Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

7170 / 7170 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Známá spolehlivá značka Tefal Výkon Na spodní části mixéru je protiskluzový povrch Dvě nádoby s víčky (pítky). Smoothie je delší dobu opravdu čerstvé a má nádhernou barvu Smoothie rozmixuje do opravdu úžasné konzistence

Zápory

Nádoba navíc (na vytvoření vakua) bez ní nejde mixovat, ale musí se nakonec umýt Co mě osobně na mixéru nejvíce vadilo a kvůli čemu jsem ho neodkopila bylo to, že nádoby se hůře vymývají. Nádoby totiž mají speciální součástky, umožňující vytvoření vákua (viz foto) a to koplikuje vymývání :-)

Moje hodnocení

Klady

Vysavač Vás na první pohled zaujme hezkým moderním vzhledem. Je lehký, má mnoho příslušenství a jeho hlučnost je celkem příjemná :-). Jeho výkon je perfektní. Po vysávání se nádoba jednoduše (opravdu i jednou rukou) vyndá. Horší je to s vymytím, protože prach je jako lepidlo, ale to je prostě nevýhoda bezsáčkových vysavačů. Oproti jiným ale nádoba tohoto vysavače neobsahuje zbytečné špatně vymyvatelné záhyby. I když je délka přívodní šňůry srovnatelná s konkurencí, brala bych ji ještě delší, ale ani to neshledávám jako zápor. Takže závěrem: Vysavač je rozhodně kvalitní, lehký, dobře ovladatelný s mnoha skvělým příslušenstvím. Zároveň ale u něj neshledávám takovou přidanou hodnotu, aby byla jeho cena vyšší. Ano, je dobrý a byla jsem s ním spokojená, ale myslím, že podobnou službu by nám udělaly i o trochu levnější vysavače. I když cena si prostě najde své opodstatnění - vzhled, vychytávky.

Zápory

Chybělo mi více stupňů sacího výkonu.

Moje hodnocení

Klady

Klady se bohužel u těchto tyčinek hledají hůře. Sice je udáváno, že jsou vhodné pro diabetiky, a že mají glykemický index lehce nad 40, ale i tak maji dost sacharidů. A nepřišla jsem na důvod proč by byly vhodné, určitě jsou na trhu vhodnější výrobky. Lepší chuť měla tyčinka čokoládová, ale bohužel žádný zázrak.

Zápory

Především ovocná tyčinka měla umělou chuť a vůbec nám nechutnala. Kousání bylo také velmi nepříjemné až obtížné. Konzistence zapříčiňuje, že se tyčinka všude lepí. Cena je také vysoká. Určitě si je již nezakoupíme.

Moje hodnocení

Klady

Jedná se o měkkou bezpečnou stavebnici. Je hezky barevná. Dílky jsou větší a ve dvou letech je již dítě dokáže poskládat.Obzvlášť se líbilo autíčko. Určitě dobře poslouží pro rozvoj dítěte. A opravdu stavebnici nevadí voda.

Zápory

Není tak odolná oproti zoubkům. V balení je velmi málo dílku, ale ty jdou kombinovat s dalšími.

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Krém hezky voní, má příjemnou konzistenci. Na nějaké učinky by bylo asi potřeba dlouhodobější sledování, ale i k tomu se dostanu, protože krém je opravdu příjemný a určitě ho budu dále používat. děkuji

Zápory