TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & Sensitive

23.04.2018 | Testování

Zaútočila na vás s příchodem jara alergie a s ní i nekonečná rýma? Neustálé posmrkávání může mít za následek bolavý a odřený nos. Ovšem tomu můžete snadno předejít. Stačí sáhnout po jemných kapesníčcích Zewa Softis Soft & Sensitive, které jsou obohaceny o mandlový olej a výtažky aloe vera, takže o váš nos pečují při každém použití. Vyzkoušet je v rámci našeho testování bude moci 50 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 128 testerek

Doporučeno: 89x


Nové jemné a šetrné kapesníčky, dostupné v klasickém balení i krabiččce, obsahují jedinečnou kombinaci mandlového oleje a aloe vera, což jim dodává mimořádnou jemnost pro vaši pokožku a zároveň jsou vhodné pro časté používání.

Jemnost každý den

Zabraňte pocitu podrážděného nosu s novými kapesníčky Soft & Sensitive. Tyto jemné kapesníčky chrání proti podráždění jedinečným balzámem.

  • bez parfemace
  • bez parabenů
  • 4vrstvé
  • extra silné pro časté používání

S kapesníčky Zewa Softis Soft & Sensitive vás už žádná alergie nebo rýma nezaskočí. Přesvědčte se o tom na vlastní nos!

Cena: 44,90 Kč

Více informací na www.zewa.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dávejte v práci pozor na kolegy, kteří se vás budou snažit přesvědčit, že jim jde jen a jen o vaše dobro a jednají ve vašem zájmu. Tento týden totiž zjistíte, že tomu tak vždy nebylo... A budete se muset vyrovnat s následky, které vám pracovní prostředí ani výkony právě nezpříjemní. Naštěstí máte kolem sebe i lidi, kteří vás v pravou chvíli d... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

653 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:50
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:37
87 Příspěvků
Poslední příspěvek 5.3.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat