TESTOVÁNO S TÁTOU: Jak chutná sprchový gel?

10.07.2017 | Testování

Co se stane, když náš Táta a jeho malá Viki společně vyzkoušejí sprchový gel Ryor Men a ošetřující krém po holení Ryor Men?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 58 testerek

Doporučeno: 40x


Ryor Men, sprchový gel

Vyzkoušel jsem Ryor Men sprchový gel 3v1 a mám jednu otázku. Netušil jsem, že má šestiletá dcera zná pojem „tři v jednom”, jenže ho zná z instantní kávy, kde to znamená, že káva je s mlékem i cukrem, takže mi Váš Ryor Men sprchový gel přinesla stočený v čajovém šálku a se slovy: „Už to nemusíš ani sladit, tati. všechno tam je.”

„Vůně je nezapomenutelná, aspoň manželka říká, že mne všude cítí, i když tam vůbec nejsem...

A já to skutečně naivně vypil. Když jsem běžel do koupelny, má žena mne viděla s pěnou u pusy, ale místo aby mi poskytla první pomoc, jen se chytla za hlavu, zamumlala: „A jé, už to na něj zase leze!” A zamkla se v pokoji. Takže má otázka zní: Vyrábíte i jiné příchutě?

Zkrátka pro muže

Sprchový gel je určen pro muže, takže s ním umyjete úplně všechno: tělo, tvář, vlasy, dokonce i ruce. Nebo uši, pokud je někdo metrosexuál. Dá se s ním čistit i sporák, když vám vycintne guláš při míchání, koberec, jak jíte v obýváku při televizi, což manželka nesnáší a takhle na to ani nepřijde, dětské oblečení, kterým jste si utřeli po jídle pusu, protože ubrousky byly moc daleko, postel v ložnici, protože vleže se pije pivo krkolomě, a když chcete udělat manželce radost na Valentýna, tak s tím vyčistíte i umyvadlo po holení. Za celý rok.

Vůně je nezapomenutelná, aspoň manželka říká, že mne všude cítí, i když tam vůbec nejsem, třeba u sporáku, v koupelně, v ložnici, v obýváku… A tak na mne stále myslí. To dokáže Ryor Men. Sprchový gel.

Ryor Men ošetřující krém po holení


„Tomuhle já říkám pečující krém!

Po otevření pečujícího krému koupelnu naplnil zvuk peruánské magické flétny, z tuby se vynořil muž, který mi podal latté s nápisem z pěny: TY DOKÁŽEŠ COKOLI. Náhle jsem seděl ve vypolštářovaném proutěném křesle a začal mi masírovat ramena, zatímco mne kdosi ovíval obrovským palmovým listem.

Mezitím jeden chlápek spravil světlo v kuchyni nad linkou, další přidělal věšák v předsíni a vůbec se nějak udělaly všechny ty drobnosti, ke kterým se nikdy nemůžu dostat. Nakonec parta v montérkách přidělala na jednu stěnu v obýváku obrovskou televizi a vedle křesla, ve kterém jsem náhle odpočíval, stála úplně nová lednička plná vychlazeného piva.

TOMUHLE JÁ ŘÍKÁM PEČUJÍCÍ KRÉM!

Vůně pro chlapy

Vůně je velmi příjemná, pánská, jednoduchá, stejně jako jsme my, muži, kteří rozeznáváme 14 druhů barev, jako je v základním nastavení Windows, a žádná puškvorcová, bordó nebo zelenkavá nám nic neříká.

Já osobně v tom zřetelně cítím mořskořasový-tabákový-ginkgový-whiskey-kouřovo-kožený-santalocedrový-bobropižomový-konopný-lišejníkový-kadidlový odstín. Ale dost možná je v tom ještě něco jiného, nejsem vůbec na vůně, jsem prostě chlap.Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

50 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
449 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat