TESTOVÁNÍ: Rozjasňující denní krém Nutra Effects od AVON

22.09.2015 | Testování

Zajímáte se o zdravé životní trendy? Chcete své pleti dopřát jen to nejčistčí z jádra přírody bez přidaných ftalátů, parabenů či barviv? Nyní máte řešení doslova na dosah ruky. Jmenuje se Nutra Effects!


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 236 testerek


Revoluční péče o pleť (i tu citlivou!) je tu

Chia a strelície
Pokud je vaším hlavním cílem rozzářit unavenou a našedlou pleť, jděte do žlutého Rozjasňujícího denního krému Nutra Effects. Bylo vědecky dokázáno, že aktivní látky obsažené v semínkách exotické rostliny strelície (možná ji znáte pod názvem Bird of paradise) odbourávají přebytečný bilirubin v pleti, který způsobuje její našedlost, a zanechávají ji viditelně rozjasněnou. Kromě toho se ale vaší pleti dostane i potřebné hydratace, jelikož chia semínka jsou obsažené ve všech produktových řadách Nutra Effects.

Rozjasňující účinek žluté řady Nutra Effects dokázán vědecky!  

Zeptali jsme se oficiální dermokosmetičky Avonu Evy Přibylové, jak je to s tím rozjasňujícím účinkem Rozjasňující řady Nutra Effects. Jak vlastně funguje a komu je žlutá Rozjasňující řada Nutra Effects hlavně určena?
Primárně je tato řada určena všem, kdo chtějí navrátit své pleti jas. Je vhodná jak pro kuřáky, tak pro všechny, kdo cítí, že jejich pleť potřebuje trochu osvěžit. Aby opět doslova zářila zdravím, potřebuje ideálně nejdřív peeling na odstranění odumřelých povrchových buněk, poté hydrataci a pak Rozjasňující péči.

Vše na dosah ruky v e-katalogu!

Na jaře AVON na svých stránkách spustil online katalog, se kterým je objednávání ještě snažší. Stačí pár kliků a revoluční krémy Nutra Effects, které byly vyrobeny speciálně s přihlédnutím k potřebám a nárokům citlivé pleti, poletí k vám. Šťastný lov!