Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

2955 / 2955 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Naprosto mě uchvátila úžasná, příjemná vůně tohoto séra. Dávkovač s rozprašovačem mi tolik nevyhovuje, stříká občas i tam, kam už nemá. Používám krémy, tak jsem si musela zvyknout na delší dobu, než se sérum vstřebá. Výsledek je ale perfektní. Používám na tělo a pokožku mám krásně pevnou a hydratovanou. Doporučuji. :)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Velice děkuji za možnost otestovat tuto novinku. Přílliš jsem zmzlině z pytlíku nevěřila, ale Dr.Oetker nezklamal. Příprava byla snadná. Vanilková zmrzlina se opravdu povedla a s chutí jsem si na ní pochutnala s celou rodinou. Doplnila jsem čestvým ovocem. Výsledek byl neodolatelný. Všem doporučujeme a těšíme se na další příchutě.

Zápory

Uvítala bych bezedný pytlík. Zmrzliny není nikdy dost. :)

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost testování. Oba druhy sprchových gelů Borotalco bohatě pění a příjemně voní. Kůže je po umytí hydratovaná a dlouho krásně voňavá. Více mi sedí Borotalco original oproti Borotalco fresh, který na mě působí více chemicky. Mamku naopak více nadchl fresh. Obě doporučujeme.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost testování make-upu a podkladové báze. S výrobky jsem spokojená. Podkladová báze je velice jemná a pleť je po ní krásně hladká. Již pro ten pocit ji miluji. Make-up se krásně nanáší. Krycí schopnost je celkem obstojná, zarudnutí překryje dobře. Hezky sjednotí tón pleti, hojící se pupínky jsou ale poměrně hodně vidět. Vydrží dlouho, prakticky celý den. Vybrala jsem si odstín porcelain a přijde mi trošku tmavší než bych potřebovala. Tento výrobek rozhodně stojí za vyzkoušení.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

S krémem jsem velice spokojená. Výborně vyhovuje mé smíšené pleti. Má jemnou konzistenci. Lehce se nanáší a rychle se vstřebává. Zvláště oceňuji, že nemastí. S tím hodně bojuji u krémů jiných značek, kde se po namazání někdy vyloženě lesknu. Zde jsem měla již po pár dnech používání krásně jemnou a pevnou pleť. Všem doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Z testování jsem nadšená. Typická vůně kávy je u této varianty jemnější s krémovým nádechem. Po uvaření je káva slabší, s menší pěnou. Řekla bych, že je s nižším obsahem kofeinu (testováno i během noční). Kávu bez cukru a hlavně mléka si nedovedu představit, mlékem srážím hořkou chuť kávy. Tato varianta je už sama o sobě krémová a s mlékem je naprosto dokonalá. Sečteno podtrženo: ranního lomcováka z ní neuvaříte, ale jako odpolední káva nebo jen tak na chuť je naprosto nepřekonatelná. Píši po týdnu testování, kdy jsem se ještě nedokázala pustit hrnku. :)

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.