Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

4575 / 4575 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Mixér mi přijde vcelku masivní a hlavně multifunkční. Ponorný mixér je vcelku i výkonný, šlehání sněhu s metličkami trvá dost dlouho, ale asi to bude tím, že jsem potřebovala ušlehat sníh ze 4 bílků a to bylo moc. Jinak jsme vyzkoušeli strouhat sýr, ale tam vydrží motorek pracovat poměrně krátkou dobu a dost se přehříval. Jinak údržba super, je fajn, že většina částí se nechá dát do myčky.

Zápory

Návod k použití by mohl být podrobnější, trvalo mi dlouho, než jsem vůbec zkompletovala strouhač a pochopila zámeček u nádoby. Motorek se při strouhání unavil a další spuštění bylo možné až po pauze, takže početnější domácnosti mají smůlu, větší množství zkrátla nenastrouhají!

Moje hodnocení

Klady

Před zahájením testování jsem naměřila obvod pasu75 cm, nyní již o 2 cm méně, takže výrobky opravdu fungují. Takže pokud by gel do sprchy měl jinou parfemaci, nedalo by se přípravkům opravdu nic vytknout.

Zápory

Gel do sprchy mi moc nevoní, cítím v něm jakousi pánskou parfemaci. Gel na masáž je dost řídký a tak se poměrně špatně aplikuje.

Moje hodnocení

Klady

Já tedy vlastně žádný klad nemohu napsat, snad jen to, že mám prostředek k vyzkoušení zadarmo. Prostě mi to nefunguje, hledám tu ve vašich komentářích, jste celkem spokojené, já však tentokrát nikoliv, vůbec neodstraňuje přischlé skvrny, i když nechám dlooouho působit.

Zápory

Tak já jsem strašně zklamaná, výrobek je strašně řídký, ze všeho steče, vůně jak starý shnilý citron. Trochu mám podezření, že nás redakce zkouší, zda testujeme dobře a ne jen bezhlavě píšeme, jak je to skvělé. za mě teda ne, mastnotu dokáže lépe odstranit jakýkoliv běžný saponát.

Moje hodnocení

Klady

Oriflame znám a jejich krémy mám ráda, tento je však nový, takže jsem moooc ráda, že ho mohu testovat. Již po několika dnech mohu říci, že krém mi naprosto vyhovuje a na mé vrásky je prostě ideální a jsem přesvědená, že si ho budu kupovat.

Zápory

Nic jsem neshledala, možná bude dražší, ale za kvalitu si ráda připlatím.

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.