Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

testerka

brnkocvrky | testerka

4915 / 3415 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Dobrý den. Produkty Garnier používám velice často. U tohoto druhů vlasové péče mě nadchnul již samotný obal, určitě bych si ho všimla i v obchodě. Produkty mají velmi příjemnou vůni po medu. Vlasy jsou po aplikaci všech tří prostředků jemné, snadno se pročesávají a mají vysoký lesk. Za mě 1.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Měli jsme tyto kapsičky poprvé, tedy oo značky Ovocńák a já jako maminka dvou prcků jsem z nich nadšená. Pyré má skvělou ovocnou chuť a jde v něm cítit jen to ovoce, které tam má být. Mile mě překvapily moštíky. Způsob jejich balení bych zařadila jako top tohoto roku, opravdu nikde nic neteče, chuť je velmi příjemná, i když by mohly být méně sladší, ale záleží i na kombinaci zvoleného ovoce. Za sebe vřele doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Kosmetika mě příjemně překvapila. Po rozbalení zásilky jsem byla nadšená z moc pěkného balení, ve kterém čekalo 5 krémíků- Jsou snadno roztíratelné a je fajn, že ke každému je český návod na to jak a v které fázi krém použít. Na pokožce vydrží celý den, pokožka je jemná a vláčná. Je sice brzo, na ukvapené závěry, ale zatím jsem moc spokojená. Péče o pleť je docela rychlá díky této sadě, přeci jenom v celodenním kolotoči je času málo. Asi písnu Ježíškovi o další :)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Prostě jsou suprovní. Naprosto mě nadchla vůně u obou sprchových gelů, nechala jsem si zelený, manžílkovi jsem poskytla modrý. Dopadlo to tak, že mě chodí děto očichávat, moc jim to voní. Pokožka po sprchování je velice jemná, vůně jde z kůže cítit ještě druhý den ráno, což mě mile překvapilo. Kdybych se se srchovým gelem setkala v obchodě, tak by mě podle obalu neoslovil, ale obsah je prostě na maximální hodnocení.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Za mě maximální kladná vůně. Momentálně používat naprosto na vše mastné v kuchyni i mimo ni. Svěží citrónová vůně, snadno jdou očistit i trvalejší usazeniny. Digestoř, která chytá nečistoty se leskne během kratké doby. Vyčištění dřezu, naleštění trouby i jejího vnitřku. Bezchybičky. Jediné mastnota, která zůstala, tak to jsou stále špeky na břiše. Ale ty stejně porazíme jinak. PS: Na dětech vyzkoušeno nebylo, zbavujeme je mastnoty jinak.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Mop přišel. První zkušenost byla, že jsem přesně nevěděla, jakým způsobem ho zasunout do ždímačky, ale dnes po třetím vytírání vážně bomba. Konečně je pryč doba, kdy se na stará koštata dávaly roztrhaná trička, kdy jsme od vytírání měly mokrá a bolavá kolena, Do kyblíku stačí minimum vody, na vytírací podložce po vymáchání a vyždímání nezůstávají žádné nečistoty. Nejvíc vytírání byví našeho 3 letého synka, který si oblíbil hlavně fázi ždímání, prostě zábava samo o sobě, vytírání je rychlé, efektivní a zároveň alegantní, nikde žádná nacákaná voda. V den, kdy mop dorazil domů,.jsme zvládli skoro celý jarní úklid, hold prostě motivace je motivace. Co hodnotím jako obrovské plus, je, že se s mopem dostanu do těžko přístupných míst jako jsou prostory pod skříněmi, pod postelemi, pod sedačkou. Za mě vážně maximální pozitivní hodnocení. Co je víc než rychle uklizená domácnost, více času na děti a manžel, který se spokojeně vrací z práce do pohodového domova, a jenž za to následně odmění manželku, Prostě bomba. Tímto děkuji a těším se na nějaké to další testování.

Zápory

Nelze nic vytknout.

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.