TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, maminko...

20.07.2017 | Testování

Jak se Martin M. Cabicar alias náš Táta popral s mopem Easy Wring Ultramat od společnosti Vileda?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 50 testerek


Když vytírá Táta s Viki

Jak se Easy Wring Ultramat osvědčil v domácnosti Martina M. Cabicara a malé Viki, které znáte z příběhů na Bety.cz?

Klady

Zvládne všechny druhy úklidu:


Mop Easy Wring Ultramat zvládne jakýkoli úklid.

  • Běžný (Když někdo něco rozlije nebo mu něco ublemcne na zem. Většinou já.)
  • Týdenní v sobotu (vytřít koupelnu, předsíň, kuchyň)
  • Sváteční před Vánocemi, Velikonocemi (vytřít koupelnu, předsíň, kuchyň, chodbu, kočárkárnu, balkon, sklep)
  • Maniakální, když má přijet tchyně (vytřít koupelnu, předsíň, kuchyň, zdi, stropy, okna, parapety, brýle, zrcadla, kuchyňskou linku, dlaždičky, skříně, koberec v obýváku, topení, poličky ve špajzu, knihovnu, dítě sedící na záchodě, lustry, botník,  chodbu, kočárkárnu, balkon, sklep, srovnat písmenka do polévky podle abecedy, ponožky podle barev, natočit lžičky stejným směrem, otřít listy všem rostlinám včetně kaktusů a jedné bonsaje, otřít rámy obrazů a do zátiší s tulipány nad botníkem dolít do vázy vodu, srovnání vonných svíček podle procenta uhoření, rozdělit plyšáky na poličkách podle třídy na savce, ptáky, plazy, obojživelníky, paryby a mihule, což je ve skutečnosti můj pásek od županu, seřazení gumových medvídků do trojstupů podle rasy – zelení jsou rasa vodníků, sestavení magnetek na lednici ve tvaru ovoce podle obsahu vlákniny a pak uvítat tchyni se slovy: "Ani jsme nestihli uklidit, maminko...")

Zápory

  • nevytírá sám
  • je vhodný i pro muže

Člověku se ani nechce domů


Easy Wring Ultramat – úklidový pomocník i pro Tátu s Viki.

Na důkladné prozkoušení jsem musel vzhledem k nízké metráži našeho obydlí použít několik veřejných prostor, tímto bych rád poděkoval Dopravnímu podniku hlavního města Prahy za nevědomé zapůjčení několika vagonů metra a tramvaje typu Porsche, kde se o výrobek živě zajímali.

Mop zjevně viděli poprvé, protože se ptali, co to je, co tam dělám, jestli jsem tam zaměstnán, proč tam vytírám, když tam nejsem zaměstnán, a jestli jsem normální.

Vytírá skvěle, člověku se ani nechce vracet domů.
Dokud je tam tchyně.

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

Velice praktické mopy od viledy, vřele doporučuji.

27.10.2022

Dokonalý pomocník do každé domácnosti pro malé i velké :)

21.06.2020

Výrobky Vileda jsou skvělí pomocníci do každé domácnosti.

20.06.2020

zase jeden z parádních domácích pomocníků od Viledy - jednoduché vytření bez námahy a mokření rukou - za mne super

-

09.05.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

01.12.2018

Je lehoučký, krásně se s ním vytírá a ždímání je naprosto super. Trochu jsem se bála, jestli plastové šlapátko u kýble vydrží časté používání a nepraskne, ale je kvalitní a už rok drží a šlape jak hodinky.

28.10.2018

Mopy od Viledy si pravidelně pořizujeme společně ještě s jednou značkou, záleží který je momentálně výhodnější :-D Tento mop mě jako všechny ostatní nezklamal. Kbelík je lehounký, takže i když se naplní vodou, tak to nikoho neodrovná. Mop má teleskopickou tyč, takže se s ním krásně manipuluje a dostanete se s ním i pod postel a obtížných míst. Podlaha je po použití krásně čistá a nejsou na ní čmouhy. Návleky lze dát, když je potřeba, do pračky vyprat. Cena je taktéž přijatelná, i když není v akci :-) Mohu jen doporučit :-)

03.03.2018

Mop od Viledy předčil moje očekávání. Skvěle se s ním manipuluje, je lehký, skladný a úklid s ním mi teď zabere o poznání mnohem méně času a dostane se do všech míst.Perfektně se dá vyždímat, objem kýblu je tak akorát, takže super.

16.02.2018

tento mop je bezva má ho sestra a když jsem sním u nich utírala po dětech rozlité kakao tak jsem se nemusela máčet rukama v saponátu. sice mi trvalo dávání do ždímacího koše ale jinak uklid super ten ždímací šlapací systém je bezva doporučuji vyzkoušet. treba si ho jednou také zasloužím...

12.02.2018

Plochý mop Easy Wring Ultramat od Viledy je naprosto perfektní. Podlaha se s ním vytírá jedna báseň, zajede do každého rohu a nemusím si máčet ruce ve vodě. Nejvíc se mi líbí, že se návlek dá sundat a vyprat v pračce. Tento mop určitě doporučuji všem

11.02.2018

Tato Vileda je jeden z nejlepsich vynalezu, dokonce neco podobneho hraje v jedne divadle hre v divadle Palace, slapaci kybl, to je ideal, nemusite zdimat hadr ani mop rukou, tento vyrobek by nemel chybet v zadne domacnosti, vytirat je radost

10.12.2017

Výrobky od Viledy jsou skvělým pomocníkem pro každou domácnost - usnadní domácí práce. U babičky používáme starší tip mopu, ale jsme s ním naprosto spokojeni. Dobře vytírá a hlavně jde práce rychle do ruky.

Nic

30.11.2017

Viledu značku mám ráda a používá ji i moje sestra a maminka :) pěkně se nám stí uklízí a zatím nás nikdy nenechala ve štychu. S tímto výrobkem jsme spokojeni všichni a já si ho tehdy koupila na doporučení sousedky :)

nic

26.11.2017

Mop od Viledy předčil moje očekávání. Skvěle se s ním manipuluje, je lehký, skladný a úklid s ním mi teď zabere o poznání mnohem méně času. Perfektně se dá vyždímat, objem kýblu je tak akorát, takže super.

26.11.2017

Pritel mi v domacnosti pomaha, ale co se tyce vytirani nema odvahu akort v loznici kde mame plovouci podlahu. Stale si hledal nejake vymluvy. Nakonec pri zkousce s timto mopem jsem jej pote nemohla oddelit od sebe. Tomu se rika laska na prvni pohled :D

21.11.2017

U tohoto mopu se mi hrozně líbí to zdimani. Nikdy jsem nevytíral, ale s tímto kopem mě to hrozně baví. Je to takový urychlovač. Vybírání je pohodlné a rychlé. Je lepší před použitím vysát nebo zamést, ale to je jen detail. Super.

21.11.2017

Úklid s mopem Vileda Easy Wring Ultramat je jednim spvem opravdu rychlovka. Vybírání je hrozne pohodlné, rychle a efektivní. Při zdimani se člověk nenadře. Ušetří spoustu času, který jsem dříve normálně trávila vytíráním.

20.11.2017

mop Ultramax od Viledy me zaujal u kamaradky natolik, ze jsme si jej napsala na seznam prani pro letosniho Jeziska, snad se me prani vyplni, protoze prace s im je opravdu super, zadne zmachane spinave ruce a setri ma bolava zada

03.11.2017

Easy Wring Ultramat je pro me jedničkou na trhu a první volba při koupi mopů. Je perfetkně zpracovaný a také krásně vytírá. Dostanu se s ním všude a krásně šetří má záda. Vileda je spolehlivá značka :)

26.10.2017

Ahojky,mooy od Vileda jsou podle mě teď hitem ve všech supermarketech a domácnosti ,jsou skvěle řešené a usnadňují mnohočetné naklánění nad kýblem a máchání hadru,za mě skvělý pomocník do každé domácnosti kde se často vytírá

21.10.2017

Výrobky od Viledy jsou skvělým pomocníkem pro každou domácnost - usnadní domácí práce. U babičky používáme starší tip mopu, ale jsme s ním naprosto spokojeni. Dobře vytírá a hlavně jde práce rychle do ruky.

15.09.2017

Tento mop od Viledy používám doma už rok a jsem s ním naprosto spokojena. Je lehoučký, krásně se s ním vytírá a ždímání je naprosto super. Trochu jsem se bála, jestli plastové šlapátko u kýble vydrží časté používání a nepraskne, ale je kvalitní a už rok drží a šlape jak hodinky. Od té doby co mám tento mop už žádný jiný nepoužívám.

14.09.2017

Tento mop od Vileda máme doma a jsme spokojení. Je pravda, že při prvním použití jsme si lámali hlavu tři, jak správně mop vyždímat a chtělo to najít ten správný cvik, ale poté už to byla hračka. Tyč je nastavitelná, což je příjemné. A už si nemácháme ruce ve vodě. Super věc.

13.09.2017

Tátové a úklid je kapitola sama o sobě, prostě a jednoduše - tohle nefunguje. Ale každá pomůcka, která chlapovi trošku usnadní práci, je pro ně novou výzvou, berou pak úklid jako hru, v podstatě jako děti, takže hračky sem! :-)

12.09.2017

Připraven rychle k použití, dobře se s ním vytírá i pod skříňkami a v rozích, náhrada jde vyprat v pračce až na 60 stupňů, což je super. Mimořádně nevadí ani chlapům občas ho vzít do ruky a vytřít, úklid nezůstává jen na mě. Je to pohodlné.

Vyždímat jde hůř než kdybychom ždímali v ruce, podlaha zůstává déle mokrá, hůř schne

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

07.09.2017

Easy Wring Ultramat od společnosti Vileda je kvalitním mopem, který nesmí v naší domácnosti chybět. Mop myje bezchybně a šetří mi záda i čas. Vileda je pro mě prověřenou značkou, kterou využívám léta!

05.09.2017

U nás úklid probíhá jednou za týden o víkendu, kdy se luxuje, utírá prach, umývá koupelna a WC, vytírá. Právě vytírání je nejnepříjemnější záležitostí, kterou nechce nikdo dělat. Ale pomocník jako Weleda to usnadní!

02.09.2017

Plochý mop Easy Wring Ultramat od Viledy je naprosto perfektní. Podlaha se s ním vytírá jedna báseň, zajede do každého rohu a nemusím si máčet ruce ve vodě. Nejvíc se mi líbí, že se návlek dá sundat a vyprat v pračce. Tento mop určitě doporučuji všem

29.08.2017

Tento mop je jeden z nejlepších,který jsem kdy měla. Často jsme vytírala jen s kýblem a hadrem,ale bylo to velmi namágavé a neefektivní. Takhle si dám vodu do kýble a pak všechnu práci udělámop skoro za mě :) Krásně se mi s ním vytírá,nemusím si špinit ruce a mám hned hotovo.Je to výborná věc do každé domácnosti :) Doporučuji.

22.08.2017

Věk mi neklesá o čemž jsem se přesvědčila letošním přesunem do důchodu a barák mi připadá větší a větší, proto je nejspíš velice dobrý takovýto pomocník. Navíc vnoučatům se líbí roztáčení ždímadla. Hodil by se pomalu další pomocník :) Ono je třeba vytírat i terasu a balkony . Navíc jsem se zapojila do úklidu kostela a tam by to velmi usnadnilo práci. Vileda navíc je značka, které už léta důvěřuji .

Věk mi neklesá o čemž jsem se přesvědčila letošním přesunem do důchodu a barák mi připadá větší a větší, proto je nejspíš velice dobrý takovýto pomocník. Navíc vnoučatům se líbí roztáčení ždímadla. Hodil by se pomalu další pomocník :) Ono je třeba vytírat i terasu a balkony . Navíc jsem se zapojila do úklidu kostela a tam by to velmi usnadnilo práci. Vileda navíc je značka, které už léta důvěřuji . Zápory vlastně neznám, snad jen jeden a to je ten, že potřebují tento výrobek právě pro ty důvody, které jsem popsala v kladech. Hold Viledy není nikdy dost. Hadry na okna apod. kupují už léta a to i v době, kdy to byla podpultovka

21.08.2017

Dříve jsme používala klasický mopy na podlahu,takové ty třášnové,které jsou velmi neefektivní.Zdaleka jsem s nimi nebyla spokojená.Pak jsem přešla na výrobky od Veledy a jsem naprosot spokojená.Tento mop je úžasný,praktický pomocník do domácnosti. Nikde se nemusim ohýbat a uklid sním je za chviličku hotový a i mě to baví.Takže můžu opravdu doporučit všem.

19.08.2017

Tento mop máme již delší dobu a jsme spokojeni. Přítelkyně s ním ráda vytírá. Já ocenuji,že si nemusíte máčet ruce ve špinavé vodě a že se s ním dobře manipuluje.Tento mop je asi nejlepší,který jsme měli. A přítelkyni s elíbí to,že je plochý a dostane s esním všude.

Často vypadávájí ty cvočky,kterými se upevnuje hadr :)

17.08.2017

Mopy se ždímacím zařízením jsou jedny z nejlepších. Dříve jsem měla obyčejný, který se musel ždímat silou (stlačením násady). Nebyl špatný, ale po koupi samoždímacího je úklid ještě jednodušší a rychlejší. Vileda Easy Wring Ultramat je skvělý pomocník při úklidu!

16.08.2017

Naprosto skvělý mop,vytírání s ním je opravdu velice jednoduché,dostane se skoro do všech rohů a koutů.Kyblík se také velice praktický,zbaví třásně skoro všechny vody a podlaha je krásně čistá bez nečistot

14.08.2017

Když uklízí chlap, tak to je malý svátek. Když má ale skvělého pomocníka, jde to samo. Mop od Viledy je zárukou kvality, stírá se s ním velmi dobře a výsledek je zkrátka perfektní. Mohu určitě doporučit.

13.08.2017

Kdo by vytíral rád, že? ale musím říct, že s tímto mopem to jde rychleji a lehce. Ždímací zařízení usnadní práci a ohybání zad nad kbelíkem. Mám sice doma jiný typ mopu, ale umí stejné věci. Mop bez ždímání už nechci. Opravdu skvělý pomocník!

12.08.2017

tento mop jsem měla, ale koupila jsem si jiný - Vileda Easy Wring & Clean Turbo - který kombinuje dva druhy třásní: bílé třásně – 100% Microfibre, snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností; červené třásně – vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe. Třásně umožňují vyčistit i tu nejodolnější špínu. Prostě tento mi vyhovuje víc.

tento mop jsem měla, ale koupila jsem si jiný - Vileda Easy Wring & Clean Turbo - který kombinuje dva druhy třásní: bílé třásně – 100% Microfibre, snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností; červené třásně – vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe. Třásně umožňují vyčistit i tu nejodolnější špínu. Prostě tento mi vyhovuje víc.

12.08.2017

Nepřekonatelná klasika. Vlastním už druhý. Vytíráme často a díky tomuto prima kousku také rádi. Skvělo dosáhne do každého rohu a hodí se na všechny povrchy v domě. Jeho hygienické používání nám také moc vyhovují. Skvělý výrobek.

11.08.2017

Super pomocnik!!! Rychly jednoduchý efektivní úklid který baví, 😂jako po másle.. Vytiram I když nemusim😂 super i pro schodiště. Jednoduchá manipulace tyčka pevná ne gumová jako jiné mopy😂😂dopisu a jdu na to😍

Nechce vytirat sam😂ale to nevadi😂

11.08.2017

Úklid rychle, pořádně, bez velké námahy a máčení se ve špinavé vodě. To se zvládne pomocí tohoto výrobku od Viledy. Lino, parkety, dlažba... to vše je vytřeno bez zbytečného namáčení. Ždímací systém funguje skvěle a celkové je práce s ním snadná a příjemná.

11.08.2017

Easy Wring Ultramat mop usnadní práci a uklízí se mi s ním velice jednoduše a baví mě to,což dříve tak nebylo,takže určitě doporučuji všem kteří chtějí pohodlně uklízet a navíc za přijatelnou dostupnou cenu..

11.08.2017

Úklid je s tímto výrobkem rychlý, snadný a efektivní. Kombinace promyšleného, praktického kbelíku a prima mopu s nástavnou tyčí udělá i z úklidu snesitelnou záležitost. Kbelík je rozumně velký, skladný a cena v poměru ke kvalitě přijatelná.

11.08.2017

Vynikající výrobek, tak jako všechny výrobky od viledy. Moc mi vyhovuje univerzálnost výrobku. Všechny druhy podlah, všechny povrchy v bytě. Snadná manipulace, hygienické používání. Šikovná, čtverhranná plocha zaručí, že se dostanete do kouta a nástavec zajistí, že dosáhnete i pod nízký nábytek. Paráda.

11.08.2017

Tento mop jsem měla možnost v minulosti vyzkoušet a byla jsem s ním nadmíru spokojená. věřím, že si s ním poradí i muži. Můj muž také vytírá, ale jen občas a s klasickým koštětem a hadrem mop mu nevyhovuje. Já s mopem vytírám pravidelně .

11.08.2017

Tento mop má moje snacha a já jí tiše závidím.Mohla jsem si ho u ní vyzkoušet a musím říct,že lepší mop neexistuje.Jednak si nemusí namočit ruce a jednak po umytí je podlaha hned suchá,což oceňuje můj manžel.Já mám mop rotační je taky dobrý,ale pokud budu v budoucnu uvažovat o koupi nového mopu,tenhle určitě zvítězí.I když kdo ví,třeba si ho i někdy vytestuji?

21.07.2017

Gratuluji všem ženám, které si našly muže, co uklízí. Takoví muži nejsou - neuklízel můj otec, ani exmanžel. A je jedno jestli se jedná o mop nebo o koště. Já vím mop od VILEDY má všelijaké vychytávky, usnadní práci. Ale musím zdůraznit ženskou práci. Mně by se asi nelíbilo, kdyby po místnosti jezdil s mopem muž.

20.07.2017

Tento mop znám od dcery.Občas ji chodím pomáhat,tak jsem tento mop měla možnost vyzkoušet.Vytírání s ním je velmi jednoduché a rychlé.Úžasné je jeho ždímání,nechává minimum vody.Podlaha je ihned suchá,což je bezvadné kvůli dětem.Vřele tento výrobek doporučuji všem.Já si ho taky budu pořizovat,hned jak mi starý mop doslouží.

20.07.2017

Jsem přesvědčena, že se jedná o velmi kvalitní výrobek, který se hodí do každé domácnosti. Jeho výborné funkce velice usnadňují vytírání a jsou vhodné pro úklid. Zvládnou to lehce i muži. Dávám mu plný počet hvězdiček, protože si to zaslouží.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat