TESTOVÁNÍ: Pevné a štíhlé bříško s Enjou od Dermacol

14.02.2017 | Testování

Která žena by netoužila po krásně plochém bříšku nebo si nepřála zhubnout nějaký ten faldík? Naštěstí mohou naši snahu podpořit šikovní pomocníci. A dva takové, od společnosti Dermacol, budou moci vyzkoušet i naše testerky!


Celkové hodnocení: 84%

Hodnocení: 184 testerek

Doporučeno: 254x


Bříško štíhlejší o celou jednu velikost za jediný měsíc? S Dermacol Enja Slim Gel a Enja Firming sprchovým gelem to je snadné! Přihlaste se do našeho testování a možná to budete právě vy, kdo tyhle úžasné produkty vyzkouší na vlastní kůži (a to doslova).

Štíhlejší s Body Love Program

Enja Slim - Gel Abdomen Reshaping

Intenzivní zeštíhlující gel na bříško Enja Slim - Gel Abdomen Reshaping s kofeinem, escinem a speciálními polysacharidy, které stimulují štěpení tuků v pokožce a preventivně působí proti jejich ukládání. Účinné látky problematické partie prokrvují a odvádějí zadržovanou vodu. Je vhodný pro všechny typy pokožky.

Jak zeštíhlující gel používat: Aplikujeme krouživými pohyby 2x denně (ráno a večer) po dobu alespoň 1 měsíce. Pro zvýšení jeho účinnosti je vhodné nanášet jej na pokožku ošetřenou sprchovým gelem Enja Firming Shower Gel.

Enja Firming Shower Gel

Sprchový gel Enja Firming Shower Gel vhodně doplňuje program péče Enja na formování postavy! Unikátní kombinace stimulujícího ženšenu a chladivého mentolu dodává pokožce okamžitý pocit svěžesti a energie. Pronikavá vůně zázvoru má povzbuzující účinky. Stimulující ženšen a chladivý mentol podporují metabolismus pokožky.

Díky kombinaci obou výrobků zeštíhlí během 1 měsíce oblast břicha až o 1 konfekční velikost (cca 4 cm). Pravidelným používáním docílíte plochého bříška a navíc pevnější a pružnější pokožky!

Více informací získáte na: www.dermacol.cz

Hodnota balíčku je 637 Kč.