2023

Naprosto parádní hra, která pobaví celou rodinu. Máme děti 3 a 5 let. Starší Nelča si to užívala a bylo vidět, jak si hrou procvičuje paměť a pozorovací schopnosti. Mladší Timík to hrál po svém , ale také ho hra moc bavila . 😄 A o nás rodičích nemluvě, každý jsme chtěli vyhrát. 😄 Určitě doporučuji. Pro zimní večery skvělá zábava, kdy se rodina sejde u stolu.

Jediný zápor co jsem vypozorovala je ten, že tu hru chtějí hrát pořád dokola. 🤣

vybraná testerka | 23.10.2023

Mám dvě malé děti a obě jsou ze hry nadšené. Líbí se mi, že hra podporuje jejich slovní zásobu, soustředění a paměť. Kolikrát se i sama zapotím. Hra je velmi jednoduchá a líbí se mi, že jí lze hrát v podstatě kdykoliv a kdekoliv. Má krásné grafické zpracování, kartičky jsou rozmanité a děti si je moc rády prohlíží. Jsem spokojená a mohu doporučit.

Nic jsem nenašla

vybraná testerka | 23.10.2023

Hra BrainBox Obrázky se nám moc líbí, dětem se líbí hlavně obrázky a je u ní legrace. Syn dlouho nevydrží u jedné činnosti, ale s touto hrou se dokáže soustředit, trénuje při ní paměť a moc ho baví. Líbí se mi snadno pochopitelné otázky ke každému obrázku, kde si musí všímat i maličkosti a detailů. Hru jsme hráli se 7letým synem a 9letou dcerou a všechny nás to moc baví. Tuto hru hodnotím na jedničku, je zábavná, pro každého a vždy si u ní zažijeme spousty legrace a zábavy.

žádné

vybraná testerka | 22.10.2023

Ze hry jsem nadšená! Naš syn (7 let) jen tak u něčeho nevydrží a při zdlouhavých hrách jeho pozornost klesá. Tato hra je skvělá, nenáročná na pochopení a zároveň dynamická, protože je nutné během ní udržet pozornost. Syn si díky ní procvičuje svou paměť a zároveň si rozšiřuje a opakuje slovní zásobu. I starší dceru (10 let) hodně baví. Hra bude perfektní i na cesty. Jistě se zařadí mezi naše nejoblíbenější hry.

Kartičky jsou z pevného papíru, nicméně se časem jistě opotřebují... Možná by to chtělo zalaminovat.

vybraná testerka | 19.10.2023

Hru jsem vzala dětem do třídy pro zpestření hodiny. Pokud zvládnou školní úkol rychleji, tak si můžou přijít vybrat obrázek a zasoutěžit si. Jednoduchá pravidla, hezké obrázky. Dobré na postřeh pro všechny věkové skupiny, nekdy zkouší děti i mě a občas neuhodnu :) Kartičky jsou na tvrdším papíru (kartonu), takže určitě nějakou dobu vydrží.

vybraná testerka | 19.10.2023

Pravidla hry jsme přizpůsobili věku 4leté dcery. Pro seznámení si vybrala obrázek, hodila kostkou, já přečetla otázku a ona se dívala na obrázek a sdělila odpověď. Teď hru hrajeme tak, že si dcera vybere obrázek, který se jí líbí (někdy dodržujeme přesýpací hodiny, jindy jen o to je jen otočit a nedívat se na čas). Dívá se na obrázek a my se jí snažíme vhodnými otázkami navést, aby vyprávěla, co na obrázku vidí: Např. Co tam vše vidíš? Kolik je tam ptáčků? Jakou mají barvu? Co je dole? Co má kluk v ruce? Jedná se o takovou jednu minutku, aby se nevyčerpala. Pak si od ní obrázek vezmeme, dcera hodí kostkou a my jí přečteme otázku, dcera pak nemá naprostý problém s odpovědí. Pokud se tam občas otázka, kdy víme, že nemohla spočítat počet okvětních lístků, si otázku přizpůsobíme: Byla tam kytička? Jakou měla barvu? Vždy pak chce ukázat obrázek a ověřit si správnost. U hry vydrží 10-15 min, ale hrajeme jí třeba v daný den ještě jednou. Za mě úžasná hra rozvíjející paměť u dětí – obrázky jsou srozumitelné, barevné, kartičky z pevného kartonu se zaměřením na činnosti, které děti dobře znají (denní režim/činnosti), zvířata, povolání. Díky nim se dcera i v něčem přiučila. Dokážu si tuto hru představit i jako večerní zábavu pro nás dospělé.

žádné

vybraná testerka | 16.10.2023

U nás první hra kde i mladší 4 letý syn vydrží. Moc se mi líbí hezké obrázky,které se snadno pamatují a trénují pozornost a smysl pro detail u dětí různého věku. I my jako dospělí jsme si u hry hezky namohli mozkové závity. A užili jsme si skvělé herní večery i s kamarády našich kluků. Tato hra je favorit a pořídíme si i jiné z tepto edice

Naprosto nic jsem nenašla

vybraná testerka | 14.10.2023

Hra má krásné, lehce rozpoznatelné obrázky, cvičí nejen dětskou paměť, rozvíjí slovní zásobu. Učí ty menší poznávat čísla, dodržovat časový úsek. Hrála jsem se svými kluky i jinou variantu: vybrali si obrázek a vyprávěli o něm. Skvělé takto i na zabavení do auta, ale doporučuji vzít jen pár obrázků. Hra uklidní alespoň na 20 minut i ty moje energií nabité kluky 😆 Pak jsem jim ještě dala úkol, nějaký obrázek, co si pamatují, podle sebe nakreslit. U nás hrají všichni, i babička s dědou. Mohu jedině doporučit tuto hru a podobné od této značky.

Pro nás je tam málo kartiček 😆

vybraná testerka | 10.10.2023

Tato hra překvapila celou naši rodinu. Je určena především pro děti od 4 let, ale i s 2 letým dítětem jsme si vyhráli. Hra zabavila i nás dospělé a užili jsme si společně hezké rodinné odpoledne. Tuto hru bych doporučila jak pro děti, tak pro seniory, kteří si u hry skvěle procvičí paměť. Za nás super

Žádné

22.01.2024

Moc příjemná hra pro celou rodinu zabaví se každý.

21.01.2024

super hra pro celou rodinu děti se zabaví a dospělí také

15.11.2023

Za mě naprosto skvělá hra, můžete hrát klidně i sami, ale s kamarády/rodinou je to větší zábava Skvělé na trénink paměti a postřeh

Pokud hrajete s někým soutěživým, můžete se pohádat

20.10.2023

Skvelá hra aj pre menšie deti veľmi dobrá na pozorovanie a logické myslenie.

20.10.2023

z dětmi hrajeme každý den a stále je to baví za mě super

16.10.2023

Skvela hra, ktera zabavi celou rodinu. Porizovali jsme v Babuli, meli verzi tuto obrazkovou 4+ nebo 6+ s dinosaurama (ta muze byt super pro kluky), ale ty nemáme😊. Líbila se nám více tato. co je nyni i v testovani. Hrajeme dle pravidel, obcas i cas zkracujeme, kdyz uz je to karticka znamejsi😁 nebo dospelakum, aby mensi deti mely vyhodu. Muzu rict, ze pokud je vam vic let, nemate jistotu ze vyhrajete. Obcas je otazka na karticce zakerna.😁 Nektere jsou lehci, nektere tezsi. Jak karticky, tak otazky. Zaroven zkousime i novou hru na kreativitu, jako treba vytvorit z obrazku pribeh a odvypravet si ho. Tam predevsim ta detska domyslivost je skvela.😍 Doporucuji!

11.10.2023

Velice super hra, hrajeme ji celá rodina, malí i velcí.

10.10.2023

Zábava a rodiné radovánky,které mohou zabavit malé,i velké.

žádný není.

09.10.2023

super děti se díky těmto kartičkám naučí hodně věcí

09.10.2023

Hra je moc zábavna i poučná hrajeme ji doma rádi..

Zadne

09.10.2023

Velikost balení zabaví se u ní děti i dospělí sopra na cestování

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Reklama

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

968 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
15 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
70 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat