TESTOVÁNÍ: Zklidňující krém na opruzeniny od Nobilis Tilia

17.05.2022 | Testování

Opruzeniny v rozkroku, na zadečku či v tříslech miminek žádnou maminku netěší. Patříte k těm, komu dělají starosti? Otestujte zklidňující krém od Nobilis Tilia, jež ulevuje od nepříjemného svědění a zarudnutí pokožky. Hledáme 30 z vás, pro které je pohodlí vašich nejmenších vším!


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 94 testerek


Nejdřív se objeví nenápadný, malý flíček, kterému ani nemusíte věnovat pozornost. Co se však v prvních chvílích jeví jako banální problém, zanedlouho přeroste v něco, co si může vyžádat návštěvu u lékaře. Opruzení kůže se obecně nazývá plenkovou dermatitidou. Ta může postihnout každého jedince používajícího plenky, a to bez jakékoli preference pohlaví, což dokládají obecné statistiky.

Která doba je ta nejkritičtější?

Plenková dermatitida se vyskytuje asi u 50 % miminek a představuje zhruba 25 % návštěv u pediatrů. Vrchol výskytu je pak kolem 9 až 12 měsíců věku, kdy jsou novorozenci a kojenci vystaveni zvýšenému riziku podráždění kvůli nezralosti kůže, nedostatečné hygieně, dlouhodobému kontaktu s dráždivými látkami, jako je moč a stolice, nebo příliš těsnému utahování plenky, které brání cirkulaci vzduchu. Zásadní roli hrají také změny pH pokožky.

Hrozba výskytu bakterií i plísní

Zvýšení pH v oblasti plen v důsledku rozpadu močoviny může zvýšit aktivitu fekálních enzymů, jež mohou pokožku dále poškodit. Kombinace těchto procesů vede ke kolonizaci nechtěných návštěvníků typu Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes a Candida albicans. Je tedy třeba jednat rychle a efektivně.

Když děťátko trpí plenkovou vyrážkou a opruzeninami, nejdůležitějším krokem je co nejspěšnější přebalování dítěte, jakmile je mokré nebo znečištěné. I když je plenka jen mokrá, její výměna sníží obsah vlhkosti na pokožce dítěte a tím eliminuje riziko vyrážky. Používejte měkkou žínku, vodu a dětské ubrousky, které jsou bez parfemace a alkoholu. Jemně pokožku utřete, ale nedrhněte ji. Po očištění nechte zarudlé oblasti na vzduchu a pokožku nechte úplně vyschnout, aby se mohla rychleji hojit. V závěru zadeček, třísla nebo rozkrok namažte krémem proti opruzeninám. Že pořád hledáte ten pravý?

Levandule, lilie, zinek a ti další

Eda od společnosti Nobilis Tilia je želví kamarád, který zklidní a regeneruje pokožku dětských zadečků podrážděných opruzeninami. Zároveň chrání před vnější vlhkostí a tím pomáhá předcházet vzniku dalších opruzenin. Krém obsahuje oxid zinečnatý, který vytváří ochrannou vrstvu před mikroby, snižuje podráždění a ztrátu vody z pokožky a rovněž ulevuje při pocitu svědění. Extrakt z lilie bělostné pokožku hydratuje, regeneruje a zvláčňuje. A éterický olej z levandule lékařské jemně provoní a všestranně zklidní. Krém lze použít i při bezplenkové metodě a při přechodu z plenek na nočník. Je vhodný již od narození.

Cena: 249 Kč, 50 ml

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek maminek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda jejich miminko trápí opruzeniny na zadečku?
HLASTE SE DO 31. KVĚTNA 2022.
Vybrané testerky získají zklidňující krém na opruzeniny Eda

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 18.06.2022

Balení a dávkování je nadmíru praktické, krém se hezky roztírá a má příjemné neutrální vůní. Používala jsem na opruzeniny každý den a už po dvou dnech bylo vidět výrazně zlepšení které už vydrželo. Nezabírá místo v přebalovací tašce, ale hlavně je účinný. Konzistence napomůže úplnému rozprostreni při roztíráni.

vybraná testerka | 15.06.2022

Dcera se poslední týden s opruzeninami potýkala a krém nám velmi pomohl. Poradí si s nimi velmi rychle a myslím, že je i opravdu skvělý v prevenci. Zamlouvá se mi, za mě, neutrální vůně, protože v plenkové oblasti neuznávám žádné příliš parfémované produkty. Konzistence je velmi tekutá, takže to chce pokožku před použitím vysušit.

Trochu mi vadí konzistence, pokud není pokožka úplně suchá, krém na ní příliš dlouho po nasazení plenky nevydrží

vybraná testerka | 14.06.2022

Již dva týdny testujeme s mými 3 měsíčními dvojčaty Zklidňující krém na opruzeniny. Jsem ráda že zatím naši kluci neměli větší fleky opruzenin a spíše mají začervenalé záhyby na kůži, na stehýnkách od gumiček z jednorázových plínek, nebo pod krkem ve faldíku, kam jim při pití umělého mléka vždy troška zateče. Krém je krásně voňavý, ale na náš moc lehký, spíše konzistence tělového mléka. Záhyby ve faldících pod krkem jsou krásné růžové bez jakýkoliv červených fleků. Opruzeniny na zadečku žádné.

Mám ráda, když udělá krém na pokožce dítěte ochranný viditelný film, což bohužel tento krém nedělá. Ale funkci plní dobře.

vybraná testerka | 14.06.2022

Značku Nobilis Tilia jsem měla možnost otestovat poprvé. Abych pravdu řekla vyzkoušela jsem milion značek na opruzeniny ale tuto jsem poznala až zde a jsem za to opravdu ráda. Dcera teď v období začátku tepla začala mít opruzeniny víc než kdy jindy a nedařilo se nám toho zbavit díky tomuto krému byla viditelná změna do pár dnů . Syn trpí na vyrážky v oblasti obličeje , kdy jsem zkusila použít tento krém na opruzeniny a do pár dnů jsme vyrazku z obličeje měli pryč. Krému mu jak vyživoval pokožku aby červené fleky nebyli suché tak svým složením dokázal zahojit nás už půl roční problém . Určitě se podívám na další nabídku produktů a budeme kupovat a využívat na dále pro obě děti -Krém nádherně voní , je zde cítit med a příjemná vůne. - perfektně se roztírá a na pokožce zanechává ochranný film - jeho složení je šetrné k pokožce

Žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 14.06.2022

Znacku Nobilis Tilia mam moc rada, pouzivame doma jen prirodni produkty, proto jsem za testovani byla opravdu rada. Mame 10m dceru, ktere se delaji opruzeniny vice, nez v zime. Musim rict, ze krem ji pomohl ihned, druhy den mela zadecek i mista pod faldikama mene zarudle. Napriklad po kremu od Weledy se ji to hojilo par dni, po tomto kremu to druhy mela o dost lepsi. Jsme tedy s vyrobkem moc spokojene a doporucila bych ho dalsim maminkam, ktere bojuji s cervenymi misty u svych deti :)

Zadne jsem nezaznamenala

vybraná testerka | 14.06.2022

Měla jsem možnost vyzkoušet zklidňující krém na opruzeniny, jsem velice spokojená , jak krásně voní a perfektně se roztírá, jeho účinky jsou naprosto geniální , už po prvním dnu používání byl znát výsledek . Takže za mne určitě doporučuji. a určitě si ještě prosím do zásoby ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

vybraná testerka | 14.06.2022

Krém od Nobilis Tilia je jemný, pokožka po něm krásně voní po levandulích. Je řidší, ocenila bych o trochu víc hustší konzistenci. Lahvička akorát do ruky, pumpička je praktická, jen s ní zpočátku opatrně - na poprvé jsem vymáčkla celou 1 dávku a bylo toho moc. Stačí ji zmáčknout jen lehce pro dostatečné množství krému. Co je ale nejdůležitější – skutečně účinkuje na zarudlá místa. Hned druhý den ráno bylo vidět zlepšení a další den jsme byli bez opruzenin. Za mě účinkuje daleko rychleji než x jiných produktů, které jsme kdy zkusili.

Krém se dobře roztírá, ale moc dobře se nevstřebává. I když jsem čekala pár minut než jsem nasadila plenku, tak krém byl na kůži stále bílý a když jsem ho nanesla trochu víc, tak jak u zadečku, tak v tříslech mu bílý krém zůstal do rána.

vybraná testerka | 13.06.2022

Syn trpí na ekzém a má často opruzeniny. Tento krém velice rychle působil a bylo rychle vidět zlepšení. Má příjemnou vůni a konzistenci. Dobře se roztírá. Velice se mi líbí přírodní složení a hezký design obalu. Ocenila bych větší balení na doma a menší na cesty. Našla jsem ho pouze na eshopu, nikoliv v prodejnách.

vybraná testerka | 13.06.2022

Krém na opruzeniny Eda má příjemnou vůni, ale která není nijak výrazná. Taktéž se lehce roztírá a rychle se vstřebává. Dceři na opruzeniny pomohl, prozatím nijak výrazně, ale jde vidět zlepšení, ale chce to dlouhodobější používání. Značku nobilis tilia známe z jiných produktů a jsme s ní spokojeni.

Je potřeba se naučit dávkovat, první dávka krému byla velká.

vybraná testerka | 13.06.2022

Krém mohu doporučit :-) je jen z přírodních ingrediencí, krásně voní po levandulí , snadné použití se super lahvičky s pumpičkou a má krásný design , jediné co by mě trochu odradilo je nejspíš cena,která není pro každého přijatelná -Super konzistence -Krásná vůně - Hezky obal - Jen přírodní složky - Opravdu pomáhá proti zarudnutí pokožky

- možná cena

vybraná testerka | 13.06.2022

Krém nám přišel akorát, když syn dostal horečky a průjem, tak že jsem měla možnost opravdu pořádně otestovat. Před opruzeninami ho krém úplně neochránil, ale neměl to tak zlé a rychle se potom i zadeček zahojil. Jako plus hodnotím balení. Hezký vzhled, tuba akorát do ruky. Vůně je příjemná, jemně levandulová

S dávkováním se musíte naučit, jinak je toho vytlačeno zbytečně moc.

vybraná testerka | 13.06.2022

Za mě velké plus za praktické balení s pumpičkou. Ta sice dávkuje větší množství než je na jedno použití potřeba, ale dá se to usměrnit, když myslíte na to, že musíte pumpičku zmačknout jen trošku :) Dalším benefitem je jemná přírodní vůně, taktéž i složení. Značku Nobilis Tilia mám ráda..jak pro děťátko, tak i pro sebe.

vybraná testerka | 13.06.2022

Krém na opruzeniny od Nobilis Tilia je za mne super. Dcerka trpí na opruzeniny nejen na zadečku, ale také v různých záhybech. Krém má praktickou pumpičku, tím pádem si člověk zvolí přesné množství jaké potřebuje. Krém má příjemnou konzistenci i vůni. Lehce se roztírá a stačí opravdu malé množství. Už po pár hodinách byly opruzeniny méně viditelné. Krém určitě doporučuji.

vybraná testerka | 13.06.2022

První co mě zaujalo byl dávkovač. Za to dávám obrovské +. Díky pumpičce zůstane krém 100% "čistý", neoxiduje a nedostávají se tam bakterie. Další co mě zaujalo byla vůně, krásná jemná levandulová vůně. Konzistence je úplně jiná než na co jsem byla zvyklá, nenechává bílý film na pokožce a krásně se vstřebává.

Mínus určitě za množství které pumpička dává. Pumpicka na jedno zmáčknutí dala krému, které by stačilo na prdelku minimálně 5 dětí. Samozřejmě člověk si množství zmáčknutím určuje sám, ale stejně je to spíš horší než lepší.

vybraná testerka | 13.06.2022

Parádní balení, hlavně na cestování. Líbí se mi, že se jedná o českou značku, která skutečně funguje. Dceři pupínky zmizely po jednom použití, za mě veliká spokojenost. Má velmi jemnou pokožku a neosypala se jako po konkurenčních výrobcích, takže opět plus. Nevtíravá vůně, pěkně se roztírá, cena přijatelná. V budoucnu určitě zakoupíme znovu.

vybraná testerka | 13.06.2022

Krém se velmi snadno roztírá, dobře se dávkuje. Obávala jsem se vůně levandule, neb tu já nerada :-), ale vůbec není silná, jen jemňoučká. Teď v letním období je důležité mít krém, který na opruzeniny opravdu zabírá. Tento během jednoho dne dokáže opruzení velmi zmírnit. Jsem s ním moc spokojená, nemám co vytknout.

vybraná testerka | 12.06.2022

Krém na opruzeniny od Nobilis Tilia nám přišel jako na zavolanou, když měl chlapeček zapařený zadeček. Viditelné zlepšení bylo už druhý den a do dvou dnů bylo po problému. Cením skvělé složení - přírodní, non toxic, bez chemie:) Krém se nanáší na umytou pokožku, skvěle se roztírá (stačí trocha) a nádherně voní. Doporučuji moc.

Žádné:)

vybraná testerka | 11.06.2022

Jemňoučký, příjemně voňavý krém. Malému do druhého dne pomohl od začervenalého zadečku, takže za mě doporučuji. Velikostně by mohlo být i menší - cestovní balení, ale toto je na doma za mě ideální, alespoň nemusím kupovat nový krém každý měsíc. Hezky se vstřebává, pokožka je pak krásně jemná, určitě doporučuji.

Nic

vybraná testerka | 09.06.2022

krém je jemňoučký,bez výrazné vůně. Krásně se vsákne do pokožky zadečku,já jsem si s tipm mazala spáleninu na stehně nebo spíše odřená stehna. Jediné na co jsem si musela zvyknout byla pumpička. Hned napoprvé jsem neodhadla kolik krému vyjde s jednoho pumpnutí. Ale hned při druhé aplikaci nebyl problém. A jsem nadšená z přírodního složení

trošku vyšší cena,ale když se to rozpočítá na množství krému,tak je cena v pořádku

vybraná testerka | 08.06.2022

Musím říci, že mě dost mile překvapilo,jak je krém na opruzeniny účinný. Malou jsme namazali hned v ten den,kdy nám byl vzorek doručený a ráno měla opravdu pěkný zadeček. Krém se dobře nanáší, balení je s pumpičkou.Nezanechává bílé stopy,jako jiné přípravky.Jako další plus bych uvedla, že opravdu pěkně voní

Zatím žádné

vybraná testerka | 08.06.2022

Krém na opruzeniny od Nobilis Tilia je účinným přípravkem na nepříjemný problém v plence. Během několika použití je problém odstraněn a citlivá pokožka miminka není podrážděna. Příjemně nevtíravě voní a oceňuji zejména lahvičku, která má přesné dávkování na 1 použití. Hezký obal se želvičkou je příjemným bonusem.

Nenalezeny

vybraná testerka | 07.06.2022

Příjemná vůně Zanechává pokožku krásně hydratovanou Opruzeniny po pár namazání vymizely Dávkování pumpičkou Design balení Praktické balení Skladnost balení Jsem moc ráda, že jsme tento krém na opruzeniny mohla vyzkoušet. Dříve jsem používala konkurenční značky,ale tato mě velmi oslovila a určitě ji budu používat i nadále.

Žádné jsem neshledala

vybraná testerka | 07.06.2022

zklidňující krém na opruzeniny se krásně vstřebává. neteřince pomohl na bolístky zadečku pod plenkou. má příjemnou konzistenci. lahvička má krásný obal. Nobilis Tilia je záruka kvality i přes trochu vyšší cenu. tento krém se dá sehnat na běžných internetový lékárnách a kamenných obchodech se zaměřením na zdravou výživu a kosmetiku.

mohlo by být menší balení

vybraná testerka | 06.06.2022

První, co mě oslovilo, byla jeho nevtíravá a jemná vůně levandule, což mě překvapilo, jelikož bio produkty, které jsem doposud měla možnost vyzkoušet vůbec nevoní, anebo alespoň pro mě i lehce zapáchají. Takže první 1!! Další velký bonus vidím v pumpičce, díky které si nadávkuji přesně množství, které potřebuji, a tedy nepotřebuji ani celou dávku, vystačím si s půlkou, takže krém vydrží dlouho v poměru cena a množství. Výborně se roztírá, nemá takovou hutnou konzistenci jako např. Sudocream, který jsem doposud používala a nezanechává bílou stopu. Rychle se vstřebává a malá jej dobře snáší. Za mě super. Určitě doporučuji.

Nic

vybraná testerka | 06.06.2022

Skvělý krém na citlivou dětskou pokožku. hezky se roztírá, nedělá fleky, pěkně nevtíravě voní. dobře se do pokožky vstřebává. vynikající na balení je pumpicka, dávkuje množství tak akorát, nikde nic opatlaného okolo. žádný zdržování se zavíráním či otevíráním krému. pomáhá předcházet vzniku opruzenin

nic

vybraná testerka | 05.06.2022

Velmi mile mne překvapila jemná krémová konzistence a že po rozetření nezůstává výrazný bílý film , proto si myslím , že bude super i na ostatní neduhy například na obličeji, na které zinkový krém běžně používám . Co se týče velkých opruzenin, určitě to nebude vyléčeno hned, ale už po pár namazáních ke znatelný ústup. Velmi pozitivně hodnotím rychlost vstřebání a způsob aplikace pumpičkou, kdy není “všechno zapatlané od krému”. (Nesnáším sahat do krabiček s krémy, vyhledávám spíše pumpičky či tuby) Jemná a nevtíravá vůně levandule už je jen příjemným bonusem . Obal hodnotím velmi kladně! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

vybraná testerka | 04.06.2022

z kremu jsem nadsena, viditelne ucinkuje. dokonce ani syn u prebalovani neprotestuje, mozna ho predchozi pripravky stipaly, ale tento krem snasi moc dobre. osobne se mi vune nelibi, ale rozhodujici je ucinek a setrnost k pokozce a to jsem u kremu nasla. ocenuji, ze je vhodny od narozeni, skoda, ze jsem ho neobjevila driv.

vybraná testerka | 03.06.2022

krem ma nevtiravou vuni,na pokozce neulpiva mastny film a jeho aplikace je snadna diky pumpickovemu systemu, ktery vytlaci veskery krem v tube a nedojde tak ke zbytecnemu plytvani. zarudnuti bylo dnes mnohem mene patrne, proto jsem se presvedcila, ze krem opravdu podrazdenou pokozku ve velmi kratkem case uklidnuje. i cena za krem je optimalni. doporucim kamaradkam.

vybraná testerka | 02.06.2022

Krém nám velmi vyhovuje. Zklidňuje pokožku a hydratuje ji. Nezanechává bílý film na kůži. Milujeme tuto značku přírodní kosmetiky a využíváme spoustu dalších produktů, se kterými jsme spokojeni. Krásně voní a dobře se roztírá a vstřebává. Balení obsahuje i praktickou pumpičku na dávkování krému👍🏻 Je to velký sos pomocník při opruzeninách🍀

Žádné jsem nenašla

21.01.2024

Krém pomáhá na opruzeniny pro malé dětičky Nobilis Tilia

11.10.2023

The dcera od malička trpí na opruzeniny a zkoušeli jsme mnoho a Toto opravdu zabírá

26.08.2023

Praktická dávkovací pumpička účinnost Neutrální vůně

Moc dobře se nevstřebává

18.08.2023

Pro malé děti je to výborná značka ,hydratuje pokožku

17.08.2023

Pro naše malé je dobré jen to nejlepší a to jsou produkty od této české, léty prověřené značky. Krém je jemný, bez umělých nežádoucích přísad. Nedráždí, nelepí, nevysušuje. Dodává ochranu, výživu a hydrataci. Pěkné, praktické balení.

12.07.2023

Perfektní, příjemný. Funguje rychle a spolehlive. Hezke baleni

Nevím

04.06.2023

Perfektní krém na opruzeniny. Praktické balení se střičkou, která stříkne dostatečné množství krému. Skvělé složení

24.05.2023

To nejlepší od tradiční české značky. Jemné složení pro citlivou dětskou pokožku. Nedráždí, nevysušuje. Ošetří a zklidní. Dobře se vstřebává, nelepí.

10.02.2023

ejdjdjdjdjdjsuejekeieieieie

sjjskskdksjekekejenwjjwjwje

18.01.2023

Syn byl poměrně dost opruzený.Krém nám dost pomohl

07.01.2023

Baleni a dávkování krému je super. Velmi nám vyhovuje

24.12.2022

Krém je moc dobrý, doporucuji ho velice, má příjemnou vůni

19.12.2022

Tento krém moc doporučuji, krásně voní, účinný, doporučuji

12.12.2022

Pouzivame eko produkty. Proto tento krem na opruzeniny byl volbou u miminka. Je sice tekutejsi a nezanechava velkou vrstvu, ale funguje jak ma.

09.12.2022

vyzkoušela jsem nejprve u sebe v létě když mám sukni mám opatřené stehna a tohle mi pomohlo i u dětí zabralo tudíž doporučuji

08.12.2022

Bohužel i ve svém vysokém věku trpím na opruzeniny, tento krém jsem vyzkoušela a byla jsem spokojená

04.12.2022

Nobilis Tilia mám hned za barákem❤️ produkty od nich jsou úžasný !!🍀 10000/10

29.11.2022

Preferuji přírodní produkty ,zklidňuje pokožku a snadno lehce se roztírá.

27.11.2022

Tento krém je velmi kvalitní a navíc má příjemnou vůni. Má zklidňující účinky na pokožku.

20.11.2022

Můžu jedině doporučit tento krém na opruzeniny opravdu nám pomohl

14.11.2022

Tento krém používám denně a nemohu si ho vynachválit

27.10.2022

Uricte doporučuji je kvalitní a pomáhá takže doporučuji

Cena

24.10.2022

Velice kvalitní ,jemná pece pokožky ,jsem velmi spokojena

24.10.2022

a produktem jsem velice spokojená okamžitě pomáhá na opruzeniny

22.10.2022

Ocenila jsem ze se da pouzit jiz od 1.dne po narozeni. Slozeni se zinkem je na pokozku vzdy dobre, příjemná konzistence

Nejsou

21.10.2022

Plní velmi dobře svou funkci

Bohužel nedělá ochranný film

Je dobry mamka ho zkoušela teď někdy a říkala že hezky voní a Dobře se vtírá.

19.10.2022

Tento krém velmi pomáhá na opruzeniny, skvěle se roztírá a má jemnou vůni. Plus je i praktické balení a dávkování. Výsledek je viditelný již po 2 dnech.

17.10.2022

Výborný krém na opruzeniny, neteři hodně pomohl, když se jí daly plenky, které ji zrovna nesedly

13.10.2022

Všechny produkty téhle značky jsou super na dětskou pokožku a rasne voní 😍

Žádný

10.10.2022

Skvělý pro děti na opruzeniny šetrný ke kůži pomáhá

10.10.2022

Vynikající hodně nám pomohl když dcera měla opruzeniny

05.10.2022

Super krém na opruzeniny. Rychle se vstřebá, takže nelepí.

05.10.2022

Skvělá receptura, šetrná k dětské pokožce + super vůně

03.10.2022

Krém jsem koupila mé nevlastní mamce, která má 4 měsíční dceru. Krém si moc chválí a říká, že jiný už snad nekoupí.

Pomalé vstřebávání.

26.09.2022

Je moc dobrý používám ho 3 měsíce a je z toho krásný super výsledek

Moc se nedá sehnat

26.09.2022

Vyzkoušela jsem spoustu produktu na opruzeniny a nic tak dobre nepomahalo jako tohle ❤️

25.09.2022

Rychle zklidňuje opruzené místo, dcerka měla citlivou pokožku po změně plenek.. Pomohlo nám na 90%

Rychle dojde 😉 chtělo by to větší balení..

19.09.2022

zklidňuje pokožku ,ulevuje dětem má příjemnou vůni

18.09.2022

pomáhá,voní, design úžasný, vejde se všude

malé balení

16.09.2022

Dcera má věčné opruzeniny a krém nám velice pomáhá

Žádné

14.09.2022

Pořídila jsem pro segru a nemůže si to mamka vynachválit. Je to dokonalý

12.09.2022

krém můžu doporučit je to přírodní produkt a to je top

12.09.2022

Velmi příjemné mazivo, přímo pro lidi s opruzeninami. Mohu jen doporučit.

Cena

12.09.2022

krasne baleni, prijemna konzistence

pro nas male baleni

30.08.2022

pro mého bratránka jako dělaný! Miminko je spokojený :)

30.08.2022

Krém ma příjemnou vůni i konzistenci, plní svůj účel a to je pro ně hlavní věc. Značku mám ráda. Balení je velmi praktické s sebou například do batohu nebo přebalovací tašky.

Hůř se vstřebává do pokožky.

30.08.2022

Na synovi opruzeniny skvělé zabírá oproti ostatním kremum, mohu jen doporučit

29.08.2022

Zklidňující krém na opruzeniny od Nobilis Tilia jsem používala u dcery. Vždy pomohl tak jak měl a dcera byla díky němu spokojené miminko! Kladně hodnotím aplikaci a přírodní složení produktu.

Žádné mě nenapadají. Snad jen, že na opravdu velkou opruzeninu nezabral okamžitě.

29.08.2022

Na opruzeniny skvělá volba.

Balení by mohlo byt větším.

25.08.2022

Miluju to Top Krásná vůně Doporučuji Superj

Snad nic

24.08.2022

Krásné voní má skvělou konzistenci.. dávkování je také super

Žádné

21.08.2022

Tento produkt moc neznám ale kamarádka co používá mi tak vylíčila že i já už používám a spokojenost

17.08.2022

Krasna jemna vona nic zapachajuce, krasne sa roztiera a konzistencia je uzasna, krem je ucinny a vysledky sa dostavia do par dni

ku koncu davkovac po neustalom stlacani moze vynechavat

10.08.2022

mé děti nikdy netrpěli na opruzeniny,ale letos tedy malá se dost oprudila a musela jsem zamířit koupit krém. Dostala jsem doporučení a nejlepší krém co jsem použila. všem doporučuji dále

30.07.2022

Zklidňující krém na opruzeniny od Nobilis Tilia je hodně účinný.

17.07.2022

Skvělý krém na opruzeniny vhodný i pro děti. Nezklamal

13.07.2022

Nobilis Tilia jako vždycky nezklamal, krém po pár dnech malé na opruzeniny opravdu zabral a další se již nevytvořily. Jsem spokojená.

Nic

01.07.2022

pomáhá... příjemný na pokožku... pěkně vůní... doporučuji

22.06.2022

Krem co se v letnich dnech muze hodit i dospelym. Lehka dobre roztiratelna konzistence. Nezanechava stopu. Hezke detske baleni s obrazkem👍🏼

17.06.2022

Značku Nobilis Tilia máme moc rádi. Za prvé jde o českou značku a za druhé přírodní. Používáme již doma koupelovou výbavu a teď jsme nově vyzkoušeli i tento zklidňující krém. Je řidší, ale krásně se rozmaže na problematickou partii, zklidní pokožku a zlepší její stav.

14.06.2022

Příjemný, zklidňující a dobře roztíratelný krém na opruzeniny. Vhodný na plenkové okolí i mezi faldiky na krku, nožičkách/ručičkách. Přírodní složení a dobrý dávkovač. Opravdu se opruzeniny po použití zlepšují.

14.06.2022

Pro mé dítko je základ používat přírodní produkty. Tento od Nobilis ačkoliv je jemnější konzistence plní účel parádně. Mají mnoho produktů, které vyhovují mě i mé rodině od olejíčků po opalovací krémy.

05.06.2022

Vyhrala jsem soutez o balicek Nobilis Tilia na Bety.cz. Krem na opruzeniny je jemny, prijemny na ruce i na zadecek. Pouzivam ho na cele telo, na zahyby, kde se drzi vlhkost. Doporucuji i koupaci olejicek, vlastne diky nemu uz miminko nemusim mazat kremem po koupani a dobre se s nim umyva kuzicka pod krckem, kam je jinak tezke se dostat. Na produktech Nobilis Tilia se mi hodne libi, ze vsechny slozky jsou prirodni.

Ocenila bych tuzsi konzustenci kremu na opruzeniny, aby se lepe nanasel.

02.06.2022

Krém funguje a nedráždí citlivou pokožku, doporučuji.

Zadne

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat