Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

testerka

Lenourecek | testerka

1340 / 1340 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Výrobky mají příjemnou a nevtíravou vůni, krásně se nanáší i při použití malého množství.Líbí se mi jejich složení. Vlasy se po jejich použití dobře udržují, rozčesávají, jsou hebké na dotek a lesklé.

Zápory

Vlasy se mi teď více mastí, ale nedokáži posoudit, zda to není horkým počasím

Moje hodnocení

Klady

Synovi sedí daleko lépe, než jiné plenky. Neprotékají, mohu se na ně spolehnout. Syn nemá podrážděnou pokožku. Důležité je pro mě i to, že mi nesmrdí, což se mi u jiných plenek často stávalo. Celkově jsem moc spokojená a syn také. Ubrousky jsou moc příjemné.

Zápory

Nic jsem nenašla.

Moje hodnocení

Klady

Velké a praktické balení v kelímku, takže se skvěle používá, prostě do něj jen sáhnu. Velmi mě zaujalo složení, které je bez zbytečných parabenů a silikonů. Opravdu krásně a dlouho na vlasech voní. Po použití jsou moje vlasy jemnější, lesklejší. Uvidím, jaký bude mít účinek po delším použití

Zápory

Zatím vůbec nic

Moje hodnocení

Klady

Pěkné balení, moc mě zaujal ukazatel množství kapesníčků na straně, budu vědět, že dochází. Jsou opravdu pevné a současně jemné. Nebojím se toho, že bych měla i při velké rýmě poškrábaný nos. Oceňuji i to, že jsou bez parfemace

Zápory

Vůbec nic mě nenapadá, opravdu jsem s nimi velmi spokojená

Moje hodnocení

Klady

Opravdu krásné barevné provedení. Sešívačka i děrovačka jsou velmi pevné. Obě se velmi snadno používají, listy se u děrovačky proděraví velmi lehce, sešití je možné s minimální sílou. U děrovačky velmi oceňuji možnost zvolit si formát papíru. Dno jde velmi snadno odklopit k vyprázdnění odřezků. Myslím, že se budou vyjímat jak doma, tak v každé kanceláři.

Zápory

Jsou trošku těžší, ale při použití to vůbec nevadí.

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.