TESTOVÁNÍ: Originální česká stavebnice Millaminis pro nejmenší

29.09.2015 | Testování

Millaminis je nová kreativní česká stavebnice pro děti od jednoho roku. Představuje interaktivní zábavu, možnost vzdělávání a zároveň umožňuje velký výběr hracího prostředí. Kluci se lehce stanou statečnými hasiči a policisty a holčičky si budou pěstovat své oblíbené květiny a starat se o zvířátka. Jednotlivé stavebnice lze vzájemně propojovat a doplňovat. Díky tomu může postupně vznikat větší a větší město Millaminis.


Celkové hodnocení: 86%

Hodnocení: 148 testerek


Hračka má barevný a jednoduchý design, který na první pohled upoutá. Je vyrobena ze speciální upravené lehčené pěny, která je certifikovaná pro děti již od narození. Stavebnice Millaminis splňuje veškeré požadavky stanovené nejpřísnějšími normami jak pro Českou republiku, tak pro celou Evropu.

Pro nejmenší děti od jednoho roku do dvou let má stavebnice charakter čistě zábavný a zároveň přispívá k samotnému rozvoji dítěte. Díky stavebnicím si děti uvědomují tvary, velikosti, barvy i návaznost jednoho prvku k druhému. Hra rozvíjí jejich motorické schopnosti a koordinaci rukou. Stavebnice Millaminis je bezpečná, měkká, pružná, ale zároveň i odolná vůči dětským zoubkům, a proto je vhodná i pro nejmenší. Další předností je odolnost vůči vodě, děti tak mohou směle pokračovat v hraní například ve vaně. A nejen ony ocení to, že jednotlivé prvky stavebnice jsou lehce uchopitelné a bez ostrých hran. 

Starším dětem od dvou do pěti let nabízí stavebnice prvky, které plní i vzdělávací funkci. Jde například o silnice a dopravní značky. V dalších řadách stavebnice se dětem ukáže prostřednictvím koncepčního prostředí celý svět. Hlavní hrdinové, kteří tento svět obývají – zvířátka Friends on the Move™, se vypraví z Afriky postupně do celého světa a představí dětem hlavní dominanty různých kontinentů i zemí.

Jak lze stavebnici Millaminis jednoduše charakterizovat? Je: 

•    zábavná
•    bezpečná - měkká, pružná, ale zároveň odolná vůči dětským zoubkům
•    vzdělávací a didaktická - roste spolu s dítětem a rozvíjí dětskou jemnou motoriku
•    interaktivní
•    vhodná do sucha i do vodyRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
246 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
86 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat