TESTOVÁNÍ: Denní a noční krém Novage Ultimate Lift od Oriflame pro ženy 38+

18.03.2016 | Testování

Způsobuje ztráta pevnosti stárnutí vaší pleti? Ve vědecké studii Oriflame AgeReflect™ bylo odhaleno, že ztráta pevnosti a definice kontur pleti přidává roky k vašemu vnímanému věku. Nyní je však čas vrátit pleti pružnost zpět. Představujeme naši novou vyspělou řadu NovAge Ultimate Lift, působící proti stárnutí.


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 184 testerek


Výrobky této řady postupem času obnovují pevnost a pružnost pleti; výsledkem je skutečně vypnutý efekt, výraznější kontury obličeje a mladistvá pružnost. Základem řady NovAge Ultimate Lift je naše revoluční patentovaná technologie AspartoLift získaná z aminokyselin. Ztrátu pevnosti pleti z větší části způsobuje tuhnutí dermálních fibroblastů, které snižuje jejich schopnost slučovat elastin. Podle vědeckých studií AspartoLift obnovuje jejich pružnost.

Co přesně znamená "pružnost pleti"?

Pružnost je schopnost pleti vrátit se po natažení zpět do své původní relaxované polohy. Pružnost naší pleti se snižuje i v důsledku genetických faktorů a životního stylu - místo rychlého návratu do původního stavu se zotavuje pomaleji. V klinických testech měřili pružnost pleti testovaných žen před a po používání řady NovAge Ultimate Lift. Použili přitom špičkově vyspělé zařízení Dynaskin, které na pleť vypouští rychlý, jemný proud vysoce stlačeného vzduchu a zároveň provádí vysoce přesné měření pohybu pleti od začátku pohybu až do úplného zklidnění. Po používání řady NovAge Ultimate Lift po dobu 12 týdnů byla pleť testovaných žen schopna vrátit se do klidového stavu až o 70 % rychleji než dříve*!

*Klinicky testováno na 34 ženách po dobu 12 týdnů při použití kompletní řady.

Zpěvnění pleti a zvýraznění kontur

Denní liftingový krém Novage Ultimate Lift

Vysoce výkonný denní krém s technologií AspartoLift. Postupně obnovuje pevnost a pružnost pleti; výsledkem je viditelně vypnutá pleť s pevnými konturami. SPF 15 chrání pleť před fotostárnutím.

Noční liftingový krém Novage Ultimate Lift

Vyživující noční krém s technologií Aspartolift. Během spánku postupně obnovuje hydrataci, pevnost a pružnost pleti; výsledkem je vypnutější pleť s výraznějšími konturami.

Jak krémy působí:

Ihned: zjemňují, vyhlazují a projasňují pleť. Denní krém chrání před fotostárnutím.
Postupně: vyhlazují pleť, zpevňují ji a obnovují mladistvý vypnutý vzhled s méně viditelnými vráskami.


Vybrané testerky