TESTOVÁNÍ: Zklidňující krém na opruzeniny od Nobilis Tilia

17.05.2022 | Testování

Opruzeniny v rozkroku, na zadečku či v tříslech miminek žádnou maminku netěší. Patříte k těm, komu dělají starosti? Otestujte zklidňující krém od Nobilis Tilia, jež ulevuje od nepříjemného svědění a zarudnutí pokožky. Hledáme 30 z vás, pro které je pohodlí vašich nejmenších vším!


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 40 testerek


Nejdřív se objeví nenápadný, malý flíček, kterému ani nemusíte věnovat pozornost. Co se však v prvních chvílích jeví jako banální problém, zanedlouho přeroste v něco, co si může vyžádat návštěvu u lékaře. Opruzení kůže se obecně nazývá plenkovou dermatitidou. Ta může postihnout každého jedince používajícího plenky, a to bez jakékoli preference pohlaví, což dokládají obecné statistiky.

Která doba je ta nejkritičtější?

Plenková dermatitida se vyskytuje asi u 50 % miminek a představuje zhruba 25 % návštěv u pediatrů. Vrchol výskytu je pak kolem 9 až 12 měsíců věku, kdy jsou novorozenci a kojenci vystaveni zvýšenému riziku podráždění kvůli nezralosti kůže, nedostatečné hygieně, dlouhodobému kontaktu s dráždivými látkami, jako je moč a stolice, nebo příliš těsnému utahování plenky, které brání cirkulaci vzduchu. Zásadní roli hrají také změny pH pokožky.

Hrozba výskytu bakterií i plísní

Zvýšení pH v oblasti plen v důsledku rozpadu močoviny může zvýšit aktivitu fekálních enzymů, jež mohou pokožku dále poškodit. Kombinace těchto procesů vede ke kolonizaci nechtěných návštěvníků typu Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes a Candida albicans. Je tedy třeba jednat rychle a efektivně.

Když děťátko trpí plenkovou vyrážkou a opruzeninami, nejdůležitějším krokem je co nejspěšnější přebalování dítěte, jakmile je mokré nebo znečištěné. I když je plenka jen mokrá, její výměna sníží obsah vlhkosti na pokožce dítěte a tím eliminuje riziko vyrážky. Používejte měkkou žínku, vodu a dětské ubrousky, které jsou bez parfemace a alkoholu. Jemně pokožku utřete, ale nedrhněte ji. Po očištění nechte zarudlé oblasti na vzduchu a pokožku nechte úplně vyschnout, aby se mohla rychleji hojit. V závěru zadeček, třísla nebo rozkrok namažte krémem proti opruzeninám. Že pořád hledáte ten pravý?

Levandule, lilie, zinek a ti další

Eda od společnosti Nobilis Tilia je želví kamarád, který zklidní a regeneruje pokožku dětských zadečků podrážděných opruzeninami. Zároveň chrání před vnější vlhkostí a tím pomáhá předcházet vzniku dalších opruzenin. Krém obsahuje oxid zinečnatý, který vytváří ochrannou vrstvu před mikroby, snižuje podráždění a ztrátu vody z pokožky a rovněž ulevuje při pocitu svědění. Extrakt z lilie bělostné pokožku hydratuje, regeneruje a zvláčňuje. A éterický olej z levandule lékařské jemně provoní a všestranně zklidní. Krém lze použít i při bezplenkové metodě a při přechodu z plenek na nočník. Je vhodný již od narození.

Cena: 249 Kč, 50 ml

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek maminek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda jejich miminko trápí opruzeniny na zadečku?
HLASTE SE DO 31. KVĚTNA 2022.
Vybrané testerky získají zklidňující krém na opruzeniny Eda

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 18.06.2022

Balení a dávkování je nadmíru praktické, krém se hezky roztírá a má příjemné neutrální vůní. Používala jsem na opruzeniny každý den a už po dvou dnech bylo vidět výrazně zlepšení které už vydrželo. Nezabírá místo v přebalovací tašce, ale hlavně je účinný. Konzistence napomůže úplnému rozprostreni při roztíráni.

vybraná testerka | 15.06.2022

Dcera se poslední týden s opruzeninami potýkala a krém nám velmi pomohl. Poradí si s nimi velmi rychle a myslím, že je i opravdu skvělý v prevenci. Zamlouvá se mi, za mě, neutrální vůně, protože v plenkové oblasti neuznávám žádné příliš parfémované produkty. Konzistence je velmi tekutá, takže to chce pokožku před použitím vysušit.

Trochu mi vadí konzistence, pokud není pokožka úplně suchá, krém na ní příliš dlouho po nasazení plenky nevydrží

vybraná testerka | 14.06.2022

Již dva týdny testujeme s mými 3 měsíčními dvojčaty Zklidňující krém na opruzeniny. Jsem ráda že zatím naši kluci neměli větší fleky opruzenin a spíše mají začervenalé záhyby na kůži, na stehýnkách od gumiček z jednorázových plínek, nebo pod krkem ve faldíku, kam jim při pití umělého mléka vždy troška zateče. Krém je krásně voňavý, ale na náš moc lehký, spíše konzistence tělového mléka. Záhyby ve faldících pod krkem jsou krásné růžové bez jakýkoliv červených fleků. Opruzeniny na zadečku žádné.

Mám ráda, když udělá krém na pokožce dítěte ochranný viditelný film, což bohužel tento krém nedělá. Ale funkci plní dobře.

vybraná testerka | 14.06.2022

Značku Nobilis Tilia jsem měla možnost otestovat poprvé. Abych pravdu řekla vyzkoušela jsem milion značek na opruzeniny ale tuto jsem poznala až zde a jsem za to opravdu ráda. Dcera teď v období začátku tepla začala mít opruzeniny víc než kdy jindy a nedařilo se nám toho zbavit díky tomuto krému byla viditelná změna do pár dnů . Syn trpí na vyrážky v oblasti obličeje , kdy jsem zkusila použít tento krém na opruzeniny a do pár dnů jsme vyrazku z obličeje měli pryč. Krému mu jak vyživoval pokožku aby červené fleky nebyli suché tak svým složením dokázal zahojit nás už půl roční problém . Určitě se podívám na další nabídku produktů a budeme kupovat a využívat na dále pro obě děti -Krém nádherně voní , je zde cítit med a příjemná vůne. - perfektně se roztírá a na pokožce zanechává ochranný film - jeho složení je šetrné k pokožce

Žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 14.06.2022

Znacku Nobilis Tilia mam moc rada, pouzivame doma jen prirodni produkty, proto jsem za testovani byla opravdu rada. Mame 10m dceru, ktere se delaji opruzeniny vice, nez v zime. Musim rict, ze krem ji pomohl ihned, druhy den mela zadecek i mista pod faldikama mene zarudle. Napriklad po kremu od Weledy se ji to hojilo par dni, po tomto kremu to druhy mela o dost lepsi. Jsme tedy s vyrobkem moc spokojene a doporucila bych ho dalsim maminkam, ktere bojuji s cervenymi misty u svych deti :)

Zadne jsem nezaznamenala

vybraná testerka | 14.06.2022

Měla jsem možnost vyzkoušet zklidňující krém na opruzeniny, jsem velice spokojená , jak krásně voní a perfektně se roztírá, jeho účinky jsou naprosto geniální , už po prvním dnu používání byl znát výsledek . Takže za mne určitě doporučuji. a určitě si ještě prosím do zásoby ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

vybraná testerka | 14.06.2022

Krém od Nobilis Tilia je jemný, pokožka po něm krásně voní po levandulích. Je řidší, ocenila bych o trochu víc hustší konzistenci. Lahvička akorát do ruky, pumpička je praktická, jen s ní zpočátku opatrně - na poprvé jsem vymáčkla celou 1 dávku a bylo toho moc. Stačí ji zmáčknout jen lehce pro dostatečné množství krému. Co je ale nejdůležitější – skutečně účinkuje na zarudlá místa. Hned druhý den ráno bylo vidět zlepšení a další den jsme byli bez opruzenin. Za mě účinkuje daleko rychleji než x jiných produktů, které jsme kdy zkusili.

Krém se dobře roztírá, ale moc dobře se nevstřebává. I když jsem čekala pár minut než jsem nasadila plenku, tak krém byl na kůži stále bílý a když jsem ho nanesla trochu víc, tak jak u zadečku, tak v tříslech mu bílý krém zůstal do rána.

vybraná testerka | 13.06.2022

Syn trpí na ekzém a má často opruzeniny. Tento krém velice rychle působil a bylo rychle vidět zlepšení. Má příjemnou vůni a konzistenci. Dobře se roztírá. Velice se mi líbí přírodní složení a hezký design obalu. Ocenila bych větší balení na doma a menší na cesty. Našla jsem ho pouze na eshopu, nikoliv v prodejnách.

vybraná testerka | 13.06.2022

Krém na opruzeniny Eda má příjemnou vůni, ale která není nijak výrazná. Taktéž se lehce roztírá a rychle se vstřebává. Dceři na opruzeniny pomohl, prozatím nijak výrazně, ale jde vidět zlepšení, ale chce to dlouhodobější používání. Značku nobilis tilia známe z jiných produktů a jsme s ní spokojeni.

Je potřeba se naučit dávkovat, první dávka krému byla velká.

vybraná testerka | 13.06.2022

Krém mohu doporučit :-) je jen z přírodních ingrediencí, krásně voní po levandulí , snadné použití se super lahvičky s pumpičkou a má krásný design , jediné co by mě trochu odradilo je nejspíš cena,která není pro každého přijatelná -Super konzistence -Krásná vůně - Hezky obal - Jen přírodní složky - Opravdu pomáhá proti zarudnutí pokožky

- možná cena

vybraná testerka | 13.06.2022

Krém nám přišel akorát, když syn dostal horečky a průjem, tak že jsem měla možnost opravdu pořádně otestovat. Před opruzeninami ho krém úplně neochránil, ale neměl to tak zlé a rychle se potom i zadeček zahojil. Jako plus hodnotím balení. Hezký vzhled, tuba akorát do ruky. Vůně je příjemná, jemně levandulová

S dávkováním se musíte naučit, jinak je toho vytlačeno zbytečně moc.

vybraná testerka | 13.06.2022

Za mě velké plus za praktické balení s pumpičkou. Ta sice dávkuje větší množství než je na jedno použití potřeba, ale dá se to usměrnit, když myslíte na to, že musíte pumpičku zmačknout jen trošku :) Dalším benefitem je jemná přírodní vůně, taktéž i složení. Značku Nobilis Tilia mám ráda..jak pro děťátko, tak i pro sebe.

vybraná testerka | 13.06.2022

Krém na opruzeniny od Nobilis Tilia je za mne super. Dcerka trpí na opruzeniny nejen na zadečku, ale také v různých záhybech. Krém má praktickou pumpičku, tím pádem si člověk zvolí přesné množství jaké potřebuje. Krém má příjemnou konzistenci i vůni. Lehce se roztírá a stačí opravdu malé množství. Už po pár hodinách byly opruzeniny méně viditelné. Krém určitě doporučuji.

vybraná testerka | 13.06.2022

První co mě zaujalo byl dávkovač. Za to dávám obrovské +. Díky pumpičce zůstane krém 100% "čistý", neoxiduje a nedostávají se tam bakterie. Další co mě zaujalo byla vůně, krásná jemná levandulová vůně. Konzistence je úplně jiná než na co jsem byla zvyklá, nenechává bílý film na pokožce a krásně se vstřebává.

Mínus určitě za množství které pumpička dává. Pumpicka na jedno zmáčknutí dala krému, které by stačilo na prdelku minimálně 5 dětí. Samozřejmě člověk si množství zmáčknutím určuje sám, ale stejně je to spíš horší než lepší.

vybraná testerka | 13.06.2022

Parádní balení, hlavně na cestování. Líbí se mi, že se jedná o českou značku, která skutečně funguje. Dceři pupínky zmizely po jednom použití, za mě veliká spokojenost. Má velmi jemnou pokožku a neosypala se jako po konkurenčních výrobcích, takže opět plus. Nevtíravá vůně, pěkně se roztírá, cena přijatelná. V budoucnu určitě zakoupíme znovu.

vybraná testerka | 13.06.2022

Krém se velmi snadno roztírá, dobře se dávkuje. Obávala jsem se vůně levandule, neb tu já nerada :-), ale vůbec není silná, jen jemňoučká. Teď v letním období je důležité mít krém, který na opruzeniny opravdu zabírá. Tento během jednoho dne dokáže opruzení velmi zmírnit. Jsem s ním moc spokojená, nemám co vytknout.

vybraná testerka | 12.06.2022

Krém na opruzeniny od Nobilis Tilia nám přišel jako na zavolanou, když měl chlapeček zapařený zadeček. Viditelné zlepšení bylo už druhý den a do dvou dnů bylo po problému. Cením skvělé složení - přírodní, non toxic, bez chemie:) Krém se nanáší na umytou pokožku, skvěle se roztírá (stačí trocha) a nádherně voní. Doporučuji moc.

Žádné:)

vybraná testerka | 11.06.2022

Jemňoučký, příjemně voňavý krém. Malému do druhého dne pomohl od začervenalého zadečku, takže za mě doporučuji. Velikostně by mohlo být i menší - cestovní balení, ale toto je na doma za mě ideální, alespoň nemusím kupovat nový krém každý měsíc. Hezky se vstřebává, pokožka je pak krásně jemná, určitě doporučuji.

Nic

vybraná testerka | 09.06.2022

krém je jemňoučký,bez výrazné vůně. Krásně se vsákne do pokožky zadečku,já jsem si s tipm mazala spáleninu na stehně nebo spíše odřená stehna. Jediné na co jsem si musela zvyknout byla pumpička. Hned napoprvé jsem neodhadla kolik krému vyjde s jednoho pumpnutí. Ale hned při druhé aplikaci nebyl problém. A jsem nadšená z přírodního složení

trošku vyšší cena,ale když se to rozpočítá na množství krému,tak je cena v pořádku

vybraná testerka | 08.06.2022

Musím říci, že mě dost mile překvapilo,jak je krém na opruzeniny účinný. Malou jsme namazali hned v ten den,kdy nám byl vzorek doručený a ráno měla opravdu pěkný zadeček. Krém se dobře nanáší, balení je s pumpičkou.Nezanechává bílé stopy,jako jiné přípravky.Jako další plus bych uvedla, že opravdu pěkně voní

Zatím žádné

vybraná testerka | 08.06.2022

Krém na opruzeniny od Nobilis Tilia je účinným přípravkem na nepříjemný problém v plence. Během několika použití je problém odstraněn a citlivá pokožka miminka není podrážděna. Příjemně nevtíravě voní a oceňuji zejména lahvičku, která má přesné dávkování na 1 použití. Hezký obal se želvičkou je příjemným bonusem.

Nenalezeny

vybraná testerka | 07.06.2022

Příjemná vůně Zanechává pokožku krásně hydratovanou Opruzeniny po pár namazání vymizely Dávkování pumpičkou Design balení Praktické balení Skladnost balení Jsem moc ráda, že jsme tento krém na opruzeniny mohla vyzkoušet. Dříve jsem používala konkurenční značky,ale tato mě velmi oslovila a určitě ji budu používat i nadále.

Žádné jsem neshledala

vybraná testerka | 07.06.2022

zklidňující krém na opruzeniny se krásně vstřebává. neteřince pomohl na bolístky zadečku pod plenkou. má příjemnou konzistenci. lahvička má krásný obal. Nobilis Tilia je záruka kvality i přes trochu vyšší cenu. tento krém se dá sehnat na běžných internetový lékárnách a kamenných obchodech se zaměřením na zdravou výživu a kosmetiku.

mohlo by být menší balení

vybraná testerka | 06.06.2022

První, co mě oslovilo, byla jeho nevtíravá a jemná vůně levandule, což mě překvapilo, jelikož bio produkty, které jsem doposud měla možnost vyzkoušet vůbec nevoní, anebo alespoň pro mě i lehce zapáchají. Takže první 1!! Další velký bonus vidím v pumpičce, díky které si nadávkuji přesně množství, které potřebuji, a tedy nepotřebuji ani celou dávku, vystačím si s půlkou, takže krém vydrží dlouho v poměru cena a množství. Výborně se roztírá, nemá takovou hutnou konzistenci jako např. Sudocream, který jsem doposud používala a nezanechává bílou stopu. Rychle se vstřebává a malá jej dobře snáší. Za mě super. Určitě doporučuji.

Nic

vybraná testerka | 06.06.2022

Skvělý krém na citlivou dětskou pokožku. hezky se roztírá, nedělá fleky, pěkně nevtíravě voní. dobře se do pokožky vstřebává. vynikající na balení je pumpicka, dávkuje množství tak akorát, nikde nic opatlaného okolo. žádný zdržování se zavíráním či otevíráním krému. pomáhá předcházet vzniku opruzenin

nic

vybraná testerka | 05.06.2022

Velmi mile mne překvapila jemná krémová konzistence a že po rozetření nezůstává výrazný bílý film , proto si myslím , že bude super i na ostatní neduhy například na obličeji, na které zinkový krém běžně používám . Co se týče velkých opruzenin, určitě to nebude vyléčeno hned, ale už po pár namazáních ke znatelný ústup. Velmi pozitivně hodnotím rychlost vstřebání a způsob aplikace pumpičkou, kdy není “všechno zapatlané od krému”. (Nesnáším sahat do krabiček s krémy, vyhledávám spíše pumpičky či tuby) Jemná a nevtíravá vůně levandule už je jen příjemným bonusem . Obal hodnotím velmi kladně! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

vybraná testerka | 04.06.2022

z kremu jsem nadsena, viditelne ucinkuje. dokonce ani syn u prebalovani neprotestuje, mozna ho predchozi pripravky stipaly, ale tento krem snasi moc dobre. osobne se mi vune nelibi, ale rozhodujici je ucinek a setrnost k pokozce a to jsem u kremu nasla. ocenuji, ze je vhodny od narozeni, skoda, ze jsem ho neobjevila driv.

vybraná testerka | 03.06.2022

krem ma nevtiravou vuni,na pokozce neulpiva mastny film a jeho aplikace je snadna diky pumpickovemu systemu, ktery vytlaci veskery krem v tube a nedojde tak ke zbytecnemu plytvani. zarudnuti bylo dnes mnohem mene patrne, proto jsem se presvedcila, ze krem opravdu podrazdenou pokozku ve velmi kratkem case uklidnuje. i cena za krem je optimalni. doporucim kamaradkam.

vybraná testerka | 02.06.2022

Krém nám velmi vyhovuje. Zklidňuje pokožku a hydratuje ji. Nezanechává bílý film na kůži. Milujeme tuto značku přírodní kosmetiky a využíváme spoustu dalších produktů, se kterými jsme spokojeni. Krásně voní a dobře se roztírá a vstřebává. Balení obsahuje i praktickou pumpičku na dávkování krému👍🏻 Je to velký sos pomocník při opruzeninách🍀

Žádné jsem nenašla

dnes 5:18

mé děti nikdy netrpěli na opruzeniny,ale letos tedy malá se dost oprudila a musela jsem zamířit koupit krém. Dostala jsem doporučení a nejlepší krém co jsem použila. všem doporučuji dále

30.07.2022

Zklidňující krém na opruzeniny od Nobilis Tilia je hodně účinný.

17.07.2022

Skvělý krém na opruzeniny vhodný i pro děti. Nezklamal

13.07.2022

Nobilis Tilia jako vždycky nezklamal, krém po pár dnech malé na opruzeniny opravdu zabral a další se již nevytvořily. Jsem spokojená.

Nic

01.07.2022

pomáhá... příjemný na pokožku... pěkně vůní... doporučuji

22.06.2022

Krem co se v letnich dnech muze hodit i dospelym. Lehka dobre roztiratelna konzistence. Nezanechava stopu. Hezke detske baleni s obrazkem👍🏼

17.06.2022

Značku Nobilis Tilia máme moc rádi. Za prvé jde o českou značku a za druhé přírodní. Používáme již doma koupelovou výbavu a teď jsme nově vyzkoušeli i tento zklidňující krém. Je řidší, ale krásně se rozmaže na problematickou partii, zklidní pokožku a zlepší její stav.

14.06.2022

Příjemný, zklidňující a dobře roztíratelný krém na opruzeniny. Vhodný na plenkové okolí i mezi faldiky na krku, nožičkách/ručičkách. Přírodní složení a dobrý dávkovač. Opravdu se opruzeniny po použití zlepšují.

14.06.2022

Pro mé dítko je základ používat přírodní produkty. Tento od Nobilis ačkoliv je jemnější konzistence plní účel parádně. Mají mnoho produktů, které vyhovují mě i mé rodině od olejíčků po opalovací krémy.

05.06.2022

Vyhrala jsem soutez o balicek Nobilis Tilia na Bety.cz. Krem na opruzeniny je jemny, prijemny na ruce i na zadecek. Pouzivam ho na cele telo, na zahyby, kde se drzi vlhkost. Doporucuji i koupaci olejicek, vlastne diky nemu uz miminko nemusim mazat kremem po koupani a dobre se s nim umyva kuzicka pod krckem, kam je jinak tezke se dostat. Na produktech Nobilis Tilia se mi hodne libi, ze vsechny slozky jsou prirodni.

Ocenila bych tuzsi konzustenci kremu na opruzeniny, aby se lepe nanasel.

02.06.2022

Krém funguje a nedráždí citlivou pokožku, doporučuji.

Zadne

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Giovannah 31.05.2022

Občas ano.

Vendilka3 29.05.2022

Mám roční holčičku a s opruzeninami bojujeme už od narození. Někdy je lepší období a někdy horší. Ráda bych zkusila něco nového.

Lydie26 29.05.2022

V těchto vedrech nás trápí asi opruzeniny všude i když se to snažíme dohnat tím že necháváme při vedrech bez plenky. Maruška má hodně baculatý i nožičky takže je to hodně náchylné.

Martia 29.05.2022

Nás prcek má jemnou kůži a opruzuje se zatím téměř že všeho. Nobilis proti opruzeninám se zdá být jako dobrý pomocník, takže ho moc ráda vyzkouším a snad opravdu pomůže.

Barunka1412 28.05.2022

Syna opruzeniny trápí od narození , vždy mu na chvíli něco zabere ale pak je to zase zpět. Třeba by mu to konečně pomohlo a měl by klid

Žánka 27.05.2022

Mám dvě děti - 8. měsíčního syna a 2,5 letou dceru a oběma každý večer mažu zadeček od opruzenin. Dcera nosí plenku už jen na odpolední a večerní spaní, nevím, zda je to touto příčinou, ale v okolí zadečku má vždy zarudlou kůži. A protože se snažíme, aby se po čůrání utírala už sama, tak má občas i zarudlou kůži mezi nožičkami. Syn, který nosí plenky 24/7-tak u něj to je jasné. Na zadeček u obou používám Bepanthen, ale ráda zkusím i něco nového, jiného a třeba účinnějšího. :-)

Stepri1993 26.05.2022

Naše dvouměsíční dítko neustále brečí a trpí na opruzeniny na zadečku. Výrobek by nám usnadnil péči o našeho malého prcka a rozhodně bychom byli veselejší a naše miminko by se jen radovalo. Za nás kvalitní produkty a hlavně bez chemických konzervantů. Za nás číslo jedna.

evaplus 25.05.2022

Mé vnučce se občas opruzeniny objeví tak bych ráda tento výrobek vyzkoušela a použila bych ho i pro sebe na opruzeniny pod velkým poprsím

iboseznam 25.05.2022

Ano, mé dítě trápí hlavně nyní, kdy se venku otepluje a kůže se pod plenkou více zapařuje.

bloodlady8 25.05.2022

Ano naše půlroční dítko má problémy s opruzeninami bohužel dost často.

Jarca 25.05.2022

Mám malého vnoučka, občas máme tyhle problémy, chtěla bych tento výrobek vyzkoušet.

sarka49 25.05.2022

moje malá dceruška má problémy, střídáme plenky, krémy a nic moc nepomáhá...

Prdelka007 25.05.2022

Uz jsme vyzkoušeli snad vvsechxn možné produkty ale ať se snažíme jak se snazile stále se opruzenin nemůžeme zbavit a přísahám už sme zkoušeli opravdu vsechno

holesovi 24.05.2022

Opruzeniny na zadečku občas potrápí

petronela1801 24.05.2022

ano trapia nas opruzeniny na zadocku nas malinky ma iba 3 tyzdne

Ashley1.8 24.05.2022

Naši malou pořád trápili opruzeniny. Mazali jsme Bepanthenem, weledou cokoliv jsme zkoušeli nepomohlo. Tuto značku vyzkoušenou nemáme. Snad se poštěstí abychom vyzkoušeli a podali info. dále. 🙂

cetka 24.05.2022

jako otec samozivitel zkusim prihlasi do testovani 8 mesicniho syna, ktery ma problemy s opruzenim diky plenkam, ale i opruzeninam a zapareninam v podpazi ci za krkem. momentalni pripravky nepusobi.

JanaŠ 24.05.2022

Bohužel, všechny mé děti trápili opruzeniny zadečku a třísel, takže ani teď to není jinak. Moc ráda bych vyzkoušela něco nového,co by mohlo pomoct.

Anriella 24.05.2022

opruzeniny jsou největší zlo , nebylo nic co by nám pomohlo až na sudocrem

Lena4.5 23.05.2022

Syn má 2 roky ale je alergik a stále má plenky a stačí špatné sousto a opruzeniny jsou hned.😏

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:51
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:54

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat