TESTOVÁNO S TÁTOU: Jak jsme venčili houbičky

08.06.2017 | Testování

Pracovat z domova, když máte dítě, je prakticky nemožné. „Tati, já nevim, co mám dělat.” přišla znuděná Viki. „Hraj si s něčím, já musím dodělat tuhle analýzu.” „Ale já nevim s čim.” „Na, tady máš....” podal jsem jí sadu houbiček na drahé nádobí.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 58 testerek

Doporučeno: 93x


„Co to je?” „To jsou… taková hračka.”


Malá Viki s houbičkou PUR Active od Viledy v plné práci (vlastně při venčení).

„A jak se s tím hraje?” zeptala se pochybovačně. „No, to je vlastně takové zvířátko. Musíš se o něj starat, potřebuje vlhkost, takže ho běž namočit.” „Tak jo.” odešla. Po chvíli byla zpátky s umáčeným trikem. „A co teď?” „Teď ho musíš vyvenčit, vem ho třeba na procházku tady po stolku.”

Viki s houbičkou začala poslušně hopsat. „Ne, ne, tohle se plazí a jezdí se s ním tam a zpátky a důležité je nevynechat jediné místečko.” „Aha.” řekla Viki a začala houbičkou stírat stolek – totiž venčit svého nového mazlíčka. „Tati, on za sebou nechává světlou cestičku, koukej!” Vážně, ta houbička fakt skvěle stírá.

„No jo, ale podívej, jak má zvířátko špinavé bříško, měla bys ho vykoupat, pěkně ho v dřezu pod vodou zmáčkni, on to má rád.” „Tak jo.” Viki zase odešla. Vrátila se i s mokrou sukní. Po chvíli: „Tati, já myslím, že už ho to na stolku nebaví.” Ano, stolek byl čistý, neuvěřitelné.

„Tak víš co? Já mu připravím speciální koupel a můžeš ho vzít na skříň.” Natočil jsem kyblík s přípravkem na dřevo. Viki se s houbičkou chvíli ráchala a pak vzala zvířátko na skříň. „Tati, a proč se takhle venčí?” „No, ono takhle poznává svět, nemá oči víš, tak si musí všechno ohmatat. Hele, tady ještě nebylo.” Bože, já jsem dobrej!

„Tati a jak se jmenuje?”


Neobvyklé zvířátko malé Viki aneb houbička PUR Active od Viledy.

Koukl jsem na obal. „Vileda. Takže je to samička.” „Tak pojď, Viledičko, půjdem se zase koupat.” „Nezapomeň ji pořádně vyždímat, aby nenastydla.” Zázrak, mohl jsem pracovat.

„Tati, skříně máme prochozené.” Celý obývák se leskl čistotou. Netuším, jak dosáhla až nahoru.

„A už jsi s Viledkou byla v koupelně?” zeptal jsem se. „Ale tam musíš dávat pozor, tam jí to hodně klouže, tak jí musíš vždycky namazat bříško, jinak si natluče.” a dal jsem jí tekutý písek. „Vidíš, stačí taková troška a jedem!”

A houbička začala jezdit po vaně a umyvadle a dlaždičkách… Když přišla domů maminka, nestačila se divit, jak máme uklizeno. Manželka rychle pochopila, jak funguje nové zvířátko a pak slyším z předsíně: „...takže tohle je kamarád Rejžák, vyvenčíme ho taky spolu?”

„Jóóó!” jásala Viki.

Jednou za námi dcera přijde, že jsme na ní spáchali strašlivý podvod...

Co jsme testovali


PUR Active od Viledy.

PUR Active houbičky jsou vyvinuty pro jemné povrchy, jako je teflon či sklokeramické desky.

Hrubá strana houbičky je vyrobená ze speciálního PUR aktivního materiálu, který špínu nejdříve jen naruší a až potom ji odstraní. Díky tomu nedochází k poničení kuchyňského vybavení a vy se rychle, účinně a bezpečně zbavíte zaschlé špíny, nepoškrábete žádný povrch a ušetříte svůj čas i energii.

Ergonomický tvar houbičky se přizpůsobí každému povrchu a jednoduše tak vyčistí nejen nádobí, ale i sporák plný zaschlých skvrn.

Chcete houbičku PUR Active od Viledy také vyzkoušet? Přehlaste se do našeho testování!Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
54 Příspěvků
Poslední příspěvek 4.3.
31 Příspěvků
Poslední příspěvek 4.3.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat