TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & Sensitive

23.04.2018 | Testování

Zaútočila na vás s příchodem jara alergie a s ní i nekonečná rýma? Neustálé posmrkávání může mít za následek bolavý a odřený nos. Ovšem tomu můžete snadno předejít. Stačí sáhnout po jemných kapesníčcích Zewa Softis Soft & Sensitive, které jsou obohaceny o mandlový olej a výtažky aloe vera, takže o váš nos pečují při každém použití. Vyzkoušet je v rámci našeho testování bude moci 50 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 129 testerek

Doporučeno: 89x


Nové jemné a šetrné kapesníčky, dostupné v klasickém balení i krabiččce, obsahují jedinečnou kombinaci mandlového oleje a aloe vera, což jim dodává mimořádnou jemnost pro vaši pokožku a zároveň jsou vhodné pro časté používání.

Jemnost každý den

Zabraňte pocitu podrážděného nosu s novými kapesníčky Soft & Sensitive. Tyto jemné kapesníčky chrání proti podráždění jedinečným balzámem.

  • bez parfemace
  • bez parabenů
  • 4vrstvé
  • extra silné pro časté používání

S kapesníčky Zewa Softis Soft & Sensitive vás už žádná alergie nebo rýma nezaskočí. Přesvědčte se o tom na vlastní nos!

Cena: 44,90 Kč

Více informací na www.zewa.czRozstřel testerek

sari.vyhnalova 06.05.2018

Jarni obdobi je pro me kazdorocne nejhorsi, plny nos a smzeni je na dennim poradku. Bez balicku kapesnicku nevychazim z domu:-)

javyjavy 06.05.2018

Trpím senou rýmou. Právě že tato rýma mě právě ted na jaře zlobí nejvíce. Neustále si otírám nos, smrkám, někdy pokašlávám, pálí mě v krku a jsem nucena kupovat si na zmírnění potíží i kapky do očí. Kapesníky musím mít neustále při sobě. Doma i venku.

jaaniickaa 05.05.2018

Alergii mám celoročně, pro kapesník sahám několikrát za den

Zuzicat 05.05.2018

Tak letos mám takovou alergii že už bych pomalu potřebovala pod nos okap.tskze kapesníčky mám v každém pokoji,ale už mám odřený nos od věčného utírání ;( Dokonce vozim "tahací" kapesníčky i v autě.

konata 05.05.2018

Alergická rýma mě i mou rodinu tento rok zasáhla velmi intenzivně stejně jako mnoho jiných. Nejvíce mě ovšem omezuje, když se věnuji rodině. Je opravdu nadmíru otravné neustále si utírat nos při hraní s dcerkou a synem, při psaní úkolů nebo čtení pohádky.Na jaro se vždy velmi těšíme, protože je to čas nových výletů a dobrodružství. Nenecháme si je ale ani alergickou rýmou zkazit.

Broboh 05.05.2018

Kapesníků není nikdy dost ! at už balíčky, či v krabičkách, mám je v každé místnosti, venku stále v kapse, kabelce, batůžku, autě, zkrátka všude ! a to nemusí být ani pylová sezona, bo mám vlhký nos celoročně, tak asik alergie stálá !?

Karel.v 05.05.2018

Vždycky když dělám na zahradě.Miluju tuhle práci,ale bez kapesníku to fakt nejde.Takže mám pořád plné kapsy kapesníků.Ale ten výsledek pak za to stojí.

peti 04.05.2018

Nejvíce strašlivé období je jaro, letos obzvláště ,,vydařené pilové jaro. Navíc s mojí věčně unudlanou dcerou balíčky kapesníků denně mizí jak nic.

ivetinkav 04.05.2018

Teď na jaře mám alergii nejhorší. Jen ráno vstanu a už mám plný nos. Smrkám, kýchám, roním slzičky. Většinou to vydržím a celý den posmrkávám. Ale někdy když už je toho moc, vezmu si prášek, ten to trošku zlepší. Kapesníky používám hodně a často. Za den určitě víc jak dva balíčky kapesníčků.

renda4141 04.05.2018

Mě alergie nejvíc trápí v první polovině června a ve druhé polovině srpna. některé roky je to lepší, některé zase horší, někdy je to ale doslova peklo. To mám v jedné ruce kapesníček a v druhé ruce nosní kapky prakticky neustále. Přitom jsem jako malá nikdy na žádné alergie netrpěla. Objevilo se mi to až v dospělosti a tak doufám, že tak jak se mi to zničeho nic objevilo, že to třeba někdy časem zase zmizí.

zdenka1999 04.05.2018

máme velkou spotřebu papírových kapesníčku právě v tomto období tak bych ráda vyzkoušela nové

Theaw 04.05.2018

At je jakekoliv pocasi tak musim mit u sebe kapesniky, protoze smrkam snad neustale. Pritom alergii nejspise nemam :D

a.salicova 04.05.2018

Už od mala trpím na alergie. Bohužel teď se blíží to pylové období, kdy musím mít neustále kapesníky u sebe.

kajinek 04.05.2018

Alergií netrpím, ale když mám rýmu spotřeba kapesníčků je opravdu velká

Romana.d 04.05.2018

Poslední tři roky trpím alergií na trávy,obiloviny a pyly. Nejhorším obdobím je pro mě květen a červen,kdy je alergická rýma nejsilnější,takže u sebe musím mít neustále kapesníčky.

Katynka1 04.05.2018

Alergii mám od 12let, kýchání, pálení očí, sucho v krku, ale hlavně vodnatá rýma (tu teď pozoruji i u syna). Alergii mám na seno, vysokou trávu, posekanou trávu, pyl, takže vždy mám u sebe Clarytin, Zyrtek, kapesníčky a věčně poškrábáno pod nosem. S touto edici jsem se ještě nesetkala a ráda bych vyzkoušela.

Lucie_94 03.05.2018

Na alergie naštěstí netrpím, takže kapesníčky v souvislosti s alergickou rýmou nepotřebuji. Občas mám problémy s ekzémem, který negativně ovlivňuje i letošní pylový stav.

pavlarihova 03.05.2018

Dříve jsem žádnou alergií netrpěla, letos bohužel stále posmrkávám. Asi je pylů tolik, že se alergie rozjela i mně a je to vážně nepříjemné. Kapesníčky tahám několikrát denně, rozhodně bez nich nemohu vyrazit ven.

pechova 03.05.2018

Nejhorší je to teď. Kam se člověk podívá tam žluto. Kvete snad všechno. Teď je alergický i ten, kdo normálně nebývá. Všem přežíte to.*5*

Artep13 03.05.2018

Alergická rýma mi zasahuje do života celé jaro a léto. Paradoxně jsem na tom hůře v Praze (ve městě) jak na venkově v přírodě. Zřejmě kombinace pylů a jinak znečištěného ovzduší. Kapesníky mám všude po kapsách, na stole, pod polštářem, na poličkách a botníku a ..., zkrátka všude a co krok, to smrk. Když nemám ale kvalitní kapesník po ruce, smrkaní oddaluji, což je pak trapné, když mi začne rýma ukapávat.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
17:30

Cvičení na štíhlé paže

Cvičení na štíhlé paže
8:52

Horní polovina těla

Horní polovina těla
15:12

Cvičení pro zdravá záda

Cvičení pro zdravá záda

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

56 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
143 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
98 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat