TESTOVÁNÍ: Udělejte ve sprše místo pro Borotalco

12.05.2016 | Zábava

Do sprchy jedině s Borotalcem. Protože každý den si zasloužíte tu nejlepší péči. Se sprchovými gely Borotalco získáte jemnou pokožku a pochlubíte se nezaměnitelnou vůni. Unisex sprchové gely šetrně pečují o pokožku a zachovávají její přirozené pH. Vyzkoušejte značku Borotalco, která je symbolem italské tradice a kvality.


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 242 testerek


Účinná hydratace a nezaměnitelná vůně

Sprchový gel Borotalco Original přichází s nezaměnitelnou vůní pro jemnou a hydratovanou pokožku. Ukrývá v sobě krémové bohatství s účinnými hydratačními látkami.  S tímto sprchovým gelem si vychutnáte jedinečnou vůni Borotalco.

Výbuch svěžesti a čistá vůně

Sprchový gel Borotalco Fresh vás zahalí do exkluzivní vůně bílého pižma (White Musk). Je ideální volbou pro jemnou a hladkou pokožku. Zažijte každý den výbuch svěžesti - svěží a čistou vůni s Borotalco efektem.

Hebká pokožka a intenzivní vůně

Sprchový gel Borotalco Velvet se postará o neodolatelně hladkou a zářivou pleť. Díky mikrokuličkám s jojobovým olejem získáte jemnou a vláčnou pokožku. Užijte si typicky výraznou vůni Borotalco v intenzivním a sametovém odstínu.

Obdivovaná značka s historií

Psal se rok 1878, když anglický lékárník Henry Roberts vyvinul v jedné malé lékárně ve Florencii pudr Borotalco. V roce 1904 byl tělový pudr Borotalco uveden na italský trh a vzápětí se stal kosmetickou kometou. V devadesátých letech inspiroval další výrobky Borotalco, jako jsou unisex deodoranty proti pocení s obsahem unikátního Microtalca.

Microtalcum je jemný prášek z čistého přírodního mastku, který nádherně voní a osvěžuje unavené tělo. Kromě Itálie a České republiky si získaly výrobky Borotalco zástupy fanoušků i v Rakousku, Švýcarsku nebo Slovinsku.

Další informace a novinky najdete na webu www.borotalco.cz